Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Woda
czysta woda

Buty typu taktycznego - najwspanialszy rodzaj obuwia przeznaczony nawet do najtrudniejszych warunków!

Niezastąpione obuwie to klucz w bardzo sporej liczbie zawodów, w szczególności tych mundurowych. Policjanci i wojskowi wbrew wszelkim pozorom noszą dokładnie ten sam rodzaj obuwia (a tak właściwie powinni), a który to mamy możliwość przezwać najzwyczajniej obuwiem taktycznym, na temat którego po opowiadamy w pisanym dzisiaj artykule!
wycieczka kajakiem

W jaki sposób spędzić niesamowitą majówkę?

Pewnie nie powiem nieprawdy, jeśli rzeknę, że aktualnie ludzie w Polsce uwielbiają majówkę. Myślę, iż te kilka majowych dni to niesamowita okazja na to, aby wreszcie odpocząć, zrelaksować się, po prostu podładować nieco akumulatory - do letniego wypoczynku. Chcę szczególnie polecić tutaj wizytę na Mazurach. W końcu Mazury to z całą pewnością jedna z najpiękniejszych krain położonych na obszarze Polski. To ogólnie wspaniałe, że Mazury leżą na terytorium Polski - bo nie zawsze tak było!
statek na morzu

Rejsy żeglarskie to wspaniała zabawa

Zainteresowały nas wakacje na statku?

Rejsy żeglarskie to wspaniała zabawa

Gdy przynależymy do tych osób, które kochają wypoczywać nad wodą, które cieszą się z możliwości przeżycia paru godzin na statku, gdyż uważamy, że nas to uspokaja, a z drugiej strony będzie możliwością na przeżycie niesamowitej przygody, to bez wątpienia powinniśmy na wakacje się wybrać w takie miejsca, w których będziemy mogli rzeczywiście korzystać z takich ewentualności oraz w których będziemy mieli szansę się spisać, podczas takiego pływania.
Morze, Mielno

Wakenboard powoli zyskuje coraz więcej fanów

Wakeboard jest połączeniem snowboardingu, surfingu oraz nart wodnych. Każdy z amatorów wymienionych sportów powinien więc podjąć próbę swoich sił na wyciągu wakeboardingowym, a bez wątpienia nie będzie rozczarowany.
opinie

Nad morze czy nad jeziora, jaki kierunek wybrać?

Nad morze czy jeziora? Jest to częsty dylemat urlopowiczów. Każda z tych opcji posiada swoje walory oraz wady, a w naszej ojczyźnie na szczęście mamy taki komfort, iż możemy wybierać między wieloma alternatywami.


kitesurfing

Na kitesurfing eskapady są proponowane

Czy uwielbiamy wszystkie sporty posiadające miejsce nad wodą?Czy zainteresują nas sporty wodne?

Należy się namyślić jaki rodzaj sportu będzie nas rzeczywiście interesować oraz co może nam spowodować dużo radości. Gdy będą to sporty wodne, to powinniśmy się namyślić, czy powinno to być pływanie, czy być może zainteresuje nas coś bardziej niecodziennego, przy czym będziemy zmuszeni skorzystać z odpowiedniego sprzętu i jeszcze wykazać się niesamowitymi umiejętnościami utrzymania równowagi.
Morze, Bałtyk

Sezon wyjazdowy nadchodzi – najwyższa pora znaleźć miejsce na urlop

Sezon letni przed nami, co oznacza, że trzeba znaleźć miejsce, w którym planujemy spędzić nasze wakacje. Miejsc tego typu nie bark nad Bałtykiem. Jednym z nich, jest niewątpliwie Grzybowo. Jest to niewielka miejscowość znajdująca tuż nad morzem.
Wyprawy wędkarskie

Wyprawa wędkarska – sport dla odważnych

Łowienie ryb większości osób kojarzy się z monotonną pseudorozrywką dla staruszków. Najczęściej widzimy starszego człowieka siedzącego sobie bez ruchu na składanym krzesełku nad brzegiem Jeziora, trzymającego w ręku wędkę i.. tyle. Nuda nie do pojęcia, nic się nie zmienia, ewentualnie książkę można przeczytać.
Gorące wakacje

Gdzie najlepiej na wakacje?

Złociste plaże, krystalicznie czysta woda - to wakacyjne marzenie wielu rodzin. Z jakiej przyczyny miałoby pozostać niezrealizowane? Wystarczy odwiedzić biuro podróży i wybrać ofertę dla siebie oraz swoich najbliższych.