Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Pieniądze

Mieszkania na wynajem w wakacje

Wielu z nas zastanawia się co zrobić z mieszkaniem, gdy wyjeżdżamy na dłuższy czas, szczególnie w okresie lata. Najczęściej jeżeli nie ma nas przez dwa tygodnie lub miesiąc prosimy o objęcie pieczy nad domem kogoś bliskiego, lub sąsiadów. Zależy nam aby ktoś co parę dni przyszedł do mieszkania, podlał rośliny i przewietrzył pokoje, no i naturalnie skontrolował, czy wszystko w porządku.

Co tak naprawdę warto zwiedzić interesującego w Italii?

Wychodzę z tego założenia, że Włochy to najbardziej atrakcyjny turystycznie kraj na świecie. Być może odrobinę przesadziłem, w końcu trudno jednoznacznie wskazać lidera, ale w końcu Italia to niesamowite miejsce. Zwłaszcza uwielbiam Florencję. Kilka miesięcy temu odwiedziłem Florencję - niezwykłe miasto, które w sumie jest jednym wielkim muzeum. Gdybym tak naprawdę miał takową możliwość, to zostałbym we Florencji na dłużej. Bez cienia wątpliwości magiczne miasto - jedno z najpiękniejszych na kuli ziemskiej.
narty

Wymarzone wczasy w atrakcyjnej cenie. Dobre podpowiedzi od ekspertów

Z pewnością większość z nas właściwie przez cały rok wręcz marzy o wyjechaniu na faktycznie dobre dla siebie wakacje. Trudno jednak byłoby się temu dziwić, gdyż przecież jest to nade wszystko doskonała okazja do oderwania się od całej swojej codzienności, co z kolei umożliwi nam zgromadzenie swoich sił na cały następny rok.

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Dokąd udajesz się na wczasy? Do tropikalnych krajów? A może kuszą cię niedaleka Słowacja, atrakcje w Niemczech? A czy znasz już dobrze, internauto, Polskę?

Tak wielu rodaków uwielbia jeździć za granicę, nie dowiadując się wcześniej dokładnie, jakie są piękne atrakcje turystyczne w Polsce. A przecież można zrobić sobie wakacje taniej i lepiej, zamiast oszczędzać na bilet lotniczy do Francji czy Tunezji. Ojczyzna może nie cechuje się wielką powierzchnią, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są naprawdę fantastyczne i zazwyczaj lekceważone przez urlopowiczów.
Do wakacji, gotowi, start!

Kredyty na wyjazd urlopowy

Kredyt to cenne wsparcie, które czasem bywa pomocne, szczególnie w okresie wakacyjnym. W dwudziestym pierwszym wieku ogrom kłopotów z kwestiami biznesowymi i biurowymi mogą pomóc rozwiązać wykwalifikowani fachowcy doskonale obznajomieni z zasadami profesjonalnej bankowości. Mogą oni czasami zaoferować nadzwyczajne oferty kredytów, takie jak dla przykładu dobry kredyt gotówkowy mBank, który jest wręcz idealny na urlop. Pomoże on zorganizować każdej osobie najdoskonalsze wakacje.
Absolwenci, studia

Niezapomniane wczasy dla typowego studenta

Chociaż przyjęło się uważać, że żacy są bardzo biedną częścią społeczeństwa, to jednakże jakoś ciężko zgodzić się z owym stereotypem. Przecież fakty są takie, że w szczególności ci ogarnięci studenci zarabiają relatywnie duże pieniądze. Korepetycje, stypendia naukowe, rozwożenie pizzy wieczorami i w trakcie weekendów - alternatyw jest naprawdę sporo. A do tego studenci mają spore wakacje, w czasie których mogą chociażby sprzedawać lody na plaży w Juracie czy nawet jechać na kilka miesięcy do Anglii czy Szwecji.
Podróże z dzieckiem

Jak poznać nasz kraj za względnie nieduże pieniądze?

Nazywanie naszego kraju najładniejszym miejscem na świecie to wyłącznie oznaka patriotyzmu. Bo przecież fakty są takie, że w żadnym razie nie mieszkamy w najładniejszym kraju. W sumie nie można wskazać najpiękniejszego państwa na świecie, ponieważ dosłownie każde państwo ma dużo zalet. I w sumie nawet nie chodzi o powierzchnię. Na przykład Słowenia jest bardzo mała, a jednak cechuje się mocno różnorodnym położeniem. Jednak skupmy się na naszym kraju. W takim razie: co tak naprawdę warto zobaczyć, a do tego - w jaki sposób radzić sobie, jeśli wchodzą w grę finanse.
wyspy kanaryjskie - plaża

Czemu warto wybrać się na Kanary? Zobacz nasz przewodnik i porady

Czy relatywnie tanie wakacje są w ogóle możliwe? Naturalnie zakładając, iż w grę wchodzi nie tylko chęć poczynienia oszczędności, przede wszystkim człowiek przecież chciałby nareszcie wypocząć. Można śmiało powiedzieć, że praktycznie zawsze rozsądnie rozumujący turysta, posiadający dosyć spore doświadczenie w podróżowaniu, może wypocząć za sporo mniej.
Aparat cyfrowy BenQ P1410

Sigma – specjaliści w branży fotograficznej

Wakacje to pora urlopów, podróży i beztroski. Urocze widoki, wyborowe towarzystwo, pogodnie spędzone momenty to bez wątpienia znaki rozpoznawcze najcieplejszej pory roku. Wspomnienia są jednakże przemijające oraz nader szybko znikają pod naporem powszednich spraw. Żeby tak się nie zdarzyło nasze wakacyjne wojaże należałoby upamiętnić na fotografiach. Dlatego sklep fotograficzny to miejsce, jakie powinien odwiedzić każdy prawdziwy wczasowicz.
Last minute Turcja

Dobry sposób na tanie spędzenie wakacji - last minute

Lato, urlopy, plany na wakacje, wyprawy zagraniczne. W ten sposób to wygląda u prawie każdego Polaka. Spędzamy mnóstwo czasu w pracy przez wiele miesięcy, żeby przez kilkanaście dni w czasie wakacji zostawić codzienność, zrelaksować się i oddać się tylko totalnemu lenistwu. Kilka lat temu w naszym kraju zyskały popularność oferty wakacji w trybie last minute. Bardzo wielu ludzi podejmuje decyzję by zorganizować sobie wakacje w ten sposób.
1 2