Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Morze
Samolot na niebie

Na urlop wyłącznie samolotem

Na urlop najkorzystniej wybrać się samolotem. Jest to absolutnie najszybszy, najbardziej komfortowy, niezwykle bezpieczny i najtańszy sposób przemieszczania się. Oczywiście, są przeciwnicy latania, tacy których nigdy nie przekona się żadnym sposobem do tej formy podróżowania.
plaża Jastarnia

Zdrowie jest ważne

Jedni kochają spędzać cały czas nad morzem, niektórzy w górach. Na pewno jest to połączone z stylem wypoczynku jaką kultywuje konkretna osoba, czy uwielbia ona przebywać na plaży i się opalać, czy może kocha wdrapywać się na górskie szlaki. Na szczęście bez względu na to, jaką styl odpoczynku preferujemy, nie musimy się nigdzie wybierać za granice naszego kraju, bo mamy niezastąpiony dostęp na równi do morza, jak i do gór.

Tunezja - niezwykle atrakcyjne miejsce na wczasy

Tunezja, jest krajem położonym nad morzem Śródziemnym. Położony jest on w północnej części kontynentu afrykańskiego. To kraj bardzo lubiany przez wczasowiczów, ponieważ panują tam świetne warunki do odpoczynku. Kraj ten bogaty jest w bardzo dużo ciekawych miejsc, jakie prezentują elementy naturalne, pustynie, wydmy, ale również i stare miasta, jakie przedstawiają niezwykle ciekawą architekturę i pozwalają każdemu dogłębnie zaznajomić się z ich przeszłością.
Architektura Tunezji

Tunezja - niezwykle ciekawe miejsce na urlop

Tunezja, jest krajem położonym nad morzem Śródziemnym. Znajduje się on w północnej części kontynentu afrykańskiego. Jest to kraj szczególnie lubiany przez wczasowiczów, bo są tam znakomite warunki do wypoczynku. Kraj ten bogaty jest w sporo znakomitych miejsc, jakie prezentują elementy naturalne, pustynie, wydmy, ale również i stare miasta, jakie posiadają bardzo ciekawą architekturę i pozwalają każdemu dogłębnie zapoznać się z ich przeszłością.
Plaża, muszla

Jak najlepiej zaplanować czas na kilka dni w długi weekend?

Zorganizowanie wyjątkowych, pełnych wrażeń wczasów jest niezwykle nieproste, a zarazem skomplikowanie. Najczęściej wybieranymi miesiącami na wakacyjny odpoczynek są lipiec a także sierpień. Jednakże, jeżeli udajemy się poza granicę kraju do ciepłych krajów to takimi najlepszymi miesiącami na wypoczynek są kwiecień, maj albo wrzesień. W krajach zagranicznych wyjątkowo znana jest organizacja wczasów na własną rękę. Wtenczas to od nas zależy gdzie i na jak długo mamy zamiar wyjechać.
Ogród pełen cienia

Udany weekend poza Warszawą

Po całym tygodniu ciężkiej pracy czas na przysługujący, weekendowy odpoczynek. Gdy zanosi się dobra pogoda nie należy gnić w domu tylko wybrać się gdzieś na weekendowy wyjazd. Z pewnością o wiele bardziej zrelaksuje się na łonie natury niż pozostając w czterech ścianach. Agroturystyka mazowieckie ma do zaoferowania bardzo dużo atrakcyjnych ofert.
Do wakacji, gotowi, start!

Najpopularniejsze kierunki wyjazdu

Sezon urlopowy już w pełni, a my nie jesteśmy w stanie się już doczekać wymarzonego wyjazdu wakacyjnego. przecież wyczekujemy na niego cały rok. W czasie leniwych, zimowych wieczorów pocieszaliśmy się wspomnieniami z ubiegłorocznego urlopu. Przeglądaliśmy wspaniałe fotografie, na których jesteśmy bardzo zadowoleni z życia. Tegoroczna zima wyjątkowo dała się nam we znaki, dlatego szczególnie wyczekujemy energetyzujących promieni słońca.
Wybrzeże Bałtyku

Dlaczego warto wziąć pod uwagę wczasy nad polskim morzem?

Morze Bałtyckie to cel często wybierany przez Polaków, ale nie tylko Polaków, w okresie letnim. Choć pogoda nie jest tak pewna jak w Chorwacji czy Hiszpanii, to jednak nasze wybrzeże ma sporo do zapewnienia.
dzieci

Jantar - i niesamowita tajemnica Bursztynowego Szlaku

Jantar to wieś letniskowa mieszcząca się w województwie pomorskim, na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych. Nazwa wsi nie bez powodu odnosi się do jednego z najogromniejszych bałtyckich skarbów, albowiem znajduje się ona na trasie dawnego Szlaku Bursztynowego. Z tego również powodu, dorocznie odbywa się tutaj finał Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu.
Świnoujście

Świnoujście i Rewal - sprawdź czy warto tam jechać

Świnoujście w okresie letnim nie ma prawa narzekać na niedobór zainteresowania ze strony przyjezdnych. Do tego miasteczka wypoczynkowego położonego niedaleko granicy polsko-niemieckiej przybywają nie tylko Polacy, ale właśnie nasi sąsiedzi zza zachodniej granicy, którzy niezwykle cenią sobie okoliczne plaże jak również dogodne ceny, które spotykają w Świnoujściu. Niższe ceny jak również wysoki standard to ważne argumenty, które zdecydowanie przemawiają za poznaniem oraz spędzeniem wolnego czasu właśnie tutaj.
1 2 3 4 5