Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Kraków
Kraków

Gdzie upolować ładne upominki z wyjazdu do Krakowa?

Wakacje w Krakowie to zwiedzanie tych punktów miasta, które kojarzone są zwykle z wycieczkami szkolnymi. Pocztówkowe zabytki oglądane są jako element obowiązkowy już na początku wycieczki. Później pozostaje czas na przyjemności. Jedną z nich są zakupy.
Busy Kraków

Czym poruszać się po aglomeracji krakowskiej i sąsiedztwie?

Kraków, dawna stolica Polski, jest jedynym z najstarszychaglomeracji miejskich , o ponad tysiącletniej historii, z wieloma atrakcjami turystycznymi oraz zamkiem królewskim na Wawelu, magnetyzuje nie tylko polskich przyjezdnych ale i zagranicznych. Zanim jednak pojedziemy do Krakowa i okolic, warto zastanowić się, jak przemieszczać się w wybrane przez nas miejsce oraz jaki środek lokomocji wybrać. Najlepiej wybrać busy Kraków.
Samochód terenowy marki Ford

Kraków, doskonałe miejsce na spędzenie weekendu.

Kraków uchodzi za jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Jego niezliczone zabytki i barwna historia powodują, że miasto jest wyjątkowo atrakcyjne turystycznie. Jest najczęściej zwiedzanym polskim miastem, rocznie przyjeżdża go odwiedzić 7 do 8 mln turystów. Liczba jest okazała, a miliony ludzi nie powinna być w błędzie. A zatem co powinniśmy zobaczyć?
Karpacz, kościółek drewniany

Długi weekend w najbardziej popularnych polskich miejscowościach

W Polsce jest wiele miast, uznawanych za bardzo atrakcyjne turystycznie. Popularność ta bierze się z różnych warunków. Są to na przykład różnego rodzaju zabytki architektury, których uroki przyciągają turystów. Mogą to być również walory uzdrowiskowe, takie jak przykładowo obecność wód leczniczych. W takim przypadku turyści odwiedzający daną miejscowość wybierają się tam na wyjazdy sanatoryjne.
Galeria handlowa

W jakie miejsca warto pójść na zakupy w Krakowie?

Kraków to jedno z najpiękniejszych miast Polski, do którego stale przybywa ludność z całego kraju, spragniona nowych możliwości edukacyjnych, zawodowych czy towarzyskich. Nie należy się wobec tego dziwić, że w mieście powstaje faktycznie spora liczba wszelkiego rodzaju sklepów, które chcą skorzystać z faktu, że w Krakowie mieszka tak duża liczba osób.
Limuzyna

Auta służbowe i autokary do wynajęcia – rewelacyjne ceny

Wskazane jest zwrócić uwagę na opcje, z jakimi wychodzi do klientów sprawdzona i warta zaufania firma autokarowa z Krakowa. Bogactwo ofert, jakie są nieustannie aktualizowane, imponuje osobom zainteresowanym oferowanymi im możliwościami. Patrząc na autokary Kraków gwarantuje idealne przygotowanie oraz zagwarantowanie najlepszej jakości. Wśród niesamowicie rekomendowanych zamówień są te niejednokrotnie testowane przez klientów, którzy w internecie zostawiają szczególnie pozytywne opinie.
Kraków

W jakie pamiątki warto zaopatrzyć się w Krakowie? Co można polecić?

Miejsc, w których możemy dostać piękne pamiątki, jest w Krakowie całkiem dużo. Jednakże jeśli interesuje nas coś więcej niż magnes na lodówkę czy pocztówka, to warto postarać się odnaleźć te najciekawsze rzeczy, oryginalne krakowskie pamiątki. Czy każdy wie, jak one wyglądają?
Kraków

Ogromne zainteresowanie Krakowem oraz spotykanymi tam warunkami

Znaczna oferta, swoim zasięgiem obejmująca znakomite oraz najbardziej wygodne apartamenty w Krakowie odpowiada osobom zaciekawionym. Warto ciągle odświeżać obecne oferty, by ciągle być dobrze poinformowanym o innowacjach. Testując wskazane opcje mamy szansę zetknięcia się z wyjątkowymi warunkami. Była stolica kraju ma to do siebie, że nierzadko przyciąga swym urokiem też gości spoza granic kraju. Europejczycy chętnie zapoznają się z historią Polski oraz miasta Krakowa.

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Gdzie jedziesz na wakacje? Do tropikalnych krajów? A może kuszą cię sąsiednia Słowacja, atrakcje w Czechach? A czy zwiedziłeś już wystarczająco, internauto, swój kraj?

Tak wielu rodaków uwielbia wyjeżdżać za granicę, nie odkrywając wcześniej dogłębnie, jakie są urokliwe atrakcje turystyczne w Polsce. A wszakże można zrobić sobie wakacje taniej i lepiej, zamiast oszczędzać na bilet lotniczy do Egiptu czy Grecji. Nasz kraj może nie charakteryzuje się wielką powierzchnią, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są świetne i bardzo często niedoceniane przez urlopowiczów.
Kraków, Wawel

Zakwaterowanie w Krakowie i Warszawie

Kraków. Miasto magiczne, zabytkowe i bogate w kulturalne wydarzenia. Miasto, w którym czas płynie innym rytmem... Czy istnieje jednak możliwość dla przybyszy odwiedzających miasto, aby choć przez chwilę poczuli magię tego miejsca? Ponieważ aby w pełni radować się krakowskimi, turystycznymi atrakcjami musimy zapewnić sobie choć parę noclegów.
1 2