Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wypoczynek
pałac brzezina

Polecane hotele w okolicy Wrocławia

Wypad do innego miasta na dłuższy czas – czy w celu rekreacji, wycieczki objazdowej z rodziną czy delegacji – zawsze wiąże się z koniecznością znalezienia właściwej oferty noclegowej. W pełni zadowalająca baza propozycji, jaką zapewniają hotele w okolicy Wrocławia, to rozwiązanie znakomite, które będzie odpowiadało każdemu planującemu pobyt w stolicy Dolnego Śląska. Niewysokie ceny za nocleg ze śniadaniem, łączność z siecią oraz niedługa droga do centrum – to coś, co podróżni doceniają w szczególności.
aktywny wypoczynek

Atrakcyjna Szczawnica Tego nie możesz przegapić

Szczawnica leży na granicy Małych Pienin oraz Beskidu Sądeckiego w kotlinie Grajcarka. Jej interesujące usytuowanie sprawia, że panuje w tym miejscu wyjątkowy mikroklimat, duże nasłonecznienie oraz niewielka ilość opadów. Szczawnica jest otoczona przez wierzchołki górskie z zapałem uczęszczane przez podróżników: Wysoka, Rabsztyn, Sokolica, Trzy Korony.
bielizna, stanik, kobieta

Wypoczynek nad Bałtykiem nie tylko latem

Każdy z nas chce raz na jakiś czas wybrać się na wypoczynek, który pomoże nam podładować baterie na następny rok. Typujemy wtedy czasami rodzime miejscowości, innym razem te europejskie, głównie nadmorskie, niekiedy nawet wybieramy się na daleką wycieczkę, przykładowo do Ameryki.
bus do wynajęcia

Wakacje na Kaszubach z pewnością będą niezapomnianą przygodą, którą będziemy pamiętać przez długie lata

Jeśli marzą się nam wyjątkowe wakacje w otoczeniu przepięknej przyrody, to warto pojechać na Kaszuby. Znajdziemy tu bajkowe krajobrazy, ekologiczne gospodarstwa agroturystyczne i sporo innych atrakcji, które sprawią, iż nasz wyjazd będzie niezwykły.


Egzotyczne kierunki wycieczek

Sezon urlopowy już w pełni, a my nie jesteśmy w stanie się już doczekać wspaniałego wyjazdu wakacyjnego. przecież oczekujemy na niego okrągły rok. W czasie długich, zimowych wieczorów pocieszaliśmy się zdjęciami z minionego sezonu. Oglądaliśmy wspaniałe fotografie, na których jesteśmy tacy zadowoleni z życia. Tegoroczna zima strasznie dała się nam we znaki, więc ponad wszystko potrzebujemy energetyzujących promieni słonecznych.
Do wakacji, gotowi, start!

Najpopularniejsze kierunki wyjazdu

Sezon urlopowy już w pełni, a my nie możemy się już doczekać upragnionego wyjazdu wakacyjnego. przecież oczekujemy na niego okrągły rok. Podczas leniwych, zimowych wieczorów ogrzewaliśmy się wspomnieniami z ubiegłorocznego urlopu. Przeglądaliśmy pełne ciepła fotografie, na których jesteśmy tacy zadowoleni z życia. Tegoroczna zima konkretnie dała się nam we znaki, więc szczególnie potrzebujemy energetyzujących promieni słońca.
last minute

Wczasy 2014 - czas pomyśleć o kierunku podróży

A więc wreszcie pojawiła się wiosna, a razem z nią pora, by dokładnie przemyśleć wakacje. O ile nie wykupisz sobie wycieczki w przeciągu najbliższych dni, może cię czekać zawód. Lecz to nie jest dramatyczna sytuacji – wszakże możesz odszukać tanie last minute do Egiptu i pojechać na wypoczynek marzeń za małe pieniądze.
Karpacz, widok ze Śnieżki

Karpacz i Szklarska Poręba ciekawymi propozycjami na każdą porę roku

Szklarska Poręba jako miasto jest niezwykle urokliwym miastem turystycznym, położonym w samym sercu Karkonoszy. Co roku w każdym sezonie, zarówno letnim, jak i zimowym, nie brak zainteresowanych wycieczką w Karkonosze turystów. Ośrodki turystyczne usytuowane w górach są niesamowicie popularne, dlatego warto zwrócić uwagę na znakomite ze względu na ceny miejsca noclegowe. W Szklarskiej Porębie na każdą porę roku przygotowywanych jest mnóstwo niespodzianek oraz atrakcji dla przyjeżdżających z wizytą gości, też zagranicznych.
spa

Dlaczego dobrze jest odwiedzić Polanicę Zdrój? Co trzeba koniecznie zobaczyć w tym ciekawym i wyjątkowym miasteczku?

Polanica-Zdrój to piękne miasto, położone w atrakcyjnym miejscu Polski. Polanica już od wielu lat posiada mocną pozycję wśród dobrych uzdrowisk, dlatego też do tego miejsca przyjeżdżają turyści z całego świata. Świetny klimat i cudowne pejzaże pobliskich Gór Stołowych i Bystrzyckich, sprawiają, iż chcemy tutaj powrócić.
kaszuby

Obmyślamy wakacje w Polsce - w jakie miejsce warto pojechać?

Nadchodzące lato to wyśmienita okazja do zobaczenia nowych miejsc. Jeśli jesteśmy akurat w trakcie planowania, gdzie w tym roku się udamy, być może warto byłoby rozważyć któreś z pięknych rejonów w Polsce? Z roku na rok Polacy coraz chętniej decydują się na wakacje na ojczystych ziemiach, co sprawia, iż infrastruktura dotycząca turystyki coraz lepiej się w naszym kraju rozwija.
1 2 3 4 5