Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Bałtyk
rehabilitacja

Z jakiego powodu warto pojechać na rehabilitację do Kołobrzegu?

Bardzo lubię Morze Bałtyckie. W szczególności w czasie sezonu urlopowego, gdy pogoda jest znośna, ale niekoniecznie. Przecież nawet na zimę miejscowości zlokalizowane nad Bałtykiem są ciekawe. Choć na pewno nie wszystkie. Szczególnie warty uznania jest, pewnie doskonale znany dla wielu czytelników, Kołobrzeg. Według mnie Kołobrzeg to niezwykłe miasto, którego dużą zaletą jest to, że nie wymiera poza sezonem. Takie miejsca są warte odwiedzenia w definitywnie każdym czasie. Zwróć na to uwagę.
mieszkanie -  wystrój

Urlopowe oferty na interesujące wczasy

Planując wczasy, to znaczy zazwyczaj odpoczynek wraz z rodziną czy ze znajomymi, każdy z nas pragnie sięgać po najlepsze rozwiązania. Szczególne wczasy w mieście takim jak Pobierowo okazują się strzałem w dziesiątkę. Noclegi nad morzem są wyjątkowo korzystne cenowo, co również w szczególnym stopniu motywuje do skorzystania z tak dogodnych opcji. Właściciele hoteli, hosteli, domów gościnnych oraz apartamentów nie muszą wiele czynić, aby zaciekawić swoją ofertą potencjalnych gości.
Gdańsk

Dlaczego warto pojechać do Gdańska?

Gdańsk to miasto o niesłychanie bogatej, ponadtysiącletniej historii i kupieckiej tradycji. Jego strategiczne umiejscowienie, przyczyniło się do przyjęcia Gdańska do Związku Hanzeatyckiego, nawiązania wielu istotnych kontaktów zagranicznych, znacznego wzbogacenia się miasta i przyciągnięcia wielu turystów spędzających urlop nad morzem Bałtyckim. Zasoby finansowe i status Gdańska wpłynęły na prędki rozwój kultury, nauki i sztuki. Dzięki temu Gdańsk jest wyjątkowo ślicznym miastem, z licznymi zabytkami, muzeami i galeriami sztuki.
Chorągiewki, plaża Niechorze

Kąty Rybackie - plan na rodzinne wakacje nad morzem Bałtyckim

Kąty Rybackie to malutka, nadmorska wieś rybacka, znajdująca się w gminie Rewal. Region ten figuruje w propozycjach wakacyjnych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysoki klif w jednej z zatok, jak również latarnia morska.
Plaża i morze, Krynica Morska

Idealne miejsce na wakacje – Krynica Morska

Krynica Morska to słynna miejscowość turystyczna położona na Mierzei Wiślanej między morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i równocześnie najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska zachwyca przede wszystkim swym położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody między Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą prawie białe plaże i zielone lasy robiąc z tego miejsca znakomity cel na rodzinne wczasy 2014.

Ciekawe atrakcje turystyczne na terenie Polski

Polska bez wątpienia może być uważana za kraj który ma do zaoferowania naprawdę wiele ciekawych rzeczy dosłownie wszystkim turystom, którzy tylko zdecydują się na spędzenie tutaj swojego wolnego czasu. Jest ona przecież położona w niezwykle ciekawym miejscu, przez co w kwestii samej tylko geografii może wielokrotnie wprawiać nas w prawdziwych zachwyt.
dzieci

Jantar - i niesamowita tajemnica Bursztynowego Szlaku

Jantar to wieś letniskowa mieszcząca się w województwie pomorskim, na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych. Nazwa wsi nie bez powodu odnosi się do jednego z najogromniejszych bałtyckich skarbów, gdyż leży ona na trasie dawnego Szlaku Bursztynowego. Z tego także powodu, rokrocznie jest organizowany tu finał Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu.
zwiedzanie

Czy warto podróżować po naszym kraju? Co trzeba zobaczyć?

Wiele ludzi posiada marzenie, żeby zobaczyć Polskę w całości, a przede wszystkim te punkty, które warto zobaczyć. Przypięcie pinezki na mapie kolejnego ważnego miejsca jest właśnie niezwykle ważne, ponieważ oznacza, że było się w cudownym miejscu. Podróże po Polsce niewątpliwie są mocno pasjonującą przygodą, ponieważ można odkryć sporo wyjątkowych miejsc.

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Gdzie wybierasz się na urlop? Do tropikalnych krajów? A może nęcą cię niedaleka Słowacja, atrakcje w Niemczech? A czy poznałeś już dobrze, internauto, swoją ojczyznę?

Tak wielu Polaków woli jechać za granicę, nie odkrywając wcześniej dokładnie, jakie są urokliwe atrakcje turystyczne w Polsce. A przecież można zrobić sobie wakacje taniej i lepiej, zamiast oszczędzać na bilet samolotowy do Maroka czy Tunezji. Nasz kraj może nie charakteryzuje się wielkością, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są naprawdę fantastyczne i bardzo często lekceważone przez wczasowiczów.
plaża w Międzyzdrojach

Cudowne odpoczynek 2014 w Zatoce Pomorskiej

Międzyzdroje to letnia stolica Pomorza Zachodniego i miejscowość kuracyjna o ponad 100-letniej historii. Miasto leży w środkowej części wybrzeża wyspy Wolin, nad Zatoką Pomorską. Międzyzdroje to kurort niewymownie śliczny. Urocze domy i hotele rozlokowane pośród drzew, deptak, molo, port rybacki, wydmy, wybrzeże i morze doskonale się tu ze sobą komponują i tworzą wspaniałą całość. Ogromna baza noclegowa proponuje licznym turystom domki mieszczące się przy samej plaży oraz atrakcyjne cenowo noclegi. Międzyzdroje to, bowiem prawdziwy turystyczny raj.
1 2