Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Pamiątki

W jaki sposób zatrzymać nasze najlepsze wspomnienia?

Sezon wakacyjny właśnie się rozpoczął. Wielu z nas z pewnością wyjeżdża na upragnione wczasy. Rozmyślaliśmy o tej chwili okrągły rok, w czasie którego w pocie czoła wypełnialiśmy powszednie zajęcia. Po tak wyczerpującym maratonie odpoczynek po prostu jest nam potrzebny. Większość z nas pragnie spędzić wczasy w jakimś wyjątkowym miejscu. Biura podróży oferują nam wiele interesujących turnusów. Mamy do wyboru wiele fascynujących krain. Z takiej podróży przywieziemy nie tylko cudowne wrażenia oraz pamiątki. Z pewnością większość z nas uwieczni najcudowniejsze momenty na fotografiach.
Kraków

W jakie pamiątki warto zaopatrzyć się w Krakowie? Co można polecić?

Miejsc, w których możemy kupić piękne pamiątki, jest w Krakowie bardzo dużo. Jednakże jeśli interesuje nas dużo więcej aniżeli magnes na lodówkę albo pocztówka, to należy postarać się zdobyć te najciekawsze okazy, jedyne w swoim rodzaju krakowskie pamiątki. Czy każdy wie, jak one wyglądają?
Kraków

Gdzie upolować ładne upominki z wyjazdu do Krakowa?

Wakacje w Krakowie to oglądanie tych punktów miasta, które kojarzone są zwykle z wycieczkami szkolnymi. Ważne zabytki ”zaliczane” są jako punkt obowiązkowy już na początku wyjazdu. A potem pozostaje wolna chwila na przyjemności. Jedną z nich są zakupy.