Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Turystyka
Chorągiewki, plaża Niechorze

Kąty Rybackie - plan na rodzinne wakacje nad morzem Bałtyckim

Kąty Rybackie to mała, morska wieś rybacka, znajdująca się w gminie Rewal. Region ten znajduje się w propozycjach wakacyjnych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysoki klif w jednej z zatok, a także latarnia morska.
wypoczynek, urlop

Lokalizacje które pożądane byłoby spędzić weekend majowy?

Zbliża się weekend majowy, wobec tego multum osób zastanawia się gdzie pożądane byłoby spędzić wolne dni. Bezsprzecznie z niecierpliwością oczekujemy długiego majowego weekendu i pięknej wiosennej pogody. Majówka to doskonały czas na to, by odprężyć się od pracy i powszedniości, wskutek tego pożądane byłoby wyjechać w jakieś atrakcyjne miejsce, przykładowo w góry albo nad morze.
Zakopane

Rewelacyjne możliwości wyjazdów na narty

Wśród pojawiających się dzisiaj na rynku turystycznym ofert wyjazdowych wyszukać można też doskonałe propozycje na zimę. Wyjazdy z bliskimi do kurortów to rewelacyjna opcja dla osób wymagających wysokiego standardu. Oferty są zróżnicowane i są skierowane w różne miejsca, z tego też powodu pole wyboru jest tak znaczne. Jeśli przyjrzymy się ofercie wycieczek na narty zakopane gwarantuje doskonałe wrażenia. Świetne dopasowanie aktualnych propozycji do niemałych wymogów klientów i klientek to owoc pracy najlepszych organizatorów.
biuro podróży

Ciekawe sposoby na niezapomniane podróże – różne oferty biur podróży we Wrocławiu

W dwudziestym pierwszym wieku w kraju jest znacznie dużo okazji pod względem licznych wyjazdów dla turystów – dlatego też warto z nich korzystać kiedy wyłącznie ma się taką możliwość. Podróże to nie jedynie cudowna okazja na odpoczynek, lecz także poznanie języków obcych, nawiązywanie intrygujących znajomości, możliwość spróbowania miejscowych specjałów , a także niezrównana przygoda.
plaża

Spędź Wolne nad Bałtykiem

Ferie nad morzem to dobra idea na wypoczynek odpoczynek. Wielu turystów preferuje wyjazdy na przykład do Egiptu, nie pamiętając, jakie fajne morze znajduje się całkiem niedaleko. Warto, żeby Polacy na nowo pokochali nasz Bałtyk, o który bili się nasi antenaci. Latem Bałtyk może z powodzeniem rywalizować z zachodnimi riwierami.
Busy Kraków

Czym poruszać się po aglomeracji krakowskiej i sąsiedztwie?

Kraków, dawna stolica Polski, jest jedynym z najstarszychaglomeracji miejskich , o ponad tysiącletniej historii, z wieloma atrakcjami turystycznymi oraz zamkiem królewskim na Wawelu, magnetyzuje nie tylko polskich przyjezdnych ale i zagranicznych. Zanim jednak pojedziemy do Krakowa i okolic, warto zastanowić się, jak przemieszczać się w wybrane przez nas miejsce oraz jaki środek lokomocji wybrać. Najlepiej wybrać busy Kraków.
ratusz

Atrakcje na Dolnym Śląsku

W naszym kraju nie brak zakątków, które znakomite są na spędzenie kilku wolnych dni lub letniego urlopu. Znalezienie takich miejsc nie jest jakimkolwiek trudem. Znaczna większość regionów Polski prowadzi już akcje reklamowe, których zadaniem jest przybliżenie piękna, jakie możemy tam znaleźć. Jednym z takowych regionów Polski jest Dolny Śląsk.
góry

Urlop w polskich górach

Osoby, jakie chcą zorganizować urlop zimą, na pewno zdają sobie sprawę z tego, że decyzja o tym, jakie miasto wybrać rezerwując wycieczkę powinna być przemyślana.
Tunezja

Ciekawe propozycje podróży

Wakacje czy to wiosną, czy także latem trzeba zaplanować z pewnym wyprzedzeniem, aby unikać potem trudności z odnalezieniem wartościowych ofert. Zazwyczaj najlepiej nie żałować zbyt dużo pieniędzy na wakacje swoich snów.
dzieci

Jantar - i niesamowita tajemnica Bursztynowego Szlaku

Jantar to wieś letniskowa która leży w województwie pomorskim, na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych. Nazwa wsi nie bez przyczyny odnosi się do jednego z najogromniejszych bałtyckich skarbów, gdyż leży ona na trasie dawnego Szlaku Bursztynowego. Z tego także powodu, corocznie jest organizowany tutaj finał Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu.
1 2 3 4