Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Atrakcje turystyczne
Muzeum

Jeśli szukamy wyjątkowych ścieżek rowerowych to warto wziąć pod uwagę okolice Zakopanego i Roztocza

Jeżeli uwielbiamy długie wycieczki rowerowe, to warto poszukać dla siebie doskonałych tras i zorganizować wyjazd z bliskimi. Nasz kraj ma naprawdę wiele kilometrów pięknych oraz malowniczych tras o każdym stopniu trudności.
widok Budapesztu w nocy

Zadziwiające oferty wyjazdów zagranicznych

Czym zadziwią nas Węgry, gdy pojedziemy tam na wycieczkę z bliskimi, chociaż na kilka dni? Patrząc na atrakcje turystyczne na Węgrzech warto przyjrzeć się dokładniej temu, do jakiego miasta najbardziej rekomendowane jest pojechać. Niewątpliwie wygrywa to starcie Budapeszt, w jakim zachwyci nas nie tylko centrum miasta, ale także rozliczne, niespotykane i przesiąknięte wyjątkową kulturą zabytki. Warte uwagi jest też jezioro termalne Heviz w mieście Heviz.

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Gdzie jedziesz na wakacje? Do tropikalnych krajów? A może kuszą cię sąsiednia Słowacja, atrakcje w Czechach? A czy zwiedziłeś już wystarczająco, internauto, swój kraj?

Tak wielu rodaków uwielbia wyjeżdżać za granicę, nie odkrywając wcześniej dogłębnie, jakie są urokliwe atrakcje turystyczne w Polsce. A wszakże można zrobić sobie wakacje taniej i lepiej, zamiast oszczędzać na bilet lotniczy do Egiptu czy Grecji. Nasz kraj może nie charakteryzuje się wielką powierzchnią, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są świetne i bardzo często niedoceniane przez urlopowiczów.