Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Turystyka
Karpacz, kościółek drewniany

Rodzinny odpoczynek w Karpaczu

Karpacz to bezsprzecznie jeden z najśliczniejszych kurortów górskich Polski. Położony jest we wschodnich Karkonoszach na wys. 480 - 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (tysiąc sześćset dwa metry nad poziomem morza), najwyższego szczytu Sudetów.
Plaża i morze, Krynica Morska

Idealne miejsce na wakacje – Krynica Morska

Krynica Morska to słynna miejscowość turystyczna mieszcząca się na Mierzei Wiślanej między morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i jednocześnie najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska urzeka głównie swym położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą prawie białe plaże i zielone lasy robiąc z tego miejsca wspaniały cel na rodzinne wczasy 2014.
wakacje na plaży

Jakie wakacje wybrać?

Niezapomniane wakacje na Wyspach Kanaryjskich czy odpoczynek na Gran Canarii nie muszą być dziś wcale drogie. Każde wakacje jednak czy to zimą czy latem warto zaplanować z określonym wyprzedzeniem. Można zrobić to na dwa sposoby. Albo nastawić się od początku na oferty last minute sprawdzonych biur podróży, bądź też szukać miejsca na wymarzony wakacje o wiele wcześniej
Zakopane

Rewelacyjne możliwości wyjazdów na narty

Wśród pojawiających się obecnie na rynku turystycznym propozycji wyjazdowych znaleźć można także atrakcyjne propozycje na zimę. Wyjazdy z bliskimi do kurortów to doskonała opcja dla wymagających. Oferty są różnorodne i celują w różne miejsca, dlatego pole wyboru jest tak znaczne. Gdy przyjrzymy się ofercie wyjazdowej na narty zakopane gwarantuje niezapomniane wrażenia. Świetne dopasowanie bieżących propozycji do niemałych wymagań klientów i klientek to owoc pracy cenionych organizatorów.
biuro podróży

Ciekawe sposoby na niezapomniane podróże – różne oferty biur podróży we Wrocławiu

W dwudziestym pierwszym wieku w Polsce jest wysoce wiele szans pod względem licznych wyjazdów turystycznych – dlatego też warto z nich korzystać kiedy jedynie ma się taką możliwość. Podróże to nie tylko cudowna szansa na odpoczynek, ale także odkrywanie języków obcych, nawiązywanie intrygujących znajomości, możliwości spróbowania lokalnych specjałów oraz wspaniała przygoda.
dzieci

Cel na wczasy nad pięknym morzem 2014 – Pobierowo

Pobierowo to nieduży kurort nadmorski. W przeszłości turyści przybywający do Pobierowa, mogli korzystać przede wszystkim z niewielkich drewnianych domków letniskowych. Aktualnie czekają na nich większe i bardziej wygodne obiekty, przygotowane już na wakacje 2014. Niezależnie od rozbudowy, Pobierowo w dalszym ciągu utrzymuje kameralny szyk i na pewno trzeba go zarekomendować osobom, które cenią sobie czynny odpoczynek w cichej atmosferze.
ratusz

Atrakcje na Dolnym Śląsku

W naszym kraju nie brak zakątków, które znakomite są na spędzenie kilku wolnych dni bądź też wakacyjnego urlopu. Znalezienie takich miejsc nie jest jakimkolwiek problemem. Znaczna większość regionów Polski prowadzi już akcje promocyjne, które mają za zadanie przybliżenie piękna, jakie możemy tam spotkać. Jednym z takowych regionów Polski jest Dolny Śląsk.
Spływ kajakowy rzeką Kamienną

Spływ kajakowy

Jeszcze tylko trzy, dwa jeden dzień i tak każdego tygodnia trwa wielkie odliczanie do weekendu. A kiedy zbliża się piątek, można spokojnie zacząć planować, jak wykorzystać te dwa dni wolne od stresu, nauki i codziennych obowiązków. Wiosną jest mnóstwo możliwości by spędzić weekend aktywnie, najlepiej na łonie natury z przyjaciółmi. I wcale nie trzeba wybierać się gdzieś daleko, aby ten czas atrakcyjnie spędzić. Idealną propozycją może być spływ kajakowy.
kazimierz dolny

Czy w u nas można odkryć miejsca warte odwiedzin?

Nie da się ukryć faktu, że niewątpliwie jedną z gałęzi naszej gospodarki, która nieustannie się rozwija jest turystyka. Wielu z nas po wielokroć jest sobie w stanie poradzić z rzeczywistością, jeżeli nie uda się po niezmiernie długim okresie czasu na zasłużony spokój. Praktyka pokazuje nam bowiem, że Polacy w ostatnich latach zdecydowanie często decydują się na dalekie wojaże po świecie.

Hiszpania i Włochy – raj dla turystów

Pragnąc odnaleźć wyśmienitą okazję na upragnioną podróż, idealnym pomysłem jest wybranie się do uznanego i fachowego biura podróży. Wakacje zaplanowane przez biuro podróży wyróżniają się świetną organizacją oraz intrygującym programem zwiedzania, ich ceny nie są zbyt wysokie i zapewniają wszelkie potrzeby. Obecnie wyśmienite i zaufane biuro oferuje urlop w tak odległe miejsca świata, jak Hiszpania i Włochy. Są to bez wątpliwości kraje, którym każdy turysta musi się dokładnie przyjrzeć.
1 2 3 4