Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wypoczynek
lot

Jak szukać tanich biletów lotniczych?

Wakacje trwają w najlepsze. Jedni z nas właśnie wrócili z wakacyjnych wyjazdów, inni upragniony urlop mają wciąż przed sobą. Tylko w którą stronę świata wyruszyć? Wybrać polskie wybrzeże, greckie wyspy czy cały czas niedocenioną Albanię?
Do wakacji, gotowi, start!

Najpopularniejsze kierunki wyjazdu

Miesiąc urlopowy już w pełni, a my nie możemy się już doczekać upragnionego wyjazdu wakacyjnego. W końcu wyczekujemy na niego okrągły rok. Podczas długich, zimowych wieczorów pocieszaliśmy się zdjęciami z ubiegłorocznego urlopu. Oglądaliśmy wspaniałe fotografie, na których jesteśmy bardzo zadowoleni z życia. Tegoroczna zima konkretnie dała się nam we znaki, więc bardzo potrzebujemy życiodajnych promieni słońca.
góry

Wakacje na każdą kieszeń w górach? Mamy dobre podpowiedzi dla poszukujących fachowych wiadomości

Po całym roku ostrej pracy czy nauki nasz organizm doprasza się odpoczynku, momentu oddechu i podładowania akumulatorów. Jasne że najcudowniej jest gdy wtenczas wyjedziemy gdzieś poza granice zamieszkania, ponieważ pozostając na miejscu pewnie się okazać, że co chwilę posiadamy coś pilnego do załatwienia. A tak wyjeżdżając możemy być pewni, że znajdziemy moment na to, by tylko i wyłącznie wypoczywać.
Port Władysławowo

Władysławowo- urokliwa nadmorska miejscowość, do której polecamy przyjechać się na wakacje

Władysławowo, to miejscowość, jaka zlokalizowana jest bezpośrednio przy morzu Bałtyckim. Jest to więc teren, do jakiego rokrocznie przybywa ogromna liczba turystów, jacy korzystają z oferty lokalnych przedsiębiorców w postaci miejsc noclegowych, czy też wielu innych usług. Jest to jednak miasto bardzo atrakcyjne pod wieloma innymi względami.
Morze, Bałtyk

Sezon wyjazdowy nadchodzi – najwyższa pora znaleźć miejsce na urlop

Sezon letni przed nami, co oznacza, że warto już poszukać miejsce, w którym chcemy spędzić nasze wakacje. Miejsc tego typu jest mnóstwo nad polskim morzem. Jednym z nich, jest na pewno Grzybowo. Jest to niewielka miejscowość położona tuż nad Bałtykiem.
Bory Tucholskie

Podlasie - wyjedź wypoczywać w jedno z najpiękniejszych miejsc w kraju

Jeżeli chcesz udać się na świetny wypoczynek, Podlasie okazuje się bardzo interesującym kierunkiem. Niestety, wielu mieszkańców Polski nie docenia tych rejonów, źle utrzymując, że nie ma tam nic do zobaczenia. To totalna bzdura. Północno-wschodnia Polska to miejsce, gdzie lezą takie oryginalne atrakcje dla gości, jak np. Białowieski Park Narodowy.
spa

Dlaczego dobrze jest odwiedzić Polanicę Zdrój? Co trzeba koniecznie zobaczyć w tym ciekawym i wyjątkowym miasteczku?

Polanica-Zdrój to przepiękne miasto, położone w atrakcyjnym miejscu naszego kraju. Polanica już od wielu lat posiada mocną pozycję wśród dobrych uzdrowisk, tak więc do tego miejsca przyjeżdżają turyści z całego świata. Świetny klimat i piękne widoki pobliskich Gór Stołowych oraz Bystrzyckich, powodują, że chcemy tutaj powrócić.

Miejskie dobre pomysły na ferie!

Po pierwsze, przed wyruszeniem w podróż rozsądnie jest zadzwonić po drogówkę. Funkcjonariusze są zobowiązani do przeprowadzanie dokładne analizy stanu autokaru. To niezwykle ważne, ponieważ zdarzało się, że nieuczciwi przewoźnicy wynajmowali autokary, które były w koszmarnej formie technicznej. Analiza dotyczy też kierujących. Kierujący musi być trzeźwy i wypoczęty.

Spływy organizowane w Polsce

Aktywny wypoczynek właściwy jest głównie dla osób prowadzących bierny tryb życia, czyli pracujących w biurach, w urzędach itp. Taka forma wypoczynku pozwala im na odzyskanie sił oraz utrzymanie formy. Inaczej sytuacja wygląda u osób posiadających pracę fizyczną – wymagają oni wypoczynku biernego. Jednym ze sposobów na takie spędzanie czasu mogą być spływy kajakowe. Ich popularność widoczna jest w Internecie, gdzie coraz częściej i chętniej wyszukiwane są frazy w rodzaju „wypożyczalnia kajaków Pilica”, „spływy kajakowe Polska” i tym podobne.
hotelowy basen

Idealnie uposażone spa dzięki którym da się wpływać na kondycję zdrowotną a także na psychikę.

Nie brakuje wielbicieli idealnie wyposażonych gabinetów spa dzięki jakim można wpływać dobrze na kondycję zdrowotną a także na samopoczucie. Dlatego też w Polsce wyłania się coraz więcej tych ośrodków.
1 2 3 4 5