Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Rekreacja
spływ kajakowy weekend

Idziemy na kajaki z najbliższymi

Jaki może być ciekawy sposób na spędzanie wspólnie wolnego czasu? W gronie przyjaciół zazwyczaj nie brak interesujących idei na innowacyjne wypady za miasto. Idealnym wyjściem mogą się okazać kajaki, bo skupiają w sobie rekreację oraz rewelacyjne przygody. Nie musimy daleko szukać, aby znaleźć inspirację oraz znaleźć sport odpowiadający całej ekipie. Niewymagające zajęcie pozwala na odkrywanie niemałych pokładów energii, z pozoru ukrytych gdzieś głęboko.
grecja, wycieczki

Wybieramy wczasy w najniższych cenach

Organizatorzy zagranicznych wczasów prześcigają się w kreowaniu ciekawych ofert wyjazdowych pod względem osób z rozmaitymi wymaganiami. Atrakcje turystyczne w Polsce są niesamowicie rozbudowaną bazą możliwości, z tego też powodu każdy myślący o wczasach czy to samotnie, czy z rodziną czy przyjaciółmi może znaleźć coś dla siebie. Szczególnie korzystne cenowo oferty są rewelacyjną opcją na zaczerpnięcie paru dni relaksu w doborowym towarzystwie i wyrwanie się społem z miasta. Rekreacja i wypoczynek w naszym kraju są niezwykle zróżnicowane, dlatego też warto określić swe preferencje i zacząć szukać już dziś!
Morze, Mielno

Gdzie wybrać się na wakacje nad morzem?

Wybierając się nad polskie Morze Bałtyckie mamy dosyć często olbrzymi problem z wyborem miejsca, które będzie dla nas najwygodniejszym rozwiązaniem. Baza turystyczna na wybrzeżu jest coraz bardziej rozwinięta i stąd też mamy szansę wybierania spośród wielu. Jednym z najbardziej trafnych wyborów na jaki możemy się zdecydować jest Ustka.