Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wyprawy
góry2

Osprzęt na wyprawę górską lub rowerem

Zbliżają się dużymi krokami mniej chłodne tygodnie, w trakcie których, długo przed rozpoczęciem sezonu, wielu ludzi wyrusza na piesze i rowerowe wędrówki. Jest to bardzo dogodne z niektórych względów rozwiązanie – zapewnienie sobie urlopu, zanim na ścieżkach górskich, biwakach i w hotelikach pojawi się sto tysięcy turystów – ale wymaga silnego charakteru i fizycznej sprawności, a z całą pewnością dobrego stanu zdrowia.
piękny autobus

Sprawdzona firma turystyczna oferująca przewóz

Przemysł turystyczny w naszej ojczyźnie funkcjonuje naprawdę bardzo dobrze. kochamy spędzać wczasy w miejscowościach letniskowych, które zapewniają nam mnóstwo atrakcji. Na brak interesujących miejsc do zwiedzania nie można w naszym kraju narzekać. Nasza ojczyzna pełna jest urokliwych miasteczek oraz wspaniałych warunków naturalnych, które gwarantują nam niesamowite wrażenia.
fabryki w Bełchatowie

Ciekawe miasta w Polsce

Absolutnie każdy, kto tylko chce spędzić we własnym kraju naprawdę dobre wakacje może mieć pewność co do tego, że Polska będzie w stanie zaoferować mu sporo świetnych możliwości w tej kwestii. Praktycznie w każdym jej regionie spotkamy wiele naprawdę pięknych miast które na pewno spełnią wszelkie wymagania nawet tych rzeczywiście wybrednych turystów, zatem należy tylko poświęcić trochę czasu na wybranie spośród nich czegoś, co będzie dla nas faktycznie dobre.
egzotyczna ryba

Męskie hobby - o wędkarstwie i nieodkrytych łowiskach

Uniwersalnie zaakceptowano, że wyprawy wędkarskie to zwyczajnie męskie zajęcie, należy z resztą potwierdzić, że tak naprawdę mało pań ciekawi się wędkarstwem. Encyklopedia podaje, iż wędkarstwo to również typ sportu ale także i hobby, polegające zasadniczo na łowiectwie ryb na wędkę.
lecący samolot pasażerski

W jakim miejscu zaparkować auto przed wylotem w daleką podróż – przedstawiamy parę cennych porad

Przed wylotem w długą drogę, warto zastanowić się jakim środkiem transportu dojechać na lotnisko. Mamy kilka różnorodnych rozwiązań. Mamy możliwość dojechać do portu lotniczego lokalnym autobusem, specjalnym busem albo też własnym autem.
rajgród

Podlaskie - największe atrakcje

Dłuższe słoneczne dni powodują, iż chętnie organizujemy sobie ekskursje w nieznane. Dokąd tym razem wyjechać?


Podlaskie - największe atrakcje

Najlepiej gdzieś gdzie będziemy mogli zachwycić się uroczymi pejzażami a także dać się oczarować niezwykłemu bogactwu przyrody.
wycieczki islandia

Gdy zainteresuje nas airwaves festival Islandia nam go zaproponuje

Należy odwiedzać różne kraje, szczególnie kiedy proponują nam wydarzenia, których nie odnajdziemy u siebie. Powinno się mimo wszystko powiedzieć, jak to wszystko zorganizować, aby nie przepłacać.
Gdy zainteresuje nas airwaves festival Islandia nam go zaproponuje

Gdy uwielbiamy atmosferę przeróżnego typu festiwali, ponieważ ludzie rzeczywiście niesamowicie się wtedy bawią, to obowiązkowo musimy spojrzeć na airwaves festival Islandia ma szansę nam wtedy zagwarantować niesamowite przeżycia, a co więcej, będzie to idealny czas na spędzenie dnia z familią.
odbicie - mieszkania

W wypadku, gdy planuje się wyprawę rowerową, zawsze warto mieć w zanadrzu dobre mapy

Jazda na rowerze szczyci się wielkim zainteresowaniem u Polaków. Nieraz jeżdżą oni jedynie rekreacyjnie, ale zdarza się również, że wybywają na dłuższe wycieczki.
Mapa i kompas

W jaki sposób przygotować się do podróży samochodem?

Nadciąga lato, czas, w którym znaczna część z nas stara się wyjechać chociażby na kilkudniową wycieczkę do jakiegokolwiek ciekawego miejsca. Trudno jednak jest się temu dziwić, gdyż przecież jest to rewelacyjny sposób na wykorzystanie swego wolnego czasu i przynajmniej krótkie oderwanie się od całej swojej codzienności.
butelka na wodę

Wycieczki do Japonii cieszą się sporym zainteresowaniem

Wakacje okazują się być istotną częścią roku, przez to tak istotne będzie to, byśmy dobrze je planowali. Tak byśmy mogli odwiedzić interesujące miejsca, ale jednocześnie również, abyśmy mogli jak najwięcej odpocząć.
1 2