Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wyjazdy
krajobraz górski

Odkryj nowe miejsca w Bieszczadach - idealne na wycieczkę z najbliższymi

Bieszczady zapraszają do spędzania czasu z bliskimi na łonie natury. Ciekawe propozycje wyjazdów rodzinnych, z którymi wychodzą obecnie właściciele domków i ośrodków wypoczynkowych w Bieszczadach są zniewalające. Bez problemu można znaleźć znakomicie dopracowane oferty, które dostępne są w niesamowicie atrakcyjnych cenach. Bieszczady domki oferują w doskonałych cenach, co pasuje wyjeżdżającym w szczególności.
grecja, sanorini

Urlop w Grecji to często wybierana propozycja przez polaków

W aktualnych czasach, dużo większa liczba osób decyduje się, by w okresie urlopu wyjechać za granicę w celach stricte rekreacyjnych. Oczywiście ma na to niesamowicie spory wpływ klimat, który występuje w naszym kraju, a więc wyjątkowo zróżnicowana pogoda, jak również to, iż chociażby morze nie jest szczególnie ciepłe, co często ma wyjątkowo duże znaczenie. Ludzie szukają wielu interesujących miejsc, gdzie posiadają okazję się udać, żeby tam w bardzo dobrych warunkach wykorzystać czas urlopu.
Podróże z dzieckiem

Na urlop w góry!

Na dworze robi się coraz ładniej, a zatem niebawem będzie czas najlepszy na urlopowe wyprawy. Jeśli myślisz, że w obecnych czasach da się pojechać w jakieś popularne wakacyjne miejsce bez zarezerwowania nolegu na sporo miesięcy przed wyjazdem, muszę cię rozczarować – to jest nieprawdopodobne.
narty

Wymarzone wczasy w atrakcyjnej cenie. Dobre podpowiedzi od ekspertów

Niewątpliwie większość z nas właściwie przez cały rok wręcz marzy o wybraniu na rzeczywiście dobre dla siebie wakacje. Trudno jednak byłoby się temu dziwić, bo w końcu jest to przede wszystkim rewelacyjna okazja do odpoczęcia od swojej szarej codzienności, co z kolei pozwoli nam na nabranie swoich sił na cały następny rok.
kamera

Jaki sprzęt na pewno należy wziąć ze sobą wybierając się na daleki wyjazd?

Wybierając się na daleki wyjazd warto spisać najważniejsze przedmioty, jakie ze sobą zabierzemy. Obecnie wielu ludzi podróżuje na wakacje w dalekie regiony świata, pragnąc tym samym z jednej strony wypocząć, ale także doświadczyć czegoś wyjątkowego, nierzadko wyjazdy tego typu powiązane są z innymi atrakcjami, przykładowo skokami na spadochronach, czy innym rodzajem sportów ekstremalnych. W takich sytuacjach należy myśleć też o tym, aby tak wyjątkowe chwile zachować na pamiątkę, abyśmy mogli przypomnieć sobie wszystko w przyszłości.
Snowboard, zima

Górskie weselicho

jakiś czas temu popularne zrobiło się urządzanie ślubu i wesela w górach. rozumie się - piękne krajobrazy zachęcająi są zdecydowanie przyjemniejszą scenerią zaślubin niż miasto. Mieszkańcy miast i wiosek w górach wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wielu par, zatem przygotowanie wesela w górach nie nastręcza kłopotów.
wakacje w Meksyku

Opcje biura turystycznego

Jakie jest najciekawsze zdaniem klientów biur turystycznych miejsce, gdzie mogą stuprocentowo się zrelaksować oraz w pełni odpocząć od wyczerpującej pracy? Polecane biuro turystyczne doskonale dopasuje propozycję do określonych potrzeb zachęconych osób. Doskonale jest, gdy klienci już na początku podzielą się z naszymi ekspertami swoimi wymaganiami. Wtedy możliwe jest dostosowanie najkorzystniejszego dla nich wyjazdu, jak m.in. inspirujące oraz niezapomniane wakacje w Tunezji.
podróż

Różnorodne pomysły na podróże - dlaczego opłaca się korzystać z usług biur podróży

Dzięki współczesnym możliwościom na pewno każda pora roku jest znakomita na wyjazd. Zimą na pewno warto wybrać się, w zależności od prywatnych upodobań, na narty i inne sporty zimowe bądź na tropikalne wyspy – jest to znakomita alternatywa dla krótkich i nużących dni podczas zimy w Polsce, z kolei latem warto odpocząć w miłym miejscu. Wiosną w trakcie weekendu majowego także sporo osób marzy o spokojnym miejscu na łonie natury, natomiast jesień to świetny czas na wycieczki last minute.
startująct samolot

Jak na czas dotrzeć na lotnisko?

Wielu z nas lubi wycieczki i wyjazdy. Wakacje w pełni, chociaż minął już półmetek, wciąż myślimy o urlopach, a piękna aura za oknami tylko zachęca do wyjeżdżania i nie siedzenia w domu.
Wyprawy wędkarskie

Wyprawa wędkarska – sport dla odważnych

Łowienie ryb większości osób kojarzy się z monotonną pseudorozrywką dla staruszków. Najczęściej widzimy starszego człowieka siedzącego sobie bez ruchu na składanym krzesełku nad brzegiem Jeziora, trzymającego w ręku wędkę i.. tyle. Nuda nie do pojęcia, nic się nie zmienia, ewentualnie książkę można przeczytać.
1 2 3