Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Biuro podróży

Wynajem autokaru pomysłem na wakacje

Planując urlop, można ominąć biura podróży i samemu zorganizować wypad dla określonej liczby osób. Jest to dobra opcja, szczególnie gdy wolimy swobodę podróżowania i nie znosimy być ograniczani przez gotowe schematy wyjazdów. Oprócz tego mamy możliwość zabrać w tym przypadku ze sobą tylko znajomych, nie narażając się na obecność nieznanych ludzi. Czym kierować się, wybierając firmę przewozową?
Last minute Turcja

Urlop z biurem podróży

Gdy pragniemy wyjechać na wakacje letnie warto z wyprzedzeniem zabrać się do planowania wojaży. Przede wszystkim podejmijmy decyzję czy chcemy zorganizować sobie wczasy sami, czy może skorzystać z usług biura podróży. Oczywiście biuro podróży jest wygodniejszym wyjściem, gdyż nie musimy zajmować się organizowaniem transportu na miejsce, rezerwacją noclegów w hotelu itp. Biuro zrobi to dla nas. Teraz łatwo wyjechać za granicę. Wystarczy wyszukać np. maroko wakacje i wybrać najlepszą ofertę. Jednak na kilka rzeczy trzeba uważać.
Wycieczka do Indii

Cudowne wczasy dla spóźnionych - wybierz sięz oferty last minute i leć do egzotycznych zakątków

Istnieją osoby, którym jesień wcale nie kojarzy się z końcem wypoczynku. Wprost przeciwnie – dopiero kiedy temperatura odczuwalnie spada, zaczynają wielkie pakowanie. Turyści polubili zalety ”późnych” wycieczek i ochoczo przedłużają sobie lato. Kiedy w Polsce nadchodzą słoty, wyjeżdżają do Egiptu czy na Wyspy Zielonego Przylądka i nadal korzystają z ładnej pogody. Po takim wyjeździe zima nie straszna.
plaża w Maroko

Tropikalne eskapady - dowiedz się, w jakie miejsce możesz wyjechać w tym roku na urlop

Masz dosyć brzydkiej pogody w naszym kraju? Nie zamierzasz spędzić kolejnego urlopu w apartamencie hostelowym? Już dziś dowiedz się jakie są najatrakcyjniejsze kierunki na wczasy w tym sezonie!
samolot

Bezpieczne rejsy lotnicze po całym świecie

Kiedy już zdecydujemy się na wakacyjny wyjazd, zazwyczaj stajemy przed pytaniem, jaki środek transportu wybrać. Bywają osoby, które nie wyobrażają sobie innej formy niż pojechanie autem.Chcą być niezależni, mieć, możliwość zmiany trasy, zatrzymywania się kiedy tylko mają chęć i temu podobne kwestie.
bali

Czy sprawdzaliśmy jak wiele będzie kosztować wyprawa na Bali?

Powinno udawać się w dalekie podróże
Gdy chcemy tak faktycznie wypocząć od środowiska w którym żyjemy, to obowiązkowo musimy się decydować na odległe podróże, które zezwolą nam wejść w w zupełnie odmienny świat i kulturę. Przez to właśnie potrzeba popatrzeć wśród jakich ofert możemy wybierać, tak aby okazać się pewnym, że to co zostanie nam zaproponowane będzie odpowiadać naszym oczekiwaniom.
Plaża

Jak zaplanować sobie fantastyczne wczasy

Lato to taki czas, w którym ludzie chcą się zrelaksować, chodzi tu w pierwszej kolejności o zregenerowanie energii przed kolejnym rokiem pracy czy nauki. Dzieci w szkołach jak również studenci mają bardzo długie wakacje które trwają ponad miesiąc. Dorośli ludzie, pracujący na etacie, zwykle mogą wziąć urlop trwający mniej niż miesiąc. Z uwagi na niezbyt dużą ilość tego wolnego czasu powinno się zaplanować je jak dokładniej, by móc spędzić wolny czas jak najintensywniej.
Plaża

Jak zaplanować sobie udany urlop

Lato to taki czas, kiedy ludzie chcą się zrelaksować, chodzi tu głównie o odzyskanie energii przed następnym rokiem pracy czy nauki. Uczniowie szkół jak również studenci mają najdłuższe wakacje trwające ponad miesiąc. Dojrzali ludzie, którzy pracują etatowo, zazwyczaj upoważnieni są do brania urlopu trwającego do kilku tygodni. Ze względu na niezbyt dużą ilość tego wolnego czasu powinno się zaplanować je jak dokładniej, by być w stanie wykorzystać wolny czas w sposób intensywny. Dotyczy to w szczególności osób, które przez cały rok wykonują pracę siedzącą, na przykład przed komputerem. W zasadzie większość osób potrzebuje w wolnych chwilach odmiany od codzienności, co zwykle ma odzwierciedlenie w wycieczkach za granicę. Rzecz jasna pod tym względem sporo zależy od środków finansowych, jakie się posiada. Jest jednak dużo miejsc również na terenie kraju, gdzie można się udać niewielkim kosztem i tam skutecznie się zrelaksować. Jest to na przykład morze w Polsce a także góry; na przykład jeżeli ktoś szuka spokoju, doskonałym rozwiązaniem jest udanie się w Bieszczady.
Tunezja

Ciekawe propozycje podróży

Wakacje czy to wiosną, czy również latem potrzeba planować z pewnym wyprzedzeniem, aby uniknąć potem trudności ze znalezieniem świetnych ofert. Zazwyczaj najlepiej nie żałować zbyt wiele pieniędzy na wakacje swoich snów.
Dominikana

Wyjazd wakacyjny – który kierunek obrać i w jaki sposób zorganizować rzeczywiście interesującą wycieczkę?

Wielu Polaków niecierpliwie oczekuje na wakacje, które dziś coraz częściej są organizowane nie tylko latem, ponieważ różnorodny wachlarz wyjazdów zagranicznych sprawia, że można wyjechać do ciepłych krajów nawet gdy w Polsce akurat panują mrozy. Jaki kierunek wyjazdu wypoczynkowego dobrze jest dziś wybrać?
1 2