Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Morze
Do wakacji, gotowi, start!

Zdecyduj się na wczasy w Polsce

Okres urlopowy już się zaczął. Nie byliśmy w stanie się doczekać tego momentu, gdy w końcu możemy porzucić wszelkie codzienne zobowiązania w kąt i poddać się błogiemu lenistwu. Przecież, przez okrągły roku wytrwale pracowaliśmy. W pracy nieustannie narażaliśmy się na wielki stres. W domu czekały na nas rodzinne problemy. Nigdy nie znajdujemy czasu, aby dobrze zrelaksować się. Wiecznie gdzieś gnamy. Jesteśmy wyczerpani i ciągle poddenerwowani. Najwyższa pora, by wreszcie porządnie się zrelaksować w jakimś pięknym miejscu.
Międzyzdroje  - nadmorska plaża

Urlop nad polskim Bałtykiem należy znacznie wcześniej zorganizować

Wakacje nad morzem powinno się rozplanować wcześniej. Zapewnia to głównie spory komfort w znalezieniu dogodnej bazy noclegowej, jaka będzie zawierać wszelkie niezbędne elementy, a przy tym będzie tania. To również stwarza okazję do tego, aby wyszukać nie tylko nocleg, ale też i miejsce, gdzie spędzi się czas wypoczynku wakacyjnego. W sytuacji wyjazdu większą liczbą osób, wcześniejsze rozplanowanie wyjazdu jest w rzeczywistości niezbędne.
wakacje

W jakie miejsca wybieramy się na wakacje? Jakiego rodzaju miejsca są najpopularniejsze i dlaczego? Czy mamy ulubione miejsca?

Najlepszy wypoczynek należy się każdemu, nie jest ważne, czy ktoś jeździ co roku na wakacje czy jedynie raz na kilka lat. To bowiem sprawia, że czujemy się korzystniej, posiadamy większą energię do działania, a co więcej dajemy zarobić hotelarzom i pozostałym właścicielom różnorodnych miejsc noclegowych.
Plaża i morze, Krynica Morska

Idealne miejsce na wakacje – Krynica Morska

Krynica Morska to znana miejscowość turystyczna mieszcząca się na Mierzei Wiślanej między morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i jednocześnie najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska czaruje głównie swoim położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody między Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą niemalże białe plaże i zielone lasy czyniąc z tego miejsca idealny cel na rodzinne wczasy 2014.
Chorągiewki, plaża Niechorze

Kąty Rybackie - plan na rodzinne wakacje nad morzem Bałtyckim

Kąty Rybackie to niewielka, morska wieś rybacka, położona w gminie Rewal. Rejon ten znajduje się w propozycjach wakacyjnych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysokie urwisko w jednej z zatok, a także latarnia morska.
dzieci

Jantar - i niesamowita tajemnica Bursztynowego Szlaku

Jantar to wieś letniskowa znajdująca się w województwie pomorskim, na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych. Nazwa wsi nie bez powodu odnosi się do jednego z największych bałtyckich skarbów, albowiem znajduje się ona na trasie dawnego Szlaku Bursztynowego. Z tego też powodu, każdego roku odbywa się tutaj finał Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu.
Do wakacji, gotowi, start!

W jakie miejsce polecieć na wypoczynek w 2014 roku?

Są osoby, które lubią jeździć na ferie do popularnych ośrodków narciarskich, z kolei inni chodź na krótką chwilę przypomnieć sobie jakie cudowne letnie promienie słoneczne. Jak powszechnie wiadomo, zima to także bardzo dobry czas na zaplanowanie zbliżających się wakacji, z tego też powodu zainteresowanie popularnymi ofertami wypoczynkowymi sukcesywnie staje się większe, rośnie także ilość odwiedzin i rezerwacji na stronach zaufanych touroperatorów.
Morze, Mielno

Wakenboard powoli zyskuje coraz więcej fanów

Wakeboard jest połączeniem snowboardingu, surfingu oraz nart wodnych. Każdy z amatorów wymienionych sportów powinien więc podjąć próbę swoich sił na wyciągu wakeboardingowym, a bez wątpienia nie będzie rozczarowany.

Tunezja - niezwykle atrakcyjne miejsce na wczasy

Tunezja, jest krajem zlokalizowanym nad morzem Śródziemnym. Położony jest on w północnej części kontynentu afrykańskiego. To kraj szczególnie lubiany przez turystów, bo są tam znakomite warunki do wypoczynku. Kraj ten bogaty jest w wiele ciekawych miejsc, które przedstawiają elementy środowiska naturalnego, pustynie, wydmy, lecz również i stare miasta, jakie prezentują niezwykle ciekawą architekturę i umożliwiają każdemu dokładnie zaznajomić się z ich przeszłością.
plaża w Grecji

Czy warto polecieć do Grecji? Sprawdź nasze podpowiedzi

Wakacje to okres relaksu, dlatego sporo osób stara się je organizować z dość dużym wyprzedzeniem. Obecnie najbardziej trendy są wyjazdy zagraniczne, jako że dają gwarancję pięknej pogody, podczas gdy w Polsce dosyć często panują niskie temperatury albo kłopotliwe deszcze.
1 2 3 4 5