Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wypoczynek
plaża

Turystyka w słonecznych krajach

Każdy powinien czasem odpocząć. Wiele osób lubi rozliczne formy odpoczynku. Wielu osobom, ażeby całkowicie zregenerować siły wystarczy kilka wieczorów z dobrą książką. Duża liczba aczkolwiek woli wziąć kilka tygodni urlopu i ruszyć na zwiedzanie globu.
spa

Dlaczego dobrze jest odwiedzić Polanicę Zdrój? Co trzeba koniecznie zobaczyć w tym ciekawym i wyjątkowym miasteczku?

Polanica-Zdrój to przepiękne miasto, położone w atrakcyjnym miejscu naszego kraju. Polanica już od wielu lat posiada ugruntowaną pozycję wśród dobrych uzdrowisk, tak więc do tego miejsca przyjeżdżają turyści z całego świata. Doskonały klimat i cudowne widoki pobliskich Gór Stołowych i Bystrzyckich, sprawiają, iż chcemy tu wracać.
Hotel Młyn Klekotki resort  spa

Wynajem apartamentów


Wypoczynek i zadowolenie
Hotele oferują apartamenty z pokojami, aneksami kuchennymi oraz łazienkami. Istotny jest także oczywiście przepiękny widok przez okno, wygody oraz zabawy dla dzieci.
Morze, Bałtyk

Sezon wyjazdowy nadchodzi – najwyższa pora znaleźć miejsce na urlop

Lato przed nami, co oznacza, że trzeba poszukać miejsce, w którym mamy zamiar spędzić nasze wakacje. Miejsc takich nie bark nad polskim morzem. Jednym z nich, jest bez wątpienia Grzybowo. Jest to stosunkowo niewielka miejscowość znajdująca tuż nad morzem.
samolot na lotnisku

Urlop w górach dobry dla każdego

Polska jest krajem, który oprócz długiej linii brzegowej może się również poszczycić niezwykle rozległymi górami. Oba te punkty są najpopularniejszym kierunkiem wyjazdowym rodzimych turystów. Lecz Bałtyk, tak jak idealny jest na Lato, zimą nie ma już dużo nam do zaproponowania.
Bory Tucholskie

Podlasie - wyjedź wypoczywać w jedno z najpiękniejszych miejsc w kraju

Jeżeli chcesz udać się na cudowny wypoczynek, Podlasie staje się doskonałym celem. Niestety, spora część krajan nie docenia tych rejonów, błędnie utrzymując, że nie ma tam nic do zobaczenia. To całkowita brednia. Województwo Podlaskie to region, gdzie są położone takie oryginalne atrakcje dla gości, jak np. Białowieski Park Narodowy.
Sandomierz

Gdzie można pojechać na weekend?

Tempo naszego życia jest bardzo zawrotne. Nasza codzienność to wieczna gonitwa i długa lista niezwykle istotnych spraw do rozwiązania. W pracy spędzamy co raz więcej godzin, a czasami bywa i tak, że jesteśmy zmuszeni ją kończyć w domu. Przez to brakuje nam czasu na kontakt z najbliższymi oraz porządny wypoczynek. Za mało sypiamy i bywamy przemęczeni. Próbujemy pobudzić się do działania wielkimi ilościami napojów energetyzujących.
Warszawa o zachodzie Słońca

Miasta w naszym kraju, które zdeterminowała historia

Stawiając na wczasy najczęściej kierujemy się najnowszymi trendami. Niemniej interesująca niż moda i moc atrakcji oraz rozrywek jest zwykle historia tego miejsca. Stawiając dziś na noclegi w Międzyzdrojach możemy czerpać z bezkresnej bazy ofert. Nie tylko wygodny nocleg jest istotny, ważna jest też historia wiążąca się z tym miejscem. Niegdyś nieopodal Międzyzdrojów mieściły się osady Kępieńce oraz Żelazo, które były istotnym centrum handlowym. Wiążę się z tym mnóstwo tradycji, które są kontynuowane nawet dziś!
Morze, Jastrzębia Góra

Urlop wraz z najbliższymi w doskonałej cenie

Znakomite oferty noclegowe, jakie tylko zaoferować może dziś swoim gościom Jastrzębia Góra, to idealnie dopracowane warunki. Spełnianie kryteriów, wciąż coraz wyższych, to prawdziwa pasja organizatorów tego rodzaju wyjazdów. Współpracują oni w pełnym wymiarze z właścicielami różnych miejsc noclegowych z poszczególnych miast w kraju. Szeroka baza propozycji do wyboru znacząco przekłada się na rosnące zainteresowanie, choćby nawet krótkim wypoczynkiem, w Jastrzębiej Górze wraz z najbliższymi.
Wybrzeże Bałtyku

Dźwirzyno idealnym miejscem na odpoczynek

Wypad za miasto, na urlop, odzyskiwanie zagubionej gdzieś w biegu radości życia… To wszystko odnajdziesz w urokliwym mieście Krynica Morska, które położone jest w województwie pomorskim. Miejsce zaciszne, ale – paradoksalnie – również pełne rozrywki, dlatego pewne jest, że każdy znajdzie idealne aktywności dla siebie. Ciekawym pomysłem na wyjazd do innego niż zwykle zakątku kraju spodoba się zarówno Tobie, jak i Twoim bliskim, rodzinie czy przyjaciołom.
1 2 3 4 5