Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Lokale
Grecja

Propozycje miejsc na wakacje

Wakacje nie mogą polegać jedynie na przysłowiowej podróży palcem po mapie. Wakacje powinny być dla każdego czasem wygody bądź odpoczynku, w praktyce jednak bywa z tym niezwykle różnie. Nie zawsze banalnie jest znaleźć albo zdecydować się na jakieś jedno jedyne miejsce, jakie silnie chce się odwiedzić. Inną kwestią, która czasami sprawia w tym układzie kłopot bywają pieniądze. Last minute do Egiptu a może jakieś odmienne miejsce? Na przejrzenie wszystkich wartych uwagi lokalnych ofert trzeba czasami poświęcić tutaj odrobinę czasu, który szkoda marnować wyłącznie na siedzenie nad katalogiem z biura podróży. Zamiast trwonić wolny czas, dobrze przecież od razu spakować walizki i wybrać się w świat.
Wrocław

Chcesz porządnie zjeść? Postaw na Wrocław!

Polacy są coraz bardziej świadomi tego, co jedzą. Dzisiaj już doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jedzenie artykułów niskiej jakości nie tylko nie zapewni nam świetnie smakujących potraw, ale także może negatywnie odbić się na naszym zdrowiu. Dlatego na dobrej jakości jedzenie stawiamy już nie tylko w domach. Udając się do barów i restauracji, także stawiamy na lokale z górnej półki.
Remiza docieplonego bloczkami YTONG MULTIPOR pałacu w niemieckim miasteczku Lieser

Upragnione wesele wyłącznie mieście Brzezina

W mieście Brzezina mieszka blisko 180 000 ludzi, łatwo, więc domyślić się, jak wiele każdej soboty par bierze tam ślub. biorąc to pod uwagę baza gastronomiczna, i hotelowa jest tam atrakcyjna i nadal prężnie rozwijana tak, żeby podołać oczekiwaniom nowożeńców i ich gości.