Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Morze
plaża Jastarnia

Zdrowie jest ważne

Jedni kochają spędzać wolny moment nad morzem, niektórzy w górach. Z pewnością jest to połączone z jakością odpoczynku jaką lubi konkretna osoba, czy lubi ona odpoczywać na plaży i się opalać, czy może lubi wspinać się na górskie trasy. Na szczęście bez względu na to, którą styl wypoczynku bierzemy, nie musimy się nigdzie wybierać poza granice naszego kraju, bo mamy nieograniczony dostęp na równi do morza, jak i do gór.
plaża w Międzyzdrojach

Cudowne odpoczynek 2014 w Zatoce Pomorskiej

Międzyzdroje to letnia metropolia Pomorza Zachodniego i uzdrowisko o ponad 100-letniej historii. Miasto leży w środkowej części wybrzeża wyspy Wolin, nad Zatoką Pomorską. Międzyzdroje to kurort niewymownie schludny. Cudne domy i pensjonaty usytuowane wśród drzew, bulwar, molo, port rybacki, wydmy, plaża i Bałtyk świetnie się tu ze sobą komponują i stanowią śliczną całość. Spora baza noclegowa oferuje licznym turystom domki mieszczące się przy samej plaży oraz atrakcyjne cenowo noclegi. Międzyzdroje to, wszak autentyczny turystyczny eden.

Grzybowo

Grzybowo to zaciszna wieś letniskowa mieszcząca się w województwie zachodniopomorskim, sześć kilometrów na zachód od Kołobrzegu. Grzybowo jest dość charakterystycznie położone na terenie tak zwanej depresji grzybowskiej (0, 30 - 1, 00 m p.p.m.) . Grzybowo znajduje się w Strefie Chronionego Krajobrazu, gdzie obowiązują zasady Strefy Ochrony Uzdrowiskowej.
Morze, Mielno

Co zwiedzić w Polsce?

Zastanawiając się nad wyborem rejonu do spędzenia weekendu, niekoniecznie musi się od razu decydować na drogie miejsce za granicą. Fantastyczne wakacje można spędzić ponadto w Polsce. Polska oferuje tak dużo przepięknych miejscowości, że objechanie ich wszystkich może zająć naprawdę mnóstwo czasu.
restauracje słupsk

Słupsk jako jedno z atrakcyjnych miast w północnej Polsce na przygotowywany urlop

Podróże zachwycają niejednego z nas. Istnieje przecież tyle ciekawych miejsc na całym świecie, jak i w naszym kraju.


Słupsk jako jedno z atrakcyjnych miast w północnej Polsce na przygotowywany urlop

restauracje słupsk
Żeby w najwyższym stopniu cieszyć się z wyjazdu należy odpowiednio ją przygotować.


noclegi słupsk
plaża

Zatroszczmy się, by okres wypoczynku nad wodą był spędzany z głową

Lato to charakterystyczny okres wypoczynku i różnorodnych form spędzania wolnych chwil. Ludzie wykorzystują ten okres na dużo różnych sposobów. Dużo osób przykładowo chce zostać w domu i wypoczywać w sposób bierny, przykładowo nadrabiając zaległości w lekturze. Jednak tempo bardzo długiego siedzenia przed komputerem sprawia, że często powstaje konieczność odpoczywania bardziej aktywnie.
wakacje

W jakie miejsca wybieramy się na wakacje? Jakiego rodzaju miejsca są najpopularniejsze i dlaczego? Czy mamy ulubione miejsca?

Odpowiedni wypoczynek należy się każdemu, niezależnie od tego, czy ktoś jeździ każdego roku na wakacje czy jedynie raz na kilka lat. To bowiem sprawia, iż czujemy się bardziej wypoczęci, mamy większą energię do życia, a dodatkowo dajemy zarobić hotelarzom i innym właścicielom różnych pensjonatów.
Morze, Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra - wypraw na urlop 2014

Jastrzębia Góra jest fragmentem miasta Władysławo, leżącego u nasady Mierzei Helskiej – jednego z najpopularniejszych miejsc, wybieranych przez polskich letników na wakacje nad morzem Bałtyckim. Symbolem Jastrzębiej Góry jest malowniczy klif, który osiąga wysokość do 33 m n.p.m. U jego podnóża mieści się szalenie urozmaicona plaża - od wschodu skalista i piaszczysta od zachodu.
wyspa

Dobrze jest solidnie zaplanować swój urlop, aby tym sposobem uniknąć niemiłych rozczarowań, iż zabrakło ofert, o których marzyliśmy od dawna

Praktycznie wszyscy ludzie lubią podróżować. Odpoczynek od codziennej pracy jest tym, co nam się należy, dlatego bez względu na to, jakie stanowisko piastujemy na co dzień, warto na jakiś czas o nim zapomnieć i odwiedzić biuro podróży, które pomoże nam zaplanować wycieczkę. Dobrze jest znać taką firmę, której już mieliśmy okazję zaufać i na której zawsze można polegać. Wakacje powinny być przecież okresem prawdziwej beztroski i relaksu, stąd też to nie my powinniśmy się zajmować ich kompleksową organizacją. Na szczęście na obecnym rynku turystycznym nie brakuje interesujących ofert, więc póki można – wybierajmy.
Międzyzdroje  - nadmorska plaża

Urlop nad polskim Bałtykiem należy znacznie wcześniej zorganizować

Wakacje nad morzem warto zaplanować znacznie wcześniej. Daje to szczególnie bardzo duży komfort w wyszukaniu atrakcyjnej bazy noclegowej, która będzie posiadać wszystkie niezbędne elementy, a jednocześnie będzie niedroga. To także stwarza okazję do tego, by wyszukać nie tylko nocleg, ale też i miejsce, gdzie spędzi się okres wypoczynku wakacyjnego. W sytuacji wyjazdu sporą grupą osób, wcześniejsze przygotowanie wyjazdu jest w rzeczywistości niezbędne.
1 2 3 4 5