Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Ćwiczenia
rehabilitacja

Wakacje z korzyścią dla zdrowia

Przed nami czas urlopowy. Oczekiwaliśmy na ten moment cały rok. W końcu zasłużyliśmy na odpoczynek. Już od kilku miesięcy organizujemy nasz wypoczynek w tym roku. Przeglądamy nowe katalogi biur podróży. W ofercie, jak zwykle, wiele ekscytujących wycieczek.
żeglówka

Szkolenia żeglarskie - parę niezbędnych informacji

Gdy chcemy być w czymś faktycznie porządni musimy nie zapominać, że musimy ćwiczyć. Ćwiczenia tworzą mistrza. Niektóre osoby od dziecka coś robią, bo ich rodzice są pasjonatami konkretnego sportu. W takiej sytuacji dzieciom jest o niebo łatwiej. Jednak nie musimy się zamartwiać, gdy nasi rodzice nie żeglują, bo na przykład przez szkolenia żeglarskie również pojmiemy wszystko.
Ognisko

Urlop z adrenaliną

Dzięki Bogu, zima nas opuściła. Tego roku bardzo mocno dawała nam popalić. Mieliśmy już tego mrozu serdecznie dosyć. Nareszcie przyszła wiosna i nastały słoneczne dni. Ani się obejrzymy, a nastanie lato. A to oznacza, że okres wakacyjny już tuż tuż. Czekamy na wczasy z niecierpliwością. Już od dawna planujemy ten upragniony letni wypoczynek.
prorent

Jak skutecznie odchudzić się - regule, zdrowa dieta, preparaty, metody

Skuteczne sposoby na odchudzanie pozwalają prędko otRzymać ładną sylwetkę.


Jak skutecznie odchudzić się - regule, zdrowa dieta, preparaty, metody

Najczęściej stosowane metody na schudnięcie to: lekkostrawna dieta, treningi wyszczuplające, operacje plastyczne oraz używanie suplementów na odchudzanie.
redukcja wagi

Urlop z dietą oczyszczającą - kiedy pożądane byłoby się na nie wybrać?

Piękna oraz szczupła sylwetka jest śnieniem wielu kobiet. Niemniej jednak nie każda z nas może się taką sylwetką pochwalić. W wielu przypadkach stosujemy różne diety, suplementy odchudzające bądź nawet ćwiczenia, ale nie zawsze efekty, jakie widzimy są zadowalające.