Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Pamiątki

W jaki sposób zatrzymać nasze najlepsze wspomnienia?

Sezon wakacyjny właśnie się zaczął. Wielu z nas z pewnością wybiera się na upragnione wakacje. Rozmyślaliśmy o tym momencie okrągły rok, w ciągu którego w pocie czoła wypełnialiśmy powszednie obowiązki. Po takim męczącym czasie relaks po prostu się nam należy. Większość z nas chce spędzić wakacje w jakimś pięknym miejscu. Biura podróży proponują nam wiele interesujących wycieczek. Możemy wybrać wiele fascynujących zakątków. Z takiej eskapady przywieziemy nie tylko niesamowite wrażenia i pamiątki. Na pewno wielu z nas uwieczni najcudowniejsze chwile na zdjęciach.
Kraków

W jakie pamiątki warto zaopatrzyć się w Krakowie? Co można polecić?

Miejsc, gdzie można dostać piękne pamiątki, jest w Krakowie bardzo dużo. Jednak jak interesuje nas dużo więcej niż magnes na lodówkę albo widokówka, to warto postarać się odnaleźć te najlepsze okazy, jedyne w swoim rodzaju krakowskie pamiątki. Czy wszyscy wiemy, jak one wyglądają?
Kraków

Gdzie upolować ładne upominki z wyjazdu do Krakowa?

Wczasy w Krakowie to zwiedzanie tych miejsc w przestrzeni miejskiej, które kojarzone są zwykle z wycieczkami z czasów szkolnych. Pocztówkowe zabytki zwiedzane są jako element obowiązkowy na samym początku wycieczki. Później pozostaje czas na przyjemności. Jedną z nich będą zakupy.