Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Turystyka
Plaża i morze, Krynica Morska

Idealne miejsce na wakacje – Krynica Morska

Krynica Morska to znana miejscowość turystyczna położona na Mierzei Wiślanej między morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i jednocześnie najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska oczarowuje głównie swoim położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą niemal białe plaże i zielone lasy robiąc z tego miejsca doskonały cel na rodzinne wakacje 2014.
Bałtyk, Jastarnia

Jastarnia - doskonały pomysł na odpoczynek 2014

Jastarnia to popularne kąpielisko, kurort nadmorski i port morski leżący w środkowej części Mierzei Helskiej. W skład miasta wchodzą Kuźnica i Jurata. Głównymi pozytywami Juraty są bajeczne i piaszczyste plaże, zdrowe, nasycone jodem powietrze i właściwe warunki do aktywnego spędzania wolnego czasu. Wdzięku tej miejscowości dodają cudowne uliczki z elementami budownictwa kaszubskiego oraz piękna kompozycja błękitnego Bałtyku, białych plaż i zielonych, sosnowych lasów.
Karpacz, kościółek drewniany

Rodzinny odpoczynek w Karpaczu

Karpacz to bez wątpliwości jeden z najcudowniejszych kurortów górskich Polski. Położony jest we wschodnich Karkonoszach na wys. 480 - 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (tysiąc sześćset dwa metry nad poziomem morza), najwyższego szczytu Sudetów.
Spływ kajakowy rzeką Kamienną

Spływ kajakowy

Trzy, dwa, jeden i tak co tydzień trwa wielkie odliczanie do weekendu. A kiedy zbliża się piątek, można snuć plany, jak spędzić te sobotę i niedzielę wolne od stresu, nauki i codziennych obowiązków. Latem jest wiele możliwości by spędzić weekend aktywnie, najlepiej na łonie przyrody z przyjaciółmi. I wcale nie trzeba jechać gdzieś daleko by ten czas dobrze wykorzystać. Korzystną ofertą może być spływ kajakowy.
wakacje na plaży

Jakie wakacje wybrać?

Cudowne wakacje na Wyspach Kanaryjskich czy odpoczynek na Gran Canarii nie muszą być dziś zbytnio drogie. Każde wakacje jednak czy to wiosną czy latem należy zaplanować z określonym wyprzedzeniem. Można zrobić to na dwa sposoby. Albo nastawić się od początku na oferty last minute wykwintnych biur podróży, bądź też szukać miejsca na wymarzony urlop o wiele wcześniej
hotel

Co opłaca się zobaczyć w Łodzi? Czy rzeczywiście Łódź rozwija się coraz prężniej i jest ładniejsza z z roku na rok?

Stolicą województwa łódzkiego jest 720-tysięczna Łódź. To jedno z większych polskich miast, trzecie patrząc na liczbę ludności, ustępuje miejsca tylko Warszawie jak i Krakowowi. W przeszłości królował tu przemysł włókienniczy, a miasto określano kiedyś polskim Manchesterem. Stolicę województwa łódzkiego zaczęto też nazywać HollyŁódź, nawiązuje to rzecz jasna do sławnego amerykańskiego Hollywood. Dlaczego? Otóż, miejscowa Wytwórnia Filmów Fabularnych była najważniejszym miejscem powojennej polskiej kinematografii.
dzieci

Cel na wczasy nad pięknym morzem 2014 – Pobierowo

Pobierowo to nieduży kurort nadmorski. W przeszłości turyści zjeżdżający do Pobierowa, mogli korzystać głównie z niedużych drewnianych domków letniskowych. We współczesnych czasach czekają na nich większe i bardziej wygodne obiekty, przygotowane już na wczasy 2014. Niezależnie od rozbudowy, Pobierowo wciąż utrzymuje przytulny czar i bez wątpienia trzeba go polecić osobom, które cenią sobie aktywny wypoczynek w spokojnej atmosferze.
Plaża Seminyak na Wyspie Bali

Gdzie chętnie wyjeżdżamy? Jakie są nasze podróżnicze kierunki? Co lubimy najbardziej?

Polska turystyka gwałtownie zmienia własne oblicze. Oprócz wyjazdów o charakterze wyłącznie turystycznym a także wycieczek trwających kilka dni, coraz znaczniejsze znaczenie posiadają tu wyjazdy służbowe. Gdzie i w jakim celu zazwyczajj podróżujemy? Na jakie elementy mamy zwracać szczególną uwagę podczas poszczególnych wyjazdów? Oto Najmodniejsze cele i kierunki naszych podróży.
Białe szaleństwo, czyli aktywna zima

W jaki sposób przygotować udaną wyprawę?

Zorganizowanie w pełni udanej wycieczki bez wątpienia jest niesamowicie wręcz istotne dla kogoś, kto tylko pragnie spędzić swój czas w naprawdę przyjemny dla siebie sposób. Jednocześnie warto zdawać sobie sprawę z tego, że w niektórych kwestiach jest to o wiele trudniejsze, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Oczywiście, wszystko jest tutaj uzależnione głównie od tego, na jaką właściwie wycieczkę zamierzamy pojechać – jeśli mają to być po prostu zwyczajne wakacje z biurem podróży, to nie powinno nam to raczej sprawić jakichkolwiek poważnych problemów.
biuro podróży

Ciekawe sposoby na niezapomniane podróże – różne oferty biur podróży we Wrocławiu

W dzisiejszych czasach w Polsce jest bardzo wiele możliwości pod względem rozmaitych wyjazdów dla turystów – dlatego warto z nich skorzystać kiedy tylko ma się taką możliwość. Podróże to nie jedynie niezrównana okazja na odpoczynek, lecz również poznawanie języków obcych, nawiązanie atrakcyjnych znajomości, możliwości spróbowania miejscowych specjałów oraz wspaniała przygoda.
1 2 3 4