Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wyjazdy
Koń

Kolonia jeździecka posiada znacznie więcej fanów

Co planujemy robić podczas urlopu? Gdy przybliżają się wolne dni, rodzice próbują dołożyć wszystkich starań, by dzieci się nie zanudziły i miały zapewnione odpowiednie do ich wieku zajęcia. Dlatego zjawiają się podróże rodzinne, kolonie, obozy, a też wyjazdy do przeróżnych członków familii.
Plaża Seminyak na Wyspie Bali

Gdzie chętnie wyjeżdżamy? Jakie są nasze podróżnicze kierunki? Co lubimy najbardziej?

Polska turystyka gwałtownie zmienia własne oblicze. Oprócz wyjazdów o charakterze wyłącznie turystycznym a także wycieczek trwających kilka dni, coraz znaczniejsze znaczenie posiadają tu wyjazdy służbowe. Gdzie i w jakim celu zazwyczajj podróżujemy? Na jakie elementy mamy zwracać szczególną uwagę podczas poszczególnych wyjazdów? Oto Najmodniejsze cele i kierunki naszych podróży.
tanie loty warszawa kraków

W jaki sposób zaplanować transport na upragnione wakacje? Czy transport w kontekście urlopowych wyjazdów zmienił się na plus?

Każdy czeka na upragnione wakacje z niecierpliwością. Sam wypoczynek na miejcu to czysta przyjemność, natomiast transport to czasami dość nużąca sprawa. Dawniej gdy nie było większego wyboru, był często samochód, pociąg albo autobus.
praca w grupie

Przygotowanie imprez dla firm w praktyce

Każdy właściciel firmy dobrze wie, że nic tak nie poprawia relacji między pracownikami jak integracyjne wyjazdy przedsiębiorstw. Organizacja imprez integracyjnych może przybrać różne formy. Mogą to być wyjazdy wypoczynkowe, integracyjne lub też wolontariat. W zależności od tego jaki jest cel pracodawcy, firma organizująca spotkanie się dopasowuje do wymagań.

Wyjazd firmowy – organizacja

Młode firmy często organizują wyjazdy. To skuteczny sposób|dobra metoda na poprawę relacji pracowników i motywację do dalszej pracy. Logistyka firmowej wyprawy to wyzwanie i wymaga doświadczania.

Na jakie aspekty zwrócić uwagę poszukując firmy proponujące wynajem busów?

Późna wiosna to idealny czas dla szkolnych wycieczek. Powoli kończy się rok szkolny. W szkołach średnich pisze się egzaminy maturalne, dlatego niższe roczniki bierze się na wyjazdy, żeby nie zakłócały ciszy egzaminowanym kolegom. Pogoda robi się coraz przyjemniejsza. Na nauczycieli i wychowawców barki kładzie się przymus zaplanowania wycieczek.

Wakacje w Grecji to niezwykle często wybierana oferta przez polaków

W obecnych czasach, znacznie większa ilość ludzi podejmuje decyzję, aby w okresie urlopu wyjechać za granicę w celach stricte rekreacyjnych. Rzecz jasna ma na to niesamowicie duży wpływ klimat, jaki panuje w naszym kraju, czyli niezwykle zmienna pogoda, ale też to, że przykładowo morze nie jest szczególnie ciepłe, co coraz częściej ma bardzo istotne znaczenie. Ludzie poszukują wielu ciekawych miejsc, do których mają możliwość się udać, aby tam w bardzo dobrych warunkach spędzić okres urlopu.
w Tajlandii

Środek jesieni, a później zima - wyjedź na zimowe wakacje

Nie możesz znieść jesieni, która zjawiła się jak zwykle w samą porę, przywożąc ze sobą cały arsenał swoichnajgorszych środków? Jest deszczowo, jest zachmurzenie, wiatr, a niedługo pojawi się śnieg z deszczem. No popatrz, jakie to życie jest skomplikowane. W końcu niedawno świeciło słońce, a Ty wygrzewałeś się na nim nie zastanawiając się, ze tak się to szybko skończy. Pytasz siebie: dlaczego to lato jest takie krótkie, lecz nie znajdujesz odpowiedzi. Zamiast tak się zastanawiać pomyśl sobie o osobach, którzy stale przebywają w miejscach, gdzie prawie zawsze króluje lato, gdzie nie ma mroźnej zimy...
grecja, sanorini

Urlop w Grecji to często wybierana propozycja przez polaków

W obecnych czasach, coraz większa liczba ludzi decyduje się, aby w czasie urlopu udać się za granicę w celach oczywiście wypoczynkowych. Zdecydowanie ma na to bardzo spory wpływ klimat, który występuje w naszym kraju, czyli niezwykle zmienna pogoda, jak też to, że chociażby morze nie jest zbyt ciepłe, co często ma bardzo spore znaczenie. Ludzie szukają sporej ilości interesujących miejsc, gdzie posiadają okazję się wybrać, żeby tam w niezwykle dobrych warunkach spędzić okres urlopu.
podróż

Różnorodne pomysły na podróże - dlaczego opłaca się korzystać z usług biur podróży

Dzięki dzisiejszym możliwościom zdecydowanie każda pora roku jest idealna na podróż. Zimą na pewno warto wybrać się, w zależności od osobistych upodobań, na łyżwy i inne sporty zimowe lub na egzotyczne wyspy – jest to świetna alternatywa dla krótkich i męczących dni zimowych w Polsce, z kolei latem warto odpocząć w przyjemnym miejscu. Wiosną podczas weekendu majowego także sporo ludzi marzy o zacisznym miejscu wśród natury, natomiast jesień to doskonały czas na wakacje last minute.
1 2 3