Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Morze
Morze, Mielno

Wakenboard powoli zyskuje coraz więcej fanów

Wakeboard jest kombinacją snowboardingu, surfingu oraz nart wodnych. Każdy z wielbicieli wymienionych sportów winien więc spróbować swoich sił na wyciągu wakeboardingowym, a z pewnością nie będzie niezadowolony.
Architektura Tunezji

Tunezja - niezwykle ciekawe miejsce na urlop

Tunezja, jest krajem znajdującym się nad morzem Śródziemnym. Położony jest on w północnej części kontynentu afrykańskiego. To kraj szczególnie lubiany przez turystów, ponieważ panują tam świetne warunki do odpoczynku. Kraj ten bogaty jest w wiele fantastycznych miejsc, które przedstawiają elementy środowiska naturalnego, pustynie, wydmy, lecz też i stare miasta, jakie posiadają niezwykle ciekawą architekturę i pozwalają każdemu dogłębnie zapoznać się z ich historią.
Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Wszyscy mamy już dość takiej uciążliwej zimy, która już dostatecznie i upuściła wszystkim krwi. Z utęsknieniem oczekujemy na wspaniałe lato. Przez okrągły rok sumiennie pracowaliśmy, siedzieliśmy przy biurku i wpatrywaliśmy się w monitor, czas więc na wyczekiwany odpoczynek. W tym momencie przypominamy sobie te wspaniałe sytuacje na plaży oraz zabawy w ciepłym morzu. A może wybrać teraz Bałtyk?
plaża w Grecji

Czy warto polecieć do Grecji? Sprawdź nasze podpowiedzi

Wakacje to czas odpoczynku, więc wiele osób stara się je organizować z stosownym wyprzedzeniem. Dzisiaj najbardziej popularne są wycieczki zagraniczne, gdyż dają gwarancję pięknej pogody, podczas gdy w Polsce dość często doskwierają niskie temperatury lub uciążliwe deszcze.
morze

Najtańsze noclegi nad morzem

Urlop nad morzem wciąż wybiera bardzo duża liczba Polaków. Polskie morze cały czas jest punktem bardzo dobrym na urlop pomimo niedawnej tendencji do wyjazdów zagranicznych. Na dzień dzisiejszy bowiem coraz większa liczba osób wybiera się do takich krajów jak Egipt czy Tunezja by tam spędzić urlop. W takich miejscach jednak czyha na wczasowiczów wiele pułapek. Nieznajomość tamtejszych zwyczajów czy na przykład kuchni prowadzi nierzadko do niezrozumienia i różnorodnych problemów. Oprócz tego wycieczki zagraniczne są ze swej natury dużo bardziej kosztowne. Poza tym nie każdemu pasuje bardzo gorący klimat zagranicznych plaz. W Polsce natomiast klimat jest zróżnicowany i w większości przypadków przyjazny, a morze przyjemnie chłodne.
Gdańsk

Dlaczego warto pojechać do Gdańska?

Gdańsk to miasto o niesłychanie bogatej, ponadtysiącletniej historii i kupieckiej tradycji. Jego strategiczne umiejscowienie, przyczyniło się do przyjęcia Gdańska do Związku Hanzeatyckiego, nawiązania wielu istotnych kontaktów zagranicznych, znacznego wzbogacenia się miasta i przyciągnięcia wielu turystów spędzających urlop nad morzem Bałtyckim. Zasoby finansowe i status Gdańska wpłynęły na prędki rozwój kultury, nauki i sztuki. Dzięki temu Gdańsk jest wyjątkowo ślicznym miastem, z licznymi zabytkami, muzeami i galeriami sztuki.
Chorągiewki, plaża Niechorze

Kąty Rybackie - plan na rodzinne wakacje nad morzem Bałtyckim

Kąty Rybackie to malutka, nadmorska wieś rybacka, znajdująca się w gminie Rewal. Region ten figuruje w propozycjach wakacyjnych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysoki klif w jednej z zatok, jak również latarnia morska.
Do wakacji, gotowi, start!

W jakie miejsce polecieć na wypoczynek w 2014 roku?

Niektórzy lubią jeździć w okresie ferii zimowych porze zimowej do najbardziej znanych ośrodków narciarskich, z kolei inni chociaż na moment poczuć na własnej skórze wspaniałe słońce świeci latem. Powszechnie wiadomo też, że zima to również bardzo dobry moment na zaplanowanie przyszłych wakacji, z tego też powodu zainteresowanie najpopularniejszymi kierunkami turystycznymi intensywnie staje się większe, a za nim intensywny ruch na serwisach internetowych zaufanych touroperatorów.
Plaża i morze, Krynica Morska

Idealne miejsce na wakacje – Krynica Morska

Krynica Morska to słynna miejscowość turystyczna położona na Mierzei Wiślanej między morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i równocześnie najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska zachwyca przede wszystkim swym położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody między Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą prawie białe plaże i zielone lasy robiąc z tego miejsca znakomity cel na rodzinne wczasy 2014.
restauracje słupsk

Słupsk jako jedno z atrakcyjnych miast w północnej Polsce na przygotowywany urlop

Podróże urzekaniejednego z nas. Istnieje przecież tyle ciekawych miejsc na całym świecie, a także w Polsce.


Słupsk jako jedno z atrakcyjnych miast w północnej Polsce na przygotowywany urlop

restauracje słupsk
Żeby w najwyższym stopniu czerpać radość z wyprawy należy odpowiednio ją przygotować.


noclegi słupsk
1 2 3 4 5