Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Turystyka
Kraków, Wawel

Zakwaterowanie w Krakowie i Warszawie

Kraków. Miasto historyczne miasto, zabytkowe i bogate w przedsięwzięcia kulturalne. Miasto, w którym czas płynie innym rytmem... Czy jest jednak szansa dla przybyszy odwiedzających miasto, aby choć przez moment poczuli magię tego miejsca? Ponieważ aby w pełni cieszyć się krakowskimi, turystycznymi atrakcjami mamy obowiązek zagwarantować sobie choć parę noclegów.
Barcelona, Hiszpania

Poznaj wyjątkowe oferty wypoczynku w Hiszpanii

Hiszpania, to kraj od wielu wieków związany z katolicyzmem. Dzięki temu jest możliwość aktualnie zobaczyć tam sporo fantastycznych obiektów budowlanych o charakterystyce kościelnej, ale także w miastach o wielowiekowej tradycji jest możliwość znaleźć zabytki bizantyjskie.
Chiny, wielki mur

Niezapomniane podróże

Chcąc odnaleźć wspaniałą okazję na niezapomnianą podróż, idealnym pomysłem jest wybranie się do uznanego i sprawdzonego biura podróży. Wakacje z biurem podróży cechują się świetną organizacją oraz interesującym programem, ich koszty nie są zbyt wysokie i zapewniają wszystkie potrzeby. W tej chwili znamienite i zaufane biuro oferuje wakacje last minute w tak dalekie miejsca świata, jak Chiny i Indie. Są to bez wątpienia kraje, którym każdy podróżnik musi się wnikliwie przyjrzeć.
Tajlandia, Bangkok

Tajlandia dla zainteresowanych turystów

Propozycje turystyczne w obecnych czasach niekoniecznie obejmują tylko oferty w Europie. Spragnieni doznań i wyjątkowych emocji pasjonaci wycieczek w odległe kraje poszukują czegoś więcej. Ciekawe i niedrogie wycieczki do Tajlandii mogą zagwarantować niezapomniane przeżycia, jak również sporo atrakcji. Rozrywka na najwyższym poziomie, piękne, urokliwe trasy zwiedzania, smaczne jedzenie i ten klimat! Nie da się tego opisać, to trzeba zobaczyć na własne oczy, z tego też powodu warto się zdecydować już teraz!
Plaża i morze, Krynica Morska

Idealne miejsce na wakacje – Krynica Morska

Krynica Morska to znana miejscowość turystyczna mieszcząca się na Mierzei Wiślanej między morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i jednocześnie najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska czaruje głównie swoim położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody między Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą niemalże białe plaże i zielone lasy czyniąc z tego miejsca idealny cel na rodzinne wczasy 2014.
Busy Kraków

Czym poruszać się po aglomeracji krakowskiej i sąsiedztwie?

Kraków, historyczne miasto stołeczne, jest jedynym z najstarszych miast , o ponad tysiącletniej historii, z wieloma zabytkami oraz zamkiem królewskim na Wawelu, przyciąga nie tylko polskich przyjezdnych ale i zagranicznych. Zanim jednak pojedziemy do Krakowa i okolic, warto zastanowić się, jak przemieszczać się w wybrane przez nas miejsce oraz jaki środek lokomocji wybrać. Najlepiej wybrać busy Kraków.
Chorągiewki, plaża Niechorze

Kąty Rybackie - plan na rodzinne wakacje nad morzem Bałtyckim

Kąty Rybackie to niewielka, morska wieś rybacka, położona w gminie Rewal. Rejon ten znajduje się w propozycjach wakacyjnych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysokie urwisko w jednej z zatok, a także latarnia morska.
dzieci

Jantar - i niesamowita tajemnica Bursztynowego Szlaku

Jantar to wieś letniskowa znajdująca się w województwie pomorskim, na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych. Nazwa wsi nie bez powodu odnosi się do jednego z największych bałtyckich skarbów, albowiem znajduje się ona na trasie dawnego Szlaku Bursztynowego. Z tego też powodu, każdego roku odbywa się tutaj finał Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu.
wypoczynek, urlop

Lokalizacje które pożądane byłoby spędzić weekend majowy?

Zbliża się weekend majowy, wskutek tego wiele osób zastanawia się gdzie powinno się spędzić wolne dni. Bezsprzecznie z niecierpliwością oczekujemy długiego majowego weekendu i ładnej wiosennej pogody. Majówka to idealny okres na to, by odpocząć od pracy i powszedniości, wobec tego należałoby wyjechać w jakieś ciekawe miejsce, na przykład w góry lub nad morze.
Plaża Seminyak na Wyspie Bali

Gdzie chętnie wyjeżdżamy? Jakie są nasze podróżnicze kierunki? Co lubimy najbardziej?

Krajowa turystyka gwałtownie zmienia swoje oblicze. Prócz podróży o charakterze wyłącznie turystycznym a także wycieczek kilkudniowych, coraz większe znaczenie mają tu wyjazdy służbowe. Dokąd i w jakim celu najczęściejj podróżujemy? Na jakiego typu czynniki zwracamy szczególną uwagę w trakcie poszczególnych wypraw? Oto Najmodniejsze cele i kierunki naszych wypraw.
1 2 3 4