Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wyjazdy
dzieci

Gdzie na urlop?

Ogromnymi krokami idą do nas takie miesiące, w których to często chcemy zrealizować nasze wyjazdy w celach wypoczynkowych. Najbliższą nadarzającą się okazją wydaje się być długi weekend w maju, po którym to, w najbliższym czasie rozpoczną się również wakacje. A wakacje, choć nie każdego z nas dotyczą, są jak wiadomo okresem najliczniejszych wyjazdów w dalekie podróże, dlatego też często słusznie nazywane są także sezonem urlopowym.
narty

Wymarzone wczasy w atrakcyjnej cenie. Dobre podpowiedzi od ekspertów

Na pewno większość z nas właściwie w ciągu całego roku dosłownie marzy o wybraniu na faktycznie idealne dla siebie wakacje. Nie można jednak się temu dziwić, bowiem przecież jest to przede wszystkim świetna okazja do odpoczęcia od całej swojej codzienności, co z kolei umożliwi nam nabranie swoich sił na cały następny rok.

Wyjazd firmowy – organizacja

Nowoczesne przedsiębiorstwa regularnie organizują wyjazdy. To najlepszy sposób|najlepsza metoda na integrację zatrudnionych i motywację do owocnej pracy. Koordynacja firmowej imprezy to wyzwanie i wymaga doświadczania.
krajobraz górski

Odkryj nowe miejsca w Bieszczadach - idealne na wycieczkę z najbliższymi

Propozycje szczególnie atrakcyjnych cenowo noclegów w Bieszczadach. Doskonałe propozycje wyjazdów rodzinnych, z którymi wychodzą obecnie właściciele domków i ośrodków wypoczynkowych w Bieszczadach wręcz zwalają z nóg. Bez problemu można znaleźć rewelacyjnie dopracowane oferty, które dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach. Bieszczady domki proponują w doskonałych cenach, co pasuje wyjeżdżającym w szczególności.
podróż

Różnorodne pomysły na podróże - dlaczego opłaca się korzystać z usług biur podróży

Dzięki obecnym możliwościom na pewno każda pora roku jest znakomita na wyjazd. Zimą zdecydowanie warto wyjechać, w zależności od osobistych upodobań, na narty i inne sporty zimowe bądź na południowe wyspy – jest to świetna alternatywa dla krótkich i męczących dni podczas zimy w Polsce, z kolei w lato warto odpocząć w przyjemnym miejscu. Wiosną w trakcie weekendu majowego również sporo ludzi marzy o spokojnym miejscu wśród natury, natomiast jesień to doskonały czas na wycieczki last minute.
Snowboard, zima

Górskie weselicho

kilka lat temu popularne zrobiło się organizowanie ślubu i wesela w górach. To jasne - kuszące krajobrazy kuszą i są zdecydowanie ciekawszą scenerią zaślubin niż miasto. Mieszkańcy miejscowości i wiosek w górach wychodzą naprzeciw pragnieniom wielu par, więc organizacja wesela w górach nie stwarza problemu.
Koń

Kolonia jeździecka posiada znacznie więcej fanów

Co obmyśliliśmy na wakacje dla własnego potomstwa? Jeżeli przybliżają się wolne dni, rodzice próbują dołożyć wszelkich starań, żeby dzieci się nie zanudziły oraz posiadały zagwarantowane dobre do ich wieku zajęcia. Przez to zjawiają się podróże rodzinne, kolonie, obozy, a też wyjazdy do różnych członków rodziny.

Wakacje w Grecji to niezwykle często wybierana oferta przez polaków

W teraźniejszych czasach, znacznie większa ilość ludzi podejmuje decyzję, aby w okresie urlopu udać się za granicę w celach wyłącznie rekreacyjnych. Zdecydowanie ma na to bardzo duży wpływ klimat, jaki występuje w naszym kraju, a więc bardzo zmienna pogoda, ale także to, iż przykładowo morze nie jest zbyt ciepłe, co często ma szczególnie duże znaczenie. Ludzie poszukują sporej ilości ciekawych miejsc, gdzie mają szansę się udać, by tam w niezwykle dobrych warunkach wykorzystać okres urlopu.
wakacje w Meksyku

Opcje biura turystycznego

Jakie jest najciekawsze w opinii konsumentów biur turystycznych miejsce, gdzie mogą stuprocentowo się zrelaksować oraz w pełni odpocząć od codziennej pracy? Sprawdzone biuro turystyczne idealnie dopasuje propozycję do określonych potrzeb chętnych osób. Najlepiej, gdy klienci już na początku podzielą się z naszymi specjalistami swoimi wymaganiami. Wtedy możliwe jest dobranie najkorzystniejszego dla nich wyjazdu, jak przykładowo inspirujące oraz niezapomniane wakacje w Tunezji.
w Tajlandii

Środek jesieni, a później zima - wyjedź na zimowe wakacje

Nie znosisz jesieni, która zjawiła się jak co roku w samą porę, przywołując ze sobą cały arsenał charakterystycznych dla siebienajmniej lubianych środków? Jest deszcz, jest zachmurzenie, wieje, a niedługo zacznie padać śnieg z deszczem. Spójrz, jakie to życie jest trudne. Przecież nie tak dawno świeciło słońce, a Ty korzystałeś z niego nie zastanawiając się, ze tak szybko dobiegnie końca. Zadajesz sobie pytanie: dlaczego to lato jest takie krótkie, ale nie znajdujesz odpowiedzi. Zamiast nad tym rozmyślać pomyśl sobie o osobach, które mieszkają tam, gdzie prawie zawsze jest lato, gdzie nie ma mroźnej zimy...
1 2 3