Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Noclegi
salon

Eleganckie i tanie pensjonaty i apartamenty w Tatrach

Nie ma za wielu odpowiedniejszych miejsc na odpoczynek, niż Tatry - przynajmniej jeżeli wchodzi w grę pobyt w naszym kraju. Jednak piękno Tatr to jeszcze nie wszystko.
Plaża, muszla

Jak najlepiej zaplanować czas na kilka dni w długi weekend?

Zorganizowanie świetnych, pełnych wrażeń wczasów jest niezwykle nieproste, a jednocześnie skomplikowanie. Najczęściej wybieranymi miesiącami na wakacyjny wypoczynek są lipiec a także sierpień. Jednakże, kiedy wybieramy się za granice do ciepłych krajów to takimi najlepszymi miesiącami na odpoczynek są kwiecień, maj lub wrzesień. W krajach zagranicznych bardzo znana jest organizacja wczasów na własną rękę. Wtedy to od nas zależy gdzie i na jak długo chcemy pojechać.
widok na Zamek Wawelski

Noclegi w większych miastach

Duże miasta to miejsca szerokich możliwości w rozmaitych kwestiach. Można tam na przykład na wiele rozmaitych sposobów spędzać wolny czas. Zachęcająca jest także wielka różnorodność barów i restauracji i dostępnych w nich typów kuchni. Galerie handlowe i pozostałe miejsca kuszą możliwościami rozrywki, jakich nie znajdzie się w mniejszych miasteczkach.
Kraków, Wawel

Wczasy w Małopolsce – Kraków i Zakopane zapraszają

Dla podróżników poszukujących emocji oraz kolejnych miejsc do zwiedzenia organizatorzy wycieczek wciąż poszukują nowych rozwiązań. Kraków zaprasza wszystkich zainteresowanych polskimi legendami czy zainteresowanych historią naszego kraju. Atrakcyjne oraz wyjątkowo interesujące szlaki dopracowane przez cenionych przewodników imponują podróżującym swoją złożonością. Zwiedzanie Krakowa jeszcze nigdy nie było tak przyjemne, natomiast gama noclegowo-gastronomiczna tak rozbudowana.
Chorągiewki, plaża Niechorze

Kąty Rybackie - plan na rodzinne wakacje nad morzem Bałtyckim

Kąty Rybackie to niewielka, morska wieś rybacka, położona w gminie Rewal. Rejon ten znajduje się w propozycjach wakacyjnych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysokie urwisko w jednej z zatok, a także latarnia morska.
Poznań

W jakiej części miasta zabukować komfortowy nocleg będąc w Poznaniu?

Podejmowanie ogromnej ilości mniej lub bardziej kluczowych wyborów powiązanych z wyborem noclegu w tak wielkich miastach jak Poznań, zajmuje w dwudziestym pierwszym wieku cenny czas, który wielu ludziom ucieka nadzwyczaj prędko przez palce. Czy należy wybierać polecane ,a także niezwykłe noclegi w Poznaniu czy raczej coś taniego, ale mniej pewnego? Ryzyko w tego typu wypadkach rzadko, kiedy się opłaca.
dzieci

Jantar - i niesamowita tajemnica Bursztynowego Szlaku

Jantar to wieś letniskowa znajdująca się w województwie pomorskim, na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych. Nazwa wsi nie bez powodu odnosi się do jednego z największych bałtyckich skarbów, albowiem znajduje się ona na trasie dawnego Szlaku Bursztynowego. Z tego też powodu, każdego roku odbywa się tutaj finał Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu.
Urlop na Podlasiu

Gdzie można odpocząć letnią porą

Wakacje to czas poszukiwania jak najlepszej opcji na urlop. Wielu ludzi ten czas planuje o wiele wcześniej. Jest to z pewnością rozsądne podejście, zwłaszcza że miejsca na nocleg lepiej jest wyszukiwać z wyprzedzeniem. Później bowiem często pojawia się sytuacja, że wszystkie pokoje lub kwatery są już zarezerwowane.
apartamenty

Jakie warunki mieszkaniowe rekomendowane są na rynku w Polsce?

Apartamenty – gdzie najlepiej się zatrzymać w Polsce to niesamowicie często wpisywana w sieci fraza. Możliwości pojawiające się ze znaczną systematycznością na rynku wpisują się w aktualne potrzeby i wymagania klientów. Przemyślane rozwiązania okazują się dla wielu strzałem w dziesiątkę oraz to nie bez powodu.
Morze, Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra - wypraw na urlop 2014

Jastrzębia Góra jest fragmentem miasta Władysławo, leżącego u nasady Mierzei Helskiej – jednego z najpopularniejszych miejsc, wybieranych przez polskich letników na wakacje nad morzem Bałtyckim. Symbolem Jastrzębiej Góry jest fascynujący klif, który osiąga wysokość do trzydziestu trzech metrów nad poziomem morza U jego podnóża leży niesłychanie urozmaicona plaża - od wschodu skalista i piaszczysta od zachodu.
1 2 3 4 5 6