Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Turystyka
hotel

Co opłaca się zobaczyć w Łodzi? Czy rzeczywiście Łódź rozwija się coraz prężniej i jest ładniejsza z z roku na rok?

Największym miastem województwa łódzkiego jest 720-tysięczna Łódź. To jedno z większych polskich miast, trzecie patrząc na liczbę mieszkających tam ludzi, ustępuje miejsca tylko Warszawie oraz Krakowowi. Dawniej królował tu przemysł włókienniczy, a miasto określano kiedyś polskim Manchesterem. Stolicę województwa łódzkiego przyjęło się również określać jako HollyŁódź, jest to nawiązanie rzecz jasna do znanego amerykańskiego Hollywood. Dlaczego? Otóż, tutejsza Wytwórnia Filmów Fabularnych była jednym z najważniejszych miejsc powojennej polskiej kinematografii.
Narty, sporty zimowe

Bez względu na porę roku - wypoczywaj w Polsce

Polska na weekend czy też na wakacje staje się dla niektórych ludzi, w znacznej mierze obcokrajowców, miejscem gdzie można wypocząć w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Przez nasz kraj przebiegają tysiące szlaków turystycznych w poszczególnych regionach. Każdy region jest jedyny w swoim rodzaju i przyciąga do siebie różnorodnymi atrakcjami, które należy wziąć pod uwagę planując urlop 2014!
Tajlandia, Bangkok

Tajlandia dla zainteresowanych turystów

Propozycje turystyczne w obecnych czasach niekoniecznie obejmują tylko oferty w Europie. Spragnieni doznań i wyjątkowych emocji pasjonaci wycieczek w dalekie kraje poszukują czegoś więcej. Najciekawsze oraz tanie wycieczki do Tajlandii mogą zaoferować niezapomniane przeżycia, jak również dużo atrakcji. Rozrywka na doskonałym poziomie, piękne, urokliwe trasy zwiedzania, pyszne jedzenie i ten klimat! Nie da się tego opisać, to trzeba zobaczyć na własne oczy, z tego też powodu warto się zdecydować już dzisiaj!
restauracja hotelowa

Obiekty hotelowe w Legnicy z których warto korzystać, podczas gdy planuje się przyjazd do miasta na jakiś czas.

W każdym mieście można odnaleźć obiekty hotelowe wysokiej jakości, za jakie wcale nie będzie potrzeby dużo płacić. Pozostają to kwatery z których z ochotą więc korzystają zarówno te osoby, jakie do konkretnego miasteczka przyjadą w celach związanych z pracą biznesową, jak i te, jakie skorzystają z określonych noclegów w czasie wakacji. I konkretne miasto nie musi być popularnym punktem turystycznym, by wyróżniać się dużą liczbą takich hoteli.
zegarek Casio

Na sylwester agroturystyka będzie świetna

Gdy wymyślamy ferie, lub sylwester z pociechami, to musimy wszystko tak zaplanować, by ani one się nie znudziły, ani my. Dlatego właśnie potrzeba sprawdzić, co interesującego mają szansę nam zaproponować stadniny konne, szczególnie gdy własne potomstwo kocha właśnie te zwierzęta.


Na sylwester agroturystyka będzie świetna

Czy spoglądaliśmy co interesującego ferie pomorskie mogą nam zaoferować?
Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Wszyscy mamy już dosyć tej strasznej zimy, która już dostatecznie i upuściła wszystkim krwi. Z utęsknieniem czekamy na gorące lato. Przez cały rok w pocie czoła pracowaliśmy, siedzieliśmy przy biurku i gapiliśmy się w ekran, czas zatem na oczekiwany wypoczynek. Już przypominamy sobie te wspaniałe chwile na plaży oraz kąpiele w ciepłym morzu. A może wybrać teraz Bałtyk?
Bałtyk, Jastarnia

Jastarnia - doskonały pomysł na odpoczynek 2014

Jastarnia to popularne kąpielisko, kurort nadmorski i port morski mieszczący się w środkowej części Mierzei Helskiej. W skład miasta wchodzą Kuźnica i Jurata. Podstawowymi pozytywami Juraty są bajeczne i piaszczyste plaże, zdrowe, nasycone jodem powietrze i dobre warunki do aktywnego spędzania wolnego czasu. Piękna tej miejscowości dodają cudowne uliczki z elementami budownictwa kaszubskiego oraz zachwycająca kompozycja błękitnego Bałtyku, białych plaż i zielonych, sosnowych lasów.
szklarska poręba

W jakich miejscach moglibyśmy nareszcie wypocząć?

Biznesmeni, w większości tacy raczej niewielcy, ciągle skarżą się, że ich położone w górach pensjonaty, kwatery czy karczmy nie są za bardzo ochoczo odwiedzane przez turystów. Jednakże czy takowe tezy są najzupełniej trafione? Być może chodzi tutaj o zwyczajną chciwość? Przecież Białka Tatrzańska (czytaj więcej na www.eholiday.pl/noclegi-bialka_tatrzanska-1393.html) czy Zakopane są lubiane przez znaczącą część polskiego społeczeństwa! Pewnie gdybyśmy byli trochę zamożniejszą nacją, ludzie funkcjonujący w świecie turystyki byliby sporo bardziej usatysfakcjonowani, ale tak czy siak ciężko zakładać, iż turystyka w Polsce to nieodpowiedni rodzaj biznesu.
Barcelona, Hiszpania

Poznaj wyjątkowe oferty wypoczynku w Hiszpanii

Hiszpania, to kraj od wieków związany z katolicyzmem. Poprzez to istnieje szansa obecnie podziwiać tam wiele znakomitych obiektów budowlanych o specyfice kościelnej, ale też w miastach o wielowiekowej przeszłości można znaleźć zabytki bizantyjskie.
1 2 3 4