Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Kurort

Złota jesień człowieka

Kiedy człowiek przechodzi na emeryturę, sporo niedobrych rzeczy może się pojawić. Badacze, którzy regularnie analizują demografię naszego kraju, zauważyli, że po zakończeniu pracy pojawia się spory procent śmiertelności wśród ludzi starszych. Jest tak dlatego, ponieważ nieraz senior przestaje dostrzegać sens życia, który przez całe lata widział przeważnie w pracy.
Morze, Mielno

Posłuchaj szumu fal

Upragnione wczasy już blisko. Kiedy zwyczajne problemy nas przytłaczają, brakuje pozytywnej energii i ogarnia nas obezwładniające lenistwo, to jasny komunikat, iż najwyższy czas pomyśleć o zasłużonym urlopie. Nim jednak jeszcze raz odwiedzimy słoneczną Grecję, czy Hiszpanię, weźmy pod uwagę polskie Wybrzeże.
Wycieczki, góry

Sylwestrowa zabawa w górach

Idealny moment, aby wybrać i zamówić sobie ciekawe miejsce na bal sylwestrowy. Parę tygodni przed Nowym Rokiem może już być za późno, by znaleźć niezajęte noclegi w najczęściej wybieranych miejscach w Polsce.
Sopocka plaża

Spędź wczasy nad polskim morzem

Sopocka plaża

Spędź wczasy nad polskim morzem

Na wakacyjny czas czekamy z niecierpliwością okrągły rok. Pracując za biurkiem, marzymy o wspaniałych momentach beztroski.Najczęściej widzimy siebie na piaszczystej plaży, w cieniu wysokiej palmy, z przepysznym drinkiem w ręce. Ta cudowna wizja dodaje nam energii i pozwala dotrwać do upragnionego urlopy. Tylko gdzie tym razem pojechać?
plaża w Międzyzdrojach

Cudowne odpoczynek 2014 w Zatoce Pomorskiej

Międzyzdroje to letnia stolica Pomorza Zachodniego i miejscowość lecznicza o ponad 100-letniej historii. Miasto mieści się w środkowej części wybrzeża wyspy Wolin, nad Zatoką Pomorską. Międzyzdroje to kurort niewymownie piękny. Fantastyczne domy i pensjonaty rozlokowane wśród drzew, deptak, molo, port rybacki, wydmy, plaża i Bałtyk doskonale się tu ze sobą komponują i stanowią wspaniałą całość. Ogromna baza noclegowa proponuje licznym turystom apartamenty znajdujące się przy samej plaży a także interesujące cenowo noclegi. Międzyzdroje to, wszak autentyczny turystyczny raj.
Ciechocinek

Wskazane jest zapoznać się z naszymi kurortamiŚwieradów Zdrój i Ciechocinek zapraszają turystów do zapoznania się z ofertą

Miejscowość taka jak Świeradów Zdrój znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, skąd blisko jest do Czeskiej Republiki czy do granicy z Niemcami. Odwiedziny w tej uroczej miejscowości przynoszą turystom kolejne pokłady energii i okazują się rewelacyjną przygodą. Świeradowski klimat jest niepowtarzalny, co zgodnie przyznawane jest przez podróżujących. Urocze krajobrazy, czyste i górskie powietrze oraz mnogość zielonych tras do dłuższych spacerów po górach i pagórkach… To wszystko sprawia, że niezwykle łatwo można się rozkochać w tym miejscu.
tatry

Tatry zapraszają

Nasze najwyższe góry najczęściej są łączone z Zakopanem, ale w tym rejonie można znaleźć parę innych miejscowości, które trzeba odwiedzić w wolnym czasie. Przedstawiamy dwie najciekawsze miejscówki, które rekomendujemy tego lata.
Podróże z dzieckiem

Zadbajmy o siebie podczas urlopu

Czas wakacyjny to dla wielu z nas świetna pora, aby nareszcie zadbać o swoje zdrowie, także duchowe. Najczęściej, w ciągu całego roku bywamy zaganiani i nie mamy po prostu czasu, aby porządnie zająć się sobą. W dodatku, jesteśmy cały czas narażeni na niemiłe sytuacje, które w negatywny sposób odbijają się na naszym zdrowiu. Nasza codzienna dieta pozostawia wiele do życzenia. Dostarczamy naszym komórkom zbyt mało koniecznych substancji odżywczych, dlatego czujemy się przemęczeni. Również z tego powodu szybciej zapadamy na sezonowe choroby.
Plaża i morze, Niechorze

Nadmorskie kurorty - Kołobrzeg i Władysławowo

Kołobrzeg jest miejscem, które kojarzone jest w szczególności z letnim okresem urlopowym, który skupia się w Polsce w głównej mierze na okolicach Bałtyku. Każdego roku miasto to próbuje skorzystać z tego faktu, i zarobić pieniądze z działań stricte turystycznych. Miasto Kołobrzeg ma do tego wszelkie predyspozycje.

Nie tylko Zakopane

Jeżeli myślisz o wypadzie nad Podhale, zastanów się, czy nie warto zwiedzić odmienny kurort niż popularne Zakopane. Kraina Tatr ma w sobie wiele atrakcyjnych miejsc, które są niedoceniane przez krajan. Najlepszym przykładem jest urocza Białka Tatrzańska, która leży jedynie dwadzieścia km od Stolicy Tatr. Jest to spokojna i niewielka miejscowość turystyczna, która zapewnia mnóstwo atrakcji dla gości.
1 2