Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Lokale
Grecja

Propozycje miejsc na wakacje

Wakacje nie mogą polegać wyłącznie na przysłowiowej podróży palcem po mapie. Wakacje muszą być dla każdego czasem wygody czy odpoczynku, w praktyce jednak bywa z tym bardzo różnie. Nie zawsze łatwo jest odnaleźć oraz zdecydować się na jakieś jedno jedyne miejsce, jakie mocno chce się odwiedzić. Inną kwestią, która czasami sprawia w tej sytuacji problem bywają pieniądze. Last minute do Egiptu a może jakieś odmienne miejsce? Na przejrzenie wszelkich wartych uwagi lokalnych propozycji należy nieraz poświęcić tutaj nieco czasu, który szkoda marnować wyłącznie na ślęczenie nad katalogiem z biura podróży. Zamiast trwonić wolny czas, warto przecież od razu spakować walizki i wybrać się w świat.
Wrocław

Chcesz porządnie zjeść? Postaw na Wrocław!

Polacy mają coraz większą świadomość tego, co jedzą. Na chwilę obecną już doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że sięganie po produkty odznaczające się niską jakością nie tylko nie da nam smacznych potraw, ale także może negatywnie odbić się na stanie naszego zdrowia. Dlatego na dobrej jakości jedzenie stawiamy już nie tylko w naszych czterech ścianach. Udając się do barów i restauracji, także wybieramy lokale z górnej półki.
Remiza docieplonego bloczkami YTONG MULTIPOR pałacu w niemieckim miasteczku Lieser

Upragnione wesele wyłącznie mieście Brzezina

W mieście Brzezina mieszka około 180 000 osób, nie trudno, więc domyślić się, ile każdej soboty par bierze tam ślub. biorąc to pod uwagę baza gastronomiczna, jak również noclegowa jest tam bogata i wciąż prężnie rozwijana tak, żeby podołać oczekiwaniom młodej pary i ich gości.