Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Europa
samolot

Bezpieczne rejsy lotnicze po całym świecie

Gdy już wybierzemy dokąd jechać na wakacje, zwykle stajemy przed kolejną decyzją -,który środek transportu wybrać. Są ludzie, którzy nie wyobrażają sobie innej formy niż pojechanie samochodem. Cenią sobie niezależność,opcję zmiany trasy, zatrzymywania się kiedy tylko mają chęć i temu podobne kwestie.
Bus, podróżowanie

W jaki sposób niedrogo podróżować po obszarze Europy?

W owym artykule zostaną omówione najistotniejsze sposoby podróżowania po Starym Kontynencie. A więc jak szybko, wygodnie, bezpiecznie, a do tego względnie niedrogo jeździć po tym niesamowicie ładnym kontynencie?
łuk triumfalny

Warto chociaż raz być w Rzymie

Są takie regiony, które przyciągają rzesze turystów i o podziwianiu których śni praktycznie każdy. Do jednych z takich miejscowości należy się Rzym, to miasto, które już w starożytności było niezwykle odwiedzane cały czas raduje się sporym zaciekawieniem turystów z przeróżnych krajów. Możemy tu obejrzeć wiele pradawnych, jak i współczesnych miejsc co spowoduje, iż praktycznie każdy wyszuka dla siebie coś interesującego.
Wycieczka do Indii

Odkryj magię Indii- wspaniały kierunek wyjątkowych wakacji

Większość z nas planując każdego roku swój urlop koncentruje się przede wszystkim na nieco bliższych regonach. Wyjeżdżamy w takim razie albo do Polski albo też do jakichkolwiek innych europejskich krajów, co naturalnie może być rewelacyjną propozycją, bowiem rzeczywiście znajdziemy tu sporo różnych, bardzo ciekawych miejsc. Z drugiej jednak strony warto zwrócić uwagę na to, że w ciągu ostatnich lat bilety lotnicze stały się już tak tanie, że absolutnie każdy z nas może wyjechać do regionów leżących nieco dalej, które bez wątpienia zachwycą go swoją egzotyką oraz niepowtarzalnym klimatem, na który nie moglibyśmy raczej liczyć w naszych stronach.
Samolot na niebie

Na urlop wyłącznie samolotem

Na urlop najkorzystniej udać się samolotem. Jest to zdecydowanie najszybszy, najwygodniejszy, najbezpieczniejszy i najtańszy sposób transportu. Oczywiście, są ludzie nie uznający latania, tacy których nigdy nie przekona się żadnymi argumentami do podróżowania w powietrzu.
grecja, sanorini

Wczasy w Grecji

Czy warto planować wakacje rodzinne lub z przyjaciółmi z dłuższym wyprzedzeniem? Wielu z nas przekonało się wiele razy o tym, jakie korzyści płyną z wycieczek spontanicznych. Rekomendowane jest stawiać na sprawdzonych organizatorów wycieczek, dlatego starają się oni wychodzić ciągle z interesującymi propozycjami. Do dyspozycji wyjeżdżających jest mnóstwo ciekawych propozycji wycieczek do różnych krajów, niekoniecznie ograniczających się do Europy.