Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Atrakcje turystyczne

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Dokąd udajesz się na wczasy? Do tropikalnych krajów? A może kuszą cię niedaleka Słowacja, atrakcje w Niemczech? A czy znasz już dobrze, internauto, Polskę?

Tak wielu rodaków uwielbia jeździć za granicę, nie dowiadując się wcześniej dokładnie, jakie są piękne atrakcje turystyczne w Polsce. A przecież można zrobić sobie wakacje taniej i lepiej, zamiast oszczędzać na bilet lotniczy do Francji czy Tunezji. Ojczyzna może nie cechuje się wielką powierzchnią, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są naprawdę fantastyczne i zazwyczaj lekceważone przez urlopowiczów.
widok Budapesztu w nocy

Zadziwiające oferty wyjazdów zagranicznych

Czym zaskoczą nas Węgry, jeśli pojedziemy tam na wycieczkę z najbliższymi, choć na kilka dni? Biorąc pod uwagę atrakcje turystyczne na Węgrzech warto przyjrzeć się szczegółowo temu, do jakiego miasta najbardziej rekomendowane jest pojechać. Niewątpliwie wygrywa tę walkę Budapeszt, w którym zachwyci nas nie tylko centrum miasta, lecz również rozliczne, niespotykane i przesiąknięte inną kulturą zabytki. Warte uwagi jest również jezioro termalne Heviz w mieście Heviz.
Muzeum

Jeśli szukamy wyjątkowych ścieżek rowerowych to warto wziąć pod uwagę okolice Zakopanego i Roztocza

Jeżeli kochamy długie wycieczki rowerowe, to warto poszukać dla siebie doskonałych tras i zorganizować wypad ze znajomymi. Nasz kraj posiada mnóstwo kilometrów pięknych i niezwykłych tras o każdym stopniu trudności.
Warszawa

Które atrakcje powinno się zobaczyć w stolicy nadchodzącej jesieni?

Nie da się zanegować faktu, że zabawa jest niezmiernie istotnym detalem naszej normalności. Spora część z nas pragnie po długotrwałym czasie pracy oddać się w pełni miłym zajęciom, dzięki jakim jesteśmy w stanie efektywnie zapomnieć o otaczających nas kłopotach.
Morze, Mielno

Co zwiedzić w Polsce?

Zastanawiając się nad wyborem miejsca do spędzenia wakacji, niekoniecznie trzeba od razu decydować na ekskluzywne miejsce za granicą. Czarujące wakacje można spędzić także w Polsce. Polska oferuje tak dużo fantastycznych miast, że odwiedzenie ich wszystkich może zająć naprawdę wiele czasu.
hotel

Szklarska Poręba - miasto, które z całą pewnością powinni odwiedzić nie tylko miłośnicy zimowych szaleństw

Ma nader bogatą historię. Często bywa nazywana „Polską Alaską”. Słynie z imonujących widoków jazdy psimi zaprzęgami, Ducha Gór a także „kapsuły czasu”.