Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Woda
statek na morzu

Rejsy żeglarskie to wspaniała zabawa

Interesują nas wakacje na statku?

Rejsy żeglarskie to wspaniała zabawa

Jeśli przynależymy do tych osób, które kochają odpoczywać nad wodą, które cieszą się z ewentualności spędzenia paru chwil na statku, gdyż twierdzimy, że nas to uspokaja, a z drugiej strony jest możliwością na przeżycie nieprawdopodobnej przygody, to z pewnością musimy na wakacje się wybrać w takie miejsca, w których będziemy mogli rzeczywiście korzystać z takich możliwości i w których będziemy mieli szansę się sprawdzić, podczas takiego pływania.
czysta woda

Buty typu taktycznego - najwspanialszy rodzaj obuwia przeznaczony nawet do najtrudniejszych warunków!

Niezastąpione obuwie jest to klucz w bardzo sporej liczbie zawodów, w szczególności tych mundurowych. Policjanci i wojskowi wbrew pozorom noszą ten sam rodzaj obuwia (a przynajmniej powinni), a który możemy nazwać po prostu obuwiem taktycznym, na temat którego to po opowiadamy w dzisiejszym artykule!
Morze, Mielno

Wakenboard powoli zyskuje coraz więcej fanów

Wakeboard jest kombinacją snowboardingu, surfingu oraz nart wodnych. Każdy z wielbicieli wspomnianych sportów winien więc spróbować swoich sił na wyciągu wakeboardingowym, a z pewnością nie będzie zawiedziony.
Morze, Bałtyk

Sezon wyjazdowy nadchodzi – najwyższa pora znaleźć miejsce na urlop

Lato przed nami, co oznacza, że trzeba poszukać miejsce, w którym mamy zamiar spędzić nasze wakacje. Miejsc takich nie bark nad polskim morzem. Jednym z nich, jest bez wątpienia Grzybowo. Jest to stosunkowo niewielka miejscowość znajdująca tuż nad morzem.
kitesurfing

Na kitesurfing eskapady są proponowane

Czy kochamy wszelkie sporty posiadające miejsce nad wodą?Czy zaciekawią nas sporty wodne?

Warto się namyślić jaki rodzaj sportu będzie nas najbardziej interesować i co ma szansę nam sprawić najwięcej satysfakcji. Gdy okazują się być to sporty wodne, to musimy się namyślić, czy powinno to okazać się pływanie, czy może zainteresuje nas coś bardziej niecodziennego, przy czym będziemy zmuszeni korzystać z dodatkowego sprzętu oraz jeszcze wykazać się nieprawdopodobnymi umiejętnościami utrzymania równowagi.
wycieczka kajakiem

W jaki sposób spędzić niesamowitą majówkę?

Pewnie nie powiem nieprawdy, jeśli rzeknę, że aktualnie ludzie w Polsce uwielbiają majówkę. Myślę, iż te kilka majowych dni to niesamowita okazja na to, aby wreszcie odpocząć, zrelaksować się, po prostu podładować nieco akumulatory - do letniego wypoczynku. Chcę szczególnie polecić tutaj wizytę na Mazurach. W końcu Mazury to z całą pewnością jedna z najpiękniejszych krain położonych na obszarze Polski. To ogólnie wspaniałe, że Mazury leżą na terytorium Polski - bo nie zawsze tak było!
opinie

Nad morze czy nad jeziora, jaki kierunek wybrać?

Nad morze czy jeziora? Jest to częsty dylemat urlopowiczów. Każda z tych opcji posiada swoje walory oraz wady, a w naszej ojczyźnie na szczęście mamy taki komfort, iż możemy wybierać między wieloma alternatywami.


Wyprawy wędkarskie

Wyprawa wędkarska – sport dla odważnych

Łowienie ryb większości osób kojarzy się z monotonną pseudorozrywką dla staruszków. Najczęściej widzimy starszego człowieka siedzącego sobie bez ruchu na składanym krzesełku nad brzegiem Jeziora, trzymającego w ręku wędkę i.. tyle. Nuda nie do pojęcia, nic się nie zmienia, ewentualnie książkę można przeczytać.
Gorące wakacje

Gdzie najlepiej na wakacje?

Złociste plaże, krystalicznie czysta woda - to wakacyjne marzenie wielu rodzin. Z jakiej przyczyny miałoby pozostać niezrealizowane? Wystarczy odwiedzić biuro podróży i wybrać ofertę dla siebie oraz swoich najbliższych.