Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Turystyka
biuro podróży

Ciekawe sposoby na niezapomniane podróże – różne oferty biur podróży we Wrocławiu

W dwudziestym pierwszym wieku w kraju jest znacznie dużo okazji pod względem licznych wyjazdów dla turystów – dlatego też warto z nich korzystać kiedy wyłącznie ma się taką możliwość. Podróże to nie jedynie cudowna okazja na odpoczynek, lecz także poznanie języków obcych, nawiązywanie intrygujących znajomości, możliwość spróbowania miejscowych specjałów , a także niezrównana przygoda.
plaża

Spędź Wolne nad Bałtykiem

Ferie nad morzem to dobra idea na wypoczynek odpoczynek. Wielu turystów preferuje wyjazdy na przykład do Egiptu, nie pamiętając, jakie fajne morze znajduje się całkiem niedaleko. Warto, żeby Polacy na nowo pokochali nasz Bałtyk, o który bili się nasi antenaci. Latem Bałtyk może z powodzeniem rywalizować z zachodnimi riwierami.
Busy Kraków

Czym poruszać się po aglomeracji krakowskiej i sąsiedztwie?

Kraków, dawna stolica Polski, jest jedynym z najstarszychaglomeracji miejskich , o ponad tysiącletniej historii, z wieloma atrakcjami turystycznymi oraz zamkiem królewskim na Wawelu, magnetyzuje nie tylko polskich przyjezdnych ale i zagranicznych. Zanim jednak pojedziemy do Krakowa i okolic, warto zastanowić się, jak przemieszczać się w wybrane przez nas miejsce oraz jaki środek lokomocji wybrać. Najlepiej wybrać busy Kraków.
ratusz

Atrakcje na Dolnym Śląsku

W naszym kraju nie brak zakątków, które znakomite są na spędzenie kilku wolnych dni lub letniego urlopu. Znalezienie takich miejsc nie jest jakimkolwiek trudem. Znaczna większość regionów Polski prowadzi już akcje reklamowe, których zadaniem jest przybliżenie piękna, jakie możemy tam znaleźć. Jednym z takowych regionów Polski jest Dolny Śląsk.
góry

Urlop w polskich górach

Osoby, jakie chcą zorganizować urlop zimą, na pewno zdają sobie sprawę z tego, że decyzja o tym, jakie miasto wybrać rezerwując wycieczkę powinna być przemyślana.
Tunezja

Ciekawe propozycje podróży

Wakacje czy to wiosną, czy także latem trzeba zaplanować z pewnym wyprzedzeniem, aby unikać potem trudności z odnalezieniem wartościowych ofert. Zazwyczaj najlepiej nie żałować zbyt dużo pieniędzy na wakacje swoich snów.
dzieci

Jantar - i niesamowita tajemnica Bursztynowego Szlaku

Jantar to wieś letniskowa która leży w województwie pomorskim, na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych. Nazwa wsi nie bez przyczyny odnosi się do jednego z najogromniejszych bałtyckich skarbów, gdyż leży ona na trasie dawnego Szlaku Bursztynowego. Z tego także powodu, corocznie jest organizowany tutaj finał Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu.
Gdańsk

Dlaczego warto pojechać do Gdańska?

Gdańsk to miasto o nadzwyczaj bogatej, ponadtysiącletniej historii i kupieckiej tradycji. Jego strategiczne umiejscowienie, przyczyniło się do przyjęcia Gdańska do Związku Hanzeatyckiego, nawiązania wielu znaczących kontaktów zagranicznych, istotnego wzbogacenia się miasta i przyciągnięcia wielu urlopowiczów spędzających urlop nad morzem. Zasoby finansowe i status Gdańska wpłynęły na szybki rozwój kultury, nauki i sztuki. Dzięki temu Gdańsk jest wyjątkowo ślicznym miastem, z licznymi zabytkami, muzeami i galeriami sztuki.
piękny autobus

Sprawdzona firma turystyczna oferująca przewóz

Przemysł turystyczny w naszej ojczyźnie funkcjonuje naprawdę bardzo dobrze. kochamy spędzać wczasy w miejscowościach letniskowych, które zapewniają nam mnóstwo atrakcji. Na brak interesujących miejsc do zwiedzania nie można w naszym kraju narzekać. Nasza ojczyzna pełna jest urokliwych miasteczek oraz wspaniałych warunków naturalnych, które gwarantują nam niesamowite wrażenia.
Plaża i morze, Krynica Morska

Idealne miejsce na wakacje – Krynica Morska

Krynica Morska to popularna miejscowość turystyczna położona na Mierzei Wiślanej pomiędzy morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i jednocześnie najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska czaruje przede wszystkim swym położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą nieomal białe plaże i zielone lasy robiąc z tego miejsca doskonały cel na rodzinne wakacje 2014.
1 2 3 4