Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Zdrowie
wakacje w mieście

Wszystkie wskazówki jakie musisz dowiedzieć się o organizacji czasu wolnego

Na ten moment nasze pociechy czekały od dawna. Można rzec, że liczyły tygodnie do tego uroczystego momentu, kiedy zabrzmi ostatni raz dzwonek i w końcu zaczną się wakacje. Przez cały rok nasze dzieci sumiennie wypełniały swoje obowiązki. Odrabiały zadania domowe, zdobywały dobre oceny i starały się nie broić za bardzo. Również w domu starały się okazać pomocne. Dlatego teraz należy się im za ten wytrwały trud nagroda. Co jednakże zrobić, jeżeli nie jesteśmy w stanie wyprawić je na dwutygodniowe kolonie w jakiejś atrakcyjnej miejscowości?
Sandomierz

Gdzie można pojechać na weekend?

Tempo naszego życia jest niezwykle zawrotne. Nasza codzienność to nieustanna bieganina oraz długa lista niezwykle istotnych spraw do załatwienia. W pracy spędzamy mnóstwo godzin, a często bywa i tak, że musimy ją dokańczać w czasie wolnym. Z tego powodu brakuje nam czasu na kontakt z najbliższymi oraz porządny wypoczynek. Za mało sypiamy i bywamy przemęczeni. Próbujemy pobudzić się do życia wielkimi ilościami mocnej kawy.
Autokar turystyczny

Przewozy turystyczne osób jako bardziej opłacalna propozycja w stosunku do drogich lotów turystycznych

Pracoholizm pomału staje się następną chorobą cywilizacyjną. Z powodu niezbyt ciekawej sytuacji na polskim rynku pracy, staramy się wykazywać dużo więcej zaangażowania w naszej korporacji. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że w naszych czasach bardzo prosto jest utracić posadę, bo pracodawca zawsze może to wyjaśnić globalnym kryzysem lub cięciem etatów. Dlatego staramy się spędzać w naszej pracy bardzo dużo czasu, narażając na szwank nie tylko nasz ogólny stan zdrowia, ale też stosunki z naszą rodziną.
Apartamentowiec nad morzem Dune

Kołobrzeg doskonałym miejscem na odpoczynek

Tryb życia, jaki w aktualnych czasach prowadzimy nie sprzyja naszemu zdrowiu. Jesteśmy non stop zabiegani, przemęczeni, niewyspani. Trzeba, choć na sekundkę odetchnąć i zadbać o swoje zdrowie. Świetnym rozwiązaniem jest wybranie się na dłuższy pobyt do sanatorium, a dla osób, które nie posiadają za bardzo dużo wolnego czasu – trzy dniowy pobyt w spa.
hotel SPA

Niewiarygodny oraz niezapomniany weekend w SPA - Polanica Zdrój

Hotele SPA cieszą się dużą popularnością, bowiem oferują sporo zabiegów SPA dla kobiet i mężczyzn. Zabiegi SPA to cudowne zabiegi lecznicze oraz odprężające, przeważnie z wykorzystaniem wody, która ma niewiarygodne właściwości medyczne oraz rehabilitacyjne. Wybierając się do SPA możesz skorzystać z całej masy fenomenalnych zabiegów, takich jak na przykład masaże ciała, maseczki, sauna, kąpiele z wonnymi olejkami, masaże wodne, zabiegi odchudzające i antycellulitowe i wiele innych.

Zatroszczmy się o swoje samopoczucie w trakcie urlopu

Okres urlopowy już za pasem. Wielu z nas zastanawia się, gdzie tego roku pojechać na wczasy z najbliższymi. Nie jesteśmy w stanie się już doczekać tych kilkunastu dni totalnej swobody. Jesteśmy już zmęczeni codziennymi powinnościami. Podczas pracy cały czas jesteśmy narażeni na stres. W domu czekają na nas problemy z dziećmi. Funkcjonujemy na wysokich obrotach. Oprócz tego, mamy złe zwyczaje żywieniowe. Nie spożywamy posiłków o regularnych porach. Jemy zwykle cokolwiek i byle gdzie. Naszym celem jest tylko zaspokojenie głodu. Tymczasem, w naszych komórkach brak niezbędnych składników odżywczych. To przez to czujemy się ciągle wyczerpani i zestresowani. Posiadamy słabą odporność. Brak regularnego ruchu sprawia, że jesteśmy zupełnie bez formy. To wszystko nie tylko fatalnie odbija się na naszym zdrowiu, ale także negatywnie wpływa na nasz nastrój.