Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Turystyka
panorama gór w blasku słońca

Planujesz wypoczynek? - wybierz się w góry

Kiedy myślimy o swoim urlopie, o tym, aby zebrać energię, to na pewno pragniemy, żeby był on idealnie taki, jak lubimy. Jeśli lubimy posiedzieć w jednym miejscu i nie uwielbiamy spacerować, to z pewnością w większości przypadków wyjedziemy nad morze. A przecież góry nie oczekują od nas spacerowania, tam także możemy wypoczywać spokojnie i bez zdobywania górskich szlaków na własnych nogach.
wakacje na plaży

Jakie wakacje wybrać?

Cudowne wakacje na Wyspach Kanaryjskich czy wczasy na Gran Canarii nie muszą być dziś wcale kosztowne. Każde wakacje jednak czy to zimą czy latem należy zaplanować z określonym wyprzedzeniem. Można zrobić to na dwa sposoby. Albo nastawić się od początku na oferty last minute konkretnych biur podróży, bądź też szukać lokalizacji na wspaniały urlop o wiele wcześniej
wypoczynek, urlop

Lokalizacje które pożądane byłoby spędzić weekend majowy?

Zbliża się weekend majowy, w związku z tym sporo osób zastanawia się gdzie warto spędzić wolne dni. Bezsprzecznie z niecierpliwością wyczekujemy długiego majowego weekendu i ładnej wiosennej pogody. Majówka to idealny okres na to, aby odpocząć od pracy i normalności, w związku z tym wskazane jest wyjechać w jakieś atrakcyjne miejsce, na przykład w góry lub nad morze.
las

Najlepiej odpoczywać w regionie podlaskim

Każda pora jest dobra, aby wyruszyć na Podlasie. Region ten urzeka przebogatą przyrodą, historią architektury i kultury. Najlepszą porą na wypoczynek na Podlasiu jest jednak okres letni, kiedy dostatek i uroda rzek i jezior rzuca się w oczy najbardziej. Wszystkiego co proponuje ten region nie da się zaliczyć w jeden weekend.
Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Wszyscy mamy już dość tej uciążliwej zimy, która już wystarczająco i upuściła wszystkim krwi. Z utęsknieniem oczekujemy na wspaniałe lato. Przez cały rok w pocie czoła pracowaliśmy, siedzieliśmy przy biurku i gapiliśmy się w komputer, czas więc na wyczekiwany wypoczynek. W tym momencie wyobrażamy sobie te wspaniałe sytuacje na plaży oraz kąpiele w cieplutkim morzu. A może wybrać teraz Bałtyk?
Narty, sporty zimowe

Bez względu na porę roku - wypoczywaj w Polsce

Polska na weekend czy też na wakacje staje się dla niektórych osób, w dużej mierze cudzoziemców, miejscem gdzie można wypocząć w zgodzie z naturą. Przez nasz kraj przebiegają tysiące szlaków turystycznych w poszczególnych regionach. Każdy region jest unikalny i przyciąga do siebie przeróżnymi atrakcjami, które należy wziąć pod uwagę planując wakacje dwa tysiące czternaście!
Plaża i morze, Krynica Morska

Idealne miejsce na wakacje – Krynica Morska

Krynica Morska to słynna miejscowość turystyczna położona na Mierzei Wiślanej między morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i równocześnie najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska zachwyca przede wszystkim swoim położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą prawie białe plaże i zielone lasy czyniąc z tego miejsca znakomity cel na rodzinne wczasy 2014.
Chorągiewki, plaża Niechorze

Kąty Rybackie - plan na rodzinne wakacje nad morzem Bałtyckim

Kąty Rybackie to mała, morska wioska rybacka, znajdująca się w gminie Rewal. Obszar ten mieści się w propozycjach turystycznych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysokie urwisko w jednej z zatok, a także latarnia morska.
restauracja hotelowa

Obiekty hotelowe w Legnicy z których warto korzystać, podczas gdy planuje się przyjazd do miasta na jakiś czas.

W każdym miasteczku da się odnaleźć hotele wysokiej jakości, za które absolutnie nie będzie trzeba dużo płacić. Pozostają to kwatery z jakich chętnie więc korzystają w takim samym stopniu te osoby, jakie do konkretnego miasteczka przyjeżdżają w celach związanych z pracą biznesową, jak i takie, które korzystają z pewnych obiektów w czasie wakacji. I dane miasteczko nie musi pozostawać atrakcyjnym punktem turystycznym, by odznaczać się dużą ilością tego typu hoteli.
hotel

Co opłaca się zobaczyć w Łodzi? Czy rzeczywiście Łódź rozwija się coraz prężniej i jest ładniejsza z z roku na rok?

Największym miastem województwa łódzkiego jest 720-tysięczna Łódź. To jedno z większych polskich miast, trzecie patrząc na liczbę ludności, ustępuje miejsca tylko Warszawie oraz Krakowowi. Dawniej popularny tu był przemysł włókienniczy, a miasto określano kiedyś polskim Manchesterem. Stolicę województwa łódzkiego zaczęto także nazywać HollyŁódź, nawiązuje to oczywiście do sławnego amerykańskiego Hollywood. Z jakiego powodu? Otóż, miejscowa Wytwórnia Filmów Fabularnych była najważniejszym miejscem powojennej polskiej kinematografii.
1 2 3 4