Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Morze
wakacje

W jakie miejsca wybieramy się na wakacje? Jakiego rodzaju miejsca są najpopularniejsze i dlaczego? Czy mamy ulubione miejsca?

Odpowiedni wypoczynek przynależy się każdemu, nie jest ważne, czy ktoś jeździ każdego roku na wakacje czy tylko raz na kilka lat. To bowiem sprawia, iż czujemy się lepiej, mamy większą energię do działania, a dodatkowo dajemy zarobić hotelarzom i pozostałym właścicielom różnych miejsc noclegowych.
Kraków na fotografii

Najciekawsze atrakcje Krakowa, jakie pamiątki warto przywieźć do domu z podróży do tego miasta.

Kraków jest wspaniałym miastem, odwiedzenie go z pewnością zagwarantuje sporo niezapomnianych wrażeń. Bardzo duża ilość zabytków i atrakcji turystycznych, bogata propozycja kulturalna i wspaniali ludzie powodują, że co roku miasto to odwiedzają setki tysięcy turystów. Wystarczy zresztą przejść się po rynku czy posłuchać różnojęzykowego gwaru obok pomnika Adasia, aby się zorientować, jak to każdego dnia wygląda.
Samolot na niebie

Na urlop wyłącznie samolotem

Na urlop najkorzystniej wybrać się samolotem. Jest to absolutnie najszybszy, najbardziej komfortowy, niezwykle bezpieczny i najtańszy sposób przemieszczania się. Oczywiście, są ludzie nie znoszący latania, tacy których nigdy nie przekona się żadnymi argumentami do podróżowania w powietrzu.
Morze, Mielno

Co zwiedzić w Polsce?

Zastanawiając się nad wyborem rejonu do spędzenia weekendu, niekoniecznie musi się od razu decydować na drogie miejsce za granicą. Czarujące wakacje można spędzić ponadto w Polsce. Polska oferuje tak wiele fantastycznych miejscowości, że obejrzenie ich wszystkich może zająć naprawdę wiele czasu.
plaża w Grecji

Czy warto polecieć do Grecji? Sprawdź nasze podpowiedzi

Wakacje to czas odpoczynku, z tego powodu dużo osób stara się je organizować z stosownym wyprzedzeniem. Dziś najbardziej trendy są wycieczki zagraniczne, gdyż dają gwarancję świetnej pogody, podczas gdy w Polsce dosyć często doskwierają niskie temperatury lub problematyczne deszcze.
Mierzeja Helska, plaża

Zwiedzaj Polskę razem z nami

Moda na wyjazdy urlopowe poza nasz piękny kraj zaczęła się już dawno temu. Ekonomiści-amatorzy liczą mamonę i jedni twierdzą, że w Polsce jest taniej, inni wręcz na odwrót. I komu przyznać rację Wydaje mi się, że to nie jest ważne, gdyż najważniejsze to się genialnie bawić i zwiedzić miejsca o których będziemy pamiętali przez całe lata, a może nawet i do końca naszych dni.
restauracje słupsk

Słupsk jako jedno z atrakcyjnych miast w północnej Polsce na przygotowywany urlop

Podróże urzekają wielu z nas. Istnieje przecież tyle ciekawych miejsc na całym świecie, jak i w Polsce.


Słupsk jako jedno z atrakcyjnych miast w północnej Polsce na przygotowywany urlop

restauracje słupsk
Żeby w pełni cieszyć się z wyjazdu trzeba dobrze ją zaplanować.


noclegi słupsk
Wybrzeże Bałtyku

Dlaczego warto wziąć pod uwagę wczasy nad polskim morzem?

Morze Bałtyckie to kierunek często obieramy przez Polaków, ale nie tylko Polaków, w trakcie wakacji. Choć pogoda nie jest tak pewna jak w Chorwacji czy Hiszpanii, to jednak nasze wybrzeże ma sporo do zaoferowania.
wyspa

Dobrze jest solidnie zaplanować swój urlop, aby tym sposobem uniknąć niemiłych rozczarowań, iż zabrakło ofert, o których marzyliśmy od dawna

W zasadzie większość ludzi lubi podróżować. Odpoczynek od naszej codziennej pracy jest czymś, co nam się należy, dlatego niezależnie od tego, jakie stanowisko piastujemy na co dzień, warto na chwilę o nim zapomnieć i udać się do biura podróży, które wszystkim się zajmie. Dobrze jest znać taką firmę, jakiej już mieliśmy okazję zaufać i na której zawsze można polegać. Wczasy winny być przecież czasem absolutnej beztroski i relaksu, dlatego to nie my winniśmy się zajmować ich bezpośrednią organizacją. Na szczęście obecnie mamy do wyboru wiele możliwości, zatem korzystajmy z nich jak najczęściej.
polskie morze

Spa nad morzem - zapewnij sobie odrobinę luksusu

Przygotowując się do wakacji przeważnie rozpoczynamy przygotowania od głównego wyboru – urlop w górach albo woda. Tak pierwsza jak i druga opcja ciągnie za sobą mnóstwo korzystnych konsekwencji. Odpoczynek w górach umożliwi odnalezienie wewnętrznej harmonii dzięki towarzystwu dzikiej, nieopanowanej jeszcze przez człowieka fauny i flory, a wycieczki licznymi szlakami turystycznymi będą miały korzystny wpływ na ogólną kondycję ruchową turystów. Po drugiej stronie miłośnicy nadmorskich krajobrazów nawołują do wyboru morza, mnożąc długą listę pozytywnych właściwości wypoczynku tego typu. Co powinniśmy wybrać?
1 2 3 4 5