Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wyprawy
Bali

Dalekie wyprawy okazują się rzeczywiście interesujące, może najbliższy urlop spędzisz na Bali?

Z roku na rok egzotyczne wyprawy radują się pośród Polaków coraz większym zainteresowaniem. Powodowane jest to w dużej mierze dogodnością przemieszczania się po świecie, jak też obniżeniem kosztów zagranicznych wycieczek w stosunku do odpoczynku w Polsce. Naturalnie na ekskluzywne wczasy w dalekim regionie świata trzeba zgromadzić znaczniejsze środki, ale wielokrotnie urlopowicze wolą inwestować znaczniejsze fundusze raz na kilka lat oraz przeżyć wspaniałą przygodę.
Mapa i kompas

W jaki sposób przygotować się do podróży samochodem?

Nadchodzi lato, okres, w którym zdecydowana większość z nas stara się wybrać przynajmniej na parudniową wycieczkę do jakiegokolwiek interesującego miejsca. Trudno jednak jest się temu dziwić, gdyż przecież jest to fantastyczny sposób na wykorzystanie swego wolnego czasu i przynajmniej chwilowe oderwanie się od całej swojej codzienności.
fabryki w Bełchatowie

Ciekawe miasta w Polsce

Absolutnie każdy, kto tylko zamierza spędzić we własnym kraju faktycznie idealne wakacje może być pewny co do tego, że Polska zaoferuje mu bardzo wiele świetnych możliwości z tym związanych. Właściwie w każdym jej regionie spotkamy szereg naprawdę pięknych miast które bez wątpienia spełnią wszystkie wymagania nawet tych najbardziej wybrednych ludzi, przez co trzeba tylko poświęcić nieco czasu na wybranie wśród nich czegoś, co będzie dla nas naprawdę dobre.
lecący samolot pasażerski

W jakim miejscu zaparkować auto przed wylotem w daleką podróż – przedstawiamy parę cennych porad

Przed wylotem w długą podróż, warto zastanowić się w jaki sposób dostać się na lotnisko. Mamy kilka różnorodnych rozwiązań. Mamy możliwość dostać się do portu lotniczego miejskim autobusem, specjalnym busem lub na przykład swoim samochodem.
egzotyczna ryba

Męskie hobby - o wędkarstwie i nieodkrytych łowiskach

Uniwersalnie zaakceptowano, że wyprawy wędkarskie to zwykle męskie zajęcie, trzeba z resztą potwierdzić, że tak naprawdę niedużo pań interesuję się wędkarstwem. Powszechna Encyklopedia mówi, że wędkarstwo to zarówno odmiana sportu ale także i hobby, polegające przeważnie na łapaniu ryb na wędkę.
rajgród

Podlaskie - największe atrakcje

Dłuższe słoneczne dni powodują, iż chętnie organizujemy sobie wycieczki w nieznane. Gdzie tym razem pojechać?


Podlaskie - największe atrakcje

Najlepiej gdzieś gdzie będziemy mogli zachwycić się czarownymi pejzażami a także dać się oczarować niezwyczajnemu bogactwu natury.
odbicie - mieszkania

W wypadku, gdy planuje się wyprawę rowerową, zawsze warto mieć w zanadrzu dobre mapy

Jazda na rowerze cieszy się wielkim zainteresowaniem u Polaków. Czasem jeżdżą oni tylko rekreacyjnie, ale zdarza się również, że wybywają na dłuższe eskapady.
piękny autobus

Sprawdzona firma turystyczna oferująca przewóz

Przemysł turystyczny w naszym kraju funkcjonuje wyjątkowo dobrze. kochamy jeździć na wczasy do miejscowości wypoczynkowych, które zapewniają nam mnóstwo atrakcji. Na brak interesujących miejsc do zobaczenia nie można w Polsce narzekać. Nasza ojczyzna posiada mnóstwo urokliwych miasteczek i niezwykłych warunków naturalnych, które gwarantują nam niesamowite wrażenia.
wycieczki islandia

Gdy zainteresuje nas airwaves festival Islandia nam go zaproponuje

Potrzeba odwiedzać różnorakie kraje, szczególnie jeśli oferują nam zdarzenia, których nie znajdziemy u siebie. Należy mimo wszystko wiedzieć, jak to wszystko przygotować, żeby nie przepłacić.


Gdy zainteresuje nas airwaves festival Islandia nam go zaproponuje

Czy powiemy jak wygląda airwaves festival Islandia z radością nam udowodni


Gdy zainteresuje nas airwaves festival Islandia nam go zaproponuje

Kiedy kochamy atmosferę różnego rodzaju festiwali, ponieważ ludzie rzeczywiście wspaniale się wówczas bawią, to obowiązkowo musimy spojrzeć na airwaves festival Islandia może nam wówczas zagwarantować nieprawdopodobne przeżycia, a co więcej, będzie to idealny czas na przeżycia dnia z familią.
góry2

Osprzęt na wyprawę górską lub rowerem

Zbliżają się dużymi krokami mniej chłodne tygodnie, w trakcie których, długo przed rozpoczęciem sezonu, wielu ludzi wyrusza na piesze i rowerowe wędrówki. Jest to bardzo dogodne z niektórych względów rozwiązanie – zapewnienie sobie urlopu, zanim na ścieżkach górskich, biwakach i w hotelikach pojawi się sto tysięcy turystów – ale wymaga silnego charakteru i fizycznej sprawności, a z całą pewnością dobrego stanu zdrowia.
1 2