Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Lokale
Wrocław

Chcesz porządnie zjeść? Postaw na Wrocław!

Polacy mają coraz większą świadomość tego, co jedzą. Na chwilę obecną już doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że sięganie po produkty odznaczające się niską jakością nie tylko nie da nam smacznych potraw, ale także może negatywnie odbić się na stanie naszego zdrowia. Dlatego na dobrej jakości jedzenie stawiamy już nie tylko w naszych czterech ścianach. Udając się do barów i restauracji, także wybieramy lokale z górnej półki.
Grecja

Propozycje miejsc na wakacje

Wakacje nie mogą polegać jedynie na przysłowiowej podróży palcem po mapie. Wakacje powinny być dla każdego czasem wygody lub odpoczynku, w praktyce jednak bywa z tym niezwykle różnie. Nie zawsze banalnie jest wyszukać czy zdecydować się na jakieś jedno jedyne miejsce, jakie nadzwyczaj chce się odwiedzić. Inną kwestią, która nieraz sprawia w tym układzie trudność bywają pieniądze. Last minute do Egiptu a może jakieś odmienne miejsce? Na przejrzenie wszystkich wartych uwagi lokalnych propozycji warto czasem poświęcić tutaj odrobinę czasu, który szkoda marnować jedynie na siedzenie nad katalogiem z biura podróży. Zamiast trwonić wolny czas, lepiej przecież od razu spakować walizki i wybrać się w świat.
Remiza docieplonego bloczkami YTONG MULTIPOR pałacu w niemieckim miasteczku Lieser

Upragnione wesele wyłącznie mieście Brzezina

W mieście Brzezina mieszka około 180 000 osób, nie trudno, więc domyślić się, ile każdej soboty par bierze tam ślub. biorąc to pod uwagę baza gastronomiczna, jak również noclegowa jest tam bogata i wciąż prężnie rozwijana tak, żeby podołać oczekiwaniom młodej pary i ich gości.