Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wyjazdy

Na jakie aspekty zwrócić uwagę poszukując firmy proponujące wynajem busów?

Późna wiosna to świetny czas dla szkolnych wycieczek. Wtedy kończy się rok szkolny. W liceach pisze się egzaminy maturalne, więc niższe klasy zabiera się na wyjazdy, aby nie przeszkadzały starszym kolegom. Aura staje się coraz bardziej słoneczna. Na nauczycieli i wychowawców barki spada konieczność zaplanowania wyjazdów.
narty

Wymarzone wczasy w atrakcyjnej cenie. Dobre podpowiedzi od ekspertów

Z pewnością większość z nas właściwie przez cały rok wręcz marzy o wyjechaniu na faktycznie dobre dla siebie wakacje. Trudno jednak byłoby się temu dziwić, gdyż przecież jest to nade wszystko doskonała okazja do oderwania się od całej swojej codzienności, co z kolei umożliwi nam zgromadzenie swoich sił na cały następny rok.
zima

Co przyniesie rok 2013 w sezonie zimowym?

Ośrodki promujące zimowe wyjazdy w nadchodzącym okresie polecają wiele ciekawych rozwiązań. Jeśli chodzi o narty 2013 rok zapowiada się niezwykle innowacyjne. Górskie ośrodki wypoczynkowe na południu i południowym-zachodzie Polski cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.
praca w grupie

Przygotowanie imprez dla firm w praktyce

Każdy prezes przedsiębiorstwa dobrze zdaje sobie sprawę z tego iż nic tak nie buduje relacji między pracownikami jak integracyjne wyjazdy firm. Organizacja imprez integracyjnych może przybrać wiele form. Mogą to być wycieczki wypoczynkowe, integracyjne czy też wolontariat. Zależnie od tego jaki jest cel pracodawcy, taka forma jest organizowana.
dzieci

Gdzie na urlop?

Bardzo szybko idą do nas te momenty roku, w których to często planujemy swoje wyjazdy w celach rekreacyjnych. Ostatnią zbliżającą się chwilą wydaje się być długi weekend majowy, po którym to, w najbliższym czasie zaczną się także wakacje. A te, choć nie wszystkich dotyczą, są jak wiadomo okresem najliczniejszych wyjazdów w dalekie podróże, przez co bardzo często słusznie nazywane są także sezonem urlopowym.
w Tajlandii

Środek jesieni, a później zima - wyjedź na zimowe wakacje

Nie znosisz jesieni, która zjawiła się jak co roku w samą porę, przywożąc ze sobą cały zasób charakterystycznych dla siebienajmniej lubianych środków? Jest deszcz, jest pochmurno, jest wietrznie, a niedługo pojawi się śnieg z deszczem. No popatrz, jakie to życie jest trudne. Przecież nie tak dawno świeciło słońce, a Ty korzystałeś z niego nie myśląc, ze tak szybko dobiegnie końca. Dopytujesz się: dlaczego to lato jest zbyt krótkie, lecz nie znajdujesz odpowiedzi. Zamiast tak się zastanawiać pomyśl sobie o osobach, które mieszkają w miejscach, gdzie prawie zawsze króluje lato, gdzie nie ma mroźnej zimy...
Wyprawy wędkarskie

Wyprawa wędkarska – sport dla odważnych

Wędkowanie większości z nas kojarzy się z nudną pseudorozrywką dla staruszków. Najczęściej widuje się starszego pana siedzącego sobie spokojnie na składanym krzesełku nad brzegiem Jeziora, trzymającego w dłoni wędkę i.. nic więcej. Nuda nie do pojęcia, nic się nie zmienia, no, może gazetę można przeczytać.
Plaża Seminyak na Wyspie Bali

Gdzie chętnie wyjeżdżamy? Jakie są nasze podróżnicze kierunki? Co lubimy najbardziej?

Krajowa turystyka gwałtownie zmienia swe oblicze. Nie licząc wypraw o charakterze głównie turystycznym a także wycieczek na kilka dni, coraz znaczniejsze znaczenie mają tu wyjazdy służbowe. Gdzie i w jakim celu zazwyczajj podróżujemy? Na jakiego typu czynniki mamy zwracać szczególną uwagę podczas poszczególnych podróży? Oto Najmodniejsze cele i kierunki naszych wypraw.
budynki w Madrycie

Odpoczynek w niesamowicie interesującym miejscu

Patrząc na kraj taki jak Grecja, widać ogromny wybór możliwości. Wskazane jest systematycznie sprawdzać nowości, co zadziwiają nas organizatorzy takich wyjazdów. Możliwości na wyciągnięcie ręki jest sporo, z tego też powodu wskazane jest zwracać na nie szczególną uwagę. Wybierając dla siebie propozycje należy kierować się nie tylko swymi oczekiwaniami oraz priorytetami, jednak również osób wyjeżdżających z nami. Atrakcyjne ceny oraz gwarancja niesamowitych wrażeń udowadniają szczególne możliwości, które są na wyciągnięcie ręki.
tanie loty warszawa kraków

W jaki sposób zaplanować transport na upragnione wakacje? Czy transport w kontekście urlopowych wyjazdów zmienił się na plus?

Każdy czeka na upragnione wakacje z niecierpliwością. Taki wypoczynek na miejcu to sama przyjemność, jednak transport to czasami dość nużąca sprawa. Dawniej gdy nie było większego wyboru, mieliśmy najczęściej samochód, pociąg albo bus.
1 2 3