Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Morze
Morze Bałtyckie

Wybierasz się na wypoczynek nad Morzem Bałtyckim? Trochę rzeczy, o których nie wiedziałeś

Bałtyk to doskonała alternatywa, jeśli chodzi o spędzenie letniego urlopu. Nadmorskie kurorty prezentują różnorodną ofertę rozrywkową i noclegową w zależności od wielkości i lokalizacji. Są w Polsce miejsca słynące z bardzo zadbanych i pięknych plaż. Za to nierzadko jest tak, że najbardziej oblegane i popularne nadbałtyckie kurorty mają bardzo wąską i krótką plażę. Tak jest na przykład w Sopocie. Poza tym modne kurorty są w większości przypadków bardzo zatłoczone, co utrudnia odpoczynek.

Tunezja - niezwykle atrakcyjne miejsce na wczasy

Tunezja, jest krajem położonym nad morzem Śródziemnym. Położony jest on w północnej części Afryki. Jest to kraj bardzo lubiany przez turystów, ponieważ panują tam doskonałe warunki do odpoczynku. Kraj ten bogaty jest w wiele ciekawych miejsc, jakie prezentują elementy naturalne, pustynie, wydmy, jak również i stare miasta, które prezentują bardzo ciekawą architekturę i pozwalają każdemu dogłębnie zapoznać się z ich przeszłością.
Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Wszyscy mamy już dość takiej długiej zimy, która już dostatecznie i napsuła wszystkim krwi. Z radością oczekujemy na gorące sezon letni. Przez cały rok uczciwie pracowaliśmy, siedzieliśmy przy biurku i gapiliśmy się w monitor, pora zatem na zasłużony wypoczynek. W tym momencie wyobrażamy sobie te wspaniałe chwile na plaży oraz zabawy w cieplutkim morzu. A może wybrać teraz Bałtyk?
Sopocka plaża

Spędź wczasy nad polskim morzem

Sopocka plaża

Spędź wczasy nad polskim morzem

Na wczasy wyczekujemy z niecierpliwością okrągły rok. Pracując za biurkiem, myślimy o wspaniałych chwilach lenistwa.Przeważnie widzimy siebie na piaszczystej plaży, w cieniu dorodnej palmy, z przepysznym koktajlem w ręce. Ta cudowna wizja dodaje nam sił i pozwala dotrwać do upragnionego urlopy. Tylko gdzie tym razem pojechać?
Morze, Mielno

Co zwiedzić w Polsce?

Zastanawiając się nad wyborem miejsca do spędzenia wakacji, niekoniecznie trzeba od razu decydować na ekskluzywne miejsce za granicą. Czarujące wakacje można spędzić także w Polsce. Polska oferuje tak dużo fantastycznych miast, że odwiedzenie ich wszystkich może zająć naprawdę wiele czasu.
zachód Słońca we Włoszech

Niezapomniane wakacje niewielkim kosztem

Ogólnie wakacje kojarzą się odpoczynkiem. Odpoczywać można natomiast na różne sposoby, w zależności od chęci i upodobań. Bardzo duża funkcję ma w tym miejscu tryb życia, jaki prowadzony jest w życiu codziennym. Niektórzy ludzie preferują aktywne typy spędzania wolnego czasu, na przykład w formie uprawiania różnorodnych sportów. Pozostali natomiast będą woleli odpoczywać biernie i stale się wysypiać. Od tego elementu zależy też wybór miejsca na urlop.
Morze, Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra - wypraw na urlop 2014

Jastrzębia Góra jest fragmentem miasta Władysławo, mieszczącego się u nasady Mierzei Helskiej – jednego z najsłynniejszych miejsc, wybieranych przez polskich letników na wakacje nad morzem Bałtyckim. Symbolem Jastrzębiej Góry jest barwny klif, który osiąga wysokość do trzydziestu trzech m n.p.m. U jego podnóża mieści się niesłychanie urozmaicona plaża - od wschodu skalista i piaszczysta od zachodu.
plaża Jastarnia

Zdrowie jest ważne

Jedni uwielbiają spędzać wolny urlop nad morzem, inni w górach. Z pewnością jest to związane z stylem wypoczynku jaką kultywuje dana osoba, czy lubi ona odpoczywać na plaży i się opalać, czy może woli poznawać na górskie trasy. Na szczęście bez względu na to, jaką formę odpoczynku wybieramy, nie musimy się nigdzie przenosić za granice naszego państwa, bo posiadamy niezasłonięty dostęp zarówno do morza, jak i do gór.
Pieniny, góry

Wypoczynek w kraju - jaki kierunek obrać

Polska jest krajem bardzo zróżnicowanym pod wieloma aspektami. O jej walorach świadczy między innymi różnorodność terenu i wysokości. Jest tu także dużo świetnych miejsc wypoczynkowych z uwagi na obecność jezior lub rzek o czystej wodze. Ponadto atrakcyjny jest również dostęp do morza. Z tego powodu Polacy mają dużo różnych możliwości wykorzystywania wolnych chwil oraz wycieczek urlopowych. Pomimo tego aktualnie często obywatele wyjeżdżają na urlopy za granicę, często nie znając w pełni atrakcyjności swojego kraju.
Kraków na fotografii

Najciekawsze atrakcje Krakowa, jakie pamiątki warto przywieźć do domu z podróży do tego miasta.

Kraków to wspaniałe miasto, odwiedzenie go z pewnością zapewni niezapomniane wrażenia. Bardzo duża liczba zabytków i atrakcji turystycznych, bogata oferta kulturalna i wspaniali mieszkańcy powodują, że corocznie miasto to odwiedzają ogromne ilości turystów. Wystarczy tak naprawdę przejść się po rynku albo posłuchać międzynarodowego gwaru obok pomnika Adasia, aby się zorientować, jak to każdego dnia wygląda.
1 2 3 4 5