Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Praca

Imprezy integracyjne są najlepszym rozwiązaniem dla każdego.

Dziś coraz więcej zakładów pracy zwraca uwagę na przeróżne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie upodobania, swoją ofertę przygotowało też dziesiątki innych firm. Na przykład można wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak eventy firmowe, by przekonać się jak bardzo dużo możliwości wsparcia mamy.
ratownik

Czy zostanie ratownikiem wodnym to wskazany pomysł?

Praca na wakacje to bardzo dobra okazja na względnie duży profit - szczególnie Włochy, Anglia czy Dania są takimi kierunkami, które dają atrakcyjną kasę. Jednakowoż akurat w owym artykule trochę bardziej skupmy się na pracy w Polsce. Przecież w Polsce również młodzi, uczniowie i studenci, mogą zarobić. W którym miejscu? A gdzie w lipcu i sierpniu jest największa ilość osób? Naturalnie w popularnych kurortach turystycznych. Praca w chociażby Sopocie to idealna okazja na zarobek, ale również zawsze można wypocząć, pobawić się, pozwiedzać!
korek na autostradzie

Przewóz turystyczny osób w Polsce

Transport osób to niezwykle rozbudowana i skomplikowana dziedzina przemysłu transportowego. Największym wyzwaniem stojącym przed przedsiębiorstwem transportowym jest przewóz niewielkiej grupy osób na bardzo duże odległości. Jest to usługa szczególnie popularna wśród Polaków pracujących za granicą. Każdy klient, który pragnie skorzystać z tego typu usługi wyjeżdża z innego miejsca i zmierza w inną częśc kraju. Zorganizowanie takiej trasy sprawia więc olbrzymią trudność przewoźnikom. Jednak dzięki wykorzystaniu niezbyt dużych pojazdów osobowych, może być to interes finansowo korzystny.
budka na plaży

Ratownik wodny - interesujące info

Rada dla trochę bardziej usportowionych osób - może zostać ratownikiem wodnym? Wielce nobilitująca praca, w okresie letnim ratownicy wodni są niemalże na wagę złota. Jednak w bardzo dużym błędzie jest młody człowiek, który sądzi, że definitywnie każdy kto potrafi dobrze pływać poradzi sobie ze świadczeniem ratowniczych usług. W żadnym razie nie należy w taki sposób myśleć!
Kalendarz

Czy znasz swoje prawa – urlop to ważna rzecz

Lato to ten moment, gdy zasadnicza większość ludzi decyduje się na wzięcie urlopu. Zwykle w okresie wakacyjnych miesięcy planujemy sobie czternaście dni, które będziemy mieć wolne. Czasem bywa tak, że jakiś procent ludzi decyduje się na długi urlop wypoczynkowy jesienią, lub wczesną wiosną. Szczególnie, gdy wyjeżdżają do egzotycznych krajów, gdzie tych kilka tygodni nie ma znaczenia gdy chodzi o temperaturę, lub wypoczywają aktywnie. Górskie wyprawy zdecydowanie lepiej uprawia się w czasie jesiennych miesięcy niż w środku lata, kiedy w górskich okolicach głównie pada deszcz.
Questing – niezapomniana przygoda dla całej rodziny

Imprezy integracyjne są najlepszym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorstwa.

Aktualnie coraz więcej korporacji zwraca uwagę na różne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie potrzeby, swoją ofertę przygotowało też setki innych firm. Przykładowo można wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak agencje eventowe, by zaobserwować jak mnóstwo możliwości pomocy mamy.
autokar

Do jakiego kraju Polacy często wyjeżdżają na wakacje do pracy?

Beznadziejna sytuacja na ojczystym rynku pracy powoduje, że dużo osób jest zmuszona opuścić swoją ojczystą ziemię i wyjechać w poszukiwaniu zatrudnienia do obcego kraju. Decyduje się na to mnóstwo młodych ludzi. Czy taka sytuacja będzie się jeszcze długo utrzymywać? Co ma wpływ na taką kluczową decyzję?
plaża

Czy warto pracować w czasie sezonu letniego jako ratownik wopr?

Podobno ratownicy wodni zasadniczo nie uskarżają się na brak powodzenia - przecież najczęściej mogą się podobać znaczącej części żeńskiej populacji. No i to jest niemały plus zostania ratownikiem. Chociaż oczywiście ogólnie żaden ratownik nie wykonuje tego bardzo skomplikowanego zawodu z owej przyczyny. Oczywiście są również kobiety, które są ratowniczkami, ale akurat ów tekst głównie traktuje o facetach, którzy chcieliby pracować jako ratownicy. Zatem zastanówmy się czy ratownik wodny jest osobą, która jest tak naprawdę uradowana ze swojego życia zawodowego. Tak naprawdę nie ma fajerwerków, ale w zasadzie nie jest źle.
Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej - oferta edukacyjna

WSTiE w Suchej Beskidzkiej powstała w 2001r. jako uczelnia niepubliczna. Szeroka oferta edukacyjna oraz świetny poziom gwarantowany przez uczelnię sprawiły, że szybko zyskała szacunek wśród studentów, zostając silnym centrum edukacji.
Studenci

Najbardziej perspektywiczne kierunki studiów - Turystyka i rekreacja

Każdy absolwent szkoły średniej, który chce rozpocząć studia magisterskie, musi zmierzyć się z poważnym wyborem - jaki kierunek kształcenia wybrać? Jest to zwłaszcza ważna decyzja, ponieważ ma ona wpływ nie tylko na kolejne 5 lat życia młodego człowieka ale również na jego późniejszą pracę zawodową i sytuację materialną. Podjęcia decyzji nie upraszcza chwiejna sytuacja na rynku zatrudnienia, który w kilku ostatnich latach zmienia się ustawicznie, razem ze zmianami globalnej i krajowej koniunktury.
1 2