Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Noclegi
wycieczka

Poznaj klimat Krakowa - czemu tak często przyjeżdżamy do Krakowa

Kraków to jak wiadomo ostoja tradycji, również architektonicznej. Z tej przyczyny zachęcamy by popatrzeć na miasto z lotu ptaka. Pagórkowaty teren, Stare Miasto z Wawelem - ich widok pozostanie w naszej pamięci na zawsze. Lubimy Kraków za zabytki, kulturę, specyficzny klimat oraz miłe wspomnienia.
Chorągiewki, plaża Niechorze

Kąty Rybackie - plan na rodzinne wakacje nad morzem Bałtyckim

Kąty Rybackie to nieduża, nadmorska wieś rybacka, znajdująca się w gminie Rewal. Obszar ten znajduje się w propozycjach turystycznych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do najogromniejszych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysoki klif w jednej z zatok, a także latarnia morska.
Podróże z dzieckiem

Na urlop w góry!

Na dworze robi się coraz ładniej, a więc niebawem będzie czas wspaniały na odprężające eskapady. Jeżeli myślisz, że w obecnych czasach da się pojechać w jakieś znane wypoczynkowe miejsce bez zaklepania nolegu na sporo miesięcy przed wyjazdem, muszę cię rozczarować – to jest mission impossible.
widok na Zamek Wawelski

Noclegi w większych miastach

Największe miasta są miejscami szerokich możliwości w rozmaitych zakresach. Można tam przykładowo na wiele rozmaitych sposobów spędzać wolny czas. Zachęcająca jest również wielka różnorodność barów i restauracji i oferowanych w nich typów kuchni. Galerie handlowe i pozostałe miejsca zachęcają możliwościami rozrywki, których nie spotka się w małych miejscowościach.
apartamenty

Jakie warunki mieszkaniowe rekomendowane są na rynku w Polsce?

Apartamenty – gdzie najlepiej się zatrzymać w Polsce to bardzo często wpisywana w sieci fraza. Rozwiązania pojawiające się z ogromną systematycznością na rynku wpisują się w teraźniejsze potrzeby i wymagania klientów. Przemyślane rozwiązania okazują się dla wielu strzałem w dziesiątkę i to nie bez powodu.
dubaj

Jakie egzotyczne zakątki możemy polecić tym wczasowiczom, którzy zamierzają w nadchodzącym roku spędzić wakacje za granicą

Głównie w reklamach promujących usługi parabanków pojawia się jeden charakterystyczny motyw. A mianowicie, szarym obywatelom cały czas przypomina się o niezrealizowanych wielkich marzeniach, czyli na przykład o egzotycznych wycieczkach. Ten fakt bez wątpienia nikogo nie zaskakuje, ponieważ wycieczka dookoła świata, na daleki kontynent albo przynajmniej nad Morze Śródziemne pociąga za sobą tak duże koszty, że rozsądni mężczyźni od razu rezerwują nocleg nad polskim morzem. Wygórowana cena jednakże z pewnością nie odstraszy wielbicieli dalekich podróży, zatem wycieczki na Bali lub Sumatrę czy Madagaskar raczej w kolejnych miesiącach nie przejdą do historii.

Dokąd wybrać się na wakacje tego lata?

Praca w sezonie wiosenno- letnim to prawdziwa męka. Jak możemy się skupić na codziennych zajęciach, gdy na zewnątrz jest tak piękna aura? Ale gdy tylko wyłapiemy okazję, odcinamy się od naszych spraw i zaczynamy marzyć o urlopie w tym roku. Wielu ludzi ma schowane w najgłębszej szufladce radosne ulotki biur podróży i gdy nikt nas nie obserwuje, z energią je oglądamy, w poszukiwaniu najlepszych ofert na wczasy.
mieszkanie -  wystrój

Urlopowe oferty na interesujące wczasy

Organizując wczasy, to znaczy zwykle wypoczynek wraz ze wszystkimi bliskimi czy z przyjaciółmi, każdy z nas pragnie sięgać po znakomite rozwiązania. Ciekawe wczasy w mieście takim jak Pobierowo okazują się strzałem w dziesiątkę. Noclegi nad Bałtykiem są wyjątkowo atrakcyjne cenowo, co także w ogromnym stopniu zachęca do skorzystania z tak znakomitych opcji. Właściciele hoteli, hosteli, domów gościnnych czy apartamentów nie muszą wiele robić, by zaciekawić swoją ofertą potencjalnych gości.
Wybrzeże Bałtyku

Cudowny urlop nad polskim morzem

Wiele osób w okresie wakacyjnym decyduje się na urlop nad polskim morzem. Polskie morze temu sprzyja chociażby Ze względu na to, że polskie plaże są ogromnie przystępne. W odróżnieniu od wielu innych krajów Polska szczyci się komfortowymi, piaszczystymi plaże, które przyciągają wielu gości i z Polski i z zagranicy.
Urlop na Podlasiu

Gdzie można odpocząć letnią porą

Wakacje to czas poszukiwania optymalnej opcji urlopu. Dużo osób okres wakacyjny planuje z dużym wyprzedzeniem. Jest to niewątpliwie rozsądne rozwiązanie, zwłaszcza że miejsca na nocleg lepiej jest wyszukiwać z wyprzedzeniem. Później bowiem niejednokrotnie pojawia się sytuacja, że wszystkie miejsca noclegowe lub apartamenty są już zarezerwowane.
1 2 3 4 5 6