Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Pamiątki

W jaki sposób zatrzymać nasze najlepsze wspomnienia?

Sezon urlopowy właśnie się rozpoczął. Mnóstwo osób na pewno wyjeżdża na zasłużone wczasy. Marzyliśmy o tym momencie cały rok, w ciągu którego pracowicie wykonywaliśmy codzienne obowiązki. Po tak wyczerpującym czasie relaks po prostu się nam należy. Większość z nas chce spędzić wakacje w jakimś wyjątkowym miejscu. Biura podróży oferują nam tak dużo ciekawych turnusów. Możemy wybrać mnóstwo fascynujących miejsc. Z takiej podróży zabierzemy nie tylko niesamowite wspomnienia i pamiątki. Z pewnością wielu z nas uwieczni najprzyjemniejsze momenty na fotografiach.
Kraków

Gdzie upolować ładne upominki z wyjazdu do Krakowa?

Wczasy w Krakowie to oglądanie tych miejsc w przestrzeni miejskiej, które kojarzą się zwykle z wycieczkami z młodości. Miejsca, które zasłynęły jako zabytki oglądane są jako element obowiązkowy na samym początku wyprawy. A potem pozostaje czas na przyjemności. Jedną z nich będą zakupy.
Kraków

W jakie pamiątki warto zaopatrzyć się w Krakowie? Co można polecić?

Miejsc, w których można kupić wspaniałe pamiątki, jest w Krakowie bardzo dużo. Jednakże jeśli interesuje nas coś więcej aniżeli magnes na lodówkę albo widokówka, to należy postarać się zdobyć te najciekawsze rzeczy, jedyne w swoim rodzaju krakowskie pamiątki. Czy wszyscy wiemy, jak one wyglądają?