Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Uzdrowisko
Ciechocinek

Wskazane jest zapoznać się z naszymi kurortamiŚwieradów Zdrój i Ciechocinek zapraszają turystów do zapoznania się z ofertą

Miejscowość taka jak Świeradów Zdrój znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, skąd blisko jest do Czeskiej Republiki czy do granicy z Niemcami. Odwiedziny w tej urokliwej miejscowości przynoszą turystom następne pokłady energii i okazują się świetną przygodą. Świeradowski klimat jest niepowtarzalny, co zgodnie przyznawane jest przez podróżnych. Wyjątkowe krajobrazy, czyste i górskie powietrze oraz dużo zielonych tras do dłuższych spacerów po górach i pagórkach… Całość sprawia, że niezwykle łatwo można się zakochać w tym miejscu.
spa

Dlaczego dobrze jest odwiedzić Polanicę Zdrój? Co trzeba koniecznie zobaczyć w tym ciekawym i wyjątkowym miasteczku?

Polanica-Zdrój to piękne miasto, położone w atrakcyjnym miejscu Polski. Polanica już od wielu lat posiada mocną pozycję wśród dobrych uzdrowisk, dlatego też do tego miejsca przyjeżdżają turyści z całego świata. Świetny klimat i cudowne pejzaże pobliskich Gór Stołowych i Bystrzyckich, sprawiają, iż chcemy tutaj powrócić.
Morze, Mielno

Gdzie wybrać się na wakacje nad morzem?

Wybierając się nad polskie morze mamy dość często niemały problem z wyborem miejsca, które będzie dla nas najwygodniejszym rozwiązaniem. Baza wypoczynkowa na polskim wybrzeżu jest coraz lepiej rozwinięta i dlatego też mamy możliwość wybierania spośród wielu. Jednym z lepszych wyborów na jaki można się zdecydować jest Ustka.