Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Atrakcje turystyczne
hotel

Szklarska Poręba - miasto, które z całą pewnością powinni odwiedzić nie tylko miłośnicy zimowych szaleństw

Ma nader bogatą historię. Często bywa nazywana „Polską Alaską”. Słynie z imonujących widoków jazdy psimi zaprzęgami, Ducha Gór a także „kapsuły czasu”.
widok Budapesztu w nocy

Zadziwiające oferty wyjazdów zagranicznych

Czym mogą zaskoczyć nas Węgry, gdy pojedziemy tam na wycieczkę z najbliższymi, choć kilkudniową? Biorąc pod lupę atrakcje turystyczne na Węgrzech warto przyjrzeć się szczegółowo temu, do jakiego miasta najbardziej rekomenduje się pojechać. Bezsprzecznie wygrywa ten wyścig Budapeszt, w którym zachwyci nas nie tylko centrum miasta, ale też rozliczne, niespotykane oraz przesiąknięte wyjątkową kulturą zabytki. Warte uwagi jest także jezioro termalne Heviz w mieście Heviz.
Morze, Mielno

Co zwiedzić w Polsce?

Zastanawiając się nad wyborem miasteczka do spędzenia wakacji, niekoniecznie musi się od razu decydować na ekskluzywne miejsce za granicą. Rewelacyjne wakacje można spędzić także w kraju. Polska oferuje tak sporo uroczych miasteczek, że objechanie ich wszystkich może zająć naprawdę mnóstwo czasu.

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Gdzie wybierasz się na wczasy? Do ciepłych krajów? A może kuszą cię sąsiednia Słowacja, atrakcje w Pradze? A czy poznałeś już nieźle, internauto, swoją ojczyznę?

Tak wielu Polaków lubi wyjeżdżać za granicę, nie dowiadując się wcześniej dokładnie, jakie są wspaniałe atrakcje turystyczne w Polsce. A wszakże można spędzić urlop taniej i lepiej, zamiast wydawać fortunę na bilet na samolot do Maroka czy Grecji. Polska może nie wyróżnia się wielkością, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są świetne i bardzo często lekceważone przez urlopowiczów.
Muzeum

Jeśli szukamy wyjątkowych ścieżek rowerowych to warto wziąć pod uwagę okolice Zakopanego i Roztocza

Jeśli kochamy wielokilometrowe wycieczki rowerowe, to powinniśmy poszukać dla siebie doskonałych tras i zorganizować wypad z bliskimi. Nasz kraj ma mnóstwo kilometrów przepięknych i niezwykłych tras o zróżnicowanym stopniu trudności.
Warszawa

Które atrakcje powinno się zobaczyć w stolicy nadchodzącej jesieni?

Nie da się zanegować faktu, że rozrywka jest niezmiernie znaczącym elementem naszej codzienności. Spora część z nas pragnie po długotrwałym czasie pracy oddać się całkowicie miłym zajęciom, dzięki którym jesteśmy w stanie efektywnie zapomnieć o otaczających nas trudnościach.