Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Woda
Morze, Bałtyk

Sezon wyjazdowy nadchodzi – najwyższa pora znaleźć miejsce na urlop

Lato tuż tuż, co oznacza, że trzeba poszukać miejsce, w którym chcemy spędzić nasze wakacje. Miejsc tego rodzaju jest mnóstwo nad Bałtykiem. Jednym z nich, jest niewątpliwie Grzybowo. Jest to niewielka miejscowość znajdująca tuż nad Bałtykiem.
statek na morzu

Rejsy żeglarskie to wspaniała zabawa

Czy lubimy odpoczywać nad wodą?

Rejsy żeglarskie to wspaniała zabawa

Jeśli należymy do tych osób, które lubią wypoczywać nad wodą, które cieszą się z możliwości spędzenia kilku godzin na statku, bo twierdzimy, że nas to uspokaja, a z drugiej strony będzie możliwością na przeżycie niesamowitej przygody, to bez wątpienia powinniśmy na wakacje się udawać w takie miejsca, w których będziemy mogli naprawdę korzystać z takich ewentualności i w których będziemy mogli się sprawdzić, w czasie takiego pływania.
kitesurfing

Na kitesurfing eskapady są proponowane

Czy kochamy wszystkie sporty mające miejsce nad wodą?Czy zaciekawią nas sporty wodne?

Trzeba się namyślić jaki typ sportu będzie nas najbardziej interesował i co może nam spowodować najwięcej satysfakcji. Jeśli okazują się być to sporty wodne, to musimy się namyślić, czy powinno to okazać się pływanie, czy być może zainteresuje nas coś bardziej ekstremalnego, przy czym będziemy musieli korzystać z odpowiedniego sprzętu i jeszcze wykazać się niesamowitymi umiejętnościami utrzymania równowagi.
Morze, Mielno

Wakenboard powoli zyskuje coraz więcej fanów

Wakeboard jest związkiem snowboardingu, surfingu oraz nart wodnych. Każdy z wielbicieli wspomnianych dyscyplin winien więc spróbować swoich sił na wyciągu wakeboardingowym, a na pewno nie będzie niezadowolony.
wycieczka kajakiem

W jaki sposób spędzić niesamowitą majówkę?

Zapewne nie powiem nieprawdy, jeśli rzeknę, że aktualnie ludzie w naszym kraju kochają weekendy majowe. Uważam, iż te kilka majowych dni to fantastyczna okazja na to, aby wreszcie odpocząć, zażyć relaksu, najzwyczajniej w świecie podładować nieco akumulatory - do letniego urlopu. Pragnę szczególnie zalecić tutaj wizytę na Mazurach. Przecież Mazury to z pewnością jedna z najświetniejszych krain położonych na obszarze naszego kraju. To zasadniczo wspaniałe, że Mazury leżą na terytorium naszego kraju - bo nie zawsze tak było!
opinie

Nad morze czy nad jeziora, jaki kierunek wybrać?

Nad jeziora czy może nad morze? To powszechny problem wczasowiczów. Każda z tych opcji ma swe plusy oraz minusy, a w Polsce na szczęście mamy taki komfort, że możemy wybierać między wieloma alternatywami.


Wyprawy wędkarskie

Wyprawa wędkarska – sport dla odważnych

Łowienie ryb większości osób kojarzy się z monotonną pseudorozrywką dla staruszków. Najczęściej widzimy starszego człowieka siedzącego sobie bez ruchu na składanym krzesełku nad brzegiem Jeziora, trzymającego w ręku wędkę i.. tyle. Nuda nie do pojęcia, nic się nie zmienia, ewentualnie książkę można przeczytać.
czysta woda

Buty typu taktycznego - najwspanialszy rodzaj obuwia przeznaczony nawet do najtrudniejszych warunków!

Niezastąpione obuwie to klucz w bardzo wielu zawodach, w szczególności tych typowo mundurowych. Policjanci oraz wojskowi wbrew pozorom noszą ten sam rodzaj obuwia (a tak właściwie powinni), a który to mamy możliwość przezwać po prostu obuwiem typu taktycznego, na temat którego po opowiadamy w dzisiejszym artykule!
Gorące wakacje

Gdzie najlepiej na wakacje?

Złociste plaże, krystalicznie czysta woda - to wakacyjne marzenie wielu rodzin. Z jakiej przyczyny miałoby pozostać niezrealizowane? Wystarczy odwiedzić biuro podróży i wybrać ofertę dla siebie oraz swoich najbliższych.