Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wyprawy
fabryki w Bełchatowie

Ciekawe miasta w Polsce

Dosłownie każdy, kto tylko planuje spędzić we własnym kraju naprawdę dobre wakacje może być pewny co do tego, że Polska zaoferuje mu całe mnóstwo doskonałych możliwości związanych z czymś takim. Dosłownie w każdym jej regionie znajdziemy sporo naprawdę atrakcyjnych miast które z pewnością będą w stanie spełnić wszystkie oczekiwania nawet tych bardzo wybrednych ludzi, zatem należy po prostu poświęcić trochę czasu na wybranie spośród nich czegoś, co będzie dla nas naprawdę dobre.
egzotyczna ryba

Męskie hobby - o wędkarstwie i nieodkrytych łowiskach

Uniwersalnie zaakceptowano, że wyprawy wędkarskie to zwykle męskie zajęcie, trzeba z resztą potwierdzić, że tak naprawdę niedużo pań interesuję się wędkarstwem. Powszechna Encyklopedia mówi, że wędkarstwo to zarówno odmiana sportu ale także i hobby, polegające przeważnie na łapaniu ryb na wędkę.
rajgród

Podlaskie - największe atrakcje

Dłuższe słoneczne dni powodują, iż chętnie organizujemy sobie wycieczki w nieznane. Gdzie tym razem pojechać?


Podlaskie - największe atrakcje

Najlepiej gdzieś gdzie będziemy mogli zachwycić się czarownymi pejzażami a także dać się oczarować niezwyczajnemu bogactwu natury.
odbicie - mieszkania

W wypadku, gdy planuje się wyprawę rowerową, zawsze warto mieć w zanadrzu dobre mapy

Jazda na rowerze cieszy się wielkim zainteresowaniem u Polaków. Czasem jeżdżą oni tylko rekreacyjnie, ale zdarza się również, że wybywają na dłuższe eskapady.
lecący samolot pasażerski

W jakim miejscu zaparkować auto przed wylotem w daleką podróż – przedstawiamy parę cennych porad

Przed odlotem w daleką podróż, trzeba przemyśleć jakim środkiem transportu dostać się na lotnisko. Istnieje wiele różnych rozwiązań. Możemy dostać się na lotnisko lokalnym autobusem, prywatnym autokarem albo na przykład swoim samochodem.
piękny autobus

Sprawdzona firma turystyczna oferująca przewóz

Przemysł turystyczny w naszym kraju funkcjonuje wyjątkowo dobrze. kochamy jeździć na wczasy do miejscowości wypoczynkowych, które zapewniają nam mnóstwo atrakcji. Na brak interesujących miejsc do zobaczenia nie można w Polsce narzekać. Nasza ojczyzna posiada mnóstwo urokliwych miasteczek i niezwykłych warunków naturalnych, które gwarantują nam niesamowite wrażenia.
wycieczki islandia

Gdy zainteresuje nas airwaves festival Islandia nam go zaproponuje

Potrzeba odwiedzać różnorakie kraje, szczególnie jeśli oferują nam zdarzenia, których nie znajdziemy u siebie. Należy mimo wszystko wiedzieć, jak to wszystko przygotować, żeby nie przepłacić.


Gdy zainteresuje nas airwaves festival Islandia nam go zaproponuje

Czy powiemy jak wygląda airwaves festival Islandia z radością nam udowodni


Gdy zainteresuje nas airwaves festival Islandia nam go zaproponuje

Kiedy kochamy atmosferę różnego rodzaju festiwali, ponieważ ludzie rzeczywiście wspaniale się wówczas bawią, to obowiązkowo musimy spojrzeć na airwaves festival Islandia może nam wówczas zagwarantować nieprawdopodobne przeżycia, a co więcej, będzie to idealny czas na przeżycia dnia z familią.
góry2

Osprzęt na wyprawę górską lub rowerem

Zbliżają się dużymi krokami mniej chłodne tygodnie, w trakcie których, długo przed rozpoczęciem sezonu, wielu ludzi wyrusza na piesze i rowerowe wędrówki. Jest to bardzo dogodne z niektórych względów rozwiązanie – zapewnienie sobie urlopu, zanim na ścieżkach górskich, biwakach i w hotelikach pojawi się sto tysięcy turystów – ale wymaga silnego charakteru i fizycznej sprawności, a z całą pewnością dobrego stanu zdrowia.
Mapa i kompas

W jaki sposób przygotować się do podróży samochodem?

Nadciąga lato, czas, w którym znaczna część z nas stara się wyjechać chociażby na kilkudniową wycieczkę do jakiegokolwiek ciekawego miejsca. Trudno jednak jest się temu dziwić, gdyż przecież jest to rewelacyjny sposób na wykorzystanie swego wolnego czasu i przynajmniej krótkie oderwanie się od całej swojej codzienności.
butelka na wodę

Wycieczki do Japonii cieszą się sporym zainteresowaniem

Wakacje okazują się być istotną częścią roku, przez to tak istotne będzie to, byśmy dobrze je planowali. Tak byśmy mogli odwiedzić interesujące miejsca, ale jednocześnie również, abyśmy mogli jak najwięcej odpocząć.
1 2