Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wyjazdy
startująct samolot

Jak na czas dotrzeć na lotnisko?

Wielu z nas lubi wycieczki i wyjazdy. Wakacje w pełni, chociaż już półmetek za nami, wciąż myślimy o urlopach, a przepiękna pogoda za oknami zachęca do wyjazdów i wychodzenia z domu.
Plaża Seminyak na Wyspie Bali

Gdzie chętnie wyjeżdżamy? Jakie są nasze podróżnicze kierunki? Co lubimy najbardziej?

Krajowa turystyka nieoczekiwanie zmienia swoje oblicze. Prócz wypraw o charakterze wyłącznie turystycznym oraz wycieczek na kilka dni, coraz znaczniejsze znaczenie posiadają tu wyjazdy służbowe. Dokąd i w jakim celu zazwyczajj podróżujemy? Na jakiego typu elementy zwracamy szczególną uwagę podczas poszczególnych podróży? Oto Najmodniejsze cele i kierunki naszych wypraw.
Snowboard, zima

Górskie weselicho

kilka lat temu popularne zrobiło się urządzanie ślubu i wesela w górach. Wiadomo - malownicze widoki kuszą i są zdecydowanie ciekawszą scenerią zaślubin niż miejska dżungla. Mieszkańcy miast i wiosek w górach wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wielu par, zatem urządzenie wesela w górach nie nastręcza kłopotów.
podróż

Różnorodne pomysły na podróże - dlaczego opłaca się korzystać z usług biur podróży

Dzięki obecnym możliwościom na pewno każda pora roku jest świetna na podróż. Zimą zdecydowanie warto pójść, w zależności od osobistych upodobań, na łyżwy i inne sporty zimowe bądź na południowe wyspy – jest to znakomita alternatywa dla krótkich i męczących dni podczas zimy w kraju, z kolei w lato warto odpocząć w przyjemnym miejscu. Wiosną w czasie weekendu majowego też sporo ludzi marzy o spokojnym miejscu na łonie natury, natomiast jesień to świetny czas na podróże last minute.
praca w grupie

Przygotowanie imprez dla firm w praktyce

Każdy właściciel przedsiębiorstwa dobrze wie, że nic tak nie buduje relacji między pracownikami jak integracyjne wyjazdy przedsiębiorstw. Organizacja imprez integracyjnych może przybrać różne formy. Mogą to być wycieczki wypoczynkowe, integracyjne bądź też wolontariat. W zależności od tego jakie jest założenie pracodawcy, taka forma jest organizowana.

Wakacje w Grecji to niezwykle często wybierana oferta przez polaków

W obecnych czasach, dużo większa liczba ludzi podejmuje decyzję, żeby w czasie urlopu udać się za granicę w celach wyłącznie wypoczynkowych. Zdecydowanie ma na to wyjątkowo spory wpływ klimat, jaki panuje w naszym kraju, czyli niezwykle zróżnicowana pogoda, ale też to, że przykładowo morze nie jest szczególnie ciepłe, co coraz częściej ma bardzo spore znaczenie. Ludzie szukają sporej ilości interesujących miejsc, do których posiadają możliwość się udać, by tam w niesamowicie komfortowych warunkach spędzić okres urlopu.
grecja, wycieczki

Wybieramy wczasy w najniższych cenach

Organizatorzy zagranicznych wczasów prześcigają się w kreowaniu ciekawych ofert wyjazdowych pod względem osób z rozmaitymi wymaganiami. Atrakcje turystyczne w Polsce są niesamowicie rozbudowaną bazą możliwości, z tego też powodu każdy myślący o wczasach czy to samotnie, czy z rodziną czy przyjaciółmi może znaleźć coś dla siebie. Szczególnie korzystne cenowo oferty są rewelacyjną opcją na zaczerpnięcie paru dni relaksu w doborowym towarzystwie i wyrwanie się społem z miasta. Rekreacja i wypoczynek w naszym kraju są niezwykle zróżnicowane, dlatego też warto określić swe preferencje i zacząć szukać już dziś!
Koń

Kolonia jeździecka posiada znacznie więcej fanów

Co planujemy wykonać podczas urlopu? Jeśli przybliżają się wolne dni, opiekunowie próbują dołożyć wszelkich sił, by dzieci się nie zanudziły i posiadały zapewnione dobre do ich wieku zajęcia. Dlatego zjawiają się wyjazdy rodzinne, kolonie, obozy, a także podróże do różnych członków familii.
grecja, sanorini

Urlop w Grecji to często wybierana propozycja przez polaków

W dzisiejszych czasach, coraz większa liczba osób podejmuje decyzję, by w okresie urlopu wyjechać za granicę w celach wyłącznie rekreacyjnych. Zdecydowanie ma na to szczególnie spory wpływ klimat, jaki panuje w naszym kraju, a więc niezwykle zmienna pogoda, ale też to, że chociażby morze nie jest zbyt ciepłe, co często ma wyjątkowo istotne znaczenie. Ludzie szukają wielu interesujących miejsc, do których mają okazję się wybrać, aby tam w niesamowicie dobrych warunkach spędzić czas urlopu.
wakacje w Meksyku

Opcje biura turystycznego

Jakie jest szczególnie ciekawe zdaniem konsumentów biur turystycznych miejsce, gdzie mogą w stu procentach się zrelaksować oraz w pełni odpocząć od wyczerpującej pracy? Sprawdzone biuro turystyczne najlepiej dopasuje ofertę do określonych potrzeb chętnych osób. Doskonale jest, gdy klienci już na początku podzielą się z naszymi ekspertami swoimi wymaganiami. Wtedy możliwe jest wskazanie najlepszego dla nich wyjazdu, jak m.in. inspirujące oraz niezapomniane wakacje w Tunezji.
1 2 3