Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Turystyka
panorama gór w blasku słońca

Planujesz wypoczynek? - wybierz się w góry

Kiedy rozmyślamy o swoim wypoczynku, o tym, by odzyskać siły, to z pewnością marzymy, żeby był on idealnie taki, jak lubimy. Jeśli lubimy posiedzieć w jednym miejscu oraz nie kochamy chodzić, to z pewnością w większości sytuacji udamy się nad morze. A przecież góry nie wymagają od nas chodzenia, tam także mamy okazję wypoczywać spokojnie oraz bez pokonywania górskich szlaków na własnych nogach.
Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Wszyscy mamy już dość takiej uciążliwej zimy, która już dostatecznie i upuściła wszystkim krwi. Z utęsknieniem oczekujemy na wspaniałe lato. Przez okrągły rok sumiennie pracowaliśmy, siedzieliśmy przy biurku i wpatrywaliśmy się w monitor, czas więc na wyczekiwany odpoczynek. W tym momencie przypominamy sobie te wspaniałe sytuacje na plaży oraz zabawy w ciepłym morzu. A może wybrać teraz Bałtyk?
Gdańsk

Dlaczego warto pojechać do Gdańska?

Gdańsk to miasto o niesłychanie bogatej, ponadtysiącletniej historii i kupieckiej tradycji. Jego strategiczne umiejscowienie, przyczyniło się do przyjęcia Gdańska do Związku Hanzeatyckiego, nawiązania wielu istotnych kontaktów zagranicznych, znacznego wzbogacenia się miasta i przyciągnięcia wielu turystów spędzających urlop nad morzem Bałtyckim. Zasoby finansowe i status Gdańska wpłynęły na prędki rozwój kultury, nauki i sztuki. Dzięki temu Gdańsk jest wyjątkowo ślicznym miastem, z licznymi zabytkami, muzeami i galeriami sztuki.
Karpacz, kościółek drewniany

Rodzinny odpoczynek w Karpaczu

Karpacz to bez wątpliwości jeden z najcudowniejszych kurortów górskich Polski. Leży we wschodnich Karkonoszach na wysokości 480 - 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (tysiąc sześćset dwa metry nad poziomem morza), najwyższego szczytu Sudetów.
Chorągiewki, plaża Niechorze

Kąty Rybackie - plan na rodzinne wakacje nad morzem Bałtyckim

Kąty Rybackie to malutka, nadmorska wieś rybacka, znajdująca się w gminie Rewal. Region ten figuruje w propozycjach wakacyjnych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysoki klif w jednej z zatok, jak również latarnia morska.
Zakopane

Rewelacyjne możliwości wyjazdów na narty

Wśród pojawiających się dziś na rynku turystycznym propozycji wyjazdowych wyszukać można także atrakcyjne propozycje na zimę. Wycieczki z najbliższymi do kurortów to doskonała opcja dla wymagających. Oferty są różnorodne oraz są skierowane w różne miejsca, z tego też powodu pole wyboru jest tak spore. Jeśli przyjrzymy się palecie propozycji wyjazdów na narty zakopane gwarantuje pamiętne wrażenia. Znakomite dopasowanie bieżących propozycji do niemałych wymagań klientów i klientek to owoc pracy najlepszych organizatorów.
Plaża i morze, Krynica Morska

Idealne miejsce na wakacje – Krynica Morska

Krynica Morska to słynna miejscowość turystyczna położona na Mierzei Wiślanej między morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i równocześnie najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska zachwyca przede wszystkim swym położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody między Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą prawie białe plaże i zielone lasy robiąc z tego miejsca znakomity cel na rodzinne wczasy 2014.
las

Najlepiej odpoczywać w regionie podlaskim

Każda pora jest odpowiednia, aby pojechać na Podlasie. Region ten uwodzi przebogatą przyrodą, historią architektury i kultury. Najlepszą porą na wypoczynek na Podlasiu jest jednakowoż sezon letni, kiedy dostatek i uroda rzek i jezior rzuca się w oczy najbardziej. Wszystkiego co ma do zaoferowania ten teren nie da się zaliczyć w krótki weekend.
ratusz

Atrakcje na Dolnym Śląsku

W naszym kraju nie brakuje miejsc, które znakomite są na spędzenie weekendu bądź letniego urlopu. Wyszukanie takowych miejsc nie jest jakimkolwiek trudem. Znaczna większość regionów naszego kraju prowadzi już akcje reklamowe, których celem jest przybliżenie piękna, jakie możemy tam spotkać. Jednym z takich regionów Polski jest Dolny Śląsk.
biuro podróży

Ciekawe sposoby na niezapomniane podróże – różne oferty biur podróży we Wrocławiu

W dzisiejszych czasach w kraju jest wysoce dużo okazji pod względem rozmaitych wyjazdów dla turystów – z tego powodu warto z nich skorzystać gdy jedynie ma się taką możliwość. Podróże to nie jedynie cudowna okazja na odpoczynek, lecz również poznawanie języków obcych, nawiązywanie intrygujących znajomości, możliwość spróbowania lokalnych specjałów , a także niezrównana przygoda.
1 2 3 4