Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Morze
plaża Jastarnia

Zdrowie jest ważne

Niektórzy kochają spędzać wolny czas nad morzem, inni w górach. Z pewnością jest to połączone z formą odpoczynku jaką preferuje dana osoba, czy lubi ona przebywać na plaży i się opalać, czy może lubi poznawać na górskie trasy. Na szczęście bez względu na to, jaką styl odpoczynku wybieramy, nie musimy się nigdzie wybierać za granice naszego kraju, ponieważ mamy niezasłonięty dostęp zarówno do morza, jak i do gór.
Plaża i morze, Krynica Morska

Idealne miejsce na wakacje – Krynica Morska

Krynica Morska to słynna miejscowość turystyczna mieszcząca się na Mierzei Wiślanej między morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i jednocześnie najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska urzeka głównie swym położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą prawie białe plaże i zielone lasy robiąc z tego miejsca wspaniały cel na rodzinne wczasy 2014.
plaża w Międzyzdrojach

Cudowne odpoczynek 2014 w Zatoce Pomorskiej

Międzyzdroje to letnia stolica Pomorza Zachodniego i miejscowość lecznicza o ponad 100-letniej historii. Miasto położone jest w środkowej części wybrzeża wyspy Wolin, nad Zatoką Pomorską. Międzyzdroje to kurort niebywale estetyczny. Cudne domy i pensjonaty umiejscowione pośród drzew, deptak, molo, port rybacki, wydmy, wybrzeże i morze perfekcyjnie się tu ze sobą komponują i tworzą cudowną całość. Spora baza noclegowa oferuje licznym turystom apartamenty mieszczące się przy samej plaży a także przyciągające cenowo noclegi. Międzyzdroje to, wszak prawdziwy turystyczny eden.
restauracje słupsk

Słupsk jako jedno z atrakcyjnych miast w północnej Polsce na przygotowywany urlop

Podróże urzekaniejednego z nas. Jest przecież tyle ekscytujących miejsc na całym świecie, a także w Polsce.


Słupsk jako jedno z atrakcyjnych miast w północnej Polsce na przygotowywany urlop

restauracje słupsk
Aby najlepiej cieszyć się z podróży należy odpowiednio ją przygotować.


noclegi słupsk
morze

Najtańsze noclegi nad morzem

Wczasy nad morzem wciąż wybiera bardzo duża liczba Polaków. Wybrzeże bałtyckie cały czas jest miejscem niezwykle atrakcyjnym na urlop pomimo niedawnej tendencji do wyjeżdżania za granicę. Na dzień dzisiejszy bowiem coraz więcej ludzi wybiera się do takich krajów jak Egipt czy Tunezja w celu spędzenia urlopu. W takich miejscach jednak czyha na turystów sporo pułapek. Nieznajomość tamtejszych zwyczajów czy chociażby kuchni może prowadzić do nieporozumień i rozmaitych trudności. Oprócz tego wyjazdy Za granicę są ze swej natury znacznie bardziej kosztowne. Poza tym nie wszystkim odpowiada upalny klimat zagranicznych wybrzeży. W Polsce natomiast klimat jest urozmaicony i zazwyczaj korzystny, a wody w morzu przyjemnie chłodne.
Morze, Mielno

Co zwiedzić w Polsce?

Zastanawiając się nad wyborem miasteczka do spędzenia wakacji, niekoniecznie musi się od razu decydować na ekskluzywne miejsce za granicą. Rewelacyjne wakacje można spędzić także w kraju. Polska oferuje tak sporo uroczych miasteczek, że objechanie ich wszystkich może zająć naprawdę mnóstwo czasu.

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Gdzie wybierasz się na wczasy? Do ciepłych krajów? A może kuszą cię sąsiednia Słowacja, atrakcje w Pradze? A czy poznałeś już nieźle, internauto, swoją ojczyznę?

Tak wielu Polaków lubi wyjeżdżać za granicę, nie dowiadując się wcześniej dokładnie, jakie są wspaniałe atrakcje turystyczne w Polsce. A wszakże można spędzić urlop taniej i lepiej, zamiast wydawać fortunę na bilet na samolot do Maroka czy Grecji. Polska może nie wyróżnia się wielkością, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są świetne i bardzo często lekceważone przez urlopowiczów.
dzieci

Cel na wczasy nad pięknym morzem 2014 – Pobierowo

Pobierowo to nieduży kurort nadmorski. W przeszłości turyści przybywający do Pobierowa, mogli korzystać przede wszystkim z niewielkich drewnianych domków letniskowych. Aktualnie czekają na nich większe i bardziej wygodne obiekty, przygotowane już na wakacje 2014. Niezależnie od rozbudowy, Pobierowo w dalszym ciągu utrzymuje kameralny szyk i na pewno trzeba go zarekomendować osobom, które cenią sobie czynny odpoczynek w cichej atmosferze.
Ogród pełen cienia

Udany weekend poza Warszawą

Po całym tygodniu męczącej pracy nadszedł czas na przysługujący, weekendowy odpoczynek. Gdy zanosi się dobra pogoda nie należy pozostać w domu tylko udać się gdzieś na weekendowy wyjazd. Zapewne o wiele bardziej wypocznie się na łonie przyrody niż pozostając w czterech ścianach. Agroturystyka mazowieckie ma do zaoferowania sporo interesujących propozycji.
Do wakacji, gotowi, start!

Zdecyduj się na wczasy w Polsce

Sezon urlopowy już się zaczął. Nie mogliśmy się doczekać tej chwili, gdy wreszcie można rzucić wszelkie codzienne zobowiązania w kąt i poddać się słodkiemu lenistwu. W końcu, przez cały roku sumiennie pracowaliśmy. W pracy ciągle narażaliśmy się na ogromny stres. W domu czekały na nas rodzinne kłopoty. Nigdy nie ma czasu, by dobrze odpocząć. Wiecznie gdzieś gnamy. Jesteśmy zmęczeni i nieustannie rozdrażnieni. Najwyższa pora, aby w końcu dobrze się zrelaksować w jakimś malowniczym miejscu.
1 2 3 4 5