Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Praca
Kalendarz

Czy znasz swoje prawa – urlop to ważna rzecz

Lato to ten moment, gdy najwięcej osób bierze urlop wypoczynkowy.Najczęściej w okresie letnich miesięcy wybieramy sobie czternaście dni, które będziemy mieć wolne. Czasem zdarza się, że pracownicy decydują się na dłuższy urlop wypoczynkowy jesienią, albo wczesną wiosną. W szczególności, jeśli jadą do egzotycznych miejsc, gdzie tych kilka tygodni nie robi różnicy jeśli chodzi o pogodę, lub odpoczywają aktywnie. Górskie wyprawy zdecydowanie przyjemniej uprawia się w czasie jesiennych miesięcy niż w środku lata, gdy w górskich okolicach głównie leje.

Imprezy integracyjne są najlepszym rozwiązaniem dla każdego.

W dzisiejszych czasach coraz więcej zakładów pracy zwraca uwagę na rozliczne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie potrzeby, swoją ofertę przygotowało także mnóstwo innych firm. Na przykład można wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak eventy firmowe, by stwierdzić jak bardzo dużo możliwości wsparcia mamy.
kolobrzeg

Właściwy wybór kijów do nordic walking

Wszyscy wiedzą, że ruch na świeżym powietrzu pozytywnie wpływa na zdrowie fizyczne i umysłowe, dlatego warto znaleźć interesującą, należycie dobraną i dobraną do wieku, chęci, także stanu zdrowia sferę sportu.
ratownik

Czy zostanie ratownikiem wodnym to wskazany pomysł?

Praca na wakacje to doskonała okazja na dosyć duży zarobek - zwłaszcza Włochy, Irlandia czy Finlandia są takimi kierunkami, które mogą dać niezłą kasę. Jednakowoż akurat w tym artykule bardziej skupmy się na zarobku w kraju. Przecież na terenie Polski także ludzie, uczniowie oraz studenci, są w stanie zarobić. Gdzie? No a gdzie w lecie jest największa liczba ludzi? Naturalnie w najpopularniejszych kurortach wypoczynkowych. Praca w chociażby Władysławie to okazja na zarobek, ale także można odpocząć, pobawić się, pozwiedzać!
Questing – niezapomniana przygoda dla całej rodziny

Imprezy integracyjne są najlepszym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorstwa.

Obecnie coraz więcej firm zwraca uwagę na różne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie potrzeby, swoją ofertę przygotowało też mnóstwo innych firm. Przykładowo można wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak agencje eventowe, by zobaczyć jak wiele możliwości pomocy mamy.
integracja na imprezach

Organizacja imprez firmowych – doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy.

Aktualnie coraz więcej zakładów pracy zwraca uwagę na rozmaite kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie zamiłowania, swoją ofertę przygotowało również dziesiątki innych firm. Przykładowo wystarczy wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak organizacja imprez, by stwierdzić jak dużo możliwości pomocy mamy.
budka na plaży

Ratownik wodny - interesujące info

Rada dla nieco bardziej usportowionych osób - a może zostać ratownikiem wodnym? Bardzo nobilitująca praca, w czasie wakacyjnym ratownicy wodni są niemal na wagę złota. Jednakże w bardzo dużym błędzie jest taki osobnik, który sądzi, że definitywnie każdy kto potrafi pływać na spokojnie sobie poradzi ze świadczeniem ratowniczych usług. Nigdy nie można w taki sposób rozumować!
integracja w pracy

Wyjazdy firmowe - świetna okazja do integracji pracowników.

Dziś coraz więcej zakładów pracy zwraca uwagę na rozliczne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie upodobania, swoją ofertę przygotowało również wiele innych firm. Na przykład można wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak organizacja eventów, by zobaczyć jak mnóstwo możliwości wsparcia mamy.
autokar - Volvo

Zatrudnienie na emigracji. Z jakich przedsiębiorstw korzystać?

Otwarte granice Unii Europejskiej dały dużo nowych rozwiązań ludziom, którzy poszukują zatrudnienia. Osoba poszukująca pracy fizycznej zarabia niekiedy na zachodzie nawet kilka razy więcej, niż za wykonanie tej samej pracy w Polsce. Wizja tak wysokiego dużych pieniędzy zachęca wiele osób pracujących fizycznie do państw jak na przykład: Holandia, Niemcy, Belgia czy Szwecja. Liczba osób szukających zatrudnienia rośnie wraz z obiecywanymi zarobkami, toteż najlepsze oferty znikają z biur zatrudnienia w pierwszej kolejności. Z uwagi jednak na znaczny dystans, większość emigrantów zarobkowych decyduje się na wybranie pracy w państwach sąsiednich z Polską. Największą popularność mają więc Niemcy.
Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej - oferta edukacyjna

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła działalność w 2001r. jako szkoła niepubliczna. Dobra oferta , a także bardzo wysoki poziom gwarantowany przez szkołę sprawiły, że bardzo szybko zdobyła renomę wśród studentów, zostając liczącym się ośrodkiem edukacji.
1 2