Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Turystyka
Chiny, wielki mur

Niezapomniane podróże

Chcąc znaleźć cudowną okazję na bajkową podróż, niezrównanym pomysłem jest wybranie się do uznanego i fachowego biura podróży. Wakacje z biurem podróży cechują się idealną organizacją oraz rewelacyjnym programem, ich koszty nie są zbyt znaczne i zapewniają wszystkie zachcianki. Obecnie dobre i fachowe biuro oferuje wakacje last minute w tak dalekie zakątki świata, jak Chiny i Indie. Są to bez wątpienia miejsca, którym każdy podróżnik musi się skrupulatnie przyjrzeć.
Plaża Seminyak na Wyspie Bali

Gdzie chętnie wyjeżdżamy? Jakie są nasze podróżnicze kierunki? Co lubimy najbardziej?

Krajowa turystyka nieoczekiwanie zmienia swoje oblicze. Prócz wypraw o charakterze wyłącznie turystycznym oraz wycieczek na kilka dni, coraz znaczniejsze znaczenie posiadają tu wyjazdy służbowe. Dokąd i w jakim celu zazwyczajj podróżujemy? Na jakiego typu elementy zwracamy szczególną uwagę podczas poszczególnych podróży? Oto Najmodniejsze cele i kierunki naszych wypraw.
kazimierz dolny

Czy w u nas można odkryć miejsca warte odwiedzin?

Nie da się ukryć faktu, że bezsprzecznie jedną z gałęzi naszej gospodarki, która nieustannie się rozwija jest turystyka. Wielu z nas po wielokroć jest sobie w stanie poradzić z rzeczywistością, jeżeli nie uda się po ogromnie długim okresie czasu na zasłużony spokój. Praktyka pokazuje nam bowiem, że Polacy w ostatnich latach zdecydowanie po wielokroć decydują się na dalekie wojaże po świecie.
Chorągiewki, plaża Niechorze

Kąty Rybackie - plan na rodzinne wakacje nad morzem Bałtyckim

Kąty Rybackie to nieduża, nadmorska wieś rybacka, znajdująca się w gminie Rewal. Region ten mieści się w propozycjach wczasowych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysokie urwisko w jednej z zatok, jak również latarnia morska.
Gdańsk

Dlaczego warto pojechać do Gdańska?

Gdańsk to miejscowość o wyjątkowo bogatej, ponadtysiącletniej historii i kupieckiej tradycji. Jego strategiczne położenie, przyczyniło się do przyjęcia Gdańska do Związku Hanzeatyckiego, nawiązania wielu ważnych kontaktów zagranicznych, sporego wzbogacenia się miasta i przyciągnięcia wielu urlopowiczów spędzających wczasy nad Bałtykiem. Zasoby finansowe i status Gdańska wpłynęły na błyskawiczny rozwój kultury, nauki i sztuki. Dzięki temu Gdańsk jest niesamowicie bajecznym miastem, z licznymi zabytkami, muzeami i galeriami sztuki.
wypoczynek, urlop

Lokalizacje które pożądane byłoby spędzić weekend majowy?

Zbliża się weekend majowy, w związku z tym mnogość ludzi zastanawia się gdzie wskazane jest spędzić wolne dni. Bezsprzecznie z niecierpliwością wyczekujemy długiego majowego weekendu i ładnej wiosennej pogody. Majówka to znakomity okres na to, by wypocząć od pracy i powszedniości, dlatego powinno się wyjechać w jakieś intrygujące miejsce, na przykład w góry albo nad morze.
Tunezja

Ciekawe propozycje podróży

Wakacje czy to wiosną, czy również latem potrzeba planować z pewnym wyprzedzeniem, aby uniknąć potem trudności ze znalezieniem świetnych ofert. Zazwyczaj najlepiej nie żałować zbyt wiele pieniędzy na wakacje swoich snów.
studia

Jak pójść na dopasowany do naszych zainteresowań kierunek studiów

Osobom, które nie mają odpowiedniego wykształcenia coraz ciężej jest znaleźć odpowiednią pracę. W Polsce studiuje duża ilość studentów, a odbiciem tego są oczekiwania pracodawców i właścicieli firm. Skończenie wyższych studiów to przepustka do znalezienia dobrego zajęcia i dalszego rozwoju zawodowego. Wiele osób po ukończeniu szkoły średniej wybiera studia licencjackie, a po ich ukończeniu albo zaczyna pracę, albo kształci się dalej w celu uzyskania tytułu magistra albo inżyniera.
Tatry, Chochołowska

Gdzie najlepiej zarezerwować w Zakopanem?

Ostatnimi czasy Karkonosze stały się strasznie lubiane wśród naszych wschodnich sąsiadów. Góry są z chęcią odwiedzanew sezonie letnim, kiedy temperatura jest właściwa do długich, wyżynnych wycieczek – marszy do Karpacza i głębiej w Tatry, do innych miejsc. Zimową porą za to Szklarska Poręba jest odwiedzana przez miłośników białego szaleństwa z całej Polski i z zagranicy. A co z okresem pomiędzy pogodnym lipcem i sierpniem a zimowym mrozem? Tatry jesienią to znakomita propozycja na krótki wyjazd. Polecam ci, abyś już dziś zarezerwował sobie porządne noclegi w Karpaczu.
Pokój hotelowy

Kraków gwarantuje zwiedzającym masę atrakcji i tani wypoczynek

Przed wybraniem się w podróż ,chociażby do Krakowa, należy popytać internautów o ich doświadczenia z podróży do tego fascynującego miejsca bądź zaczerpnąć istotnym porad w wyborze najdoskonalszego miejsca na nocleg. Dobre noclegi w Krakowie czy też może miejsca tańsze, ale mniej doceniane? Aby dobrze dokonać wyboru choćby danego miejsca perfekcyjnego na nocleg, najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samą kwestią hotelarstwa w Krakowie.
1 2 3 4