Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Zabytek
wakacje

Jeżeli zastanawiasz się nad wycieczką marzeń, lecz nie wiesz, który kierunek wybrać, musisz ruszyć do Azji

Azja jest piękna. To kontynent, który wabi swą historią i dziką przyrodą. Nadal nie do końca odkryta, ciągle mająca stos tajemnic, ciągle daleka i nieziemska, uwodzi masę turystów. Który obszar wziąć pod uwagę? W które miejsce wyruszyć?

Nie tylko Zakopane

O ile myślisz o wycieczce w Tatry, zastanów się, czy nie warto zobaczyć inne miejsce niż wybierane przez większość turystów Zakopane. Podhale chowa w sobie mnóstwo ciekawych miejsc, które są niedoceniane przez krajan. Najtrafniejszym przykładem jest urokliwa Białka Tatrzańska, która jest położona tylko 20 km od Stolicy Tatr. Jest to cicha i mała wieś górska, która zapewnia wiele atrakcji dla przyjezdnych.
Tatry

Urlop zdrowotny

Bez wątpienia każdy z nas czuje się już zmęczony nieustannym pośpiechem i codziennymi kłopotami. Dzisiejszy świat nas nie szczędzi i żyjemy pod wielką presją. W czasie światowego kryzysu obawiamy się o stratę pracy. Przychodzimy po ciężkim dniu do własnego domu, a tam czekają na nas problemy z dziećmi. Gdy idziemy w końcu do łóżka, stres nie pozwala nam usnąć. I znowu rankiem budzimy się zmęczeni.