Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Bałtyk

Grzybowo

Grzybowo to cicha wieś wypoczynkowa mieszcząca się w województwie zachodniopomorskim, 6 km na zachód od Kołobrzegu. Grzybowo jest dosyć specyficznie usytuowane na terenie tak zwanej depresji grzybowskiej (0, 30 - 1, 00 m p.p.m.) . Grzybowo leży w Strefie Chronionego Krajobrazu, gdzie obowiązują zasady Strefy Ochrony Uzdrowiskowej.
Sopocka plaża

Wiosna nad Bałtykiem

Wiosna w tym roku jest mocno opóźniona, jednak nie oznacza to od razu, że lato okaze się chłodne. Meteorolodzy przewidują, że letnia porą będziemy radować się ciepłymi dniami. Dlatego warto w tym sezonie udać się nad Baltyk. Jak powszechnie wiadomo, w tym obszarze państwa można znaleźć dużo miejsc urlopowych. W tym tekście rekomendujemy Kołobrzeg. Pensjonaty tam są zazwyczaj utrzymane na wysokim poziomie, a koszty są przyjazne dla odwiedzających. Ta pomorska miejscowość to dobry wybór dla wszystkich, którzy mają powyżej uszu hałaśliwych kurortów, takich jak np. Niechorze. Kołobrzeg to metropolia z długą tradycją, z tego powodu milo spędzą tam wolny czas osoby, które interesują się przeszłością i zabytkowymi budowlami.
Tatry

Lato to najcudowniejszy okres w roku - wszyscy jadą na urlop i cieszą się jak dzieci

Wakacje są po to, by odpoczywać. Wszyscy chcą uciekać na dawno wyśnione wyjazdy. Rodacy w sporej mierze bywają miłośnikami letnich wczasów nad Bałtyk.
plaża w Międzyzdrojach

Cudowne odpoczynek 2014 w Zatoce Pomorskiej

Międzyzdroje to letnia metropolia Pomorza Zachodniego i miejscowość lecznicza o ponad 100-letniej historii. Miasto położone jest w środkowej części wybrzeża wyspy Wolin, nad Zatoką Pomorską. Międzyzdroje to kurort niebywale piękny. Fantastyczne domy i hotele zlokalizowane wśród drzew, deptak, molo, port rybacki, wydmy, piaszczysty brzeg i Bałtyk rewelacyjnie się tutaj ze sobą komponują i stanowią barwną całość. Ogromna baza noclegowa oferuje licznym urlopowiczom apartamenty znajdujące się przy samej plaży a także interesujące cenowo noclegi. Międzyzdroje to, wszak prawdziwy turystyczny raj.

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Dokąd udajesz się na wczasy? Do tropikalnych krajów? A może kuszą cię niedaleka Słowacja, atrakcje w Niemczech? A czy znasz już dobrze, internauto, Polskę?

Tak wielu rodaków uwielbia jeździć za granicę, nie dowiadując się wcześniej dokładnie, jakie są piękne atrakcje turystyczne w Polsce. A przecież można zrobić sobie wakacje taniej i lepiej, zamiast oszczędzać na bilet lotniczy do Francji czy Tunezji. Ojczyzna może nie cechuje się wielką powierzchnią, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są naprawdę fantastyczne i zazwyczaj lekceważone przez urlopowiczów.
Mierzeja Helska, morze

Wielkanoc nad morzem

Przestrzeganie utartych zwyczajów to dobra sprawa, daje stabilizację w życiu. Od czasu do czasu jednak miło jest porzucić rutynę i przedsięwziąć coś zupełnie wyjątkowego. Dlatego świetnym pomysłem na nadchodzący rok może być Wielkanoc nad morzem!
Molo nad Bałtykiem

W jaki sposób spędzić doskonale wakacje - z z dzieciakami?

Z tego co zauważyłem, nierzadko ludzie jadą na wakacje do przykładowo Sopotu, a dzieci najzwyczajniej w świecie zostawiają u swoich rodziców. Jednakże naturalnie często Polacy nie są w stanie sobie wyobrazić urlopu bez własnych dzieci. To niemały koszt, lecz i tak wakacje nad morzem z dziećmi są prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Można powiedzieć, że wczasy z własnymi dziećmi mają trochę minusów, ale również nie są pozbawione zalet. Tych drugich jest sporo więcej!
rehabilitacja

Z jakiego powodu warto pojechać na rehabilitację do Kołobrzegu?

Bardzo lubię Morze Bałtyckie. Zwłaszcza w trakcie sezonu letniego, gdy pogoda jest względnie atrakcyjna, ale niekoniecznie. W końcu nawet jesienią miejscowości zlokalizowane nad Morzem Bałtyckim są interesujące. Chociaż oczywiście nie wszystkie z nich. W szczególności warty uznania jest, pewnie świetnie znany dla wielu internautów, Kołobrzeg. Moim zdaniem Kołobrzeg to niezwykłe miasto, którego bardzo dużą zaletą jest to, że nie jest wymarłe poza latem. Takowe miejsca są warte odwiedzenia w absolutnie każdym czasie. Zwróć na to większą uwagę.
Plaża i morze, Krynica Morska

Idealne miejsce na wakacje – Krynica Morska

Krynica Morska to słynna miejscowość turystyczna położona na Mierzei Wiślanej między morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i równocześnie najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska zachwyca przede wszystkim swoim położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą prawie białe plaże i zielone lasy czyniąc z tego miejsca znakomity cel na rodzinne wczasy 2014.
Chorągiewki, plaża Niechorze

Kąty Rybackie - plan na rodzinne wakacje nad morzem Bałtyckim

Kąty Rybackie to mała, morska wioska rybacka, znajdująca się w gminie Rewal. Obszar ten mieści się w propozycjach turystycznych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysokie urwisko w jednej z zatok, a także latarnia morska.
1 2