Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Morze
Międzyzdroje  - nadmorska plaża

Urlop nad polskim Bałtykiem należy znacznie wcześniej zorganizować

Wakacje nad morzem należy rozplanować wcześniej. Zapewnia to szczególnie bardzo duży komfort w znalezieniu atrakcyjnej bazy noclegowej, jaka będzie posiadać wszelkie niezbędne elementy, a jednocześnie będzie tania. To również daje okazję do tego, żeby wyszukać nie tylko nocleg, lecz również i miejsce, w którym spędzi się okres wypoczynku wakacyjnego. W przypadku wyjazdu większą liczbą osób, wcześniejsze rozplanowanie wyjazdu jest tak naprawdę konieczne.
Ogród pełen cienia

Udany weekend poza Warszawą

Po całym tygodniu intensywnej roboty nadszedł czas na przysługujący, weekendowy wypoczynek. Gdy zapowiada się piękna pogoda nie należy siedzieć w domu tylko wybrać się gdziekolwiek na weekendowy wyjazd. Zapewne o wiele lepiej zrelaksuje się na łonie przyrody niż pozostając w domu. Agroturystyka mazowieckie ma do zaproponowania wiele interesujących propozycji.
dzieci

Jantar - i niesamowita tajemnica Bursztynowego Szlaku

Jantar to wieś letniskowa mieszcząca się w województwie pomorskim, na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych. Nazwa wsi nie bez przyczyny odnosi się do jednego z największych bałtyckich skarbów, ponieważ leży ona na trasie dawnego Szlaku Bursztynowego. Z tego również powodu, corocznie odbywa się tutaj finał Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu.
Plaża i morze, Krynica Morska

Idealne miejsce na wakacje – Krynica Morska

Krynica Morska to słynna miejscowość turystyczna mieszcząca się na Mierzei Wiślanej pomiędzy morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i zarazem najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska urzeka przede wszystkim swoim położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą prawie białe plaże i zielone lasy czyniąc z tego miejsca znakomity cel na rodzinne wczasy 2014.
Plaża, muszla

Jak najlepiej zaplanować czas na kilka dni w długi weekend?

Zorganizowanie wyjątkowych, pełnych wrażeń wakacji jest niezwykle nieproste, a jednocześnie skomplikowanie. Najpopularniejszymi miesiącami na wakacyjny wypoczynek są lipiec jak również sierpień. Jednak, jeśli wybieramy się za granice do ciepłych państw to takimi najlepszymi miesiącami na wypoczynek są kwiecień, maj albo wrzesień. W krajach zagranicznych niezwykle znana jest organizacja wczasów na własną rękę. Wtedy to od nas zależy gdzie i na jak długo chcemy pojechać.
Karpacz, kościółek drewniany

Długi weekend w najbardziej popularnych polskich miejscowościach

W Polsce istnieje wiele miast, uznawanych za szczególnie atrakcyjne turystycznie. Popularność ta bierze się z różnych czynników. Mogą to być przykładowo różnorodne zabytki historyczne, których uroda przyciąga turystów. Bywają to również walory uzdrowiskowe, takie jak przykładowo występowanie wód leczniczych. W takiej sytuacji przyjezdni odwiedzający dane miasto jeżdżą tam na wyjazdy sanatoryjne.
Chorągiewki, plaża Niechorze

Kąty Rybackie - plan na rodzinne wakacje nad morzem Bałtyckim

Kąty Rybackie to nieduża, nadmorska wieś rybacka, znajdująca się w gminie Rewal. Region ten mieści się w propozycjach wczasowych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysokie urwisko w jednej z zatok, jak również latarnia morska.
Gdańsk

Dlaczego warto pojechać do Gdańska?

Gdańsk to miejscowość o wyjątkowo bogatej, ponadtysiącletniej historii i kupieckiej tradycji. Jego strategiczne położenie, przyczyniło się do przyjęcia Gdańska do Związku Hanzeatyckiego, nawiązania wielu ważnych kontaktów zagranicznych, sporego wzbogacenia się miasta i przyciągnięcia wielu urlopowiczów spędzających wczasy nad Bałtykiem. Zasoby finansowe i status Gdańska wpłynęły na błyskawiczny rozwój kultury, nauki i sztuki. Dzięki temu Gdańsk jest niesamowicie bajecznym miastem, z licznymi zabytkami, muzeami i galeriami sztuki.
wyspa

Dobrze jest solidnie zaplanować swój urlop, aby tym sposobem uniknąć niemiłych rozczarowań, iż zabrakło ofert, o których marzyliśmy od dawna

Prawie wszyscy ludzie lubią podróżować. Wypoczynek od naszej codziennej pracy jest czymś, co nam się należy, stąd też niezależnie od tego, jakie mamy stanowisko pracy, warto na chwilę o nim zapomnieć i odwiedzić biuro podróży, które pomoże nam zaplanować wycieczkę. Dobrze jest znać taką firmę, której już kiedyś zaufaliśmy i na której zawsze można polegać. Wczasy mają być przecież okresem absolutnej beztroski i relaksu, stąd też to nie my powinniśmy się zajmować ich bezpośrednią organizacją. Na szczęście na dzisiejszym rynku turystycznym nie brak świetnych ofert, więc póki czas – wybierajmy.
Morze, Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra - wypraw na urlop 2014

Jastrzębia Góra jest fragmentem miasta Władysławo, znajdującego się u nasady Mierzei Helskiej – jednego z najsłynniejszych miejsc, wybieranych przez polskich urlopowiczów na wakacje nad morzem Bałtyckim. Symbolem Jastrzębiej Góry jest fascynujący klif, który osiąga wysokość do 33 m n.p.m. U jego stóp położona jest niezwykle urozmaicona plaża - od wschodu kamienista i piaszczysta od zachodu.
1 2 3 4 5