Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Przyroda
palma na Karaibach

Z jakich powodów Jamajka stała się tak popularnym miejscem wakacyjnych wyjazdów, jakie atrakcje może zaproponować

Wyspy Karaibskie od bardzo dawna są marzeniem osób chcących poznać odrobinę egzotyki i wypocząć od codziennych stresów i nerwów. I obecnie nie będzie problemu, aby te marzenia spełnić, bowiem wycieczki w tamten rejon świata są ogólnie dostępne, a i ceny są coraz niższe.
Pieniny, góry

Wypoczynek w kraju - jaki kierunek obrać

Polska jest państwem niezwykle zróżnicowanym pod wieloma aspektami. O jej atrakcyjności świadczy między innymi zróżnicowanie terenu i wysokości. Jest tu także wiele zachęcających miejsc na wypoczynek ze względu na obecność jezior lub czystych rzek. O dodatkowej atrakcyjności świadczy dostęp do morza. Z tego powodu obywatele Polski mają dużo różnych możliwości spędzania wolnego czasu oraz wyjazdów wakacyjnych. Pomimo tego aktualnie często obywatele wyjeżdżają na urlopy za granicę, często nie będąc w pełni świadomymi piękna własnych okolic.
Ogród pełen cienia

Udany weekend poza Warszawą

Po całym tygodniu męczącej pracy nadszedł czas na przysługujący, weekendowy odpoczynek. Gdy zanosi się dobra pogoda nie należy pozostać w domu tylko udać się gdzieś na weekendowy wyjazd. Zapewne o wiele bardziej wypocznie się na łonie przyrody niż pozostając w czterech ścianach. Agroturystyka mazowieckie ma do zaoferowania sporo interesujących propozycji.
wielkanoc w górach

Kiedy warto jechać w góry?

Góry to głównie oszałamiające pejzaże, czyste powietrze, cudowna przyroda i dzikie zwierzęta.


Kiedy warto jechać w góry?

Te atrakcje zagwarantowane mamy właściwie w każdym sezonie. Jednak kiedy najlepiej wyruszyć w góry tak by w pełni skorzystać z ich uroków zależy od preferencji każdego łazika.

Ciekawe miejsca na aktywny urlop czyli co proponują w dalszym ciągu niedostępne i dzikie Bieszczady

Bieszczady to jest jednym z nielicznych naprawdę dzikich, nie do końca poznanych jeszcze regionów w naszym kraju. W ostatnich latach bardzo się to zmienia, turystyka coraz bardziej się promuje, pojawiają się kolejne rozrywki i miejsca noclegowe, ale w dalszym ciągu jeszcze im daleko do tej komercyjnej masówki, którą można zobaczyć na przykład w Zakopanem.
port na Malediwach

W jakim miejscu znaleźć można raj na ziemi czyli co interesującego mogą zaproponować dla turystów Malediwy.

Na pięknych wodach na Oceanie Indyjskim leży archipelag wspaniałych wysp, znany jako Malediwy. Zajmuje on około 300 kilometrów kwadratowych, na których znajduje się więcej niż tysiąc wysepek oraz wysp, zlokalizowanych na 26 atolach. Malediwy zawdzięczają swój niezwykły charakter bardzo specyficznemu położeniu.
Morze, Mielno

Gdzie wybrać się na wakacje nad morzem?

Wybierając się nad polskie Morze Bałtyckie mamy dosyć często olbrzymi problem z wyborem miejsca, które będzie dla nas najwygodniejszym rozwiązaniem. Baza turystyczna na wybrzeżu jest coraz bardziej rozwinięta i stąd też mamy szansę wybierania spośród wielu. Jednym z najbardziej trafnych wyborów na jaki możemy się zdecydować jest Ustka.
Bali

Dalekie wyprawy okazują się rzeczywiście interesujące, może najbliższy urlop spędzisz na Bali?

Z każdym rokiem dalekie wyprawy cieszą się wśród Polaków coraz znaczniejszym zainteresowaniem. Spowodowane bywa to w ogromnej mierze dogodnością podróżowania po świecie, jak także obniżeniem kosztów zagranicznych wczasów w stosunku do wypoczynku w kraju. Naturalnie na ekskluzywne wczasy w dalekim regionie świata trzeba zagospodarować znaczniejsze sumy, lecz wielokrotnie urlopowicze wolą zainwestować większe fundusze raz na parę lat oraz przeżyć wspaniałą przygodę.