Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Atrakcje turystyczne

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Gdzie udajesz się na wakacje? Do ciepłych krajów? A może nęcą cię sąsiednia Słowacja, atrakcje w Pradze? A czy znasz już wystarczająco, czytelniku, swoją ojczyznę?

Tak wielu Polaków lubi jechać za granicę, nie dowiadując się wcześniej dogłębnie, jakie są wspaniałe atrakcje turystyczne w Polsce. A przecież można spędzić urlop taniej i lepiej, zamiast wykosztowywać się na bilet na samolot do Maroka czy Tunezji. Polska może nie charakteryzuje się wielką powierzchnią, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są cudowne i nierzadko lekceważone przez wczasowiczów.
Muzeum

Jeśli szukamy wyjątkowych ścieżek rowerowych to warto wziąć pod uwagę okolice Zakopanego i Roztocza

Jeśli kochamy wielokilometrowe wycieczki rowerowe, to warto poszukać dla siebie doskonałych tras oraz zorganizować wyjazd z bliskimi. Polska posiada mnóstwo kilometrów pięknych i malowniczych tras o każdym poziomie trudności.
widok Budapesztu w nocy

Zadziwiające oferty wyjazdów zagranicznych

Czym mogą zadziwić nas Węgry, kiedy ruszymy tam na wycieczkę z najbliższymi, choćby kilkudniową? Biorąc pod uwagę atrakcje turystyczne na Węgrzech warto przyjrzeć się dokładniej temu, do którego miasta najbardziej rekomenduje się pojechać. Niewątpliwie wygrywa tę walkę Budapeszt, w którym zachwyci nas nie jedynie centrum miasta, lecz też rozliczne, niespotykane oraz przesiąknięte inną kulturą zabytki. Warte uwagi jest także jezioro termalne Heviz w mieście Heviz.
Warszawa

Które atrakcje powinno się zobaczyć w stolicy nadchodzącej jesieni?

Nie da się zataić faktu, że zabawa jest niesłychanie ważnym elementem naszej powszedniości. Spora część z nas pragnie po długim czasie pracy oddać się w pełni miłym zajęciom, dzięki jakim jesteśmy w stanie efektywnie zapomnieć o otaczających nas trudnościach.
Morze, Mielno

Co zwiedzić w Polsce?

Zastanawiając się nad wyborem miejsca do spędzenia wakacji, niekoniecznie trzeba od razu decydować na ekskluzywne miejsce za granicą. Czarujące wakacje można spędzić także w Polsce. Polska oferuje tak dużo fantastycznych miast, że odwiedzenie ich wszystkich może zająć naprawdę wiele czasu.
hotel

Szklarska Poręba - miasto, które z całą pewnością powinni odwiedzić nie tylko miłośnicy zimowych szaleństw

Ma nader bogatą historię. Często bywa nazywana „Polską Alaską”. Słynie z imonujących widoków jazdy psimi zaprzęgami, Ducha Gór a także „kapsuły czasu”.