Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Morze
Kołobrzeg

Masz hotel? Promuj się!

Osoby, które są właścicielami pensjonatów lub mają domy czy apartamenty do wynajęcia mogą zastanowić się nad promowaniem się w internecie. W obecnych czasach zdecydowana większość turystów właśnie w taki sposób poszukuje kwater na wakacje. Wybierz się nad polskie
nasze morze – apartamenty Kołobrzeg.
Ogród pełen cienia

Udany weekend poza Warszawą

Po całym tygodniu męczącej pracy czas na zasłużony, weekendowy wypoczynek. Gdy zapowiada się śliczna pogoda nie warto pozostać w domu tylko wybrać się gdzieś na weekendowy wyjazd. Z pewnością o wiele lepiej zrelaksuje się na łonie przyrody niż pozostając w czterech ścianach. Agroturystyka mazowieckie ma do zaproponowania wiele ciekawych ofert.
Samolot na niebie

Na urlop wyłącznie samolotem

Na urlop najlepiej wybrać się samolotem. Jest to absolutnie najszybszy, najbardziej komfortowy, niezwykle bezpieczny i najtańszy sposób transportu. Naturalnie, są ludzie nie uznający latania, tacy których nigdy nie przekona się żadnymi argumentami do podróżowania w powietrzu.
plaża w Międzyzdrojach

Cudowne odpoczynek 2014 w Zatoce Pomorskiej

Międzyzdroje to letnia metropolia Pomorza Zachodniego i miejscowość lecznicza o ponad 100-letniej historii. Miasto położone jest w środkowej części wybrzeża wyspy Wolin, nad Zatoką Pomorską. Międzyzdroje to kurort niebywale piękny. Fantastyczne domy i hotele zlokalizowane wśród drzew, deptak, molo, port rybacki, wydmy, piaszczysty brzeg i Bałtyk rewelacyjnie się tutaj ze sobą komponują i stanowią barwną całość. Ogromna baza noclegowa oferuje licznym urlopowiczom apartamenty znajdujące się przy samej plaży a także interesujące cenowo noclegi. Międzyzdroje to, wszak prawdziwy turystyczny raj.

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Dokąd udajesz się na wczasy? Do tropikalnych krajów? A może kuszą cię niedaleka Słowacja, atrakcje w Niemczech? A czy znasz już dobrze, internauto, Polskę?

Tak wielu rodaków uwielbia jeździć za granicę, nie dowiadując się wcześniej dokładnie, jakie są piękne atrakcje turystyczne w Polsce. A przecież można zrobić sobie wakacje taniej i lepiej, zamiast oszczędzać na bilet lotniczy do Francji czy Tunezji. Ojczyzna może nie cechuje się wielką powierzchnią, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są naprawdę fantastyczne i zazwyczaj lekceważone przez urlopowiczów.

Na wakacjach każdy odpoczywa w inny sposób

Ciepła pogoda dopisuje. Słoneczko w końcu mocno grzeje, a my możemy zacząć pakować się na zbliżające się wielkimi krokami wakacje. Nie byliśmy w stanie się doczekać tego momentu. O wczasach marzyliśmy już od bardzo dawna. Mamy już po dziurki w nosie powszednich obowiązków. W pracy każdą swobodną chwilkę spędzamy na przeglądaniu kolorowych folderów biur turystycznych, obmyślając przy tym podróż naszych marzeń.
polskie morze

Spa nad morzem - zapewnij sobie odrobinę luksusu

Planując urlop z reguły rozpoczynamy przygotowania od zasadniczego wyboru – góry albo morze. Zarówno pierwsza jak i kolejna opcja pociąga za sobą szereg korzystnych konsekwencji. Wypoczynek w górach umożliwi odnalezienie wewnętrznego spokoju dzięki otoczeniu prawdziwej, nieokiełznanej jeszcze przez człowieka natury, a wyprawy licznymi szlakami turystycznymi wpłyną pozytywnie na całościową sprawność ruchową pensjonariuszy. Z drugiej zaś strony miłośnicy nadmorskich widoków oponują za wyborem plaży, wymieniając mnóstwo prozdrowotnych właściwości wypoczynku tego typu. Co więc wybrać?
Architektura Tunezji

Tunezja - niezwykle ciekawe miejsce na urlop

Tunezja, jest krajem położonym nad morzem Śródziemnym. Znajduje się on w północnej części Afryki. To kraj bardzo lubiany przez turystów, gdyż są tam doskonałe warunki do odpoczynku. Kraj ten bogaty jest w sporo fantastycznych miejsc, które przedstawiają elementy naturalne, pustynie, wydmy, lecz też i stare miasta, jakie prezentują niezwykle ciekawą architekturę i pozwalają każdemu dogłębnie zapoznać się z ich historią.
Morze, Mielno

Posłuchaj szumu fal

Wymarzone wakacje już za pasem. Jeśli zwyczajne problemy nas przytłaczają, brakuje dobrej energii i osłabia nas obezwładniające nieróbstwo, to jasny komunikat, że odpowiedni czas pomyśleć o zasłużonym wyjeździe. Zanim jednak znowu wybierzemy ciepłą Grecję, lub Hiszpanię, weźmy pod rozwagę nasze Wybrzeże.
fotografie

Chorwacja wydaje się być najlepszym miejscem na cudowny urlop latem

Ten, kto pokusi się na urlop w pięknej Chorwacji, pewnie nie będzie żałować swojej decyzji.


1 2 3 4 5 6