Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wypoczynek
last minute

Wczasy 2014 - czas pomyśleć o kierunku podróży

A więc wreszcie nadeszła wiosna, a wraz z nią okres, by mądrze przemyśleć wakacje. Jeśli nie zaklepiesz sobie wycieczki w przeciągu najbliższych tygodni, może cię spotkać zawód. Lecz to nie jest beznadziejna sytuacji – zawsze możesz odszukać tanie last minute do Egiptu i pojechać na wypoczynek marzeń za małe pieniądze.
bus do wynajęcia

Wakacje na Kaszubach z pewnością będą niezapomnianą przygodą, którą będziemy pamiętać przez długie lata

Jeśli marzą się nam cudowne wakacje w otoczeniu pięknej przyrody, to warto pojechać na Kaszuby. Znajdziemy tu malownicze krajobrazy, atrakcyjne gospodarstwa agroturystyczne i sporo innych atrakcji, które sprawią, iż nasz wyjazd będzie niezwykły.


Snowboard, zima

Tani nocleg Zakopane

Weekend w Zakopanem? Świetny pomysł, ponieważ to miasto już od jakiegoś czasu stało się niezwykle przyjazne i przede wszystkim niesamowicie ciekawenie tylko dla młodych ludzi. Żeby zatrzymać się w Zakopanem nie trzeba wcale wydawać fortuny, wystarczy znaleźć tani hostel Zakopane albo w wyszukiwarce wpisać na przykład frazę: noclegi zakopane tanio.
plaża

Turystyka w słonecznych krajach

Każdy musi czasem wypocząć. Wiele osób woli różnorodne formy wypoczynku. Poniektórym, aby całkowicie zregenerować energię trzeba tylko parę wieczorów z dobrą książką. Większość aczkolwiek woli wziąć parę tygodni urlopu i wybyć na zwiedzanie globu.
Bory Tucholskie

Podlasie - wyjedź wypoczywać w jedno z najpiękniejszych miejsc w kraju

O ile pragniesz udać się na ożywczy wypoczynek, Podlasie okazuje się trafnym wyborem. Niestety, wielu krajan nie docenia tych okolic, błędnie utrzymując, że nie ma tam nic do zobaczenia. To zupełna brednia. Północno-wschodnia Polska to region, gdzie są położone takie wyjątkowe atrakcje dla odwiedzających, jak np. Białowieski Park Narodowy.
Morze, Bałtyk

Sezon wyjazdowy nadchodzi – najwyższa pora znaleźć miejsce na urlop

Sezon letni przed nami, co oznacza, że trzeba znaleźć miejsce, w którym planujemy spędzić nasze wakacje. Miejsc tego typu nie bark nad Bałtykiem. Jednym z nich, jest niewątpliwie Grzybowo. Jest to niewielka miejscowość znajdująca tuż nad morzem.
Do wakacji, gotowi, start!

Najpopularniejsze kierunki wyjazdu

Sezon urlopowy już w pełni, a my nie jesteśmy w stanie się już doczekać wspaniałego wyjazdu wakacyjnego. przecież czekamy na niego okrągły rok. W czasie długich, zimowych wieczorów pocieszaliśmy się zdjęciami z ubiegłorocznego urlopu. Oglądaliśmy pełne ciepła fotografie, na których jesteśmy tacy zadowoleni z życia. Miniona zima strasznie dała się nam we znaki, więc szczególnie potrzebujemy energetyzujących promieni słońca.
spływy kajakowe

Mazury i pływanie kajakiem

To koszmarne, gdy w trakcie gorącego weekendu, na przykład w połowie lipca, zamiast odpoczywać w orzeźwiającym miejscu, niestety musimy pracować bądź najzwyczajniej kisimy się w domu. A może by tak najzwyczajniej wyskoczyć na Mazury? Trzeba się pośpieszyć, ponieważ rośnie moda na Mazury, również wśród zagranicznych turystów, a więc bardzo realne, że za jakiś czas Mazury, chociaż nadal piękne, niestety nie będą tak dziewicze, nieodkryte.
Sandomierz

Gdzie można pojechać na weekend?

Tempo naszego życia jest doprawdy zawrotne. Nasza codzienność to nieustanna gonitwa i długa lista pilnych spraw do załatwienia. Za pracowniczym biurkiem spędzamy co raz więcej godzin, a czasami bywa i tak, że jesteśmy zmuszeni ją dokańczać w czasie wolnym. Przez to nie znajdujemy czasu na rozmowy z ukochanymi oraz właściwy odpoczynek. Za mało sypiamy i jesteśmy notorycznie zmęczeni. Chcemy pobudzić się do aktywności wielkimi ilościami napojów energetyzujących.
kaszuby

Obmyślamy wakacje w Polsce - w jakie miejsce warto pojechać?

Zbliżające się lato to fantastyczna okazja do odwiedzenia nowych miejsc. Jeśli jesteśmy właśnie w trakcie planowania, gdzie w tym roku się udamy, być może warto byłoby rozważyć któreś z pięknych miejsc w Polsce? Każdego roku Polacy coraz chętniej wybierająurlop na ojczystych ziemiach, co przyczynia się do faktu, iż infrastruktura dotycząca turystyki coraz lepiej się w naszym kraju rozwija.
1 2 3 4 5