Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wyjazdy
praca w grupie

Przygotowanie imprez dla firm w praktyce

Każdy właściciel przedsiębiorstwa dobrze zdaje sobie sprawę z tego iż nic tak nie poprawia relacji pomiędzy pracownikami jak integracyjne wyjazdy przedsiębiorstw. Organizacja imprez integracyjnych może przybrać różne formy. Mogą to być wycieczki wypoczynkowe, integracyjne czy też wolontariat. W zależności od tego jakie jest założenie pracodawcy, taka forma jest organizowana.
Koń

Kolonia jeździecka posiada znacznie więcej fanów

Co wymyślamy robić podczas wolnego? Jeżeli przybliżają się wakacje, rodzice próbują dołożyć wszelkich starań, aby dzieci się nie zanudziły i miały zagwarantowane właściwe do ich wieku zajęcia. Przez to zjawiają się podróże rodzinne, kolonie, obozy, a też podróże do przeróżnych członków rodziny.
grecja, sanorini

Urlop w Grecji to często wybierana propozycja przez polaków

W dzisiejszych czasach, coraz większa liczba osób podejmuje decyzję, by w okresie urlopu wyjechać za granicę w celach wyłącznie rekreacyjnych. Zdecydowanie ma na to szczególnie spory wpływ klimat, jaki panuje w naszym kraju, a więc niezwykle zmienna pogoda, ale też to, że chociażby morze nie jest zbyt ciepłe, co często ma wyjątkowo istotne znaczenie. Ludzie szukają wielu interesujących miejsc, do których mają okazję się wybrać, aby tam w niesamowicie dobrych warunkach spędzić czas urlopu.
Snowboard, zima

Górskie weselicho

jakiś czas temu popularne stało się organizowanie ślubu i wesela w górach. rozumie się - kuszące krajobrazy zachęcająi są zdecydowanie ładniejszą scenerią ślubu niż miejska dżungla. Mieszkańcy miast i wiosek w górach wychodzą naprzeciw pragnieniom wielu par, więc urządzenie wesela w górach nie nastręcza problemu.
Plaża Seminyak na Wyspie Bali

Gdzie chętnie wyjeżdżamy? Jakie są nasze podróżnicze kierunki? Co lubimy najbardziej?

Polska turystyka nagle zmienia swoje oblicze. Prócz podróży o charakterze głównie turystycznym oraz wycieczek na kilka dni, coraz znaczniejsze znaczenie posiadają tu wyjazdy służbowe. Gdzie i w jakim celu z regułyj podróżujemy? Na jakie elementy zwracamy szczególną uwagę w trakcie poszczególnych podróży? Oto najpopularniejsze cele i kierunki naszych wypraw.
wakacje w Meksyku

Opcje biura turystycznego

Jakie jest szczególnie ciekawe zdaniem konsumentów biur turystycznych miejsce, gdzie mogą w stu procentach się zrelaksować oraz w pełni odpocząć od wyczerpującej pracy? Sprawdzone biuro turystyczne najlepiej dopasuje ofertę do określonych potrzeb chętnych osób. Doskonale jest, gdy klienci już na początku podzielą się z naszymi ekspertami swoimi wymaganiami. Wtedy możliwe jest wskazanie najlepszego dla nich wyjazdu, jak m.in. inspirujące oraz niezapomniane wakacje w Tunezji.
Podróże z dzieckiem

Na urlop w góry!

Na dworze robi się coraz ładniej, a więc niebawem będzie czas wspaniały na odprężające eskapady. Jeżeli myślisz, że w obecnych czasach da się pojechać w jakieś znane wypoczynkowe miejsce bez zaklepania nolegu na sporo miesięcy przed wyjazdem, muszę cię rozczarować – to jest mission impossible.
Krzywy Domek w Sopocie

Należy pamiętać o zamówieniu miejsca noclegowego na wyjazd

Jeśli lubimy podróżować, to bez wątpienia rozumiemy jak bardzo ważne jest to, żeby wciąż na podróż mieć wykupiony nocleg, jeszcze zanim dotrzemy do określonego miejsca. Jest to tym istotniejsze, iż nigdy nie wiadomo, czy w danym mieście nie jest organizowana jakaś istotna impreza, lub targi, a co się z tym wiąże, jeżeli będziemy pragnęli wyszukać kwaterę w chwili, gdy już się tam zaaklimatyzujemy, to ma szansę się okazać, że nie ma niczego wolnego w promieniu najbliższych stu kilometrów.
krajobraz górski

Odkryj nowe miejsca w Bieszczadach - idealne na wycieczkę z najbliższymi

Bieszczady zapraszają do spędzania czasu z bliskimi na łonie natury. Ciekawe propozycje wyjazdów rodzinnych, z którymi wychodzą obecnie właściciele domków i ośrodków wypoczynkowych w Bieszczadach są zniewalające. Bez problemu można znaleźć znakomicie dopracowane oferty, które dostępne są w niesamowicie atrakcyjnych cenach. Bieszczady domki oferują w doskonałych cenach, co pasuje wyjeżdżającym w szczególności.
narty

Wymarzone wczasy w atrakcyjnej cenie. Dobre podpowiedzi od ekspertów

Niewątpliwie większość z nas właściwie przez cały rok wręcz marzy o wybraniu na rzeczywiście dobre dla siebie wakacje. Trudno jednak byłoby się temu dziwić, bo w końcu jest to przede wszystkim rewelacyjna okazja do odpoczęcia od swojej szarej codzienności, co z kolei pozwoli nam na nabranie swoich sił na cały następny rok.
1 2 3