Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wypoczynek
spływy kajakowe

Mazury i pływanie kajakiem

To koszmarne, gdy w czasie gorącego weekendu, np. w połowie lipca, zamiast wypoczywać w miłym miejscu, na nieszczęście zarabiamy na chleb albo najzwyczajniej w świecie kisimy się w domu. A może by tak najzwyczajniej pojechać na Mazury? Trzeba się pośpieszyć, ponieważ wzrasta moda na tę krainę, również wśród zagranicznych turystów, a więc bardzo możliwe, że za pewien okres czasu Mazury, chociaż w dalszym ciągu śliczne, nie będą tak dziewicze, nieznane.
Karpacz, widok ze Śnieżki

Karpacz i Szklarska Poręba ciekawymi propozycjami na każdą porę roku

Szklarska Poręba jako miasto jest niezwykle ciekawym miastem turystycznym, zlokalizowanym w samym sercu Karkonoszy. Corocznie w każdym sezonie, tak letnim, jak i zimowym, nie brak zachęconych wycieczką w Góry Karkonoskie turystów. Ośrodki turystyczne usytuowane w górach są niesamowicie popularne, dlatego warto zwrócić uwagę na znakomite cenowo miejsca noclegowe. W Szklarskiej Porębie na każdą porę roku przygotowywanych jest mnóstwo niespodzianek i atrakcji dla przybywających z wizytą gości, również zagranicznych.
Bali

Dalekie wyprawy okazują się rzeczywiście interesujące, może najbliższy urlop spędzisz na Bali?

Z każdym rokiem egzotyczne wycieczki radują się pośród Polaków coraz znaczniejszym zainteresowaniem. Spowodowane jest to w ogromnej mierze dogodnością podróżowania po świecie, jak także zmniejszeniem kosztów zagranicznych wycieczek w stosunku do wypoczynku w kraju. Oczywiście na ekskluzywne wczasy w egzotycznym regionie świata musi się zgromadzić większe sumy, lecz często urlopowicze wolą zainwestować znaczniejsze fundusze raz na parę lat oraz przeżyć wspaniałą przygodę.
Bory Tucholskie

Podlasie - wyjedź wypoczywać w jedno z najpiękniejszych miejsc w kraju

Jeżeli chcesz wyjechać na świetny wypoczynek, Podlasie okazuje się bardzo interesującym celem. Niestety, wielu mieszkańców Polski nie docenia tych regionów, źle uważając, że nie ma tam nic do zobaczenia. To totalna brednia. Podlasie to region, gdzie znajdują się takie oryginalne atrakcje turystyczne, jak na przykład Białowieski Park Narodowy.
Wybrzeże Bałtyku

Dźwirzyno idealnym miejscem na odpoczynek

Wyjazd za miasto, na urlop, odzyskiwanie zagubionej gdzieś w biegu radości życia… To wszystko odnajdziesz w urokliwym mieście Krynica Morska, które znajduje się w województwie pomorskim. Miejsce zaciszne, lecz – paradoksalnie – również pełne rozrywki, z tego też powodu pewne jest, że każdy odnajdzie właściwe aktywności dla siebie. Idealnym pomysłem na wyjazd do innego niż zazwyczaj zakątku naszego kraju spodoba się zarówno Tobie, jak i Twoim bliskim, rodzinie czy przyjaciołom.

Na wakacjach każdy odpoczywa w inny sposób

Ciepła pogoda dopisuje. Słoneczko w końcu mocno grzeje, a my możemy zacząć pakować się na zbliżające się wielkimi krokami wakacje. Nie byliśmy w stanie się doczekać tego momentu. O wczasach marzyliśmy już od bardzo dawna. Mamy już po dziurki w nosie powszednich obowiązków. W pracy każdą swobodną chwilkę spędzamy na przeglądaniu kolorowych folderów biur turystycznych, obmyślając przy tym podróż naszych marzeń.
wakacje w Egipcie

Polecane miejsca na wakacje dla ludzi lubiących morze i plaże

Do przygotowania wakacji dobrze jest podejść z otwartą głową, ale również z olbrzymim rozsądkiem. Dobrze zawsze uczynić wstępną wybór najbardziej istotnych miejsc, jakie interesują klienta. Niezwykle sporo w takiego typu sytuacji zależy t od woli klientów oraz zwyczajowo wydolności ich portfeli. Zanim jednak postanowi się o danym miejscu destynacji, dobrze przejrzeć bogate katalogi, które potrafią mocno pomóc w wyborze idealnego punktu na wczasy.
Bieszczady

Atrakcyjne miejsce na podróż

Urlopy minęły – masy mieszkańców naszego kraju wylegiwały się na plażach słonecznych krajów, takich jak Grecja albo Turcja. Ciężko zgadnąć, czemu dalekie kraje zaskarbiają sobie taką wielką popularność, gdy większa część atrakcji naszego pięknego kraju jest ciągle niepoznana przez rodaków.
Do wakacji, gotowi, start!

Najpopularniejsze kierunki wyjazdu

Kwartał urlopowy już w pełni, a my nie możemy się już doczekać wspaniałego wyjazdu wakacyjnego. przecież oczekujemy na niego cały rok. Podczas długich, zimowych wieczorów pocieszaliśmy się zdjęciami z ubiegłorocznego urlopu. Przeglądaliśmy pełne ciepła fotografie, na których okazujemy się bardzo zadowoleni z życia. Tegoroczna zima wyjątkowo dała się nam we znaki, dlatego ponad wszystko potrzebujemy energetyzujących promieni słońca.
Morze, Bałtyk

Sezon wyjazdowy nadchodzi – najwyższa pora znaleźć miejsce na urlop

Lato tuż tuż, co oznacza, że trzeba znaleźć miejsce, w którym chcemy spędzić nasz urlop. Miejsc tego typu nie brakuje nad Bałtykiem. Jednym z nich, jest z pewnością Grzybowo. Jest to stosunkowo niewielka miejscowość położona tuż nad morzem.
1 2 3 4 5