Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Hobby
Obóz harcerski

Pociechy nie powinny się nudzić

Nie od dzisiaj wiemy, że im więcej luźnego czasu posiadają maluchy, tym więcej niebezpiecznych zabaw przychodzi im do głowy. Przez to właśnie rodzice starają się przykładać wszelkich sił, żeby w okresie wakacyjnym ich dzieci posiadały nie tylko najlepszą opiekę, ale równocześnie żeby posiadały jak najmocniej zaplanowany dzień, gdyż wtenczas już nie będą miały wolnego oraz energii na robienie głupstw, których potem mają szansę żałować.
egzotyczna ryba

Męskie hobby - o wędkarstwie i nieodkrytych łowiskach

Uniwersalnie zaakceptowano, że wyprawy wędkarskie to zwykle męskie zajęcie, trzeba z resztą potwierdzić, że tak naprawdę niedużo pań interesuję się wędkarstwem. Powszechna Encyklopedia mówi, że wędkarstwo to zarówno odmiana sportu ale także i hobby, polegające przeważnie na łapaniu ryb na wędkę.
na nartach

Gdzie wybrać się na zimowe wczasy?

Nadchodzi zima i zaczynają się rozmyślania, jak tam trzymają się nasze narty w piwnicy. Jednak, poza samym sprzętem, myślimy o tym gdzie na narty? Opcji jest wiele. Jeśli będziemy patrzeć na cały świat, to przez dwanaście miesięcy znajdą się miejsca, gdzie można byłoby poddać się białemu szaleństwu. Ale nie zawsze stać nas na wyjazdy, gdzie nam się tylko podoba. Ale gdy na naszą półkulę przychodzi zima, to mamy szalenie przystępną opcje jaką są nasze góry. W naszych górach jest wiele miejsc, gdzie można poszusować na nartach.
żaglówka, rejs, jacht

Realizowanie niektórych pasji najlepiej zacząć przed 20-stką, bo później nie trzeba marnować czasu np. na uzupełnienie wymaganych kwalifikacji

Polacy mają różne pasje - jedni zbierają znaczki, a inni często jeżdżą na deskorolce. W opinii psychoterapeutów zainteresowania odgrywają w życiu istotną rolę, a i wpisanie w dokumenty aplikacyjne oryginalnego zajęcia może w dużym stopniu przyczynić się do znalezienia dobrej pracy.
urodziny

Nietypowe upominki na specjalną okazję

Najczęściej trudno jest nabyć właściwy upominek – nieważne, czy są to prezenty na urodziny, czy inną okazję. Naturalnie pierwszą kwestią, jaką należy załatwić przed wybraniem się na zakupy, jest spytanie, jakie zainteresowania wykazuje osoba, którą zamierzamy obdarować.
Jazda konna

Może urlop w stadninie koni?

To fantastycznie, że ferie w Polsce są podzielone na większą liczbę terminów, bo tak naprawdę niektóre stadniny koni, w szczególności umiejscowione w górach, dużo bardziej pękałyby w szwach. Trzeba wiedzieć, iż ciągle wśród dzieci i młodzieży rośnie miłość do jazdy konnej. To fantastycznie, bo tak naprawdę nie sposób napisać o wadach jazdy konnej. Bo takie w sumie nie istnieją!
jazda konna

Wspaniała przejażdżka – czyli z jakiego względu warto zapisać się na kurs jazdy konnej

Nie wiesz co robić w wolnych chwilach? Chciałbyś mieć jakieś hobby, ale nic interesującego nie przychodzi ci do głowy? Szukasz niebanalnego zajęcia, które by cie całkowicie pochłaniało i rozwijało cię? Znasz różne możliwości, ale żadna nie wydaje się wystarczająco pociągająca? Na pewno warto wypróbować naukę jazdy konnej. Nie jest to bardzo popularne hobby, chociaż nie ulega wątpliwości, że wielu ludzi kocha konie i na naukę jazdy z nieskrywaną przyjemnością, by się zapisali.