Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Praca
Studenci

Najbardziej perspektywiczne kierunki studiów - Turystyka i rekreacja

Każdy absolwent szkoły średniej, który chce rozpocząć studia magisterskie, musi zmierzyć się z poważnym wyborem - jaki kierunek kształcenia wybrać? Jest to zwłaszcza ważna decyzja, ponieważ ma ona wpływ nie tylko na kolejne 5 lat życia młodego człowieka ale również na jego późniejszą pracę zawodową i sytuację materialną. Podjęcia decyzji nie upraszcza chwiejna sytuacja na rynku zatrudnienia, który w kilku ostatnich latach zmienia się ustawicznie, razem ze zmianami globalnej i krajowej koniunktury.
autokar

Do jakiego kraju Polacy często wyjeżdżają na wakacje do pracy?

Nieciekawa sytuacja na polskim rynku pracy sprawia, że wiele osób musi opuścić swoją ojczystą ziemię i wyjechać za chlebem do innego państwa. Czyni to co raz więcej młodych ludzi. Czy taka rzeczywistość będzie jeszcze długo trwać? Co wpływa na taką kluczową decyzję?
integracja na imprezach

Organizacja imprez firmowych – doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy.

Obecnie coraz więcej firm zwraca uwagę na przeróżne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie zapotrzebowania, swoją ofertę przygotowało również pełno innych firm. Przykładowo wystarczy wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak organizacja imprez, by zaobserwować jak mnóstwo możliwości pomocy mamy.
budka na plaży

Ratownik wodny - interesujące info

Porada dla odrobinę bardziej wysportowanych osób - a może tak by zostać ratownikiem wodnym? Bardzo nobilitująca praca, w okresie letnim ratownicy wodni są niemalże na wagę złota. Jednak w wielkim błędzie jest młody człowiek, który sądzi, że absolutnie każdy kto potrafi dobrze pływać poradzi sobie ze świadczeniem ratowniczych usług. W żadnym razie nie należy tak myśleć!
integracja w pracy

Wyjazdy firmowe - świetna okazja do integracji pracowników.

Współcześnie coraz więcej korporacji zwraca uwagę na przeróżne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie upodobania, swoją ofertę przygotowało też mnóstwo innych firm. Przykładowo można wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak organizacja eventów, by przekonać się jak mnóstwo możliwości wsparcia mamy.
Questing – niezapomniana przygoda dla całej rodziny

Imprezy integracyjne są najlepszym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorstwa.

Aktualnie coraz więcej korporacji zwraca uwagę na rozliczne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie upodobania, swoją ofertę przygotowało również dziesiątki innych firm. Na przykład można wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak agencje eventowe, by zobaczyć jak bardzo dużo możliwości pomocy mamy.
ratownik

Czy zostanie ratownikiem wodnym to wskazany pomysł?

Praca wakacyjna to świetna okazja na dosyć duży profit - zwłaszcza Hiszpania, Wielka Brytania albo Finlandia są tymi kierunkami, które dają korzystną kasę. Jednakże akurat w owym artykule trochę bardziej skupmy się na zarabianiu w kraju. Przecież u nas także młodzi, uczniowie oraz studenci, mogą zarobić. W jakim miejscu? A gdzie w okresie letnim jest najwięcej ludzi? Oczywiście w najpopularniejszych kurortach wypoczynkowych. Praca w choćby Sopocie to okazja na zarobienie, lecz również zawsze można odpocząć, pobawić się, zwiedzić!
Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej - oferta edukacyjna

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła działalność w 2001r. jako uczelnia niepubliczna. Szeroka oferta oraz świetny poziom oferowany przez szkołę sprawiły, że szybko zyskała renomę wśród studentów, stając się silnym ośrodkiem edukacji.

Imprezy integracyjne są najlepszym rozwiązaniem dla każdego.

Aktualnie coraz więcej korporacji zwraca uwagę na rozmaite kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie zainteresowania, swoją ofertę przygotowało też dziesiątki innych firm. Na przykład można wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak eventy firmowe, by stwierdzić jak bardzo dużo możliwości wsparcia mamy.
Kalendarz

Czy znasz swoje prawa – urlop to ważna rzecz

Wakacje to ten moment, gdy najwięcej ludzi bierze urlop wypoczynkowy.Najczęściej w okresie wakacyjnych miesięcy wybieramy sobie dwa tygodnie, które chcemy mieć wolne. Czasem bywa tak, że pracownicy decydują się na dłuższy urlop wypoczynkowy na jesień, albo w czasie wiosny. Zwłaszcza, jeśli wybierają się do egzotycznych miejsc, gdzie tych parę tygodni nie robi różnicy jeśli idzie o temperaturę, lub odpoczywają aktywnie. Wędrówki górskie o wiele przyjemniej uprawia się jesienią niż w połowie lata, gdy w górach głównie leje.
1 2