Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Turystyka
kazimierz dolny

Czy w u nas można odkryć miejsca warte odwiedzin?

Nie da się ukryć faktu, że niewątpliwie jedną z gałęzi naszej gospodarki, która nieustannie się rozwija jest turystyka. Wielu z nas po wielokroć jest sobie w stanie poradzić z rzeczywistością, jeżeli nie uda się po nadzwyczaj długim okresie czasu na zasłużony spokój. Praktyka pokazuje nam bowiem, że Polacy w ostatnich latach zdecydowanie w szeregu przypadków decydują się na dalekie wojaże po świecie.
Busy Kraków

Czym poruszać się po aglomeracji krakowskiej i sąsiedztwie?

Kraków, historyczne miasto stołeczne, jest jedynym z najbardziej wiekowych miast , o ponad tysiącletniej historii, z wieloma miejscami godnymi polecenia oraz zamkiem królewskim na Wawelu, magnetyzuje nie tylko krajowych przyjezdnych ale i zagranicznych. Zanim jednak wybierzemy się na zwiedzanie Krakowa i okolic, warto rozważyć, jak podróżować w wybrane przez nas lokalizacje oraz jaki środek lokomocji wybrać. Najlepiej wybrać busy Kraków.
Białe szaleństwo, czyli aktywna zima

W jaki sposób przygotować udaną wyprawę?

Zorganizowanie stuprocentowo zadowalającej wycieczki niewątpliwie jest bardzo istotne dla kogoś, kto tylko pragnie spędzić swój czas w faktycznie miły dla siebie sposób. Z drugiej jednak strony warto zdawać sobie sprawę z tego, że w niektórych kwestiach jest to nieco bardziej skomplikowane, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Oczywiście, wszystko jest tutaj uzależnione przede wszystkim od tego, na jaką właściwie wyprawę zamierzamy pojechać – jeśli mają to być po prostu zwyczajne wakacje wykupione w biurze podróży, to nie powinno nam to raczej sprawić żadnych dużych problemów.
Gdańsk

Dlaczego warto pojechać do Gdańska?

Gdańsk to miejscowość o nadzwyczaj bogatej, ponadtysiącletniej historii i kupieckiej tradycji. Jego strategiczne umiejscowienie, przyczyniło się do przyjęcia Gdańska do Związku Hanzeatyckiego, nawiązania wielu znaczących kontaktów zagranicznych, znacznego wzbogacenia się miasta i przyciągnięcia wielu turystów spędzających urlop nad morzem. Zasoby pieniężne i status Gdańska wpłynęły na prędki rozwój kultury, nauki i sztuki. Dzięki temu Gdańsk jest wyjątkowo ślicznym miastem, z licznymi zabytkami, muzeami i galeriami sztuki.
Plaża Seminyak na Wyspie Bali

Gdzie chętnie wyjeżdżamy? Jakie są nasze podróżnicze kierunki? Co lubimy najbardziej?

Krajowa turystyka nieoczekiwanie zmienia swe oblicze. Nie licząc wypraw o charakterze wyłącznie turystycznym a także wycieczek trwających kilka dni, coraz większe znaczenie posiadają tu wyjazdy służbowe. Gdzie i w jakim celu z regułyj podróżujemy? Na jakie elementy zwracamy szczególną uwagę podczas poszczególnych wyjazdów? Oto Najmodniejsze cele i kierunki naszych wypraw.
Zakopane

Rewelacyjne możliwości wyjazdów na narty

Wśród pojawiających się dzisiaj na rynku turystycznym propozycji wyjazdowych odnaleźć można też znakomite propozycje na zimę. Wyjazdy z bliskimi do kurortów to doskonała opcja dla wymagających. Oferty są zróżnicowane i są skierowane w różne miejsca, więc pole wyboru jest tak znaczne. Jeśli przyjrzymy się palecie propozycji wyjazdów na narty zakopane gwarantuje niezapomniane wrażenia. Znakomite dopasowanie bieżących propozycji do niemałych wymogów klientów i klientek to rezultat pracy doświadczonych organizatorów.
Karpacz, kościółek drewniany

Rodzinny odpoczynek w Karpaczu

Karpacz to bezsprzecznie jeden z najśliczniejszych kurortów górskich Polski. Znajduje się we wschodnich Karkonoszach na wysokości 480 - 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (1602m n.p.m.), najwyższego szczytu Sudetów.
Narty, sporty zimowe

Bez względu na porę roku - wypoczywaj w Polsce

Polska na weekend czy też na wczasy staje się dla co poniektórych osób, w dużej mierze obcokrajowców, miejscem gdzie można wypocząć w zgodzie z naturą. Przez nasz kraj przebiegają tysiące szlaków turystycznych w poszczególnych regionach. Każdy region jest unikalny i przyciąga do siebie przeróżnymi atrakcjami, które warto wziąć pod uwagę planując wakacje dwa tysiące czternaście!
las

Najlepiej odpoczywać w regionie podlaskim

Każda pora jest dobra, aby wyruszyć na Podlasie. Region ten uwodzi niezwykle bogatą przyrodą, historią architektury i kultury. Najwspanialszą porą na wypoczynek na Podlasiu jest jednak sezon letni, kiedy bogactwo i uroda rzek i jezior widoczna jest najbardziej. Wszystkiego co oferuje ten region nie da się zaliczyć w standardowy weekend.

Ciekawe atrakcje turystyczne na terenie Polski

Polska niewątpliwie jest krajem który oferuje całe mnóstwo niezwykle ciekawych rzeczy absolutnie wszystkim turystom, którzy tylko zdecydują się na spędzenie tutaj swojego wolnego czasu. Znajduje się ona w końcu w niezwykle ciekawym miejscu, przez co pod samym tylko względem geograficznym może niejednokrotnie wręcz nas zachwycać.
1 2 3 4