Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Kurort
tatry

Tatry zapraszają

Nasze najwyższe góry zwykle są kojarzone z Zakopanem, ale w na Podhalu można namierzyć parę innych miejscowości, które warto odwiedzić w wakacje. Omawiamy dwa najciekawsze miasteczka, które polecamy tego lata.
plaża w Międzyzdrojach

Cudowne odpoczynek 2014 w Zatoce Pomorskiej

Międzyzdroje to letnia metropolia Pomorza Zachodniego i miejscowość lecznicza o ponad 100-letniej historii. Miasto położone jest w środkowej części wybrzeża wyspy Wolin, nad Zatoką Pomorską. Międzyzdroje to kurort niebywale piękny. Fantastyczne domy i hotele zlokalizowane wśród drzew, deptak, molo, port rybacki, wydmy, piaszczysty brzeg i Bałtyk rewelacyjnie się tutaj ze sobą komponują i stanowią barwną całość. Ogromna baza noclegowa oferuje licznym urlopowiczom apartamenty znajdujące się przy samej plaży a także interesujące cenowo noclegi. Międzyzdroje to, wszak prawdziwy turystyczny raj.
Morze, Mielno

Posłuchaj szumu fal

Wymarzone wakacje już za pasem. Jeśli zwyczajne problemy nas przytłaczają, brakuje dobrej energii i osłabia nas obezwładniające nieróbstwo, to jasny komunikat, że odpowiedni czas pomyśleć o zasłużonym wyjeździe. Zanim jednak znowu wybierzemy ciepłą Grecję, lub Hiszpanię, weźmy pod rozwagę nasze Wybrzeże.
Sopocka plaża

Spędź wczasy nad polskim morzem

Sopocka plaża

Spędź wczasy nad polskim morzem

Na urlop wyczekujemy z niecierpliwością okrągły rok. Siedząc za biurkiem, myślimy o wyczekiwanych momentach lenistwa.Przeważnie upatrujemy siebie na piaszczystej plaży, w cieniu wysokiej palmy, z bajecznym koktajlem w dłoni. Ta upragniona wizja dodaje nam sił i pozwala doczekać do wymarzonego urlopy. Tylko gdzie tym razem pojechać?

Złota jesień człowieka

Gdy nadchodzi emerytura, sporo złych rzeczy może się pojawić. Badacze, którzy regularnie analizują demografię naszego kraju, odkryli, że po zakończeniu pracy powtarza się spory procent śmiertelności wśród seniorów. Jest tak dlatego, gdyż bardzo często człowiek na emeryturze przestaje mieć sens życia, który przez całe lata widział przeważnie w pracy.
Wycieczki, góry

Sylwestrowa zabawa w górach

Najlepsza pora, aby odszukać i zamówić sobie interesujące miejsce na bal sylwestrowy. Parę tygodni przed Nowym Rokiem może już być za późno, by trafić na wolne noclegi w najpopularniejszych miejscach w kraju.
Plaża i morze, Niechorze

Nadmorskie kurorty - Kołobrzeg i Władysławowo

Kołobrzeg jest miejscem, które kojarzone jest przede wszystkim z letnim okresem wakacyjnym, który skupia się w Polsce głównie na okolicach Morza Bałtyckiego. Każdego roku miasto to próbuje skorzystać z takich tendencji, i pozyskać pieniądze z przedsięwzięć typowo turystycznych. Kołobrzeg ma do tego wszelkie potrzebne predyspozycje.

Nie tylko Zakopane

Jeśli myślisz o wyjeździe nad Podhale, zastanów się, czy nie warto odwiedzić inne miejsce niż popularne Zakopane. Podhale chowa w sobie mnóstwo atrakcyjnych miejsc, które są niedoceniane przez rodaków. Klasycznym przykładem jest urocza Białka Tatrzańska, która leży jedynie 20 km od Zakopanego. Jest to cicha i niewielka wieś górska, która gwarantuje wiele atrakcji dla gości.
Podróże z dzieckiem

Zadbajmy o siebie podczas urlopu

Okres letni to dla wielu z nas doskonała okazja, aby w końcu zatroszczyć się o własne zdrowie, także duchowe. Najczęściej, w ciągu całego roku jesteśmy zaganiani i nie mamy po prostu czasu, aby porządnie zająć się sobą. Na dodatek, jesteśmy cały czas narażeni na stresujące sytuacje, które źle odbijają się na naszym zdrowiu. Nasza codzienna dieta pozostawia wiele do życzenia. Zapewniamy naszym komórkom za mało niezbędnych witamin i minerałów, dlatego czujemy się przemęczeni. Także z tego powodu łatwiej dopadają nas rozmaite choroby.
Ciechocinek

Wskazane jest zapoznać się z naszymi kurortamiŚwieradów Zdrój i Ciechocinek zapraszają turystów do zapoznania się z ofertą

Miejscowość taka jak Świeradów Zdrój znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, skąd blisko jest do Czeskiej Republiki czy do granicy z Niemcami. Odwiedziny w tej urokliwej miejscowości przynoszą turystom następne pokłady energii i okazują się świetną przygodą. Świeradowski klimat jest niepowtarzalny, co zgodnie przyznawane jest przez podróżnych. Wyjątkowe krajobrazy, czyste i górskie powietrze oraz dużo zielonych tras do dłuższych spacerów po górach i pagórkach… Całość sprawia, że niezwykle łatwo można się zakochać w tym miejscu.
1 2