Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Woda
Morze, Mielno

Wakenboard powoli zyskuje coraz więcej fanów

Wakeboard jest połączeniem snowboardingu, surfingu oraz nart wodnych. Każdy z amatorów wymienionych sportów powinien więc podjąć próbę swoich sił na wyciągu wakeboardingowym, a bez wątpienia nie będzie rozczarowany.
statek na morzu

Rejsy żeglarskie to wspaniała zabawa

Czy kochamy odpoczywać nad wodą?

Rejsy żeglarskie to wspaniała zabawa

Jeśli należymy do tych osób, które lubią odpoczywać nad wodą, które radują się z możliwości przeżycia kilku chwil na statku, gdyż uważamy, że nas to uspokaja, a z drugiej strony będzie szansą na przeżycie niesamowitej przygody, to z pewnością musimy na wakacje się wybrać w takie miejsca, w których będziemy mogli naprawdę korzystać z takich ewentualności oraz w których będziemy mogli się sprawdzić, podczas takiego pływania.
opinie

Nad morze czy nad jeziora, jaki kierunek wybrać?

Nad morze czy jeziora? Jest to częsty dylemat urlopowiczów. Każda z tych opcji posiada swoje walory oraz wady, a w naszej ojczyźnie na szczęście mamy taki komfort, iż możemy wybierać między wieloma alternatywami.


kitesurfing

Na kitesurfing eskapady są proponowane

Czy uwielbiamy wszystkie sporty posiadające miejsce nad wodą?Czy zainteresują nas sporty wodne?

Należy się namyślić jaki rodzaj sportu będzie nas rzeczywiście interesować oraz co może nam spowodować dużo radości. Gdy będą to sporty wodne, to powinniśmy się namyślić, czy powinno to być pływanie, czy być może zainteresuje nas coś bardziej niecodziennego, przy czym będziemy zmuszeni skorzystać z odpowiedniego sprzętu i jeszcze wykazać się niesamowitymi umiejętnościami utrzymania równowagi.
Morze, Bałtyk

Sezon wyjazdowy nadchodzi – najwyższa pora znaleźć miejsce na urlop

Sezon letni przed nami, co oznacza, że trzeba znaleźć miejsce, w którym planujemy spędzić nasze wakacje. Miejsc tego typu nie bark nad Bałtykiem. Jednym z nich, jest niewątpliwie Grzybowo. Jest to niewielka miejscowość znajdująca tuż nad morzem.
wycieczka kajakiem

W jaki sposób spędzić niesamowitą majówkę?

Zapewne nie powiem nieprawdy, jeżeli rzeknę, że aktualnie Polacy uwielbiają weekendy majowe. Myślę, iż te majowe dni to fantastyczna okazja na to by nareszcie odpocząć, zrelaksować się, najzwyczajniej w świecie naładować trochę akumulatory - do wakacyjnego wypoczynku. Pragnę zwłaszcza zalecić tutaj złożenie wizyty na Mazurach. W końcu Mazury to z całą pewnością jedna z najświetniejszych krain leżących na terenie Polski. To generalnie wspaniałe, że Mazury leżą na właśnie terytorium naszego kraju - bo nie zawsze tak było!
Wyprawy wędkarskie

Wyprawa wędkarska – sport dla odważnych

Łowienie ryb większości osób kojarzy się z monotonną pseudorozrywką dla staruszków. Najczęściej widzimy starszego człowieka siedzącego sobie bez ruchu na składanym krzesełku nad brzegiem Jeziora, trzymającego w ręku wędkę i.. tyle. Nuda nie do pojęcia, nic się nie zmienia, ewentualnie książkę można przeczytać.
czysta woda

Buty typu taktycznego - najwspanialszy rodzaj obuwia przeznaczony nawet do najtrudniejszych warunków!

Niezastąpione obuwie to klucz w bardzo wielu zawodach, w szczególności tych typowo mundurowych. Policjanci oraz wojskowi wbrew pozorom noszą ten sam rodzaj obuwia (a tak właściwie powinni), a który to mamy możliwość przezwać po prostu obuwiem typu taktycznego, na temat którego po opowiadamy w dzisiejszym artykule!
Gorące wakacje

Gdzie najlepiej na wakacje?

Złociste plaże, krystalicznie czysta woda - to wakacyjne marzenie wielu rodzin. Z jakiej przyczyny miałoby pozostać niezrealizowane? Wystarczy odwiedzić biuro podróży i wybrać ofertę dla siebie oraz swoich najbliższych.