Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Imprezy
miasto nocą

”Miasto stu mostów” oglądane przez zagranicznych gości. Nietypowa mapa miasta

Na południe naszego kraju przybywa duża ilość obcokrajowców. Czasami z ludzkiej ciekawości, typowo urlopowo, czasami by studiować albo pracować zawodowo. Które miasta Polski południowej wybierają zwykle? Bliski zachodowi, uporządkowany Wrocław albo stary i piękny Kraków. W miastach tych nie tylko przyjezdni mogą szybko się zaaklimatyzować, ale również zaraz po wyjeździe szybko za nimi zatęsknić.
fajerwerki sylwestrowe

Gdzie chętnie spędzamy Sylwestra?

Jest parę takich dni w roku, które są dla nas bardzo ważne. Robimy zatem wszystko, aby były szczególne i zapisały się w naszej pamięci. Takim dniem jest na pewno Sylwester. Powitanie Nowego Roku to bardzo stary obyczaj, który oznacza rozpoczęcie nowego żywota. Można wszystko rozpocząć od początku. Otrzymujemy od losu następną szansę, aby zmienić nasze życie. Dlatego ta chwila jest dla nas tak niezmiernie ważna. Uwielbiamy celebrować Sylwestra w towarzystwie naszych najbliższych. Życzymy sobie tego wieczoru wszystkiego, co najcudowniejsze oraz spełnienia najskrytszych pragnień.
integracja w pracy

Wyjazdy firmowe - świetna okazja do integracji pracowników.

Współcześnie coraz więcej korporacji zwraca uwagę na przeróżne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie upodobania, swoją ofertę przygotowało też mnóstwo innych firm. Przykładowo można wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak organizacja eventów, by przekonać się jak mnóstwo możliwości wsparcia mamy.
Questing – niezapomniana przygoda dla całej rodziny

Imprezy integracyjne są najlepszym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorstwa.

Aktualnie coraz więcej korporacji zwraca uwagę na rozliczne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie upodobania, swoją ofertę przygotowało również dziesiątki innych firm. Na przykład można wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak agencje eventowe, by zobaczyć jak bardzo dużo możliwości pomocy mamy.
meble

Chcesz zorganizować swoim pracownikom szkolenie łączone z wyjazdem integracyjnym ? Radzimy, dokąd jechać!

Chyba każdy pracodawca wie doskonale, iż nic tak bardzo nie motywuje pracowników jak przykładowo zaplanowanie im weekendowego wyjazdu czy imprezy firmowej. Jeśli Ty także zastanawiasz się nad tą możliwością, a równocześnie chciałbyś połączyć taki wyjazd z czymś mocniej pożytecznym, wtedy bez wątpliwości musisz zainteresować się opcją zorganizowania wyjazdu integracyjnego połączonego z jakimś przydatnym kursem na przykład w Szklarskiej Porębie.
ślub

Niezwykły ślub poza granicami kraju

W ostatnich latach napotykamy się co raz częściej na osoby, które są w stanie poświęcić ogromne pieniądze, aby zrealizować swój wymarzony ślub. Źródła takiego podejścia mogą leżeć z jednej strony w chęci wydania pieniędzy na ten jeden jedyny dzień w życiu, a mogą być też podparte oczekiwaniami rodziny i chęcią pokazania się w jak najlepszym świetle. Czasami pary młode odważają się wziąć wielki kredyt, aby tylko nie wyjść na centusia.
Remiza docieplonego bloczkami YTONG MULTIPOR pałacu w niemieckim miasteczku Lieser

Upragnione wesele wyłącznie mieście Brzezina

W mieście Brzezina mieszka blisko 180 000 osób, nie trudno, więc domyślić się, ile każdej soboty par organizuje tam ślub. Z tego względu baza gastronomiczna, a także hotelowa jest tam atrakcyjna i wciąż prężnie rozwijana tak, żeby podołać oczekiwaniom młodej pary i ich gości.

Urządzanie wesela w wynajętej sali

Większa część par biorących ślub decyduje się na wesele. Impreza tego rodzaju może mieć różną skalę. Czasami jest to tylko nieduże uroczyste spotkanie dla najbliższych krewnych, zorganizowane w swoim domu. Część ludzi jednak preferuje wystawne bale na setki osób. W takiej sytuacji najczęściej w mieszkaniu nie ma wystarczającej ilości miejsca i niezbędne staje się wynajęcie odpowiedniej sali.
integracja na imprezach

Organizacja imprez firmowych – doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy.

Współcześnie coraz więcej przedsiębiorstw zwraca uwagę na przeróżne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie zapotrzebowania, swoją ofertę przygotowało również setki innych firm. Na przykład wystarczy wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak organizacja imprez, by przekonać się jak mnóstwo możliwości wsparcia mamy.

Imprezy integracyjne są najlepszym rozwiązaniem dla każdego.

Aktualnie coraz więcej korporacji zwraca uwagę na rozmaite kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie zainteresowania, swoją ofertę przygotowało też dziesiątki innych firm. Na przykład można wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak eventy firmowe, by stwierdzić jak bardzo dużo możliwości wsparcia mamy.
1 2