Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Biuro podróży
samolot

Bezpieczne rejsy lotnicze po całym świecie

Kiedy już zaplanujemy cel wakacyjnej podróży, zazwyczaj stajemy przed dylematem,który środek transportu wybrać. Bywają ludzie, którzy nie myślą nawet o innej formie niż pojechanie autem.Chcą być niezależni, mieć, możliwość zmiany trasy, zatrzymywania się gdy tylko mają ochotę i tego rodzaju podobne aspekty.
Do wakacji, gotowi, start!

Który ekwipunek może okazać się konieczny podczas wspólnych wakacji


Z dnia na dzień wakacje co raz bliżej i warto zacząć planować już nasze podróże. Na dzień dzisiejszy mamy niezwykle dużo ofert różnorodnych biur podróży. Pomyślmy może teraz, co należy ze sobą wziąć na taki wyjazd, żeby odczuwać komfort i nie musieć się niczym stresować. W zależności od miejsca, w które pragniemy wyruszyć, koniecznym jest ustalić także swój ekwipunek. Wiele osób wybiera na miejsce podróży miejscowości nadmorskie. Wówczas wypoczynek na pewno będzie przyjemny, ale też nieco pasywny.
plaża w Maroko

Tropikalne eskapady - dowiedz się, w jakie miejsce możesz wyjechać w tym roku na urlop

Masz dość brzydkiej aury w Polsce? Nie chcesz przeżyć następnego urlopu w pokoju hotelowym? Już dziś sprawdź jakie są najpopularniejsze kierunki na wczasy w tym sezonie!
Last minute Turcja

Urlop z biurem podróży

Kiedy chcemy wyjechać na wakacje letnie warto z wyprzedzeniem zabrać się do organizowania wojaży. Przede wszystkim podejmijmy decyzję czy chcemy zorganizować sobie wczasy we własnym zakresie, czy może skorzystać z usług biura podróży. Oczywiście biuro podróży jest dużo bardziej wygodnym wyjściem, bo nie musimy martwić się organizowaniem transportu na miejsce, zabukowaniem noclegów w hotelu itp. Biuro wykona to za nas. Teraz łatwo wyjechać za granicę. Wystarczy wyszukać np. maroko wakacje i wybrać najlepszą ofertę. Jednak na kilka rzeczy trzeba uważać.
Dominikana

Wyjazd wakacyjny – który kierunek obrać i w jaki sposób zorganizować rzeczywiście interesującą wycieczkę?

Wielu Polaków z niecierpliwością czeka na wakacje, które dzisiaj bardzo często są organizowane nie tylko latem, jako że bogaty wachlarz wyjazdów zagranicznych powoduje, że można wyjechać do ciepłych krajów nawet kiedy w Polsce akurat panują mrozy. Jaki kierunek wyjazdu wakacyjnego dobrze jest dzisiaj wybrać?
Wycieczka do Indii

Cudowne wczasy dla spóźnionych - wybierz sięz oferty last minute i leć do egzotycznych zakątków

Wielu turystom jesień wcale nie kojarzy się z końcem wypoczynku. Wprost przeciwnie – dopiero gdy przeminą letnie upały, zaczynają pakować walizki. Polacy szybko docenili zalety ”późnych” wycieczek i chętnie przedłużają sobie lato. Podczas gdy w Polsce nadchodzą słoty, wyjeżdżają do Egiptu czy na Dominikanę i nadal korzystają z ładnej pogody. Po takim wyjeździe zima nie straszna.
Barcelona, Hiszpania

Atrakcyjne destynacje na wakacje

Warto zawsze mieć w zanadrzu zorganizowany wyjazd wakacyjny, bo znane są co roku historie odnośnie niewypału spontanicznego wyjazdu. Costa del Sol może się okazać strzałem w dziesiątkę, nie tylko, biorąc pod uwagę usatysfakcjonowanie partnera oraz partnerki, lecz stanowi również świetną destynację dla całych rodzin. Wybrzeże Słońca to region turystyczny w hiszpańskiej Andaluzji. Swoim zasięgiem obejmuje też wybrzeże śródziemnomorskie, natomiast dokładnie znajduje się między przylądkiem Cabo de Gata a Gibraltarem.

Wynajem autokaru pomysłem na wakacje

Planując wakacje, można zrezygnować z biura podróży i samodzielnie zorganizować środek transportu dla jakiejś liczby osób. Jest to dobra opcja, zwłaszcza jeżeli lubimy wolność poruszania się i nie znosimy być krępowani przez z góry ustalone ramy wyjazdów. Oprócz tego możemy zabrać w tym przypadku ze sobą tylko przyjaciół, nie wystawiając się na sąsiedztwo obcych osób. Czym kierować się, wybierając firmę przewozową?
bali

Czy sprawdzaliśmy jak wiele będzie kosztować wyprawa na Bali?

Powinno udawać się w dalekie podróże
Gdy chcemy tak faktycznie wypocząć od środowiska w którym żyjemy, to obowiązkowo musimy się decydować na odległe podróże, które zezwolą nam wejść w w zupełnie odmienny świat i kulturę. Przez to właśnie potrzeba popatrzeć wśród jakich ofert możemy wybierać, tak aby okazać się pewnym, że to co zostanie nam zaproponowane będzie odpowiadać naszym oczekiwaniom.
Plaża

Jak zaplanować sobie fantastyczne wczasy

Lato to taki czas, w którym ludzie chcą się zrelaksować, chodzi tu w pierwszej kolejności o zregenerowanie energii przed kolejnym rokiem pracy czy nauki. Dzieci w szkołach jak również studenci mają bardzo długie wakacje które trwają ponad miesiąc. Dorośli ludzie, pracujący na etacie, zwykle mogą wziąć urlop trwający mniej niż miesiąc. Z uwagi na niezbyt dużą ilość tego wolnego czasu powinno się zaplanować je jak dokładniej, by móc spędzić wolny czas jak najintensywniej.
1 2