Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wycieczki
Bali

Dalekie wyprawy okazują się rzeczywiście interesujące, może najbliższy urlop spędzisz na Bali?

Z każdym rokiem egzotyczne wycieczki radują się pośród Polaków coraz znaczniejszym zainteresowaniem. Spowodowane jest to w ogromnej mierze dogodnością podróżowania po świecie, jak także zmniejszeniem kosztów zagranicznych wycieczek w stosunku do wypoczynku w kraju. Oczywiście na ekskluzywne wczasy w egzotycznym regionie świata musi się zgromadzić większe sumy, lecz często urlopowicze wolą zainwestować znaczniejsze fundusze raz na parę lat oraz przeżyć wspaniałą przygodę.
palma na Karaibach

Z jakich powodów Jamajka stała się tak popularnym miejscem wakacyjnych wyjazdów, jakie atrakcje może zaproponować

Karaiby od lat są marzeniem ludzi chcących poznać odrobinę egzotyki i wypocząć od codziennych stresów i nerwów. I obecnie nie będzie problemów, aby marzenia te zrealizować, ponieważ wyjazdy do tamtego rejonu świata są ogólnie dostępne, a i ceny znacznie spadły.
Jeziora Mazurskie

Urlop poza miastem

Planując wakacje albo wyprawę na weekend, warto brać pod uwagę wycieczkę w okolicę Pilicy. rzeka ta to jeden z dopływów Wisły, wijący się przez kilka województw. Zwiedzając ten rejon warto zostawić auta i przesiąść się na rowery lub kajaki. Pilica ma ponad 300 kilometrów i na dużej części jej nurtu idealnie nadaje się na spływy, a przepastne obszary parków krajobrazowych zachęcają do rowerowych przejażdżek.
Mapa i kompas

W jaki sposób przygotować się do podróży samochodem?

Zbliża się lato, czas, w którym bardzo wielu z nas stara się wyjechać chociażby na parudniową wycieczkę do dowolnego interesującego miejsca. Trudno jednak byłoby się temu dziwić, ponieważ przecież jest to świetny sposób na wykorzystanie swojego wolnego czasu i przynajmniej chwilowe oderwanie się od całej swojej codzienności.
budynek w Meksyku

Wycieczki do Meksyku cieszą się dużym zainteresowaniem

W jakie miejsce pragniemy pojechać na urlop?. Jeżeli zbliża się nasz urlop oraz łączymy z nim sporo nadziei, to musimy się namyślić, w jakie miejsce powinniśmy się na niego udać. Mamy szansę wybrać coś w kraju, albo obmyślić daleką podróż.
boże narodzenie w górach z dziećmi

Spędź rodzinne święta w górskim otoczeniu

Boże Narodzenie to bardzo ważny czas w ciągu roku, także dla ludzi niereligijnych. Jest to w końcu okres, kiedy cała familia spotyka się ze sobą na wspólnej wieczerzy, nucąc kolędy.
Wycieczki, góry

Na górską wycieczkę warto się wyposażyć w bieliznę oddychającą

Pora letnia pomaga w relaksowaniu się. Na rozliczne sposoby krajanie odpoczywają. Da się ludzi podzielić generalnie na 2 przeciwstawne grupy. Jedni chcą wylegiwać na leżaku i nic nie robić. Kolejna społeczność uwielbia aktywność. Relaksują się szalejąc na nartach, pływając czy penetrując niziny. Ta druga grupa potrzebuje specjalistycznego sprzętu, przykładowo slipów termoaktywnych.
aktywny wypoczynek w górach

Polskie warunki turystyczne a miasta takie jak Szczyrk oraz Szklarska Poręba

Niezaprzeczalne uroki górskich krajobrazów to świetny pomysł na urlop. Oglądanie zachodów czy wschodów słońca z ukochanym, rodziną lub szalona zabawa z przyjaciółmi to efektywny relaks. Biorąc pod uwagę noclegi w Szklarskiej Porębie, właściciele hoteli mają się czym szczycić.
Busy Kraków

Busy na wycieczkę

Wakacje to czas kiedy najchętniej wyjeżdżamy na wycieczki. Nie muszą to być wielodniowe, zagraniczne wojaże. Przecież Polska także obfituje w ładne zakątki i urocze miasta. Należy tylko trochę poszperać – Kraków, zakopane – możliwości wiele. Na pewno, nawet w niedalekiej okolicy możemy odkryć wiele starych budowli i miejsc które trzeba odwiedzić. Poszukajmy i zaplanujmy wycieczkę. Wynajmijmy busy Kraków i w drogę.
zima

Co przyniesie rok 2013 w sezonie zimowym?

Ośrodki promujące zimowe wyjazdy w nadchodzącym okresie polecają wiele ciekawych rozwiązań. Jeśli chodzi o narty 2013 rok zapowiada się niezwykle innowacyjne. Górskie ośrodki wypoczynkowe na południu i południowym-zachodzie Polski cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.
1 2 3 4 5 6 7