Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Atrakcje turystyczne
Muzeum

Jeśli szukamy wyjątkowych ścieżek rowerowych to warto wziąć pod uwagę okolice Zakopanego i Roztocza

Jeżeli uwielbiamy wielokilometrowe wycieczki rowerowe, to warto poszukać dla siebie doskonałych tras i zorganizować wypad ze znajomymi. Polska ma mnóstwo kilometrów przepięknych oraz niezwykłych tras o każdym poziomie trudności.
widok Budapesztu w nocy

Zadziwiające oferty wyjazdów zagranicznych

Czym zadziwią nas Węgry, gdy pojedziemy tam na wycieczkę z bliskimi, chociaż na kilka dni? Patrząc na atrakcje turystyczne na Węgrzech warto przyjrzeć się dokładniej temu, do jakiego miasta najbardziej rekomendowane jest pojechać. Niewątpliwie wygrywa to starcie Budapeszt, w jakim zachwyci nas nie tylko centrum miasta, ale także rozliczne, niespotykane i przesiąknięte wyjątkową kulturą zabytki. Warte uwagi jest też jezioro termalne Heviz w mieście Heviz.

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Gdzie jedziesz na wczasy? Do tropikalnych krajów? A może kuszą cię sąsiednia Słowacja, atrakcje w Niemczech? A czy zwiedziłeś już dobrze, internauto, swój kraj?

Tak wielu rodaków uwielbia wyjeżdżać za granicę, nie odkrywając wcześniej dokładnie, jakie są piękne atrakcje turystyczne w Polsce. A przecież można mieć wakacje taniej i lepiej, zamiast wydawać fortunę na bilet na samolot do Francji czy Grecji. Ojczyzna może nie charakteryzuje się wielką powierzchnią, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są świetne i nierzadko lekceważone przez wczasowiczów.