Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wyjazdy
Snowboard, zima

Górskie weselicho

jakiś czas temu popularne zrobiło się urządzanie ślubu i wesela w górach. rozumie się - piękne krajobrazy zachęcająi są zdecydowanie przyjemniejszą scenerią zaślubin niż miasto. Mieszkańcy miast i wiosek w górach wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wielu par, zatem przygotowanie wesela w górach nie nastręcza kłopotów.
wakacje w Meksyku

Opcje biura turystycznego

Jakie jest najciekawsze zdaniem klientów biur turystycznych miejsce, gdzie mogą stuprocentowo się zrelaksować oraz w pełni odpocząć od wyczerpującej pracy? Polecane biuro turystyczne doskonale dopasuje propozycję do określonych potrzeb zachęconych osób. Doskonale jest, gdy klienci już na początku podzielą się z naszymi ekspertami swoimi wymaganiami. Wtedy możliwe jest dostosowanie najkorzystniejszego dla nich wyjazdu, jak m.in. inspirujące oraz niezapomniane wakacje w Tunezji.
podróż

Różnorodne pomysły na podróże - dlaczego opłaca się korzystać z usług biur podróży

Dzięki współczesnym możliwościom na pewno każda pora roku jest znakomita na wyjazd. Zimą na pewno warto wybrać się, w zależności od prywatnych upodobań, na narty i inne sporty zimowe bądź na tropikalne wyspy – jest to znakomita alternatywa dla krótkich i nużących dni podczas zimy w Polsce, z kolei latem warto odpocząć w miłym miejscu. Wiosną w trakcie weekendu majowego także sporo osób marzy o spokojnym miejscu na łonie natury, natomiast jesień to świetny czas na wycieczki last minute.
startująct samolot

Jak na czas dotrzeć na lotnisko?

Wielu z nas lubi wycieczki i wyjazdy. Wakacje w pełni, chociaż minął już półmetek, wciąż myślimy o urlopach, a piękna aura za oknami tylko zachęca do wyjeżdżania i nie siedzenia w domu.
Wyprawy wędkarskie

Wyprawa wędkarska – sport dla odważnych

Łowienie ryb większości osób kojarzy się z monotonną pseudorozrywką dla staruszków. Najczęściej widzimy starszego człowieka siedzącego sobie bez ruchu na składanym krzesełku nad brzegiem Jeziora, trzymającego w ręku wędkę i.. tyle. Nuda nie do pojęcia, nic się nie zmienia, ewentualnie książkę można przeczytać.
dzieci

Gdzie na urlop?

Bardzo szybko idą do nas takie momenty roku, w których to często planujemy swoje wyjazdy w celach wypoczynkowych. Najbliższą nadarzającą się okazją wydaje się być długi weekend w maju, po którym to, w najbliższym czasie rozpoczną się również wakacje. A te, choć nie każdego z nas obejmują, są jak oczywiście okresem najczęstszych wyjazdów w dalekie podróże, dlatego też bardzo często słusznie nazywane są także sezonem urlopowym.
praca w grupie

Przygotowanie imprez dla firm w praktyce

Każdy właściciel firmy dobrze zdaje sobie sprawę z tego że nic tak nie buduje relacji między pracownikami jak integracyjne wyjazdy przedsiębiorstw. Organizacja imprez integracyjnych może przybrać wiele form. Mogą to być wyjazdy wypoczynkowe, integracyjne czy też wolontariat. W zależności od tego jaki jest cel pracodawcy, firma organizująca spotkanie się dopasowuje do wymagań.

Na jakie aspekty zwrócić uwagę poszukując firmy proponujące wynajem busów?

Późna wiosna to idealny okres dla szkolnych wycieczek. Powoli chyli się ku końcowi rok szkolny. W liceach są egzaminy maturalne, dlatego niższe roczniki zabiera się na wyjazdy, aby nie zakłócały ciszy egzaminowanym kolegom. Pogoda staje się coraz cieplejsza. Na nauczycieli i opiekunów barki spada przymus zaplanowania wyjazdów.

Wyjazd firmowy – organizacja

Młode firmy często organizują grupowe wyjazdy. To skuteczny sposób|skuteczna metoda na poprawę relacji zespołu i pobudzenie do lepszej pracy. Koordynacja takiej wyprawy to wyzwanie i wymaga całkiem sporej wiedzy.
Konie

Dzieci uwielbiają wyjazdy na kolonie z rówieśnikami

Gdy zechcemy zaproponować naszemu malcowi nieco rozrywki, warto zastanowić się nad jakimś interesującym wyjazdem zorganizowanym. W sieci, na stronach www blisko wiążących się z tematyką obozowo-kolonijną, wyszukać można sporo wyjazdów tego typu. Dzieci w określonych przedziałach wiekowych ochoczo ruszająkolonie konne. Do wyboru jest sporo wolnych terminów. Na portalu można też zaznajomić się z opiniami innych rodziców, którzy wysyłają swoje dzieci na takie wczasy.
1 2 3