Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Pływanie
statek na morzu

Rejsy żeglarskie to wspaniała zabawa

Interesują nas wakacje na statku?

Rejsy żeglarskie to wspaniała zabawa

Gdy należymy do tych osób, które uwielbiają odpoczywać nad wodą, które cieszą się z możliwości przeżycia kilku chwil na statku, ponieważ uważamy, że nas to uspokaja, a z drugiej strony okazuje się być możliwością na przeżycie nieprawdopodobnej przygody, to bez wątpienia powinniśmy na wakacje się udawać w takie miejsca, w których będziemy mogli naprawdę skorzystać z takich ewentualności oraz w których będziemy mieli szansę się sprawdzić, w czasie takiego pływania.
spływy kajakowe

Mazury i pływanie kajakiem

To koszmarne, gdy w czasie gorącego weekendu, na przykład w połowie lipca, zamiast odpoczywać w miłym miejscu, na nieszczęście musimy pracować lub najzwyczajniej kisimy się w mieście. Może by tak najzwyczajniej pojechać na Mazury? Trzeba się śpieszyć, bo rośnie moda na Mazury, także wśród obcokrajowców, a więc wielce realne, że za jakiś okres czasu Mazury, chociaż w dalszym ciągu śliczne, niestety nie będą aż tak dziewicze, nieznane.
wycieczka kajakiem

Spływy kajakowe to wciąż popularna forma relaksu

Spływy kajakowe już od dawna posiadają ogromną popularność. Jest to wywołane tym, że poprzez kontakt z pięknem natury i znajomą grupą osób można wyjątkowo miło spędzić czas. Z perspektywy amatorów jest to najważniejszym podmiotem, który przekłada się na podjęcie decyzji o korzystaniu z takiej formy odpoczynku. Na obszarze Polski funkcjonuje sporo profesjonalnych torów spływowych, lecz również na normalnych rzekach wyznaczone są tory, które umożliwiają spokojnie płynąć i oglądać wiele atrakcji dookoła.
rejs

Dlaczego żeglarstwo to taki popularny sport, jakie formalności trzeba spełnić żeby rozpocząć pływanie

Żeglowanie jest sportem, który zyskuje coraz większą popularność. Duży wpływ między innymi na to ma coraz większa propozycja wynajmu jachtów, zarówno na przepięknych Mazurach u nas, jak również w znacznie cieplejszych rejonach Morza Śródziemnego. Ale zaczynając pływanie należy pamiętać o tym, że woda będzie wymagała umiejętności oraz pokory. Nie da się do niej podejść lekceważąco, bo zakończyć się to może jakąś tragedią, a na pewno należy mieć odpowiednie umiejętności i wiedzę.
jacht pływający na morzu

Sposób na idealne wakacje spędzone na Mazurach, czyli pamiętaj o odpowiednim kursie

Szybciej niż nam się wydaje za oknem będziemy mieli piękne lato. Miesiące wakacyjne to czas urlopów oraz wyjazdów w najróżniejsze miejsca kraju. Aktualnie mnóstwo osób decyduje się na urlop na Mazurach. A nad jeziorami wypoczywa się świetnie. Czas może upływać tu nie tylko na spacerach w lesie, ale również na pływaniu jachtami. By jednak taka forma wypoczynku była możliwa, trzeba ukończyć odpowiedni kurs.