Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Kultura
Split w Chorwacji

Ciekawe propozycje wypraw

Wakacje powinny być czasem wygody albo odpoczynku, w praktyce jednak bywa z tym różnie. Nie zawsze prosto jest odnaleźć i zdecydować się na jakieś jedno jedyne miejsce, które mocno chce się odwiedzić. Jaki biuro turystyczne wybrać, to dziś dla wielu nadzwyczaj kłopotliwe pytanie. Urlop,bez względu na państwo do którego konkretna osoba chce się udać, dobrze jest zaplanować z określonym wyprzedzeniem, aby unikać później kłopotów z odnalezieniem perfekcyjnych propozycji.
bus do wynajęcia

Wakacje na Kaszubach z pewnością będą niezapomnianą przygodą, którą będziemy pamiętać przez długie lata

Jeśli marzą się nam cudowne wczasy w otoczeniu pięknej przyrody, to powinniśmy wyjechać na Kaszuby. Znajdziemy tu bajkowe krajobrazy, atrakcyjne agroturystyczne gospodarstwa i mnóstwo innych atrakcji, które spowodują, iż nasz pobyt będzie niezwykły.


hotel

Wspaniały nocleg w Legnicy jak szukać sprawdzonego hotelu?

Legnica jest niezwykle ciekawym miastem do zwiedzania. Jest to miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie, więc Legnica rekomendowana jest nie tylko ludziom z obczyzny, ale także podróżnikom z naszego kraju. Największym walorem tej mieściny są jej rozległe dzieje. Warto zainwestować w nocleg w Legnicy, by bezstresowo móc poznać wszystkie zabytki. Skupienie przyciąga nie tylko długa historia, ale dodatkowo sama architektura obiektów. Doceniać można budownictwo renesansowe, bizantyjskie, neoklasycystyczne jak i nowoczesne.
Ogród pełen cienia

Spędź swój czas na Podlasiu - odkryj, jak piękny jest to region

Podlasie nie należy prawdopodobnie do tych cieszących się największą popularnością wśród turystów miejsc w naszym kraju. W zdecydowanej większości przypadków północna część naszego kraju kojarzone są przede wszystkim z morzem albo pełnymi uroku Mazurami, ale samo Podlasie dość często jest nieco zaniedbywane. Warto w takim razie zdawać sobie sprawę z tego, że taki sposób myślenia stanowi bardzo poważny błąd, ponieważ w rzeczywistości region ten każdemu z nas może zaoferować całe mnóstwo interesujących atrakcji, niezależnie nawet od tego, jakie tak właściwie są nasze indywidualne oczekiwania.
Chorwacja - wakacje last minute

Tani urlop na ostatnią chwilę

Lato 2014 trwa już od wielu dni. Jeżeli nie postawiłeś jeszcze na żaden urlopowy wyjazd, nie martw się! Sporo agencji podróży oferuje wczasowiczom wycieczki last minute – zazwyczaj dużo mniej kosztowne od tych normalnych.
absolwenci

Lato Wczasy - oto o czym marzą wszyscy wiosną - przeczekali zimę i zbliża się lato, dlatego ich instynkt zaczyna tęsknić za odskocznią

Lato to najcudowniejszy okres w roku. Wiedzą o tym wszystkie maluchy. Kiedy jesteśmy już dorośli niestety nie jesteśmy w stanie pozwolić sobie na 60 dni lenistwa, gdyż mamy zaledwie ogólnie prawie 30 dni urlopu na cały rok.
indie, egzotyczne

Egzotyczne kierunki na wakacje

Każdego roku, w czasie wakacji szukamy coraz bardziej dalekich i ciekawych kierunków podróży. Naturalnie, Egipt albo Turcja wciąż są popularne, jednak zdecydowanie atrakcyjniejsze wydają się na przykład wycieczki do Chin. Najczęściej dalekie podróże planujemy ze sporym wyprzedzeniem, ale zaczynamy powoli także spontanicznie ruszać na wakacyjne wyprawy.
Tajlandia

Jeśli w tym momencie poszukujesz pomysłu na wakacyjny wyjazd i pragniesz udać się z rodzina w pewne piękne egzotyczne miejsca - warto zastanowić się nad wyprawą na wschód

Gdy przychodzi okres wiosenny - centra podróży rozpoczynają pokazywać sezonowe propozycje wycieczek. W sieci internetowej nie można nie przyuważyć nowych haseł reklamowych i zachęcających rabatów, bądź miejsc, do jakich istnieje sposobność się udać. Loty i komunikacja rozwija się w zawrotnym tempie, do obywateli Polski umożliwia coraz większą ilość niepoznanych dotąd zakątków. Wycieczki nie ograniczają się już wyłącznie do Państw Europy, lecz zasięgają o wiele dalej, w egzotyczne regiony Afryki, australijskie, bądź azjatyckie, gdzie kultura, rośliny i zwierzęta, a również zabytkowności i inne cuda natury zachwycają i przyciągają tłumy zwiedzających.
egipt

Muzeum Egipskie

Czy jest wśród nas osoba, która nie zachodzi w głowę jak prezentowała się nasza planeta gdy chodziły po niej dinozaury? Ową historię będziemy mogli bliżej poznać przy pomocy Muzeum Historii Naturalnej. Lecz aby nasza wyprawa stała się niezapomniana i pełna atrakcji, nakłaniamy Państwa aby wybrać się na krótką eskapadę do Muzeum Historii Naturalnej w Londynie.
Barcelona, Hiszpania

Poznaj wyjątkowe oferty wypoczynku w Hiszpanii

Hiszpania, to kraj od wieków związany z katolicyzmem. Poprzez to istnieje szansa obecnie podziwiać tam wiele znakomitych obiektów budowlanych o specyfice kościelnej, ale też w miastach o wielowiekowej przeszłości można znaleźć zabytki bizantyjskie.
1 2