Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Kultura
absolwenci

Lato Wczasy - oto o czym marzą wszyscy wiosną - przeczekali zimę i zbliża się lato, dlatego ich instynkt zaczyna tęsknić za odskocznią

Lato to najcudowniejszy okres w roku. Wiedzą o tym wszystkie maluchy. Kiedy jesteśmy już dorośli niestety nie jesteśmy w stanie pozwolić sobie na 60 dni lenistwa, gdyż mamy zaledwie ogólnie prawie 30 dni urlopu na cały rok.
bus do wynajęcia

Wakacje na Kaszubach z pewnością będą niezapomnianą przygodą, którą będziemy pamiętać przez długie lata

Jeżeli marzą się nam cudowne wczasy w otoczeniu przepięknej przyrody, to warto wyjechać na Kaszuby. Odnajdziemy tu bajkowe krajobrazy, atrakcyjne gospodarstwa agroturystyczne i mnóstwo innych atrakcji, które spowodują, że nasz pobyt będzie niepowtarzalny.


hotel

Wspaniały nocleg w Legnicy jak szukać sprawdzonego hotelu?

Legnica jest niezwykle urokliwym miastem do zwiedzania. Jest to miejsce w którym każdy wyszuka coś dla siebie, więc Legnica polecana jest nie tylko ludziom z zagranicy, ale również podróżnikom z naszej ojczyzny. Najlepszym autem tej mieściny są jej rozległe dzieje. Opłaca się zainwestować w nocleg w Legnicy, by śmiało móc zwiedzić całość zabytków. Uwagę przyciąga nie tylko długa historia, ale dodatkowo sama architektura budynków. Doceniać można budownictwo odrodzeniowe, bizantyjskie, neoklasycystyczne jak i dzisiejsze.
Tajlandia

Jeśli w tym momencie poszukujesz pomysłu na wakacyjny wyjazd i pragniesz udać się z rodzina w pewne piękne egzotyczne miejsca - warto zastanowić się nad wyprawą na wschód

Gdy przychodzi okres wiosenny - centra podróży rozpoczynają pokazywać sezonowe propozycje wycieczek. W sieci internetowej nie można nie przyuważyć nowych haseł reklamowych i zachęcających rabatów, bądź miejsc, do jakich istnieje sposobność się udać. Loty i komunikacja rozwija się w zawrotnym tempie, do obywateli Polski umożliwia coraz większą ilość niepoznanych dotąd zakątków. Wycieczki nie ograniczają się już wyłącznie do Państw Europy, lecz zasięgają o wiele dalej, w egzotyczne regiony Afryki, australijskie, bądź azjatyckie, gdzie kultura, rośliny i zwierzęta, a również zabytkowności i inne cuda natury zachwycają i przyciągają tłumy zwiedzających.
egipt

Muzeum Egipskie

Czy jest wśród nas osoba, która nie zachodzi w głowę jak prezentowała się nasza planeta gdy chodziły po niej dinozaury? Ową historię będziemy mogli bliżej poznać przy pomocy Muzeum Historii Naturalnej. Lecz aby nasza wyprawa stała się niezapomniana i pełna atrakcji, nakłaniamy Państwa aby wybrać się na krótką eskapadę do Muzeum Historii Naturalnej w Londynie.
Ogród pełen cienia

Spędź swój czas na Podlasiu - odkryj, jak piękny jest to region

Podlasie nie zalicza się raczej do tych najpopularniejszych pod względem turystycznym miejsc w naszym kraju. Zazwyczaj północne regiony naszego kraju kojarzone są przede wszystkim z morzem albo pięknymi Mazurami, choć samo Podlasie dość często jest trochę pomijane. Warto w takim razie zdawać sobie sprawę z tego, że taki sposób myślenia stanowi bardzo poważny błąd, ponieważ w praktyce jest to region oferujący całe mnóstwo fantastycznych atrakcji dosłownie każdemu z nas, niezależnie nawet od tego, jakie mamy tak właściwie indywidualne preferencje.
Barcelona, Hiszpania

Poznaj wyjątkowe oferty wypoczynku w Hiszpanii

Hiszpania, to kraj od wieków związany z katolicyzmem. Poprzez to istnieje szansa obecnie podziwiać tam wiele znakomitych obiektów budowlanych o specyfice kościelnej, ale też w miastach o wielowiekowej przeszłości można znaleźć zabytki bizantyjskie.
Chorwacja - wakacje last minute

Tani urlop na ostatnią chwilę

Lato 2014 jest już od miesiąca. O ile nie zdecydowałeś się jeszcze na żaden urlopowy wyjazd, nie przejmuj się! Mnóstwo biur wczasowych oferuje wczasowiczom wycieczki last minute – zazwyczaj sporo mniej kosztowne od tych standardowych.
Split w Chorwacji

Ciekawe propozycje wypraw

Wakacje powinny być czasem wygody oraz odpoczynku, w praktyce jednak bywa z tym różnie. Nie zawsze łatwo jest odnaleźć i zdecydować się na jakieś jedno jedyne miejsce, które bardzo pragnie się odwiedzić. Jaki biuro turystyczne wybrać, to dziś dla wielu dosyć ciężkie pytanie. Wakacje,bez względu na państwo do jakiego odpowiednia osoba chce się udać, trzeba zaplanować z pewnym wyprzedzeniem, aby unikać potem kłopotów z odnalezieniem perfekcyjnych propozycji.
indie, egzotyczne

Egzotyczne kierunki na wakacje

Każdego roku, w czasie wakacji szukamy coraz bardziej dalekich i ciekawych kierunków podróży. Naturalnie, Egipt albo Turcja wciąż są popularne, jednak zdecydowanie atrakcyjniejsze wydają się na przykład wycieczki do Chin. Najczęściej dalekie podróże planujemy ze sporym wyprzedzeniem, ale zaczynamy powoli także spontanicznie ruszać na wakacyjne wyprawy.
1 2