Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wypoczynek
Wybrzeże Bałtyku

Dźwirzyno idealnym miejscem na odpoczynek

Wypad za miasto, na urlop, odzyskiwanie zagubionej gdzieś w biegu radości życia… To wszystko znajdziesz w uroczym mieście Krynica Morska, które położone jest w województwie pomorskim. Miejsce zaciszne, ale – paradoksalnie – też pełne rozrywki, dlatego pewne jest, że każdy odnajdzie idealne aktywności dla siebie. Idealnym pomysłem na wyjazd do innego niż zwykle zakątku Polski spodoba się tak Tobie, jak i Twoim bliskim, rodzinie albo przyjaciołom.
aktywny wypoczynek

Atrakcyjna Szczawnica Tego nie możesz przegapić

Szczawnica jest położona na granicy Małych Pienin oraz Beskidu Sądeckiego w dolinie Grajcarka. Jej ciekawe usytuowanie sprawia, że panuje w tej okolicy wyjątkowy mikroklimat, duże nasłonecznienie a niewielka ilość opadów. Miejscowość ta jest otoczona przez szczyty górskie ochoczo odwiedzane przez trampów: Wysoka, Rabsztyn, Sokolica, Trzy Korony.
samolot na lotnisku

Urlop w górach dobry dla każdego

Polska jest krajem, który oprócz długiej linii brzegowej może się także pochwalić bardzo szerokimi górami. Oba te punkty są najczęstszym kierunkiem podróży rodzimych turystów. Lecz Bałtyk, tak jak najlepszy jest na wakacje, zimą nie ma już dużo nam do zaoferowania.
bus do wynajęcia

Wakacje na Kaszubach z pewnością będą niezapomnianą przygodą, którą będziemy pamiętać przez długie lata

Jeśli marzą nam się niezapomniane wczasy w otoczeniu przepięknej przyrody, to powinniśmy pojechać na Kaszuby. Odnajdziemy tu bajkowe krajobrazy, atrakcyjne gospodarstwa agroturystyczne oraz bardzo wiele innych atrakcji, które spowodują, iż nasz pobyt będzie niezwykły.


Tatry

Wczasy dla zdrowia

Bez wątpienia każdy z nas jest już zmęczony ciągłym pośpiechem i codziennymi sprawami. Współczesny świat nas nie szczędzi i jesteśmy pod wielką presją. W czasie szalejącego kryzysu boimy się stracić pracę. Przychodzimy po ciężkim dniu do naszego mieszkania, a tam czekają na nas kłopoty z dziećmi. Kiedy idziemy nareszcie do łóżka, stres nie pozwala nam usnąć. I znów na drugi dzień jesteśmy zmęczeni.
góry

Wakacje na każdą kieszeń w górach? Mamy dobre podpowiedzi dla poszukujących fachowych wiadomości

Po calutkim roku ostrej pracy albo edukacji nasz organizm doprasza się relaksu, chwili oddechu i podładowania akumulatorów. Oczywiście najlepiej jest jeśli wtenczas pojedziemy gdzieś poza miejscowość zamieszkania, gdyż zostając na miejscu może się okazać, iż co chwilę posiadamy coś istotnego do załatwienia. A tak wyjeżdżając powinniśmy być przekonani, iż odnajdziemy czas na to, aby tylko i wyłącznie odpoczywać.
Morze Bałtyckie

Wybierasz się na wypoczynek nad Morzem Bałtyckim? Trochę rzeczy, o których nie wiedziałeś

Bałtyk stanowi świetną alternatywę, jeśli chodzi o spędzenie letniego urlopu. Nadmorskie miejscowości prezentują zróżnicowaną ofertę rozrywkową i noclegową zależnie od wielkości i lokalizacji. Są w Polsce miejsca słynne z wyjątkowo czystych i urokliwych plaż. Natomiast nierzadko jest tak, że najliczniej odwiedzane i popularne nadmorskie miejscowości mają bardzo wąską i krótką plażę. Tak jest na przykład w Sopocie. Oprócz tego popularne kurorty są w większości przypadków bardzo zatłoczone, co utrudnia odpoczynek.
last minute

Wczasy 2014 - czas pomyśleć o kierunku podróży

A więc w końcu przyszła wiosna, a wraz z nią najwyższy czas, by skrupulatnie zaplanować wakacje. Jeśli nie wykupisz sobie wczasów w trakcie najbliższych tygodni, może cię spotkać zawód. Jednak to nie jest tragiczna sytuacji – przecież możesz znaleźć bardzo korzystne last minute do Egiptu i udać się na wypoczynek marzeń za małe pieniądze.
spa

Dlaczego dobrze jest odwiedzić Polanicę Zdrój? Co trzeba koniecznie zobaczyć w tym ciekawym i wyjątkowym miasteczku?

Polanica-Zdrój to przepiękne miasto, położone w atrakcyjnym miejscu naszego kraju. Polanica już od wielu lat ma mocną pozycję pośród najlepszych uzdrowisk, dlatego też w to miejsce przyjeżdżają turyści z całego świata. Świetny klimat oraz piękne widoki okolicznych Gór Stołowych oraz Bystrzyckich, powodują, iż chcemy tu wracać.
Snowboard, zima

Tani nocleg Zakopane

Urlop w Zakopanem? Świetny pomysł, ponieważ to miasto już od jakiegoś czasu stało się niezwykle przyjazne i przede wszystkim niesamowicie interesującedla młodych ludzi. Żeby zatrzymać się w Zakopanem nie trzeba wcale wydawać fortuny, wystarczy znaleźć tani hostel Zakopane albo w wyszukiwarce wpisać na przykład hasło: noclegi zakopane tanio.
1 2 3 4 5