Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wyprawy
odbicie - mieszkania

W wypadku, gdy planuje się wyprawę rowerową, zawsze warto mieć w zanadrzu dobre mapy

Jazda na rowerze szczyci się ogromnym zainteresowaniem u Polaków. Czasami jeżdżą oni tylko okazjonalnie, ale zdarza się też, że wybierają się na dłuższe eskapady.
fabryki w Bełchatowie

Ciekawe miasta w Polsce

Absolutnie każdy, kto tylko pragnie spędzić we własnym kraju rzeczywiście idealne wakacje może być pewny co do tego, że Polska zaoferuje mu całe mnóstwo rewelacyjnych możliwości w tej kwestii. Dosłownie w każdym jej regionie znajdziemy sporo naprawdę atrakcyjnych miast które na pewno będą w stanie spełnić wszelkie oczekiwania nawet tych bardzo wybrednych osób, zatem musimy tylko poświęcić trochę czasu na wybranie spośród nich czegoś, co będzie dla nas naprawdę dobre.
egzotyczna ryba

Męskie hobby - o wędkarstwie i nieodkrytych łowiskach

Powszechnie przyjęto, że wyprawy wędkarskie to typowo męskie zajęcie, trzeba także przyznać, iż tak naprawdę niewiele pań frapuje się wędkarstwem. Powszechna Encyklopedia mówi, iż wędkarstwo to również typ sportu jaki i pasji, które polega przeważnie na łapaniu ryb na wędkę.
wycieczki islandia

Gdy zainteresuje nas airwaves festival Islandia nam go zaproponuje

Trzeba odwiedzać przeróżne kraje, szczególnie gdy oferują nam wydarzenia, których nie znajdziemy u siebie. Warto mimo wszystko zaznaczyć, jak to wszystko zorganizować, aby nie przepłacić.
Gdy zainteresuje nas airwaves festival Islandia nam go zaproponuje

Jeżeli kochamy atmosferę przeróżnego typu festiwali, ponieważ ludzie na pewno wspaniale się wtenczas bawią, to obowiązkowo powinniśmy popatrzeć na airwaves festival Islandia ma szansę nam wtenczas zagwarantować niesamowite odczucia, a co więcej, będzie to idealny czas na przeżycia dnia z familią.
Mapa i kompas

W jaki sposób przygotować się do podróży samochodem?

Zbliża się lato, czas, w którym zdecydowana większość z nas stara się wybrać przynajmniej na parudniową wycieczkę do dowolnego ciekawego miejsca. Trudno jednak byłoby się temu dziwić, gdyż przecież jest to rewelacyjny sposób na wykorzystanie swego wolnego czasu i przynajmniej chwilowe oderwanie się od całej swojej codzienności.
zachód Słońca we Włoszech

Niezapomniane wakacje niewielkim kosztem

Generalnie wakacje kojarzone są odpoczynkiem. Odpoczywać można z kolei bardzo różnie, w zależności od chęci i gustu. Bardzo duża funkcję ma tutaj tryb życia, jaki prowadzony jest w życiu codziennym. Część osób preferuje aktywne formy spędzania wolnego czasu, na przykład w postaci uprawiania rozmaitych dyscyplin sportowych. Inni natomiast będą woleli odpoczywać biernie i dużo spać. Od tego elementu zależy również wybór miejsca na urlop.
góry2

Osprzęt na wyprawę górską lub rowerem

Nadchodzą wielkimi krokami cieplejsze tygodnie, w trakcie których, długo przed początkiem sezonu, wielu ludzi wyrusza na piesze i rowerowe wędrówki. Jest to bardzo ciekawe z pewnych względów rozwiązanie – zagwarantowanie sobie wypoczynku, zanim na ścieżkach górskich, polach namiotowych i w noclegowniach zjawi się sto tysięcy wczasowiczów – jednak wymaga siły charakteru i fizycznej sprawności, a z całą pewnością dobrego stanu zdrowia.
Bali

Dalekie wyprawy okazują się rzeczywiście interesujące, może najbliższy urlop spędzisz na Bali?

Z każdym rokiem egzotyczne podróże cieszą się pośród Polaków coraz znaczniejszym powodzeniem. Spowodowane bywa to w dużej mierze łatwością podróżowania po świecie, jak także obniżeniem kosztów zagranicznych wycieczek w stosunku do odpoczynku w kraju. Naturalnie na ekskluzywne wczasy w egzotycznym zakątku świata trzeba zagospodarować znaczniejsze sumy, lecz często urlopowicze są skłonni inwestować znaczniejsze fundusze raz na kilka lat i przeżyć niezapomnianą przygodę.
lecący samolot pasażerski

W jakim miejscu zaparkować auto przed wylotem w daleką podróż – przedstawiamy parę cennych porad

Przed odlotem w daleką drogę, warto zastanowić się w jaki sposób dojechać na lotnisko. Istnieje kilka różnorodnych rozwiązań. Mamy możliwość dostać się na lotnisko lokalnym publicznym środkiem transportu, specjalnym autokarem albo na przykład swoim autem.
rajgród

Podlaskie - największe atrakcje

Dłuższe słoneczne dni powodują, iż chętnie organizujemy sobie wycieczki w nieznane. Gdzie tym razem pojechać?


Podlaskie - największe atrakcje

Najlepiej gdzieś gdzie będziemy mogli zachwycić się czarownymi pejzażami a także dać się oczarować niezwyczajnemu bogactwu natury.
1 2