Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Pamiątki

W jaki sposób zatrzymać nasze najlepsze wspomnienia?

Sezon urlopowy właśnie się zaczął. Wielu z nas na pewno wyjeżdża na upragnione wczasy. Marzyliśmy o tej chwili cały rok, w ciągu którego w pocie czoła wypełnialiśmy powszednie obowiązki. Po tak wyczerpującym czasie odpoczynek po prostu się nam należy. Większość z nas chce spędzić wakacje w jakimś pięknym miejscu. Biura podróży proponują nam wiele ciekawych turnusów. Mamy do wyboru wiele orientalnych krain. Z takiej eskapady przywieziemy nie tylko cudowne wspomnienia i pamiątki. Z pewnością większość z nas uwieczniła najprzyjemniejsze momenty na zdjęciach.
Kraków

Gdzie upolować ładne upominki z wyjazdu do Krakowa?

Wakacje w Krakowie to oglądanie tych punktów miasta, które kojarzone są zwykle z wycieczkami szkolnymi. Ważne zabytki ”zaliczane” są jako punkt obowiązkowy już na początku wyjazdu. A potem pozostaje wolna chwila na przyjemności. Jedną z nich są zakupy.
Kraków

W jakie pamiątki warto zaopatrzyć się w Krakowie? Co można polecić?

Miejsc, w których możemy dostać piękne pamiątki, jest w Krakowie całkiem dużo. Jednakże jeśli interesuje nas coś więcej niż magnes na lodówkę czy pocztówka, to warto postarać się odnaleźć te najciekawsze rzeczy, oryginalne krakowskie pamiątki. Czy każdy wie, jak one wyglądają?