Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Weekend
Snowboard, zima

Tani nocleg Zakopane

Weekend w Zakopanem? Świetny pomysł, ponieważ to miasto już od jakiegoś czasu stało się niezwykle przyjazne i przede wszystkim niesamowicie ciekawenie tylko dla młodych ludzi. Żeby zatrzymać się w Zakopanem nie trzeba wcale wydawać fortuny, wystarczy znaleźć tani hostel Zakopane albo w wyszukiwarce wpisać na przykład frazę: noclegi zakopane tanio.
Spływ kajakowy rzeką Kamienną

Spływ kajakowy

Jeszcze tylko trzy, dwa jeden dzień i tak każdego tygodnia trwa wielkie odliczanie do weekendu. A kiedy zbliża się piątek, można spokojnie zacząć planować, jak wykorzystać te dwa dni wolne od stresu, nauki i codziennych obowiązków. Wiosną jest mnóstwo możliwości by spędzić weekend aktywnie, najlepiej na łonie natury z przyjaciółmi. I wcale nie trzeba wybierać się gdzieś daleko, aby ten czas atrakcyjnie spędzić. Idealną propozycją może być spływ kajakowy.
Sandomierz

Gdzie można pojechać na weekend?

Tempo naszego życia jest doprawdy zawrotne. Nasza codzienność to nieustanna gonitwa i długa lista pilnych spraw do załatwienia. Za pracowniczym biurkiem spędzamy co raz więcej godzin, a czasami bywa i tak, że jesteśmy zmuszeni ją dokańczać w czasie wolnym. Przez to nie znajdujemy czasu na rozmowy z ukochanymi oraz właściwy odpoczynek. Za mało sypiamy i jesteśmy notorycznie zmęczeni. Chcemy pobudzić się do aktywności wielkimi ilościami napojów energetyzujących.
Ogród pełen cienia

Udany weekend poza Warszawą

Po całym tygodniu intensywnej roboty nadszedł czas na przysługujący, weekendowy wypoczynek. Gdy zapowiada się piękna pogoda nie należy siedzieć w domu tylko wybrać się gdziekolwiek na weekendowy wyjazd. Zapewne o wiele lepiej zrelaksuje się na łonie przyrody niż pozostając w domu. Agroturystyka mazowieckie ma do zaproponowania wiele interesujących propozycji.
nocleg

Miasteczko Limanowa - a wiec, miejsce, wewnątrz którym odpoczniesz, uradujesz się i porządnie zjesz

Marzy Tobie się odpoczynek i relaks w miejscu, w której bez problemiku wypoczniesz? Szukasz miejsca, w której będziesz mógł przyjechać we wszystkich porze roku? Zachęcamy do przyjazd do województwa na ziemiach małopolski, a konkretnie miasta Limanowa!

Miasteczko Limanowa - a wiec, miejsce, wewnątrz którym odpoczniesz, uradujesz się i porządnie zjesz

Miasteczko Limanowa posiada na obecną chwilkę koło piętnastu tysięcy mieszkańców.
Drewniany domek ogrodowy Veltin

Polska to piękny kraj - trzeba o tym pamiętać w czasach, kiedy modne są tylko dalekie oraz egzotyczne wyjazdy

Wydaje się, że od pewnego czasu jeżdżenie po naszym kraju stało się passe. Ludzie, którzy posiadają pieniądze chełpią się dalekimi oraz gorącymi podróżami.
piękny autobus

Sprawdzona firma turystyczna oferująca przewóz

Przemysł turystyczny w naszym kraju funkcjonuje wyjątkowo dobrze. kochamy jeździć na wczasy do miejscowości wypoczynkowych, które zapewniają nam mnóstwo atrakcji. Na brak interesujących miejsc do zobaczenia nie można w Polsce narzekać. Nasza ojczyzna posiada mnóstwo urokliwych miasteczek i niezwykłych warunków naturalnych, które gwarantują nam niesamowite wrażenia.
Podróże z dzieckiem

Kierunki podróży w Polsce na weekend majowy 2013

Gdy planujemy podróż na długi weekend majowy 2013 można zaskoczyć się jak dużo jest oferowanych propozycji. Warto tylko pamiętać o wcześniejszych rezerwacjach, ponieważ okres ten jest zazwyczaj bardzo zatłoczony. Najczęściej są to podróże w granicach kraju, ale zdarzają się też zagraniczne wyjazdy. Wiele par chce także spędzić ten weekend we dwoje. Biura podróży posiadają niekiedy oferty właśnie dla dwojga.
Romantyczna kolacja we dwoje

Hotel, w którym będziemy mieszkać może całkiem popsuć lub uratować nasz wypoczynek

Ze względu na swoją historię, Bełchatów wiązana jest głównie z rozwojem przemysłu. Dzisiaj jest to jednak również ośrodek naukowy i kulturalny. Urlopowicze coraz chętniej przyjeżdżają tu, aby się zrelaksować. Przyciąga ich historia tego miasta i niepowtarzalny klimat. Decydując się na miejsce wypoczynku, istotny jest jednak nie tylko wybór miasta, ale również miejsca na nocleg.
tatry szczyty

Jak spędzić sympatycznie weekend w Tatrach?

Pragnę podpowiedzieć internautom chcącym spędzić weekend w Tatrach, co w tak naprawdę mogą ciekawego zrobić. Uważam, że najważniejszą zaletą Tatr jest najzwyczajniej niezwykła przyroda, lecz nie jest powiedziane, iż warto tylko chodzić po górskich trasach. W szczególności, że niestety nie w każdym przypadku pogoda dopisuje. A poza tym, rozrywki o których za chwilę napiszę są bez dwóch zdań przyjemne. Zatem jeśli chcesz przekonać się, jak miło spędzić wolny czas, gorąco zapraszam do dokładnej lektury tekstu.
1 2