Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Miasto
Darłowo

Dlaczego polecane jest zwiedzić chociaż raz w życiu Juratę oraz Darłowo?

Chcąc postawić na tak atrakcyjne ze względu na cenę noclegi w Darłowie warto rozejrzeć się za ofertami wyjątkowo polecanymi w tym mieście. Darłowo swe początki odnotowuje już w XI wieku, gdy założono gród o nazwie Dirlovo. Osada ta stała się miastem jednak dopiero w XIII wieku, gdzie nadanie praw miejskich odbyło się według prawa lubeckiego. Umożliwił to nikt inny jak właśnie Wisław II, książę Rugii. Do dziś cieszy się sporym zainteresowaniem wśród turystów, chętnych zobaczyć tę wczesną osadę.
Remiza docieplonego bloczkami YTONG MULTIPOR pałacu w niemieckim miasteczku Lieser

Wymarzone wesele wyłącznie miejscowości Brzezina

Plan wycieczki po kraju nad Wisłą trzeba dokładnie przemyśleć, dlatego początek warto uzależnić od miasta w którym mieszkamy, czyli początku wycieczki. Jeśli jest to na przykład Wrocław, możemy wybrać się na wycieczkę przez południową Polskę. Cel: Kraków.
Pokój hotelowy

Hotel w okolicach Wrocławia najlepszym miejscem na wesele

Zawarcie małżeństwa jest jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu młodych ludzi. Decydując się na postawienie tak istotnego kroku trzeba skrupulatnie spojrzeć z dystansu na nową sytuację, rozpoczynając od zastanowienia nad poprawnością wyboru towarzysza życia, gotowością do dzielenia się każdym aspektem życia z drugą osobą, kończąc na przemyślanym wyborze miejsca na to wielkie wydarzenie.
piękny autobus

Sprawdzona firma turystyczna oferująca przewóz

Przemysł turystyczny w naszym kraju funkcjonuje wyjątkowo dobrze. kochamy jeździć na wczasy do miejscowości wypoczynkowych, które zapewniają nam mnóstwo atrakcji. Na brak interesujących miejsc do zobaczenia nie można w Polsce narzekać. Nasza ojczyzna posiada mnóstwo urokliwych miasteczek i niezwykłych warunków naturalnych, które gwarantują nam niesamowite wrażenia.
slider_grudzien

Zakopane noclegami w Sylwestra stoi

Wielu Polakom w okolicach Świąt pojawia się ten sam dylemat: gdzie w tym roku spędzić Sylwestra? Projektów jest albo zbyt dużo albo też nic interesującego nie przychodzi nam na myśl. Jeśli propozycje jak na przykład kąpiel wmorzu wydaje nam się zbyt ryzykowna w mieście już nam się opatrzył, a przywitanie Nowego Roku w filharmonii albo teatrze wydaje nam się zbyt klasyczne, być może trzeba pomyśleć wybranie się za miasto.
deska rozdzielcza

Rodzinny interesujący wyjazd wakacyjny. Specjalistyczne porady

Jeżeli chcemy wybrać się większą grupą na wspólny wypad, powinniśmy to zaplanować dużo wcześniej. Wszystko zależy od tego, gdzie zamierzamy się wybrać i kogo chcemy ze sobą wziąć. Jeżeli jednak wszystko sobie dokładnie zaplanujemy i wykonamy każdy punkt po kolei, to później czeka nas już tylko prawdziwa frajda.
miasto nocą

”Miasto stu mostów” oglądane przez zagranicznych gości. Nietypowa mapa miasta

Na południe Polski zjeżdża duża ilość zagranicznych gości. Czasem z ludzkiej ciekawości, typowo wczasowo, czasami żeby studiować lub pracować w swoim zawodzie. Które z miast południowej części kraju wybierają najczęściej? Bliski zachodowi, uporządkowany Wrocław albo stary i ładny Kraków. W tych miastach nie tylko przyjezdni mogą szybko poczuć się jak u siebie, lecz także tuż po wyjeździe szybko za nimi zatęsknić.

Co warto zobaczyć w Brzezinie

Polska bez wątpienia jest krajem, który może zaoferować bardzo wiele atrakcyjnych rzeczy absolutnie każdemu turyście, który chce tu spędzić swój wolny czas. Możemy u nas znaleźć naprawdę wiele interesujących miast oraz atrakcji które mogą zaciekawić praktycznie każdego, zarówno zwolenników historii jak i osoby które chcą po prostu dobrze się bawić.
Busy Kraków

Czym poruszać się po aglomeracji krakowskiej i sąsiedztwie?

Kraków, dawna stolica Polski, jest jedynym z najstarszychaglomeracji miejskich , o ponad tysiącletniej historii, z wieloma atrakcjami turystycznymi oraz zamkiem królewskim na Wawelu, magnetyzuje nie tylko polskich przyjezdnych ale i zagranicznych. Zanim jednak pojedziemy do Krakowa i okolic, warto zastanowić się, jak przemieszczać się w wybrane przez nas miejsce oraz jaki środek lokomocji wybrać. Najlepiej wybrać busy Kraków.
autokar - Volvo

Zatrudnienie na emigracji. Z jakich przedsiębiorstw korzystać?

Otwarte granice Unii Europejskiej dały dużo nowych rozwiązań ludziom, którzy poszukują zatrudnienia. Osoba poszukująca pracy fizycznej zarabia niekiedy na zachodzie nawet kilka razy więcej, niż za wykonanie tej samej pracy w Polsce. Wizja tak wysokiego dużych pieniędzy zachęca wiele osób pracujących fizycznie do państw jak na przykład: Holandia, Niemcy, Belgia czy Szwecja. Liczba osób szukających zatrudnienia rośnie wraz z obiecywanymi zarobkami, toteż najlepsze oferty znikają z biur zatrudnienia w pierwszej kolejności. Z uwagi jednak na znaczny dystans, większość emigrantów zarobkowych decyduje się na wybranie pracy w państwach sąsiednich z Polską. Największą popularność mają więc Niemcy.
1 2 3 4 5