Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Pływanie
rejs

Dlaczego żeglarstwo to taki popularny sport, jakie formalności trzeba spełnić żeby rozpocząć pływanie

Żeglowanie to sport, jaki zyskuje coraz większą popularność. Duży wpływ między innymi na to ma coraz większa propozycja wynajmu jachtów, zarówno na naszych przepięknych Mazurach, jak też w nieco cieplejszym rejonie Morza Śródziemnego. Jednak zaczynając pływanie trzeba mieć świadomość tego, że woda wymaga pokory i umiejętności. Nie da się do niej podejść lekceważąco, bo może się to skończyć bardzo tragicznie, a z pewnością należy posiadać odpowiednie umiejętności i wiedzę.
statek na morzu

Rejsy żeglarskie to wspaniała zabawa

Czy lubimy odpoczywać nad wodą?

Rejsy żeglarskie to wspaniała zabawa

Jeśli należymy do tych osób, które lubią wypoczywać nad wodą, które cieszą się z możliwości spędzenia kilku godzin na statku, bo twierdzimy, że nas to uspokaja, a z drugiej strony będzie możliwością na przeżycie niesamowitej przygody, to bez wątpienia powinniśmy na wakacje się udawać w takie miejsca, w których będziemy mogli naprawdę korzystać z takich ewentualności i w których będziemy mogli się sprawdzić, w czasie takiego pływania.
wycieczka kajakiem

Spływy kajakowe to wciąż popularna forma relaksu

Spływy kajakowe już od wielu lat posiadają bardzo dużą popularność. Jest to wywołane tym, iż poprzez kontakt z naturą i przyjazną grupą ludzi jest możliwość wyjątkowo przyjemnie spędzić czas. Z perspektywy laików jest to najważniejszym czynnikiem, który wpływa na podjęcie decyzji o wykorzystaniu takiej formy wypoczynku. Na obszarze naszego kraju jest sporo profesjonalnych torów spływowych, lecz też na normalnych rzekach wyznaczone są trasy, które pozwalają swobodnie płynąć i oglądać wiele atrakcji dookoła.
spływy kajakowe

Mazury i pływanie kajakiem

To koszmarne, gdy w trakcie gorącego weekendu, np. w połowie lipca, zamiast wypoczywać w orzeźwiającym miejscu, niestety pracujemy bądź najzwyczajniej kisimy się w mieście. Może by tak po prostu wyskoczyć na Mazury? Należy się śpieszyć, bo rośnie moda na Mazury, również wśród obcokrajowców, zatem bardzo prawdopodobne, że za jakiś okres czasu Mazury, chociaż ciągle ładne, niestety nie będą tak dziewicze, nieznane.
jacht pływający na morzu

Sposób na idealne wakacje spędzone na Mazurach, czyli pamiętaj o odpowiednim kursie

Nim się obejrzymy, a za oknem będziemy mieli upalne lato. Miesiące wakacyjne to czas urlopów oraz wyjazdów w różne miejsca kraju. Na ten moment naprawdę wiele osób decyduje się na wypoczynek na Mazurach. A w tym rejonie kraju wypoczywa się doskonale. Czas można spędzać nie tylko na spacerach w lesie, ale również na pływaniu jachtami. By jednak taka forma odpoczynku była możliwa, należy ukończyć dostarczający odpowiedniej wiedzy kurs.