Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Pływanie
spływy kajakowe

Mazury i pływanie kajakiem

To straszne, gdy w trakcie gorącego weekendu, przykładowo w połowie sierpnia, zamiast wypoczywać w fajnym miejscu, na nieszczęście pracujemy albo najzwyczajniej siedzimy w mieście. Może by tak po prostu pojechać na Mazury? Należy się śpieszyć, ponieważ rośnie moda na Mazury, również wśród obcokrajowców, zatem wielce realne, że za jakiś okres czasu Mazury, choć ciągle ładne, nie będą tak dziewicze, nieznane.
statek na morzu

Rejsy żeglarskie to wspaniała zabawa

Czy kochamy odpoczywać nad wodą?

Rejsy żeglarskie to wspaniała zabawa

Jeśli należymy do tych osób, które lubią odpoczywać nad wodą, które radują się z możliwości przeżycia kilku chwil na statku, gdyż uważamy, że nas to uspokaja, a z drugiej strony będzie szansą na przeżycie niesamowitej przygody, to z pewnością musimy na wakacje się wybrać w takie miejsca, w których będziemy mogli naprawdę korzystać z takich ewentualności oraz w których będziemy mogli się sprawdzić, podczas takiego pływania.
wycieczka kajakiem

Spływy kajakowe to wciąż popularna forma relaksu

Spływy kajakowe już od wielu lat cieszą się sporą popularność. Jest to wywołane tym, że poprzez styczność z pięknem natury i fajną grupą osób jest możliwość bardzo przyjemnie spędzić wolny czas. Z perspektywy laików jest to najważniejszym podmiotem, jaki przekłada się na podjęcie decyzji o wykorzystaniu takiej formy odpoczynku. Na terenie naszego kraju funkcjonuje bardzo dużo profesjonalnych torów kajakowych, jednak też na normalnych rzekach wyznaczone są trasy, które pozwalają spokojnie płynąć i podziwiać piękno natury.
rejs

Dlaczego żeglarstwo to taki popularny sport, jakie formalności trzeba spełnić żeby rozpocząć pływanie

Żeglowanie to sport, jaki zyskuje coraz większą popularność. Duży wpływ między innymi na to ma coraz większa propozycja wynajmu jachtów, zarówno na naszych przepięknych Mazurach, jak też w nieco cieplejszym rejonie Morza Śródziemnego. Jednak zaczynając pływanie trzeba mieć świadomość tego, że woda wymaga pokory i umiejętności. Nie da się do niej podejść lekceważąco, bo może się to skończyć bardzo tragicznie, a z pewnością należy posiadać odpowiednie umiejętności i wiedzę.
jacht pływający na morzu

Sposób na idealne wakacje spędzone na Mazurach, czyli pamiętaj o odpowiednim kursie

Nim się obejrzymy, a za oknem będziemy mieli upalne lato. Miesiące wakacyjne to czas urlopów oraz wyjazdów w różne miejsca kraju. Na ten moment naprawdę wiele osób decyduje się na wypoczynek na Mazurach. A w tym rejonie kraju wypoczywa się doskonale. Czas można spędzać nie tylko na spacerach w lesie, ale również na pływaniu jachtami. By jednak taka forma odpoczynku była możliwa, należy ukończyć dostarczający odpowiedniej wiedzy kurs.