Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Pracownicy
bus

Ekspresowy, niedrogi i bezpieczny bus zagraniczny

Regularne kontakty handlowe, ruch turystyczny oraz spore zaciekawienie pracą w Niemczech sprawia, że rynek transportowy skoncentrowany na przewozie osób do Niemiec cieszy się znacznym zainteresowaniem. Ze względu na kontakty handlowe, jakie się nawiązują z coraz bardziej różnorodnymi stronami świata, na tyle istotny staje się transport międzypaństwowy, a Niemcy to jeden z najkorzystniej działających pod względem ekonomicznych sąsiadów Polski. Nic dziwnego, iż coraz więcej ludzi poszukuje zaufanych firm, które regularnie organizują szybkie, pełne komfortu przejazdy do Drezna, Frankfurtu i kolejnych powszechnych rejonów Niemiec.
hostel

Noclegi dla kadry pracowniczej

Niejednokrotnie zdarza się tak, że pracownicy z rozmaitych branż udają się czasowo poza miejsce zamieszkania, bo tam czeka na nich zatrudnienie. W danym mieście muszą jednak jakoś spać. Dlatego powstają tak zwane kwatery robotnicze. Przybierają one różne formy. Dawniej w każdej miejscowości działały hotele robotnicze dla tych pracowników, którzy na stałe zameldowani byli w innym miejscu. Aktualnie takich punktów istnieje niewiele lub przekształcane są w instytucje o innym charakterze. Zapotrzebowanie na kwatery pracownicze jest niezwykle duże. Można to zaobserwować na podstawie częstotliwości wyszukiwania zapytania „kwatery pracownicze Wrocław” w sieci.
Spotkanie, zebranie

Może wypadek firmowy nad Morze Bałtyckie?

Czy nieustanny kryzys sprawił, że to już koniec aż tak bardzo częstych wyjazdów pracowniczych do chociażby Sopotu? Tak naprawdę trudno myśleć, iż w przypadku naszego kraju aż tak mocno widać wielkie spowolnienie ekonomiczne. Mimo wszystko jesteśmy stosunkowo nietypową gospodarką, a więc można powiedzieć, że jeżeli w rachubę wchodzą wyjazdy pracownicze, tak naprawdę jest nawet lepiej, niż kilka lat temu.
sala konferencyjna

Świetnie przygotowana sala na imprezę

Niemały wybór miejsc, w których możemy w Kotlinie Kłodzkiej przeżyć wspaniałą zabawę firmową, staje się stopniowo coraz większy. Znakomicie zorganizowane wyjazdy na konferencje i wycieczki integracyjne muszą odbywać się we właściwie do tego przeznaczonych miejscach. Znakomicie imprezy firmowe kotlina kłodzka rekomenduje wszystkim większym grupom, gdyż miejsca na sali jest bardzo dużo.

Autobusy do wynajęcia

Wynajem autokaru jest niezbędny wtedy, kiedy należy przewieźć sporą grupę ludzi w wybrane miejsce. Może to więc być chociażby wyprawa szkolna albo wędrówka do świętego miejsca. O ile obmyślasz wynajęcie dużego samochodu na wycieczkę, w tym artykule dajemy dla ciebie przydatne wskazówki.