Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Noclegi
Urlop na Podlasiu

Gdzie można odpocząć letnią porą

Lato to okres poszukiwania idealnej opcji na urlop. Dużo osób okres wakacyjny planuje z dużym wyprzedzeniem. Jest to niezaprzeczalnie rozsądne podejście, tym bardziej że miejsca noclegowe lepiej jest wyszukiwać z wyprzedzeniem. W późniejszym czasie bowiem często pojawia się sytuacja, że wszystkie pokoje lub apartamenty są już zarezerwowane.
Ciechocinek

Wskazane jest zapoznać się z naszymi kurortamiŚwieradów Zdrój i Ciechocinek zapraszają turystów do zapoznania się z ofertą

Miejscowość taka jak Świeradów Zdrój znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, skąd blisko jest do Czeskiej Republiki czy do granicy z Niemcami. Odwiedziny w tej urokliwej miejscowości przynoszą turystom następne pokłady energii i okazują się świetną przygodą. Świeradowski klimat jest niepowtarzalny, co zgodnie przyznawane jest przez podróżnych. Wyjątkowe krajobrazy, czyste i górskie powietrze oraz dużo zielonych tras do dłuższych spacerów po górach i pagórkach… Całość sprawia, że niezwykle łatwo można się zakochać w tym miejscu.
kraków - zasypiam.pl

Urokliwe miasta w kraju - gdzie warto jechać

Choć pięknych miast w Polsce mamy wiele, to są takie, do których częściej powracamy. Kochamy je za zabytki, kulturę, specyficzny klimat i miłe wspomnienia. Takim miejscem jest Kraków. Miasto historyczne, przepełnione zabytkami światowej klasy i bogate w przedsięwzięcia kulturalne. Miasto, w którym czas płynie tylko sobie znanym rytmem...
salon

Eleganckie i tanie pensjonaty i apartamenty w Tatrach

Nie ma wielu bardziej odpowiednich miejsc na odpoczynek, aniżeli Tatry - przynajmniej jeżeli wchodzi w grę pobyt w Polsce. Jednak piękno polskiej części Tatr to jeszcze nie wszystko.
Tatry, Chochołowska

Gdzie najlepiej zarezerwować w Zakopanem?

Ostatnimi czasy Karkonosze stały się niesamowicie lubiane pośród naszych wschodnich sąsiadów. Góry są chętnie odwiedzanelatem, gdy temperatura jest właściwa do długich, wyżynnych wycieczek – marszy do Karpacza i głębiej w Tatry, do innych miejsc. Zimą za to Szklarska Poręba jest odwiedzana przez miłośników białego szaleństwa z całej Polski i z zagranicy. A co z okresem pomiędzy pogodnym lipcem i sierpniem a zimowym mrozem? Tatry jesienią to świetna propozycja na króciutki wypad. Polecam ci, żebyś już teraz zabukował sobie porządne noclegi w Karpaczu.
Wyprawy w góry

Eleganckie i niedrogie domki oraz apartamenty w Tatrach

Nie ma wielu odpowiedniejszych miejsc na odpoczynek, aniżeli Tatry - przynajmniej jeżeli wchodzi w grę pobyt w naszym kraju. Jednak piękno polskich gór to jeszcze nie wszystko. Trzeba również pamiętać, iż czymś bardzo istotnym jest to, aby dla osób wyruszających w tatry pensjonaty bądź apartamenty były w 100% komfortowe, a jeszcze na dodatek niezbyt drogie. Co zatem może zrobić taka osoba, która poszukuje eleganckich i relatywnie tanich noclegów w przykładowo Zakopanem, a więc stolicy polskich gór?
Mazury

Tanie i ciekawe oferty noclegowe w Mikołajkach

Mikołajki to dość niewielkie miasteczko, aczkolwiek naturalnie nie można odmówić mu powabu. Położone jest w malowniczej Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, w związku z tym wybierając się do tego miasteczka bezspornie będziesz zachwycony ślicznymi krajobrazami i znacznym nasyceniem naturalnych jezior.
Warszawa o zachodzie Słońca

Miasta w naszym kraju, które zdeterminowała historia

Stawiając na wczasy najczęściej kierujemy się najnowszymi trendami. Niemniej interesująca niż moda i moc atrakcji oraz rozrywek jest zwykle historia tego miejsca. Stawiając dziś na noclegi w Międzyzdrojach możemy czerpać z bezkresnej bazy ofert. Nie tylko wygodny nocleg jest istotny, ważna jest też historia wiążąca się z tym miejscem. Niegdyś nieopodal Międzyzdrojów mieściły się osady Kępieńce oraz Żelazo, które były istotnym centrum handlowym. Wiążę się z tym mnóstwo tradycji, które są kontynuowane nawet dziś!
Podróże z dzieckiem

Na urlop w góry!

Za oknem robi się coraz ładniej, a zatem nadchodzi czas wspaniały na odprężające wyjazdy. O ile myślisz, że współcześnie da się udać się w jakieś znane wypoczynkowe miejsce bez zarezerwowania nolegu na parę miesięcy przed dniem przyjazdu, muszę cię rozczarować – to jest mission impossible.
Morze, Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra - wypraw na urlop 2014

Jastrzębia Góra jest fragmentem miasta Władysławo, mieszczącego się u nasady Mierzei Helskiej – jednego z najsłynniejszych miejsc, wybieranych przez polskich letników na wakacje nad morzem Bałtyckim. Symbolem Jastrzębiej Góry jest barwny klif, który osiąga wysokość do trzydziestu trzech m n.p.m. U jego podnóża mieści się niesłychanie urozmaicona plaża - od wschodu skalista i piaszczysta od zachodu.
1 2 3 4 5 6