Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Weekend
hotel szklarska poręba

W jakim miejscu chciałbyś spędzić najbliższe wczasy i z jakiego powodu akurat w Szklarskiej Porębie?

Niemało osób uwielbia tereny górzyste. To tam uwielbiamy SPAcerować po górskich szlakach i adorować piękne obrazy. W tamtym obszarze wiele par spędziło swą podróż poślubną.
Drewniany domek ogrodowy Veltin

Polska to piękny kraj - trzeba o tym pamiętać w czasach, kiedy modne są tylko dalekie oraz egzotyczne wyjazdy

Mogłoby się wydawać, że od jakiegoś czasu zwiedzanie naszego kraju jest niemodne. Ci, którzy posiadają pieniądze chełpią się dalekimi i gorącymi podróżami.
nocleg

Miasteczko Limanowa - a wiec, miejsce, wewnątrz którym odpoczniesz, uradujesz się i porządnie zjesz

Marzy Ci się odpoczynek i relaks w lokalizacji, gdzie bez problemu odpoczniesz? Szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł przyjechać we wszystkich porze roku? Zachęcamy do przyjazd do województwa na ziemiach małopolski, a dokładnie miasteczka Limanowa!

Miasteczko Limanowa - a wiec, miejsce, wewnątrz którym odpoczniesz, uradujesz się i porządnie zjesz

Miasteczko Limanowa posiada na obecną chwilę około piętnastu tysięcy mieszkańców.
Romantyczna kolacja we dwoje

Hotel, w którym będziemy mieszkać może całkiem popsuć lub uratować nasz wypoczynek

Z uwagi na swoją przeszłość, Bełchatów kojarzona jest często z rozwojem przemysłowym. Dzisiaj jest to jednak także ośrodek nauki i kultury. Urlopowicze coraz częściej przyjeżdżają do Bełchatowa, żeby odpocząć. Przyciąga ich historia tego miasta i niepowtarzalny klimat. Decydując się na miejsce wypoczynku, istotny jest jednak nie tylko wybór miejscowości, ale również miejsca na nocleg.
Sandomierz

Gdzie można pojechać na weekend?

Tempo naszego życia jest niezwykle zawrotne. Nasza codzienność to stała gonitwa oraz długa lista pilnych spraw do rozwiązania. Za pracowniczym biurkiem spędzamy mnóstwo godzin, a czasami bywa i tak, że jesteśmy zmuszeni ją dokańczać w czasie wolnym. Z tego powodu brakuje nam czasu na kontakt z najbliższymi oraz porządny wypoczynek. Za mało śpimy i jesteśmy notorycznie zmęczeni. Chcemy pobudzić się do życia wielkimi ilościami mocnej kawy.
tatry szczyty

Jak spędzić sympatycznie weekend w Tatrach?

Chciałbym podpowiedzieć ludziom chcącym spędzić weekend w naszych Tatrach, co w tak naprawdę mogą fajnego zrobić. Myślę, że najważniejszą zaletą Tatr jest najzwyczajniej niepowtarzalna przyroda, ale nie można powiedzieć, iż warto wyłącznie spacerować po górach. Zwłaszcza, że na nieszczęście nie zawsze pogoda jest dobra. A poza tym, rozrywki o których zaraz wspomnę są naprawdę czymś bardzo przyjemnym. Zatem jeśli chciałbyś dowiedzieć się, jak fajnie spędzić czas, serdecznie zapraszam do wnikliwej lektury tekstu.
piękny autobus

Sprawdzona firma turystyczna oferująca przewóz

Przemysł turystyczny w naszej ojczyźnie funkcjonuje naprawdę bardzo dobrze. Uwielbiamy jeździć na wczasy do miejscowości letniskowych, które gwarantują nam wiele atrakcji. Na brak interesujących miejsc do zwiedzania nie można w Polsce narzekać. Nasza ojczyzna posiada mnóstwo urokliwych miasteczek i wspaniałych warunków naturalnych, które gwarantują nam niezapomniane wrażenia.
Podróże z dzieckiem

Kierunki podróży w Polsce na weekend majowy 2013

Planując wyjazd na długi weekend majowy 2013 można zaskoczyć się jak dużo jest ofert na ten termin. Warto tylko pamiętać o wcześniejszych rezerwacjach, z tego względu że w tym okresie bardzo dużo osób chce wybrać się na wycieczkę. Najczęściej aktualne są wycieczki w granicach państwa, aczkolwiek popularne są także zagraniczne wyjazdy. Wiele par chce także spędzić ten weekend we dwoje. Biura podróży posiadają niekiedy oferty skierowane właśnie dla takich osób.
Spływ kajakowy rzeką Kamienną

Spływ kajakowy

Jeszcze tylko poniedziałek, jeszcze tylko wtorek, jeszcze tylko środa i tak każdego tygodnia trwa wielkie odliczanie do weekendu. A kiedy nadchodzi długo wyczekiwany piątek, można snuć plany, jak spędzić te dwa dni wolne od stresu, nauki i codziennych obowiązków. Latem jest mnóstwo okazji by spędzić weekend aktywnie, najlepiej na świeżym powietrzu z najbliższymi. I wcale nie trzeba jechać gdzieś daleko by ten czas dobrze wykorzystać. Idealną propozycją może być spływ kajakowy.
Ogród pełen cienia

Udany weekend poza Warszawą

Po całym tygodniu wytężonej roboty pora na zasłużony, weekendowy wypoczynek. Gdy zanosi się piękna pogoda nie warto pozostać w domu tylko udać się gdziekolwiek na weekendowy wyjazd. Zapewne o wiele lepiej odpocznie się na łonie natury niż pozostając w domu. Agroturystyka mazowieckie ma do zaproponowania bardzo dużo interesujących propozycji.
1 2