Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Kultura
bus do wynajęcia

Wakacje na Kaszubach z pewnością będą niezapomnianą przygodą, którą będziemy pamiętać przez długie lata

Jeśli marzą nam się niezapomniane wczasy w otoczeniu przepięknej przyrody, to powinniśmy pojechać na Kaszuby. Odnajdziemy tu bajkowe krajobrazy, atrakcyjne gospodarstwa agroturystyczne oraz bardzo wiele innych atrakcji, które spowodują, iż nasz pobyt będzie niezwykły.


Tajlandia

Jeśli w tym momencie poszukujesz pomysłu na wakacyjny wyjazd i pragniesz udać się z rodzina w pewne piękne egzotyczne miejsca - warto zastanowić się nad wyprawą na wschód

Gdy przychodzi czas wiosny - biura podróżnicze rozpoczynają prezentować wakacyjne oferty wycieczek. W serwisach internetowych nie sposób nie przyuważyć nowych reklam i ciekawych rabatów, czy punktów, do których istnieje sposobność się udać. Loty i przemieszczanie postępuje w zawrotnym tempie, do obywateli Polski udostępnia się coraz więcej niepoznanych dotychczas zakątków. Wycieczki nie ograniczają się już tylko do krajów Europejskich, ale zasięgają o wiele dalej, w tropikalne regiony afrykańskie, australijskie, czy Azji, w których kultura, rośliny i zwierzęta, a również zabytkowności i inne wytwory natury zadziwiają i przyciągną tłumy turystów.
absolwenci

Lato Wczasy - oto o czym marzą wszyscy wiosną - przeczekali zimę i zbliża się lato, dlatego ich instynkt zaczyna tęsknić za odskocznią

Lato to najpiękniejszy okres w roku. Zdają sobie z tego sprawę wszystkie dzieci. Gdy jesteśmy już duzi niestety nie możemy pozwolić sobie na dwa miesiące leniuchowania, gdyż posiadamy tylko w całości 26 dni wolnego na cały rok.
Chorwacja - wakacje last minute

Tani urlop na ostatnią chwilę

Lato 2014 jest już od miesiąca. O ile nie zdecydowałeś się jeszcze na żaden wczasowy wyjazd, nic straconego! Mnóstwo agencji turystycznych oferuje swoim klientom podróże last minute – zwykle o wiele tańsze od tych standardowych.

Planujemy wakacje - wybierz doskonałe miejsce

Upragniony wypoczynek nadchodzi wielkimi krokami. Okres urlopowy już tuż tuż, a więc czas najwyższy pomyśleć o odpoczynku dla siebie i najbliższych. Wszyscy oczekujemy z utęsknieniem na porządny odpoczynek. Przez okrągły rok sumiennie spełnialiśmy wszystkie swoje powinności, zarówno te domowe, jak i zawodowe. Teraz pora na odpoczynek i słodkie lenistwo.
Split w Chorwacji

Ciekawe propozycje wypraw

Wakacje powinny być czasem wygody bądź odpoczynku, w praktyce jednak bywa z tym różnie. Nie zawsze łatwo jest znaleźć i zdecydować się na jakieś jedno jedyne miejsce, jakie bardzo pragnie się odwiedzić. Jaki biuro turystyczne wybrać, to teraz dla wielu nadzwyczaj trudne pytanie. Urlop,bez względu na państwo do którego konkretna osoba chce się udać, potrzeba zaplanować z określonym wyprzedzeniem, aby uniknąć później kłopotów z odnalezieniem interesujących propozycji.
Ogród pełen cienia

Spędź swój czas na Podlasiu - odkryj, jak piękny jest to region

Podlasie nie należy chyba do tych najpopularniejszych pod względem turystycznym miejsc w naszym kraju. Zazwyczaj północna część naszego kraju kojarzone są głównie z morzem albo pełnymi uroku Mazurami, choć samo Podlasie dość często jest trochę pomijane. Warto więc zdawać sobie sprawę z tego, że taki sposób myślenia stanowi bardzo poważny błąd, ponieważ w praktyce jest to region oferujący całe mnóstwo fantastycznych atrakcji dosłownie każdemu z nas, niezależnie nawet od tego, jakie mamy tak właściwie indywidualne wymagania.
Barcelona, Hiszpania

Poznaj wyjątkowe oferty wypoczynku w Hiszpanii

Hiszpania, to kraj od wielu wieków związany z katolicyzmem. Dzięki temu jest możliwość aktualnie zobaczyć tam sporo fantastycznych obiektów budowlanych o charakterystyce kościelnej, ale także w miastach o wielowiekowej tradycji jest możliwość znaleźć zabytki bizantyjskie.
egipt

Muzeum Egipskie

Któż z nas nie zachodzi w głowę jak wyglądała nasza ziemia gdy chodziły po niej potężne jaszczury zwane dinozaurami? Ową wiedzę poznamy dzięki Muzeum Historii Naturalnej. Jednak żeby nasza wycieczka stała się niezapomniana i pełna wrażeń, proponujemy Państwu aby wybrać się na krótką eskapadę do Muzeum Historii Naturalnej w Londynie.
hotel

Wspaniały nocleg w Legnicy jak szukać sprawdzonego hotelu?

Legnica jest niebywale atrakcyjnym miastem do zwiedzania. Jest to miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie, więc Legnica polecana jest nie tylko osobom z obczyzny, ale także podróżnikom z naszej ojczyzny. Największym pozytywem tej miejscowości są jej rozległe dzieje. Opłaca się zainwestować w nocleg w Legnicy, by spokojnie móc obejrzeć całość zabytków. Uwagę przyciąga nie tylko długa historia, ale również sama architektura obiektów. Podziwiać można budownictwo odrodzeniowe, barokowe, neoklasycystyczne jak i aktualne.
1 2