Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wyjazdy
budynki w Madrycie

Odpoczynek w niesamowicie interesującym miejscu

Biorąc pod uwagę kraj taki jak Grecja, widać nieograniczony wybór możliwości. Warto systematycznie sprawdzać innowacje, co zaskakują nas organizatorzy takich wyjazdów. Możliwości w zasięgu ręki jest niemało, więc rekomendowane jest zwracać na nie szczególną uwagę. Wybierając dla siebie propozycje należy kierować się nie tylko swoimi oczekiwaniami oraz priorytetami, ale również osób wyjeżdżających z nami. Najniższe ceny oraz gwarancja doskonałych wrażeń udowadniają szczególne możliwości, które są na wyciągnięcie ręki.
Plaża Seminyak na Wyspie Bali

Gdzie chętnie wyjeżdżamy? Jakie są nasze podróżnicze kierunki? Co lubimy najbardziej?

Krajowa turystyka nieoczekiwanie zmienia swe oblicze. Nie licząc wypraw o charakterze wyłącznie turystycznym a także wycieczek trwających kilka dni, coraz większe znaczenie posiadają tu wyjazdy służbowe. Gdzie i w jakim celu z regułyj podróżujemy? Na jakie elementy zwracamy szczególną uwagę podczas poszczególnych wyjazdów? Oto Najmodniejsze cele i kierunki naszych wypraw.
Podróże z dzieckiem

Na urlop w góry!

Za oknem robi się coraz ładniej, a zatem nadchodzi czas wspaniały na odprężające wyjazdy. O ile myślisz, że współcześnie da się udać się w jakieś znane wypoczynkowe miejsce bez zarezerwowania nolegu na parę miesięcy przed dniem przyjazdu, muszę cię rozczarować – to jest mission impossible.
dzieci

Gdzie na urlop?

Niezwykle szybko idą do nas te miesiące, na które to najczęściej chcemy zrealizować swoje wyjazdy w celach rekreacyjnych. Ostatnią zbliżającą się chwilą wydaje się być długi weekend majowy, po którym to, w najbliższym czasie rozpoczną się także wakacje. A wakacje, choć nie wszystkich obejmują, są jak oczywiście czasem najczęstszych wyjazdów daleko od domu, dlatego też bardzo często słusznie mówi się o tym jako o sezonie urlopowym.
Koń

Kolonia jeździecka posiada znacznie więcej fanów

Co zaplanowaliśmy na wakacje dla własnego dziecka? Jeśli przybliżają się wakacje, opiekunowie próbują przyłożyć wszelkich starań, aby pociechy się nie nudziły i miały zapewnione dobre do ich wieku rozrywki. Dlatego zjawiają się podróże rodzinne, kolonie, obozy, a również podróże do różnorakich członków familii.
wakacje w Meksyku

Opcje biura turystycznego

Jakie jest szczególnie ciekawe zdaniem konsumentów biur turystycznych miejsce, gdzie mogą całkowicie się zrelaksować i w pełni odpocząć od codziennej pracy? Polecane biuro turystyczne idealnie dopasuje ofertę do danych potrzeb chętnych osób. Najlepiej, gdy klienci już na początku podzielą się z naszymi specjalistami swoimi wymaganiami. Wówczas możliwe jest wskazanie najkorzystniejszego dla nich wyjazdu, jak np. inspirujące i niezapomniane wakacje w Tunezji.
zima

Co przyniesie rok 2013 w sezonie zimowym?

Organizatorzy wyjazdów zimowych w najbliższym sezonie mają do zaproponowania dużo atrakcyjnych rozwiązań. Jeśli chodzi o narty 2013 rok zapowiada się niesamowicie innowacyjne. Miasteczka i kurorty górskie na południu i południowym-zachodzie kraju cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.
w Tajlandii

Środek jesieni, a później zima - wyjedź na zimowe wakacje

Nie znosisz jesieni, która zjawiła się jak co roku w samą porę, przywożąc ze sobą cały zasób swoichnajmniej lubianych środków? Jest deszcz, jest pochmurno, wieje, a niedługo zacznie padać śnieg z deszczem. No popatrz, jakie to życie jest skomplikowane. W końcu nie tak dawno świeciło słońce, a Ty wygrzewałeś się na nim nie myśląc, ze tak szybko dobiegnie końca. Zadajesz sobie pytanie: dlaczego to lato jest zbyt krótkie, lecz nie znajdujesz rozwiązania problemu. Zamiast tak się zastanawiać pomyśl sobie o osobach, którzy mieszkają tam, gdzie prawie zawsze króluje lato, gdzie nie ma mroźnej zimy...

Wakacje w Grecji to niezwykle często wybierana oferta przez polaków

W dzisiejszych czasach, zdecydowanie większa liczba ludzi podejmuje decyzję, żeby w okresie urlopu wyjechać za granicę w celach wyłącznie wypoczynkowych. Oczywiście ma na to szczególnie spory wpływ klimat, który panuje w naszym kraju, czyli bardzo zróżnicowana pogoda, ale też to, iż chociażby morze nie jest szczególnie ciepłe, co coraz częściej ma wyjątkowo spore znaczenie. Ludzie poszukują wielu interesujących miejsc, gdzie posiadają możliwość się udać, by tam w niezwykle komfortowych warunkach wykorzystać czas urlopu.

Wyjazd firmowy – organizacja

Nowoczesne firmy chętnie planują wyjazdy. To dobry sposób|najlepsza metoda na poprawę relacji zespołu i pobudzenie do dalszej pracy. Organizacja firmowej imprezy nie jest wcale prosta i wymaga profesjonalizmu.
1 2 3