Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Bałtyk
Tatry

Lato to najcudowniejszy okres w roku - wszyscy jadą na urlop i cieszą się jak dzieci

Wakacje są po to, aby relaksować się. Wszyscy starają się wyjechać na dawno wymarzone urlopy. Rodacy w sporej mierze są miłośnikami letnich wczasów nad Bałtyk.
Plaża i morze, Krynica Morska

Idealne miejsce na wakacje – Krynica Morska

Krynica Morska to znana miejscowość turystyczna mieszcząca się na Mierzei Wiślanej między morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i jednocześnie najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska czaruje głównie swoim położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody między Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą niemalże białe plaże i zielone lasy czyniąc z tego miejsca idealny cel na rodzinne wczasy 2014.
Chorągiewki, plaża Niechorze

Kąty Rybackie - plan na rodzinne wakacje nad morzem Bałtyckim

Kąty Rybackie to niewielka, morska wieś rybacka, położona w gminie Rewal. Rejon ten znajduje się w propozycjach wakacyjnych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysokie urwisko w jednej z zatok, a także latarnia morska.
dzieci

Jantar - i niesamowita tajemnica Bursztynowego Szlaku

Jantar to wieś letniskowa znajdująca się w województwie pomorskim, na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych. Nazwa wsi nie bez powodu odnosi się do jednego z największych bałtyckich skarbów, albowiem znajduje się ona na trasie dawnego Szlaku Bursztynowego. Z tego też powodu, każdego roku odbywa się tutaj finał Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu.
Morze, Mielno

Pokoje nad morzem – spełnienie marzeń zapewne każdego podróżnika

Aktualnie wielu z nas ma przed sobą ogromne możliwości związane z podróżowaniem. Właśnie dlatego konieczne jest odpowiednie przeanalizowanie ich i zdecydowanie się na tą, która będzie w pełni odpowiadać naszym upodobaniom i wymaganiom. Nieprzypadkowo zatem rosnąca liczba osób decyduje się na takie rozwiązania jak noclegi nad morzem.
morze

Wspaniałe miejsca, jakie są warte zobaczenia kolejny raz. Masz takie miejsca? W jakim miejscu one się znajdują?

Jak spędzić wolny czas, kiedy z każdego medium ogarniają nas „oferty nie do odrzucenia”, sanatorium promocje, denerwujące swoimi wygórowanymi cenami? No cóż, jest parę możliwości. Możemy zostać w domu, pójść na działkę lub delektować się spokojem gdzieś na łonie natury.
plaża w Międzyzdrojach

Cudowne odpoczynek 2014 w Zatoce Pomorskiej

Międzyzdroje to letnia metropolia Pomorza Zachodniego i miejscowość kuracyjna o ponad 100-letniej historii. Miasto znajduje się w środkowej części wybrzeża wyspy Wolin, nad Zatoką Pomorską. Międzyzdroje to kurort niesłychanie estetyczny. Cudne domy i pensjonaty umiejscowione w otoczeniu drzew, bulwar, molo, port rybacki, wydmy, piaszczysty brzeg i morze znakomicie się tu ze sobą komponują i stanowią malowniczą całość. Ogromna baza noclegowa proponuje licznym turystom kwatery położone przy samej plaży oraz przyciągające cenowo noclegi. Międzyzdroje to, bowiem prawdziwy turystyczny eden.
Molo nad Bałtykiem

W jaki sposób spędzić doskonale wakacje - z z dzieciakami?

Z tego co zauważyłem, nierzadko ludzie udają się na urlop do przykładowo Międzyzdrojów, a dzieci najzwyczajniej pozostawiają u swoich rodziców. Jednak naturalnie w wielu przypadkach Polacy nie wyobrażają sobie wakacji bez swoich dzieciaków. To dodatkowy koszt, ale i tak wakacje nad morzem z dziećmi to strzał w dziesiątkę. Można tak naprawdę powiedzieć, że wakacje ze swoimi dziećmi mają nieco wad, lecz także nie są bez zalet. Tych drugich jest sporo więcej!

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Gdzie wybierasz się na wczasy? Do ciepłych krajów? A może kuszą cię sąsiednia Słowacja, atrakcje w Pradze? A czy poznałeś już nieźle, internauto, swoją ojczyznę?

Tak wielu Polaków lubi wyjeżdżać za granicę, nie dowiadując się wcześniej dokładnie, jakie są wspaniałe atrakcje turystyczne w Polsce. A wszakże można spędzić urlop taniej i lepiej, zamiast wydawać fortunę na bilet na samolot do Maroka czy Grecji. Polska może nie wyróżnia się wielkością, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są świetne i bardzo często lekceważone przez urlopowiczów.

Ciekawe atrakcje turystyczne na terenie Polski

Polska bez wątpienia jest krajem który oferuje całe mnóstwo niezwykle interesujących rzeczy dosłownie wszystkim turystom, którzy tylko zdecydują się na spędzenie tutaj swojego wolnego czasu. Znajduje się ona w końcu w niezwykle interesującym miejscu, więc w kwestii samej tylko geografii może wielokrotnie wprawiać nas w prawdziwych zachwyt.
1 2