Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Turysta
Remiza docieplonego bloczkami YTONG MULTIPOR pałacu w niemieckim miasteczku Lieser

Wymarzone wesele wyłącznie miejscowości Brzezina

Plan wycieczki po kraju nad Wisłą trzeba dokładnie przemyśleć, dlatego start warto uzależnić od miasta w którym mieszkamy, czyli początku wyjazdu. Jeżeli uznamy, że to Wrocław, łatwo udać się na wycieczkę przez południową Polskę. Cel: Kraków.
Pokój hotelowy

Komfortowy ośrodek na obszarze Bolesławca

Cały świat jest na pewno piękny - ten człowiek, który posiada samozaparcie, pieniądze oraz sporo wolnego czasu bądź co bądź jest ogromnym szczęściarzem. Ma okazję odwiedzić niemal wszystkie państwa na Ziemi.
Morze, Mielno

Gdzie wybrać się na wakacje nad morzem?

Wybierając się nad polskie morze mamy dosyć często ogromny problem z wyborem miejsca, które będzie dla nas najbardziej właściwym rozwiązaniem. Baza wypoczynkowa na wybrzeżu jest coraz bardziej rozwinięta i dlatego też mamy szansę wybierania spośród wielu. Jednym z najbardziej trafnych wyborów na jaki można się zdecydować jest Ustka.
wzgórza w Nepalu

A Ty jaki masz pomysł na udany wyjazd?

Zagraniczne, odległe wycieczki nie zawsze muszą zabierać całe nasze oszczędności. Najlepsza jakość i niezapomniane wrażenia nie zawsze idą w parze wraz z wysoką, wygórowaną wręcz ceną. Biorąc pod uwagę propozycję wczasów czy podróży poślubnej, takiej jak wycieczka do Nepalu, powinno się zastanowić się nad tym, jaki termin wchodziłby w grę. Doświadczeni specjaliści ze znakomitego biura podróży z pewnością pomogą znaleźć ofertę perfekcyjną, aby całkowicie spełniła wszystkie oczekiwania wyjeżdżających na podbój świata turystów.
Kraków na fotografii

Najciekawsze atrakcje Krakowa, jakie pamiątki warto przywieźć do domu z podróży do tego miasta.

Kraków jest wspaniałym miastem, jego odwiedzenie na pewno zapewni sporo niezapomnianych wrażeń. Ogromna liczba zabytków i atrakcji turystycznych, bogata oferta kulturalna i wspaniali mieszkańcy sprawiają, że co roku miasto to odwiedzają ogromne ilości turystów. Wystarczy zresztą przejść się po rynku albo posłuchać różnojęzykowego gwaru przy pomniku Adasia, żeby się zorientować, jak to każdego dnia wygląda.

Planujemy wakacje - wybierz doskonałe miejsce

Wymarzony urlop zbliża się wielkimi krokami. Okres urlopowy już niedługo, a zatem najwyższa pora pomyśleć o wczasach dla całej rodziny. Wszyscy wyczekujemy z niecierpliwością na należyty odpoczynek. Przez okrągły rok dokładnie wypełnialiśmy wszystkie swoje powinności, zarówno te w domu, jak i w pracy. Teraz czas na relaks i słodkie lenistwo.
morze

Najtańsze noclegi nad morzem

Urlop nad morzem wciąż wybiera bardzo duża liczba ludzi. Wybrzeże bałtyckie cały czas jest punktem niezwykle atrakcyjnym na wczasy pomimo obecnej tendencji do wyjeżdżania za granicę. Na dzień dzisiejszy bowiem coraz większa liczba osób udaje się w takie miejsca jak Egipt czy Tunezja by tam spędzić urlop. Tam jednak czyha na wczasowiczów dużo pułapek. Nieobeznanie w tamtejszych zwyczajach czy na przykład kuchni może prowadzić do niezrozumienia i różnorodnych utrudnień. Oprócz tego wycieczki Za granicę są ze swej natury dużo droższe. Tymczasem nie wszystkim pasuje bardzo gorący klimat zagranicznych plaz. W Polsce natomiast klimat jest urozmaicony i zazwyczaj korzystny, a morze przyjemnie chłodne.
fabryki w Bełchatowie

Ciekawe miasta w Polsce

Absolutnie każdy, kto tylko pragnie spędzić we własnym kraju rzeczywiście idealne wakacje może być pewny co do tego, że Polska zaoferuje mu całe mnóstwo rewelacyjnych możliwości w tej kwestii. Dosłownie w każdym jej regionie znajdziemy sporo naprawdę atrakcyjnych miast które na pewno będą w stanie spełnić wszelkie oczekiwania nawet tych bardzo wybrednych osób, zatem musimy tylko poświęcić trochę czasu na wybranie spośród nich czegoś, co będzie dla nas naprawdę dobre.
Odpręż i zrelaksuj swoje ciało

Super pomysły na lato

Słoneczko przygrzewa co raz bardziej, najwyższa pora pomyśleć o tegorocznym urlopie. Rzecz jasna, jeśli chcieliśmy udać się w jakieś popularne miejsce, trzeba było zarezerwować bilety jeszcze w zimie. Wbrew powszechnej opinii, dużo rodaków pozwala sobie na wczasy z całą rodziną, dlatego jeżeli jeszcze nie zdecydowaliśmy się na nic, możemy mieć kłopot z noclegami.
Zakopane

Rewelacyjne możliwości wyjazdów na narty

Wśród pojawiających się dziś na rynku turystycznym propozycji wyjazdowych wyszukać można także atrakcyjne propozycje na zimę. Wycieczki z najbliższymi do kurortów to doskonała opcja dla wymagających. Oferty są różnorodne oraz są skierowane w różne miejsca, z tego też powodu pole wyboru jest tak spore. Jeśli przyjrzymy się palecie propozycji wyjazdów na narty zakopane gwarantuje pamiętne wrażenia. Znakomite dopasowanie bieżących propozycji do niemałych wymagań klientów i klientek to owoc pracy najlepszych organizatorów.
1 2