Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Kierunek
widok na Giewont

Kierunki naszych wakacyjnych wypraw są rzeczywiście różne

Jest jednakże jeden szczegół, który najczęściej się powtarza - wielu udaje się tam, gdzie dopisuje pogoda. Ciepłe kraje to w bardzo wielu przypadkach najbardziej popularny kierunek.
morze w Bułgarii

Turystyka

Egipt jako kraj turystyczny cieszy się powodzeniem wśród naszych rodaków nie od dziś. Wybierając to państwo na wspólną wycieczkę, a więc pełen relaks i zapomnienie o codziennych troskach oraz problemach, stawia się na gwarantowaną słoneczną pogodę. Kolejnym plusem Egiptu jest to, że można w nieskomplikowany i nadzwyczaj przyjemny sposób poznać wiele ważnych historycznie miejsc oraz zobaczyć piramidy, czyli jeden z cudów świata. Estetyczne napełnienie z odpoczynkiem może iść w parze.
widoki Izraela

Indie ciekawym rejonem dla osób poszukujących oryginalnych kierunków na zagraniczny wyjazd

Okres urlopów właśnie zbliża się do końca. Wielu z nas na pewno ma już za sobą wakacyjne wyjazdy. Wiele osób decyduje się na urlop w czasie lata, gdyż w tym czasie dzieci mają wolne. I choć wyjazdy po sezonie są dużo tańsze, rodziny z dziećmi nie są w stanie sobie na to pozwolić, ponieważ pociechy muszą iść do nauki. Jednakże ci, którzy nie posiadają jeszcze tego problemu, mogą się skusić na urlopowy odpoczynek właśnie wczesną jesienią. Wówczas, po sezonie, biura podróży posiadają w ofercie niezwykle interesujące turnusy po bardzo promocyjnych cenach. Może powinniśmy z nich skorzystać?
tanie loty warszawa kraków

W jaki sposób zaplanować transport na upragnione wakacje? Czy transport w kontekście urlopowych wyjazdów zmienił się na plus?

Każdy czeka na wymarzone wakacje niecierpliwie. Taki wypoczynek na miejcu to czysta przyjemność, natomiast transport to czasami dość nużąca sprawa. Kiedyś gdy nie było większego wyboru, mieliśmy często samochód, pociąg czy autobus.

Nieprzeciętny wybór atrakcji Podhala

Tatry to popularny wśród turystów z kraju i ze świata cel wczasowych wojaży. Trudno się dziwić, przecież nasze góry są znane z niepowtarzalnych krajobrazów, magicznego klimatu oraz wybornej góralskiej kuchni. Zakopane i inne miejscowości na Podhalu wydają się wiec najlepszym kierunkiem dla zwolenników długich pieszych wędrówek i oddechu wśród miejscowych gospodarzy. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że w Zakopanem znajduje się mnóstwo innych wartych uwagi miejsc, które wybornie nadają się dla staruszków i niezrzekający na dolegliwości, niemających chęci na męczące marsze po górskich szlakach. Zakopane gwarantuje bowiem sporo basenów termalnych.
Odpręż i zrelaksuj swoje ciało

Super pomysły na lato

Słońce zaczyna przygrzewać co raz mocniej, najwyższa pora pomyśleć o urlopie w tym roku. Oczywiście, jeżeli pragnęliśmy pojechać w jakieś popularne miejsce, należało zabukować noclegi jeszcze w zimie. Wbrew powszechnej opinii, dużo Polaków jeździ na rodzinne wczasy, dlatego jeśli jeszcze nie dokonaliśmy wyboru, możemy mieć kłopot z noclegiem.