Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wyjazdy
praca w grupie

Przygotowanie imprez dla firm w praktyce

Każdy właściciel przedsiębiorstwa dobrze wie, że nic tak nie buduje relacji między pracownikami jak integracyjne wyjazdy przedsiębiorstw. Organizacja imprez integracyjnych może przybrać różne formy. Mogą to być wycieczki wypoczynkowe, integracyjne bądź też wolontariat. W zależności od tego jakie jest założenie pracodawcy, taka forma jest organizowana.
podróż

Różnorodne pomysły na podróże - dlaczego opłaca się korzystać z usług biur podróży

Dzięki dzisiejszym możliwościom zdecydowanie każda pora roku jest idealna na wakacje. Zimą na pewno warto wyjechać, w zależności od osobistych upodobań, na narty i pozostałe sporty zimowe bądź na tropikalne wyspy – jest to rewelacyjna alternatywa dla coraz krótszych i nużących dni podczas zimy w Polsce, z kolei w lato warto odpocząć w przyjemnym miejscu. Wiosną w trakcie weekendu majowego także wiele osób marzy o pięknym miejscu wśród natury, natomiast jesień to świetny czas na wakacje last minute.

Wakacje w Grecji to niezwykle często wybierana oferta przez polaków

W obecnych czasach, dużo większa liczba ludzi podejmuje decyzję, żeby w czasie urlopu udać się za granicę w celach wyłącznie wypoczynkowych. Zdecydowanie ma na to wyjątkowo spory wpływ klimat, jaki panuje w naszym kraju, czyli niezwykle zróżnicowana pogoda, ale też to, że przykładowo morze nie jest szczególnie ciepłe, co coraz częściej ma bardzo spore znaczenie. Ludzie szukają sporej ilości interesujących miejsc, do których posiadają możliwość się udać, by tam w niesamowicie komfortowych warunkach spędzić okres urlopu.
grecja, wycieczki

Wybieramy wczasy w najniższych cenach

Organizatorzy zagranicznych wczasów prześcigają się w kreowaniu ciekawych ofert wyjazdowych pod względem osób z rozmaitymi wymaganiami. Atrakcje turystyczne w Polsce są niesamowicie rozbudowaną bazą możliwości, z tego też powodu każdy myślący o wczasach czy to samotnie, czy z rodziną czy przyjaciółmi może znaleźć coś dla siebie. Szczególnie korzystne cenowo oferty są rewelacyjną opcją na zaczerpnięcie paru dni relaksu w doborowym towarzystwie i wyrwanie się społem z miasta. Rekreacja i wypoczynek w naszym kraju są niezwykle zróżnicowane, dlatego też warto określić swe preferencje i zacząć szukać już dziś!
Koń

Kolonia jeździecka posiada znacznie więcej fanów

Co planujemy wykonać podczas urlopu? Jeśli przybliżają się wolne dni, opiekunowie próbują dołożyć wszelkich sił, by dzieci się nie zanudziły i posiadały zapewnione dobre do ich wieku zajęcia. Dlatego zjawiają się wyjazdy rodzinne, kolonie, obozy, a także podróże do różnych członków familii.
grecja, sanorini

Urlop w Grecji to często wybierana propozycja przez polaków

W dzisiejszych czasach, coraz większa liczba osób podejmuje decyzję, by w okresie urlopu wyjechać za granicę w celach wyłącznie rekreacyjnych. Zdecydowanie ma na to szczególnie spory wpływ klimat, jaki panuje w naszym kraju, a więc niezwykle zmienna pogoda, ale też to, że chociażby morze nie jest zbyt ciepłe, co często ma wyjątkowo istotne znaczenie. Ludzie szukają wielu interesujących miejsc, do których mają okazję się wybrać, aby tam w niesamowicie dobrych warunkach spędzić czas urlopu.
Snowboard, zima

Górskie weselicho

jakiś czas temu popularne stało się organizowanie ślubu i wesela w górach. rozumie się - kuszące krajobrazy zachęcająi są zdecydowanie ładniejszą scenerią ślubu niż miejska dżungla. Mieszkańcy miast i wiosek w górach wychodzą naprzeciw pragnieniom wielu par, więc urządzenie wesela w górach nie nastręcza problemu.
Plaża Seminyak na Wyspie Bali

Gdzie chętnie wyjeżdżamy? Jakie są nasze podróżnicze kierunki? Co lubimy najbardziej?

Polska turystyka nagle zmienia swoje oblicze. Prócz podróży o charakterze głównie turystycznym oraz wycieczek na kilka dni, coraz znaczniejsze znaczenie posiadają tu wyjazdy służbowe. Gdzie i w jakim celu z regułyj podróżujemy? Na jakie elementy zwracamy szczególną uwagę w trakcie poszczególnych podróży? Oto najpopularniejsze cele i kierunki naszych wypraw.
wakacje w Meksyku

Opcje biura turystycznego

Jakie jest szczególnie ciekawe zdaniem konsumentów biur turystycznych miejsce, gdzie mogą w stu procentach się zrelaksować oraz w pełni odpocząć od wyczerpującej pracy? Sprawdzone biuro turystyczne najlepiej dopasuje ofertę do określonych potrzeb chętnych osób. Doskonale jest, gdy klienci już na początku podzielą się z naszymi ekspertami swoimi wymaganiami. Wtedy możliwe jest wskazanie najlepszego dla nich wyjazdu, jak m.in. inspirujące oraz niezapomniane wakacje w Tunezji.
Podróże z dzieckiem

Na urlop w góry!

Na dworze robi się coraz ładniej, a więc niebawem będzie czas wspaniały na odprężające eskapady. Jeżeli myślisz, że w obecnych czasach da się pojechać w jakieś znane wypoczynkowe miejsce bez zaklepania nolegu na sporo miesięcy przed wyjazdem, muszę cię rozczarować – to jest mission impossible.
1 2 3