Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Hobby
urodziny

Nietypowe upominki na specjalną okazję

Zazwyczaj niełatwo jest zakupić dobry podarunek – niezależnie, czy są to prezenty na urodziny, czy inną okazję. Naturalnie pierwszą sprawą, jaką warto uczynić przed wybraniem się na zakupy, jest spytanie, jakie hobby ma osoba, którą zamierzamy obdarować.
egzotyczna ryba

Męskie hobby - o wędkarstwie i nieodkrytych łowiskach

Uniwersalnie przyjęto, iż wyprawy wędkarskie to typowo męska profesja, trzeba z resztą przyznać, iż tak naprawdę niedużo pań frapuje się wędkarstwem. Powszechna Encyklopedia mówi, że wędkarstwo to zarówno typ sportu ale także i zapału, które polega głównie na łowiectwie ryb na wędkę.
na nartach

Gdzie wybrać się na zimowe wczasy?

Nadchodzi zima i zaczynają się rozmyślania, jak tam się mają nasze narty w piwnicy. Jednak, poza samym sprzętem, myślimy o tym gdzie na narty? Możliwości jest wiele. Jeśli spojrzymy na mapę świata, to przez dwanaście miesięcy znajdą się miejsca, gdzie można byłoby oddać się białemu szaleństwu. Jednak nie wszystkich stać na takie wyjazdy, gdzie nam się tylko podoba. Ale gdy na naszej półkuli jest zima, to posiadamy szalenie przystępną opcje jaką są polskie góry. W naszych górach jest ogrom miejsc, gdzie możemy poszusować na nartach.
Jazda konna

Może urlop w stadninie koni?

To fajnie, że ferie w naszym kraju są podzielone na kilka terminów, ponieważ tak naprawdę pewne stadniny koni, zwłaszcza umiejscowione w górach, dużo bardziej pękałyby w szwach. Należy wiedzieć, iż ciągle wśród dzieciaków i młodzieży rośnie miłość do koni. To dobrze, bo tak naprawdę nie sposób napisać o wadach jazdy na koniu. Bo takie nie istnieją!
żaglówka, rejs, jacht

Realizowanie niektórych pasji najlepiej zacząć przed 20-stką, bo później nie trzeba marnować czasu np. na uzupełnienie wymaganych kwalifikacji

Polacy mają różne hobby - jedni zbierają znaczki, a drudzy często jeżdżą na łyżworolkach. W opinii specjalistów zainteresowania odgrywają w życiu istotną rolę, a i wpisanie w CV oryginalnego zajęcia może w dużym stopniu przyczynić się do znalezienia fantastycznej pracy.
Obóz harcerski

Pociechy nie powinny się nudzić

Nie od dzisiaj wiemy, że im więcej luźnego czasu posiadają maluchy, tym więcej niebezpiecznych zabaw przychodzi im do głowy. Przez to właśnie rodzice starają się przykładać wszelkich sił, żeby w okresie wakacyjnym ich dzieci posiadały nie tylko najlepszą opiekę, ale równocześnie żeby posiadały jak najmocniej zaplanowany dzień, gdyż wtenczas już nie będą miały wolnego oraz energii na robienie głupstw, których potem mają szansę żałować.
jazda konna

Wspaniała przejażdżka – czyli z jakiego względu warto zapisać się na kurs jazdy konnej

Nie wiesz co robić w wolnych chwilach? Chciałbyś mieć jakieś hobby, ale nic interesującego nie przychodzi ci do głowy? Szukasz niebanalnego zajęcia, które by cie całkowicie pochłaniało i rozwijało cię? Znasz różne możliwości, ale żadna nie wydaje się wystarczająco pociągająca? Na pewno warto wypróbować naukę jazdy konnej. Nie jest to bardzo popularne hobby, chociaż nie ulega wątpliwości, że wielu ludzi kocha konie i na naukę jazdy z nieskrywaną przyjemnością, by się zapisali.