Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Zdrowie
Apartamentowiec nad morzem Dune

Kołobrzeg doskonałym miejscem na odpoczynek

Tryb życia, jaki w aktualnych czasach prowadzimy nie sprzyja naszemu zdrowiu. Jesteśmy non stop zabiegani, przemęczeni, niewyspani. Trzeba, choć na sekundkę odetchnąć i zadbać o swoje zdrowie. Świetnym rozwiązaniem jest wybranie się na dłuższy pobyt do sanatorium, a dla osób, które nie posiadają za bardzo dużo wolnego czasu – trzy dniowy pobyt w spa.
hotel SPA

Niewiarygodny oraz niezapomniany weekend w SPA - Polanica Zdrój

Hotele SPA cieszą się dużą popularnością, bowiem oferują sporo zabiegów SPA dla kobiet i mężczyzn. Zabiegi SPA to cudowne zabiegi lecznicze oraz odprężające, przeważnie z wykorzystaniem wody, która ma niewiarygodne właściwości medyczne oraz rehabilitacyjne. Wybierając się do SPA możesz skorzystać z całej masy fenomenalnych zabiegów, takich jak na przykład masaże ciała, maseczki, sauna, kąpiele z wonnymi olejkami, masaże wodne, zabiegi odchudzające i antycellulitowe i wiele innych.
Autokar turystyczny

Przewozy turystyczne osób jako bardziej opłacalna propozycja w stosunku do drogich lotów turystycznych

Pracoholizm pomału staje się kolejną chorobą cywilizacyjną. Ze względu na niezbyt ciekawa sytuację na polskim rynku pracy, próbujemy bardziej angażować się w pracę w naszej korporacji. Wiemy bowiem, że w obecnych czasach niezwykle łatwo jest utracić posadę, bo szefostwo zawsze jest w stanie to uzasadnić światowym kryzysem albo cięciem etatów. Dlatego spędzamy w naszej pracy bardzo dużo czasu, narażając na szwank nie tylko nasz ogólny stan zdrowia, ale też relacje z naszą rodziną.
wakacje w mieście

Wszystkie wskazówki jakie musisz dowiedzieć się o organizacji czasu wolnego

Na ten czas nasze dzieciaki oczekiwały z utęsknieniem. Można powiedzieć, że liczyły dni do tego cudownego momentu, kiedy zabrzmi po raz ostatni dzwonek i wreszcie rozpoczną się wakacje. Przez okrągły rok nasze pociechy pieczołowicie wypełniały swoje zobowiązania. Robiły prace domowe, walczyły o najwyższe noty i próbowały nie broić za bardzo. Również w gospodarstwie domowym starały pomagać. Dlatego obecnie należy się im za tę wytrwałą pracę nagroda. Co jednak zrobić, jeżeli nie stać nas na dwutygodniowe kolonie w jakiejś popularnej miejscowości?

Zatroszczmy się o swoje samopoczucie w trakcie urlopu

Okres urlopowy już za pasem. Wielu z nas zastanawia się, gdzie tego roku pojechać na wczasy z najbliższymi. Nie jesteśmy w stanie się już doczekać tych kilkunastu dni totalnej swobody. Jesteśmy już zmęczeni codziennymi powinnościami. Podczas pracy cały czas jesteśmy narażeni na stres. W domu czekają na nas problemy z dziećmi. Funkcjonujemy na wysokich obrotach. Oprócz tego, mamy złe zwyczaje żywieniowe. Nie spożywamy posiłków o regularnych porach. Jemy zwykle cokolwiek i byle gdzie. Naszym celem jest tylko zaspokojenie głodu. Tymczasem, w naszych komórkach brak niezbędnych składników odżywczych. To przez to czujemy się ciągle wyczerpani i zestresowani. Posiadamy słabą odporność. Brak regularnego ruchu sprawia, że jesteśmy zupełnie bez formy. To wszystko nie tylko fatalnie odbija się na naszym zdrowiu, ale także negatywnie wpływa na nasz nastrój.
Sandomierz

Gdzie można pojechać na weekend?

Tempo naszego życia jest niezwykle zawrotne. Nasza codzienność to stała gonitwa oraz długa lista pilnych spraw do rozwiązania. Za pracowniczym biurkiem spędzamy mnóstwo godzin, a czasami bywa i tak, że jesteśmy zmuszeni ją dokańczać w czasie wolnym. Z tego powodu brakuje nam czasu na kontakt z najbliższymi oraz porządny wypoczynek. Za mało śpimy i jesteśmy notorycznie zmęczeni. Chcemy pobudzić się do życia wielkimi ilościami mocnej kawy.