Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Pamiątki

W jaki sposób zatrzymać nasze najlepsze wspomnienia?

Sezon wakacyjny właśnie się zaczął. Wielu z nas na pewno wybiera się na upragnione wczasy. Marzyliśmy o tym momencie okrągły rok, podczas którego pracowicie wypełnialiśmy codzienne zajęcia. Po tak wyczerpującym czasie odpoczynek po prostu się nam należy. Wielu z nas chce spędzić wakacje w jakimś wyjątkowym miejscu. Biura podróży proponują nam wiele interesujących turnusów. Mamy do wyboru mnóstwo orientalnych krain. Z takiej podróży zabierzemy nie tylko niesamowite wrażenia i pamiątki. Z pewnością wielu z nas uwieczni najcudowniejsze momenty na zdjęciach.
Kraków

Gdzie upolować ładne upominki z wyjazdu do Krakowa?

Wakacje w Krakowie to oglądanie tych punktów miasta, które kojarzone są zwykle z wycieczkami szkolnymi. Ważne zabytki ”zaliczane” są jako punkt obowiązkowy już na początku wyjazdu. A potem pozostaje wolna chwila na przyjemności. Jedną z nich są zakupy.
Kraków

W jakie pamiątki warto zaopatrzyć się w Krakowie? Co można polecić?

Miejsc, w których możemy dostać piękne pamiątki, jest w Krakowie całkiem dużo. Jednakże jeśli interesuje nas coś więcej niż magnes na lodówkę czy pocztówka, to warto postarać się odnaleźć te najciekawsze rzeczy, oryginalne krakowskie pamiątki. Czy każdy wie, jak one wyglądają?