Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Weekend
Ogród pełen cienia

Udany weekend poza Warszawą

Po całym tygodniu męczącej pracy czas na zasłużony, weekendowy wypoczynek. Gdy zapowiada się śliczna pogoda nie warto pozostać w domu tylko wybrać się gdzieś na weekendowy wyjazd. Z pewnością o wiele lepiej zrelaksuje się na łonie przyrody niż pozostając w czterech ścianach. Agroturystyka mazowieckie ma do zaproponowania wiele ciekawych ofert.
Kraków

Co zrobić z wolnym czasem w wakacje? Jak spędzić długo oczekiwany urlop? Odpowiedzią na te pytania mogą być tanie linie lotnicze!

Lato, uważane przez wielu za najlepszą porę roku, przynosi z sobą mnóstwo dylematów do rozwiązania. Najważniejszym z nich jest bezsprzecznie kwestia planowania urlopu i konieczność mądrego zagospodarowania pełnych dwóch tygodni wolnego od pracy i obowiązków. Naturalnie w dzisiejszych czasach możemy skorzystać z setek możliwości wycieczek krajowych i zagranicznych, które w pocie czoła organizują biura podróży. Jednak tego rodzaju wypoczynek nie usatysfakcjonuje wszystkich. Coraz szybciej rośnie liczba osób, które marzą, by spędzić swój urlop w innym miejscu niż jeden z tysięcy niczym nie wyróżniających się egipskich czy tureckich hoteli.
Drewniany domek ogrodowy Veltin

Polska to piękny kraj - trzeba o tym pamiętać w czasach, kiedy modne są tylko dalekie oraz egzotyczne wyjazdy

Mogłoby się wydawać, że od jakiegoś czasu zwiedzanie naszego kraju stało się passe. Ci, którzy mają pieniądze chwalą się dalekimi i egzotycznymi podróżami.
Spływ kajakowy rzeką Kamienną

Spływ kajakowy

Poniedziałek, wtorek, środa i tak co tydzień trwa wielkie odliczanie do weekendu. A kiedy zbliża się piątek, można snuć plany, jak spędzić te sobotę i niedzielę wolne od stresu, nauki i codziennych obowiązków. W letnie dni jest mnóstwo okazji by spędzić weekend intensywnie, najlepiej na świeżym powietrzu z przyjaciółmi. I wcale nie trzeba jechać gdzieś daleko by ten czas dobrze wykorzystać. Idealną propozycją może być spływ kajakowy.
Sandomierz

Gdzie można pojechać na weekend?

Tempo naszego życia jest bardzo zawrotne. Nasza codzienność to wieczna bieganina i długa lista niezwykle istotnych spraw do rozwiązania. Za pracowniczym biurkiem spędzamy mnóstwo godzin, a często zdarza się tak, że jesteśmy zmuszeni ją dokańczać w domu. Przez to nie znajdujemy czasu na rozmowy z najbliższymi oraz właściwy odpoczynek. Za mało sypiamy i bywamy przemęczeni. Próbujemy pobudzić się do działania wielkimi ilościami napojów energetyzujących.
tatry szczyty

Jak spędzić sympatycznie weekend w Tatrach?

Pragnę podpowiedzieć ludziom pragnącym spędzić weekend w naszych Tatrach, co w tak naprawdę mogą ciekawego zrobić. Myślę, że główną zaletą Tatr jest najzwyczajniej niesamowita przyroda, lecz nie jest powiedziane, iż warto wyłącznie chodzić po górach. Szczególnie, że na nieszczęście nie w każdym przypadku pogoda jest dobra. Poza tym, rozrywki o których za chwilę wspomnę są bez cienia wątpliwości czymś bardzo przyjemnym. Zatem jeżeli chciałbyś dowiedzieć się, w jaki sposób fajnie spędzić wolny czas, zapraszam do wnikliwej lektury tekstu.
Snowboard, zima

Tani nocleg Zakopane

Urlop w Zakopanem? Świetny pomysł, ponieważ to miasto już od jakiegoś czasu stało się niezwykle przyjazne i przede wszystkim niesamowicie interesującedla młodych ludzi. Żeby zatrzymać się w Zakopanem nie trzeba wcale wydawać fortuny, wystarczy znaleźć tani hostel Zakopane albo w wyszukiwarce wpisać na przykład hasło: noclegi zakopane tanio.
Podróże z dzieckiem

Kierunki podróży w Polsce na weekend majowy 2013

Gdy planujemy podróż na długi weekend majowy 2013 może zaskoczyć nas bogactwo oferowanych propozycji. Nie wolno tylko zapomnieć o wcześniejszym bukowaniu miejsc, ponieważ w tym okresie bardzo dużo osób chce wybrać się na wycieczkę. Bardzo często aktualne są podróże w granicach kraju, aczkolwiek popularne są także zagraniczne wyjazdy. Wiele par chce także zorganizować sobie weekend we dwoje. Niekiedy biura podróży posiadają oferty właśnie dla dwojga.
nocleg

Miasteczko Limanowa - a wiec, miejsce, wewnątrz którym odpoczniesz, uradujesz się i porządnie zjesz

Marzy Tobie się spokój oraz relaks w miejscu, w której bez problemiku wypoczniesz? Poszukujesz lokalizacji, gdzie będziesz mógł przyjechać o każdej porze roku? Zachęcamy do przyjazd do województwa na ziemiach małopolski, a dokładnie miasta Limanowa!

Miasteczko Limanowa - a wiec, miejsce, wewnątrz którym odpoczniesz, uradujesz się i porządnie zjesz

Miasteczko Limanowa posiada na obecną chwilę koło piętnastu tysiaków mieszkańców.
piękny autobus

Sprawdzona firma turystyczna oferująca przewóz

Przemysł turystyczny w naszym kraju funkcjonuje wyjątkowo dobrze. kochamy jeździć na wczasy do miejscowości wypoczynkowych, które zapewniają nam mnóstwo atrakcji. Na brak interesujących miejsc do zobaczenia nie można w Polsce narzekać. Nasza ojczyzna posiada mnóstwo urokliwych miasteczek i niezwykłych warunków naturalnych, które gwarantują nam niesamowite wrażenia.
1 2