Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Podróżni
plaża w Hiszpanii

Majorka i Tajlandia – idealny urlop

Majorka i Tajlandia to dwa świetne miejsca będące gwarancją udanego wypoczynku. Cudowne chwile przeżyją tam zarówno osoby pragnące zrelaksować się w rodzinnym gronie, dzielni poszukiwacze wrażeń, jak i wielbiciele muzyki i upojnej zabawy. Zarówno Majorka, jak i Tajlandia są miejscami gdzie poznać można imponujące zabytki, zrelaksować się na piaszczystych plażach i kosztować wyszukane dania.
wakacje nad morzem

Fantastyczny urlop na Wyspach Kanaryjskich - co trzeba zwiedzić

Większość naszych rodaków ma już wakacyjny wyjazd za sobą. Rodziny muszą brać urlopy w czasie letnim ze względu na swoje dzieci, które we wrześniu już wracają do szkół. Stad też rodzicie korzystają ze swojego wolnego właśnie w szczycie sezonu, gdy nad woda jest okropny tłok, a ceny są bardzo wysokie. Jeśli jednakże możemy sobie pozwolić na urlop po sezonie, to naprawdę trzeba to uczynić. We wrześniu turnusy są już dużo tańsze, a w bardzo modnych miejscach nie ma już takich tłumów turystów.
Poznań

Bardzo dobrze znane i bardzo często wizytowane Hotele w mieście Poznań.

Poznań jedno z bardzo często odwiedzanych leżące w zachodniej części miast kraju. Swoją historią dociera czasów Piastów. Zatem nie powinno się dziwić, że spore rzesze turystów nie tylko obcokrajowców jak i również z samej Polski licznie je zwiedzają. Co roku miasto zwiedza kilkaset tysięcy podróżnych w czasie samych targów Polagra. To jedno z największych spotkań producentów maszyn rolniczych w Europie i chyba przeogromny tego typu event w Polsce.
Morze, Jastrzębia Góra

Urlop wraz z najbliższymi w doskonałej cenie

Znakomite oferty noclegowe, jakie tylko zaoferować może teraz swoim gościom Jastrzębia Góra, to niemal do ideału dopracowane warunki. Spełnianie kryteriów, wciąż coraz wyższych, to prawdziwa pasja organizatorów takich wczasów. Współpracują oni w pełnym wymiarze z właścicielami różnych miejsc noclegowych z poszczególnych miast w Polsce. Spora paleta propozycji do wyboru w znacznym stopniu przekłada się na rosnące zainteresowanie, choćby nawet niedługim wypoczynkiem, w Jastrzębiej Górze wraz z rodziną.
na wesele

Dokąd pojechać na urlop? Nasze propozycje

Zastanawiasz się gdzie w tym roku wybrać się na urlop? Nasza propozycja to Dominikana.


Dokąd pojechać na urlop? Nasze propozycje

Nie bez przyczyny jest ona mieniona Perłą Karaibów. Wzdłuż jej wybrzeży ciągną się piaszczyste plaże, uznawane za jedne z najładniejszych na globie, w głębi lądu z kolei czekają na łazików szczyty górskie jak też piękne wodospady.
Węgry Budapeszt

Fajne miasta na Słowacji i Węgrzech

Słowacja i Węgry są bardzo ładnymi krajami. I choć tak naprawdę na świecie generalnie dosłownie wszystkie państwa mają podróżnym sporo do zaoferowania, to fakty są takie, że w sumie Słowacy oraz Węgrzy naprawdę powinni być bardzo dumni z własnego państwa. Sporym atutem owych miejsc jest to, akurat z polskiego punktu widzenia, że jakby nie patrzeć są blisko nas. W szczególności mieszkańcy południa Polski nie mają daleko. A więc: w jaki sposób zorganizować sobie przednią wycieczkę po Słowacji bądź Węgrzech? Początkowo warto spojrzeć bliżej na Słowację.