Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Miasto
narciarz

Jak spędzać wakacje? Kilka niezłych podpowiedzi

Każdy zasługuje na solidny odpoczynek. Najlepiej wyjechać gdzieś z najbliższymi, kolegami, czy nawet samemu za miasto i spędzić czas w najbardziej miły dla siebie sposób. Nie tylko na gorące morza i kwieciste łąki gwarantują porządny odpoczynek. Również w zimie da się spędzić wspaniale czas zapominając o codziennych trudnościach i odbudowując pokłady wewnętrznej energii. Stoki narciarskie stoją otworem dla wczasowiczów i oferują wspaniałą frajdę za nieduże pieniądze.
slider_grudzien

Zakopane noclegami w Sylwestra stoi

Wielu Polakom w okolicach Świąt Bożego Narodzenia pojawia się taki sam problem: gdzie w tym roku spędzić Sylwestra? Projektów jest albo zbyt wiele albo też nic godnego uwagi nie przychodzi nam do głowy. Jeśli propozycje jak na przykład kąpanie się wmorzu wydaje nam się zbyt dziwaczna plac w mieście już nam się opatrzył, a powitanie kolejnego roku w filharmonii lub teatrze wydaje nam się nazbyt klasyczne, być może warto rozważyć wybranie się za miasto.
kawiarnia

Kawiarnie, jakie dobrze będzie odwiedzać we Wrocławiu.

Podczas gdy chodzi o kawiarnie, jakie warto odwiedzić w stolicy województwa dolnośląskiego to dobór jest tak spory, iż nawet, gdy ktokolwiek nie będzie znać Wrocławia i się tam pojawi to bez kłopotu wybierze obiekt dla siebie. Szczególnie, że Wrocław słynie z tego, że co jakiś czas pojawiają się nowe restauracje. Restauracje są czynne od wczesnych godzin, a często również nocą. Można do nich wejść na trochę, albo również zdecydować się na zorganizowanie w nich przyjęcia okolicznościowego.
Piknik na łonie natury

Ciekawie spędzone popołudnie godne pozazdroszczenia

Nierzadko stało się tak, że stwierdziliśmy okropną nudę. Istnieje wiele sposobów, aby jej odpowiednio zaradzić. Pod lupę trzeba wziąć szczególnie dostępne na rynku rozrywki, jednak nie ograniczać się jedynie do nich. Wyjście na rower? Dlaczego nie, w końcu to pewien rodzaj aktywności fizycznej, której tak bardzo nam brakuje. W miastach raz na jakiś czas organizuje się biegi na orientację, które już do dnia dzisiejszego zdążyły zdobyć niemałe grono zwolenników.
Darłowo

Dlaczego polecane jest zwiedzić chociaż raz w życiu Juratę oraz Darłowo?

Chcąc postawić na tak atrakcyjne ze względu na cenę noclegi w Darłowie warto rozejrzeć się za ofertami wyjątkowo polecanymi w tym mieście. Darłowo swe początki odnotowuje już w XI wieku, gdy założono gród o nazwie Dirlovo. Osada ta stała się miastem jednak dopiero w XIII wieku, gdzie nadanie praw miejskich odbyło się według prawa lubeckiego. Umożliwił to nikt inny jak właśnie Wisław II, książę Rugii. Do dziś cieszy się sporym zainteresowaniem wśród turystów, chętnych zobaczyć tę wczesną osadę.
Remiza docieplonego bloczkami YTONG MULTIPOR pałacu w niemieckim miasteczku Lieser

Wymarzone wesele wyłącznie miejscowości Brzezina

Plan wycieczki po kraju nad Wisłą trzeba dokładnie przemyśleć, dlatego początek warto uzależnić od miasta w którym mieszkamy, czyli początku wycieczki. Jeśli jest to na przykład Wrocław, możemy wybrać się na wycieczkę przez południową Polskę. Cel: Kraków.
Pokój hotelowy

Hotel w okolicach Wrocławia najlepszym miejscem na wesele

Zawarcie małżeństwa jest jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu młodych ludzi. Decydując się na postawienie tak istotnego kroku trzeba skrupulatnie spojrzeć z dystansu na nową sytuację, rozpoczynając od zastanowienia nad poprawnością wyboru towarzysza życia, gotowością do dzielenia się każdym aspektem życia z drugą osobą, kończąc na przemyślanym wyborze miejsca na to wielkie wydarzenie.
piękny autobus

Sprawdzona firma turystyczna oferująca przewóz

Przemysł turystyczny w naszym kraju funkcjonuje wyjątkowo dobrze. kochamy jeździć na wczasy do miejscowości wypoczynkowych, które zapewniają nam mnóstwo atrakcji. Na brak interesujących miejsc do zobaczenia nie można w Polsce narzekać. Nasza ojczyzna posiada mnóstwo urokliwych miasteczek i niezwykłych warunków naturalnych, które gwarantują nam niesamowite wrażenia.
deska rozdzielcza

Rodzinny interesujący wyjazd wakacyjny. Specjalistyczne porady

Jeżeli chcemy wybrać się większą grupą na wspólny wypad, powinniśmy to zaplanować dużo wcześniej. Wszystko zależy od tego, gdzie zamierzamy się wybrać i kogo chcemy ze sobą wziąć. Jeżeli jednak wszystko sobie dokładnie zaplanujemy i wykonamy każdy punkt po kolei, to później czeka nas już tylko prawdziwa frajda.
miasto nocą

”Miasto stu mostów” oglądane przez zagranicznych gości. Nietypowa mapa miasta

Na południe Polski zjeżdża duża ilość zagranicznych gości. Czasem z ludzkiej ciekawości, typowo wczasowo, czasami żeby studiować lub pracować w swoim zawodzie. Które z miast południowej części kraju wybierają najczęściej? Bliski zachodowi, uporządkowany Wrocław albo stary i ładny Kraków. W tych miastach nie tylko przyjezdni mogą szybko poczuć się jak u siebie, lecz także tuż po wyjeździe szybko za nimi zatęsknić.
1 2 3 4 5