Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Turystyka
Chiny, wielki mur

Niezapomniane podróże

Chcąc znaleźć wyśmienitą okazję na niezapomnianą podróż, wyśmienitym pomysłem jest udanie się do zaufanego i profesjonalnego biura podróży. Wakacje z biurem podróży cechują się świetną organizacją oraz intrygującym programem, ich koszty nie są zbyt wysokie i zapewniają wszelakie potrzeby. W tej chwili wyśmienite i profesjonalne biuro oferuje wakacje last minute w tak oddalone miejsca świata, jak Chiny i Indie. Są to bez wątpienia kraje, którym każdy obieżyświat musi się dokładnie przyjrzeć.
restauracja hotelowa

Obiekty hotelowe w Legnicy z których warto korzystać, podczas gdy planuje się przyjazd do miasta na jakiś czas.

W każdym mieście można odnaleźć obiekty hotelowe wysokiej jakości, za jakie wcale nie będzie potrzeby dużo płacić. Pozostają to kwatery z których z ochotą więc korzystają zarówno te osoby, jakie do konkretnego miasteczka przyjadą w celach związanych z pracą biznesową, jak i te, jakie skorzystają z określonych noclegów w czasie wakacji. I konkretne miasto nie musi być popularnym punktem turystycznym, by wyróżniać się dużą liczbą takich hoteli.
zegarek Casio

Na sylwester agroturystyka będzie świetna

Gdy wymyślamy ferie, lub sylwester z pociechami, to musimy wszystko tak zaplanować, by ani one się nie znudziły, ani my. Dlatego właśnie potrzeba sprawdzić, co interesującego mają szansę nam zaproponować stadniny konne, szczególnie gdy własne potomstwo kocha właśnie te zwierzęta.


Na sylwester agroturystyka będzie świetna

Czy spoglądaliśmy co interesującego ferie pomorskie mogą nam zaoferować?
Białe szaleństwo, czyli aktywna zima

W jaki sposób przygotować udaną wyprawę?

Zorganizowanie w pełni udanej wycieczki niewątpliwie jest bardzo ważne dla kogoś, kto tylko pragnie spędzić swój czas w faktycznie miły dla siebie sposób. Z drugiej jednak strony musimy zdawać sobie sprawę z tego, że w niektórych kwestiach może to być znacznie bardziej skomplikowane, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Oczywiście, wszystko jest tutaj uzależnione przede wszystkim od tego, na jaką właściwie wyprawę chcemy się wybrać – jeżeli mają to być po prostu zwykłe wakacje z biurem podróży, to nie powinno nam to raczej sprawić jakichkolwiek poważnych problemów.
Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Wszyscy mamy już dosyć tej strasznej zimy, która już dostatecznie i upuściła wszystkim krwi. Z utęsknieniem czekamy na gorące lato. Przez cały rok w pocie czoła pracowaliśmy, siedzieliśmy przy biurku i gapiliśmy się w ekran, czas zatem na oczekiwany wypoczynek. Już przypominamy sobie te wspaniałe chwile na plaży oraz kąpiele w ciepłym morzu. A może wybrać teraz Bałtyk?
Bałtyk, Jastarnia

Jastarnia - doskonały pomysł na odpoczynek 2014

Jastarnia to popularne kąpielisko, kurort nadmorski i port morski mieszczący się w środkowej części Mierzei Helskiej. W skład miasta wchodzą Kuźnica i Jurata. Podstawowymi pozytywami Juraty są bajeczne i piaszczyste plaże, zdrowe, nasycone jodem powietrze i dobre warunki do aktywnego spędzania wolnego czasu. Piękna tej miejscowości dodają cudowne uliczki z elementami budownictwa kaszubskiego oraz zachwycająca kompozycja błękitnego Bałtyku, białych plaż i zielonych, sosnowych lasów.
Kraków, Wawel

Zakwaterowanie w Krakowie i Warszawie

Kraków. Miasto magiczne, zabytkowe i bogate w kulturalne wydarzenia. Miasto, w którym czas płynie innym rytmem... Czy istnieje jednak możliwość dla przybyszy odwiedzających miasto, aby choć przez chwilę poczuli magię tego miejsca? Ponieważ aby w pełni radować się krakowskimi, turystycznymi atrakcjami musimy zapewnić sobie choć parę noclegów.
szklarska poręba

W jakich miejscach moglibyśmy nareszcie wypocząć?

Biznesmeni, w większości tacy raczej niewielcy, ciągle skarżą się, że ich położone w górach pensjonaty, kwatery czy karczmy nie są za bardzo ochoczo odwiedzane przez turystów. Jednakże czy takowe tezy są najzupełniej trafione? Być może chodzi tutaj o zwyczajną chciwość? Przecież Białka Tatrzańska (czytaj więcej na www.eholiday.pl/noclegi-bialka_tatrzanska-1393.html) czy Zakopane są lubiane przez znaczącą część polskiego społeczeństwa! Pewnie gdybyśmy byli trochę zamożniejszą nacją, ludzie funkcjonujący w świecie turystyki byliby sporo bardziej usatysfakcjonowani, ale tak czy siak ciężko zakładać, iż turystyka w Polsce to nieodpowiedni rodzaj biznesu.
Barcelona, Hiszpania

Poznaj wyjątkowe oferty wypoczynku w Hiszpanii

Hiszpania, to kraj od wieków związany z katolicyzmem. Poprzez to istnieje szansa obecnie podziwiać tam wiele znakomitych obiektów budowlanych o specyfice kościelnej, ale też w miastach o wielowiekowej przeszłości można znaleźć zabytki bizantyjskie.
1 2 3 4