Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Pojazd
wakacje - płótno

Może czas spędzić pamiętny weekend w nadmorskiej miejscowości o nazwie Grzybowo?

Nad morzem mamy okazję wypoczywać w wygodnych domkach, które czekają na gości. Jeżeli nie wiesz, gdzie spędzić miło czas, może należałoby zastanowić się nad położoną nad morzem miejscowością Grzybowo oraz właśnie w tamto miejsce wyjechać na najbliższy weekend? Razem z rodziną znajdź najlepszy domek i odpocznij nieco od miejskiego zgiełku.
Budowa domu wielorodzinnego

Zimą, kiedy w Polsce jest fatalna aura, należy wybrać się na wczasy na jakąś ciepłą wyspę - przykładowo na Karaibach

Jest w naszym kraju znaczne grono ludzi, którzy nie znoszą zimy. Z reguły utyskują na śnieg i mróz. Snują wtedy plany ucieczki gdzieś na ciepłe wyspy - chociażby na tydzień lub dwa.


Zimą, kiedy w Polsce jest fatalna aura, należy wybrać się na wczasy na jakąś ciepłą wyspę - przykładowo na Karaibach

Jeżeli jesteśmy ludźmi ciepłolubnymi i w zimę najchętniej nie wychodzilibyśmy z domu, to wylot do ciepłych krajów wydaje się być dedykowany specjalnie dla nas.
bus

Jak zorganizować fantastyczną wycieczkę, by nie nadszarpnąć budżetu?

Niepowtarzalne wycieczki to pragnienie wielu z nas. O czym pamiętać, jeśli urządza nas jedynie podróż ekonomiczna?

Miejskie dobre pomysły na ferie!

Przede wszystkim, przed trasą dobrze jest zadzwonić po drogówkę. Policjanci są zmuszeni do przeprowadzanie dogłębne analizy stanu pojazdu. To niezwykle ważne, gdyż zdarzało się, że oszukańczy przewoźnicy dzierżawili pojazdy, które były w kiepskiej kondycji technicznej. Kontrola dotyczy też obsługi. Kierujący musi być trzeźwy i zdrowy.

Autobusy do wynajęcia

Wynajem autokaru jest niezbędny wtedy, kiedy trzeba przewieźć sporą grupę ludzi w wybrane miejsce. Może to więc być np. wyprawa szkolna albo wędrówka do sanktuarium. Jeżeli planujesz wynajęcie dużego samochodu na pewien czas, w tym tekście dajemy dla ciebie praktyczne porady.