Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Miasto
wesołe miasteczko

Ośrodki wypoczynkowe na całym świecie i nie tylko

Zwykle wybieramy się na wakacje za granicę. Myślimy, że tylko w tych miejscach porządnie odpoczniemy. Przyzwyczailiśmy się do odpowiedniego standardu w światowych ośrodkach oraz wszystkich wygód, które nam zapewniają.
Darłowo

Dlaczego polecane jest zwiedzić chociaż raz w życiu Juratę oraz Darłowo?

Chcąc postawić na tak korzystne przez wzgląd na cenę noclegi w Darłowie warto rozejrzeć się za ofertami wyjątkowo oferowanymi w tym mieście. Darłowo swoje początki odnotowuje już w XI wieku, kiedy założono gród o nazwie Dirlovo. Osada ta stała się miastem jednak dopiero w XIII wieku, gdzie nadanie praw miejskich odbyło się według prawa lubeckiego. Uczynił to możliwym nikt inny jak właśnie Wisław II, książę Rugii. Do dnia dzisiejszego cieszy się znacznym zainteresowaniem wśród turystów, chętnych zobaczyć tę starą osadę.
Snowboard, zima

Tani nocleg Zakopane

Planujesz wyjazd do Zakopanego Świetny pomysł, ponieważ to miasto już od jakiegoś czasu stało się niezwykle przyjazne i przede wszystkim niesamowicie ciekawenie tylko dla młodych ludzi. Żeby zatrzymać się w Zakopanem nie trzeba wcale wydawać majątku, wystarczy znaleźć tani hostel Zakopane albo w wyszukiwarce wpisać na przykład hasło: noclegi zakopane tanio.
slider_grudzien

Zakopane noclegami w Sylwestra stoi

Każdego roku, w okolicach Świąt pojawia się ten sam dylemat: gdzie w tym roku spędzić Sylwestra? Projektów jest albo zbyt dużo albo też nic godnego uwagi nie przychodzi nam na myśl. Jeśli propozycje w stylu kąpanie się wmorzu jest dla nas zbyt szalona rynek w mieście już nam się opatrzył, a przywitanie kolejnego roku w operze lub teatrze wydaje nam się nazbyt staroświeckie, być może warto pomyśleć wyjazd za naszą miejscowość.

Urlop w nadmorskich miasteczkach

Sopocka plaża

Urlop w nadmorskich miasteczkach

Polskie morze odwiedzane jest przez wielu turystów, nie tylko z Polski. Na nadbałtyckich plażach nierzadko oprócz polskiego słyszy się język niemiecki. Polskie plaże, choć nie zawsze są czyste i zadbane, zachęcają przyjezdnych wspaniałymi widokami, a w największym stopniu delikatnym piaskiem. Zagraniczne wybrzeża są bowiem najczęściej kamieniste. Nad Morzem Bałtyckim położonych jest wiele miejscowości o charakterze kurortów. Bardzo wielu mieszkańców żyje i utrzymuje się tylko z pieniędzy, które zarabiają na działalności turystycznej, wynajmując pokoje czy mieszkania przyjezdnym. Część mieszkańców udostępnia kwatery swoich prywatnych domów nawet na okres całego roku.
loft

Urlop w Szczecinie albo w Łodzi

Niektóre z dużych miast w kraju cieszą się znaczną popularnością i są raczej lubiane przez ludzi, którzy tam mieszkają oraz przez przyjezdnych, inne mniej. Do tych mniej lubianych zaliczyć można z pewnością Łódź. Miasto to jest owiane złą sławą; panuje przekonanie, że nie ma tam żadnych atrakcji. Należy jednak pamiętać, że wbrew stereotypom w każdym miejscu znajduje się coś wartego uwagi. Innym przykładem dużego polskiego miasta jest Szczecin. To miasto z kolei nie ma złej opinii. W każdym z miast są punkty warte odwiedzenia i zainteresowania.
hotel

Wspaniały nocleg w Legnicy jak szukać sprawdzonego hotelu?

Legnica jest niezwykle atrakcyjnym miastem do zwiedzania. Jest to miejsce w którym każdy odszuka coś dla siebie, dlatego też Legnica rekomendowana jest nie tylko osobom z zagranicy, ale również turystom z naszej ojczyzny. Największym walorem tej miejscowości są jej obszerne dzieje. Opłaca się zainwestować w nocleg w Legnicy, by śmiało móc obejrzeć całość zabytków. Uwagę przyciąga nie tylko długa historia, ale również sama architektura obiektów. Doceniać można budownictwo renesansowe, barokowe, neoklasycystyczne jak i nowoczesne.
duże zakupy

Niechorze - czyli, idealne lokalizacje na nocleg poukaładane wzdłuż linii morza

planujesz pojechać nad morze? Nie masz pojęcia, kiedy jechać - wakacje, ferie zimowe, czy w trakcie jakiegoś rodzaju święta? Noclegi wewnątrz Niechorzu są otwarte cały roczek oraz nie posiadając problemu odnajdziesz tam pokój, nawet nad samym morzem! Na dodatek w każdziutkim okresie istnieją inne promocje na wspomniane noclegi, dzięki czemu wykosztujesz się mniej, radując się z pobytu w tym lokalizacji!
Warszawa zimą

Jakie miejsce warte zobaczenia najlepiej wybrać w naszym kraju?

Niewątpliwie każdy z nas zgodzi się co do tego, że Polska jest niesamowicie wręcz ciekawym krajem pod względem turystyki, który dosłownie każdemu amatorowi podróży zaoferuje coś rzeczywiście ciekawego. Całe mnóstwo ludzi chwali sobie nade wszystko panujące u nas warunki naturalne, które faktycznie mogą doskonale nadawać się na przykład do uprawiania rozmaitych dyscyplin sportowych.
Kraków

Wyprawy małe i duże – Karpacz czy Kraków?

Chcącym wybrać się na wyjazd do Krakowa nieczęsto zależy szczególnie na wypoczynku. Szczególnie ważne staje się wówczas zwiedzanie tego ważnego historycznie miasta – byłej stolicy naszego kraju. Mnogość zabytków oraz miejsc wartych jak najszybszego zobaczenia razem z opowieścią przewodnika to bardzo cenne momenty, które długo będziecie pamiętać. Jeśli chodzi o noclegi w Krakowie, w sieci jest dostępna baza rozmaitych ofert. Wszelkie istotne informacje możemy wyszukać tam z łatwością.
1 2 3 4 5