Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Kurort
Ciechocinek

Wskazane jest zapoznać się z naszymi kurortamiŚwieradów Zdrój i Ciechocinek zapraszają turystów do zapoznania się z ofertą

Kurort taki jak Świeradów Zdrój znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, skąd blisko jest do Czeskiej Republiki i do granicy z Niemcami. Odwiedziny w tej urokliwej miejscowości przynoszą turystom kolejne pokłady energii i okazują się niezwykłą przygodą. Świeradowski klimat jest niepowtarzalny, co zgodnie przyznawane jest przez podróżujących. Piękne krajobrazy, czyste i górskie powietrze oraz wiele zielonych tras do wielogodzinnych spacerów po górach i pagórkach… To wszystko sprawia, że bardzo szybko można się zakochać w tym miejscu.
Wycieczki, góry

Sylwestrowa zabawa w górach

Najlepsza pora, aby odszukać i zamówić sobie dobre miejsce na bal sylwestrowy. Kilkadziesiąt dni przed świętem może już okazać się za późno, by namierzyć dostępne noclegi w najczęściej wybieranych miejscach w Polsce.
Plaża i morze, Niechorze

Nadmorskie kurorty - Kołobrzeg i Władysławowo

Kołobrzeg jest miejscem, które kojarzone jest w szczególności z letnim okresem urlopowym, który skupia się w Polsce w głównej mierze na okolicach Bałtyku. Każdego roku miasto to próbuje skorzystać z tego faktu, i zarobić pieniądze z działań stricte turystycznych. Miasto Kołobrzeg ma do tego wszelkie predyspozycje.
Sopocka plaża

Spędź wczasy nad polskim morzem

Sopocka plaża

Spędź wczasy nad polskim morzem

Na urlop czekamy z utęsknieniem cały rok. Siedząc za biurkiem, rozmyślamy o pięknych chwilach lenistwa.Często upatrujemy siebie na piaszczystej plaży, w cieniu dorodnej palmy, z bajecznym koktajlem w dłoni. Ta upragniona wizja dodaje nam sił i pozwala doczekać do wymarzonego urlopy. Tylko gdzie tym razem się udać?
Morze, Mielno

Posłuchaj szumu fal

Wymarzone wakacje już za pasem. Kiedy zwyczajne sprawy nas przygniatają, brakuje dobrej energii i osłabia nas obezwładniające nieróbstwo, to wyraźny sygnał, iż najwyższy czas pomyśleć o zasłużonym urlopie. Zanim jednak znów wybierzemy ciepłą Grecję, lub Hiszpanię, weźmy pod uwagę polskie morze.

Nie tylko Zakopane

Jeżeli myślisz o wypadzie nad Podhale, zastanów się, czy nie warto zwiedzić odmienny kurort niż popularne Zakopane. Kraina Tatr ma w sobie wiele atrakcyjnych miejsc, które są niedoceniane przez krajan. Najlepszym przykładem jest urocza Białka Tatrzańska, która leży jedynie dwadzieścia km od Stolicy Tatr. Jest to spokojna i niewielka miejscowość turystyczna, która zapewnia mnóstwo atrakcji dla gości.
hotel i spa polanica zdrój

Dlaczego warto wybrać się do Polanicy Zdrój? Jak najlepiej się tam zrelaksować i wypocząć?

Gdy tak dużo czasu spędzamy w pracy i przez cały tydzień ciągle jesteśmy w biegu, to planując nasz wypoczynek marzymy głównie o relaksie oraz spokoju. Wylegiwanie się na plaży nie zawsze jest dobrym wyjściem. W egzotycznych krajach, w kurortach dla turystów można trafić na plaże z mnóstwem imprezowych klubów. Natomiast nad polskim morzem nie za każdym razem jest pogoda aby poleżeć na plaży.
Port Władysławowo

Władysławowo- urokliwa nadmorska miejscowość, do której polecamy przyjechać się na wakacje

Władysławowo, jest miejscowością, jaka zlokalizowana jest bezpośrednio przy morzu Bałtyckim. Jest to więc teren, do jakiego każdego lata przyjeżdża duża ilość turystów, którzy korzystają z oferty lokalnych przedsiębiorców w postaci baz noclegowych, czy także innych usług. Jest to jednak miasto bardzo ciekawe pod wieloma różnymi względami.
plaża w Międzyzdrojach

Cudowne odpoczynek 2014 w Zatoce Pomorskiej

Międzyzdroje to letnia stolica Pomorza Zachodniego i miejscowość kuracyjna o ponad 100-letniej historii. Miasto znajduje się w środkowej części wybrzeża wyspy Wolin, nad Zatoką Pomorską. Międzyzdroje to kurort wyjątkowo śliczny. Śliczne domy i domy wczasowe rozlokowane w otoczeniu drzew, deptak, molo, port rybacki, wydmy, piaszczysty brzeg i morze perfekcyjnie się tu ze sobą komponują i stanowią barwną całość. Ogromna baza noclegowa oferuje licznym urlopowiczom kwatery mieszczące się przy samej plaży a także interesujące cenowo noclegi. Międzyzdroje to, albowiem prawdziwy turystyczny raj.
Podróże z dzieckiem

Zadbajmy o siebie podczas urlopu

Czas wakacyjny to dla większości z nas jedyna pora, aby w końcu zadbać o swoje zdrowie, także duchowe. Zwykle, w przeciągu całego roku jesteśmy zaganiani i nie posiadamy najzwyczajniej czasu, aby w odpowiedni sposób zająć się sobą. Na dodatek, jesteśmy nieustannie nastawieni na niemiłe sytuacje, które źle odbijają się na naszym samopoczuciu. Nasza codzienna dieta również nie zachwyca. Zapewniamy naszym komórkom zbyt mało niezbędnych witamin i minerałów, dlatego czujemy się przemęczeni. Także z tego powodu łatwiej dopadają nas sezonowe choroby.
1 2