Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Noclegi
Karpacz, kościółek drewniany

Długi weekend w najbardziej popularnych polskich miejscowościach

W Polsce istnieje wiele miast, uznawanych za szczególnie atrakcyjne turystycznie. Popularność ta bierze się z różnych czynników. Mogą to być przykładowo różnorodne zabytki historyczne, których uroda przyciąga turystów. Bywają to również walory uzdrowiskowe, takie jak przykładowo występowanie wód leczniczych. W takiej sytuacji przyjezdni odwiedzający dane miasto jeżdżą tam na wyjazdy sanatoryjne.
Bukowina Tatrzańska

Jaki hotel w górach wybrać

Przed wybraniem się w góry można wypytać internautów o ich doświadczenia z podróży w Tatry bądź zaczerpnąć istotnym rad w wyborze najdoskonalszego miejsca na nocleg. Polecane hotele da się także odnaleźć w prasie specjalistycznej czy katalogach reklamowych wielkich i znanych firm hotelarskich. Noclegi Murzasichle czy może jakaś mała a także nieciekawa wioska? Należy się nad tym nieco zastanowić.
wycieczka

Poznaj klimat Krakowa - czemu tak często przyjeżdżamy do Krakowa

Kraków to jak wiadomo ostoja tradycji, również architektonicznej. Z tej przyczyny zachęcamy by popatrzeć na miasto z lotu ptaka. Pagórkowaty teren, Stare Miasto z Wawelem - ich widok pozostanie w naszej pamięci na zawsze. Lubimy Kraków za zabytki, kulturę, specyficzny klimat oraz miłe wspomnienia.
dubaj

Jakie egzotyczne zakątki możemy polecić tym wczasowiczom, którzy zamierzają w nadchodzącym roku spędzić wakacje za granicą

Głównie w reklamach promujących usługi parabanków pojawia się jeden charakterystyczny motyw. A mianowicie, szarym obywatelom cały czas przypomina się o niezrealizowanych wielkich marzeniach, czyli na przykład o egzotycznych wycieczkach. Ten fakt bez wątpienia nikogo nie zaskakuje, ponieważ wycieczka dookoła świata, na daleki kontynent albo przynajmniej nad Morze Śródziemne pociąga za sobą tak duże koszty, że rozsądni mężczyźni od razu rezerwują nocleg nad polskim morzem. Wygórowana cena jednakże z pewnością nie odstraszy wielbicieli dalekich podróży, zatem wycieczki na Bali lub Sumatrę czy Madagaskar raczej w kolejnych miesiącach nie przejdą do historii.
deska rozdzielcza

Rodzinny interesujący wyjazd wakacyjny. Specjalistyczne porady

Jeżeli chcemy wybrać się większą grupą na wspólny wypad, powinniśmy to zaplanować dużo wcześniej. Wszystko zależy od tego, gdzie zamierzamy się wybrać i kogo chcemy ze sobą wziąć. Jeżeli jednak wszystko sobie dokładnie zaplanujemy i wykonamy każdy punkt po kolei, to później czeka nas już tylko prawdziwa frajda.
Kołobrzeg

Masz hotel? Promuj się!

Osoby, które są właścicielami pensjonatów lub posiadają domy czy apartamenty do wynajęcia mogą zastanowić się nad promocją w internecie. Dziś zdecydowana większość turystów właśnie w ten sposób poszukuje noclegów na wakacje. Wybierz się nad polskie
nasze morze – apartamenty Kołobrzeg.

Jaki hotel na romantyczną kolację przy świecach?

Sala weselna to w dzisiejszych czasach żelazna podstawa - przecież jakby nie patrzeć nie zorganizujemy weselicha w jakiejś stodole albo remizie. Jednakże najzwyklejsza sala to nie wszystko. Byłoby wspaniale gdybyśmy dodatkowo najęli miejsce do spania - głównie dla małych dzieci oraz tych osób, które po prostu nieco przesadziły z alkoholem.
SPA Łazienki II w Ciechocinku

Jak warto spędzać urlop w Ciechocinku?

W ostatnich czasach można odnotować powtórny wzrost popularności kiedyś docenianych miejsc wypoczynkowych, takich jak chociażby Ciechocinek. Miejscowości takie przez ostatnią dekadę nie były zwykle zbyt atrakcyjnymi regionami, czego ważną przyczyną były negatywne stereotypy, które nagromadziły się od czasów obalonego ustroju.
1 2 3 4 5 6