Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wycieczki

Co warto zabrać na wycieczkę motocyklem?

Podróże ciekawią, nie tylko tych, którzy sami wciąż są w drodze i nie potrafią usiedzieć w domu. Książki podróżnicze są pochłaniane też przez domatorów, którzy rzadko zmuszają się do wystawienia się poza obręb miasta, nawet w okresie wakacji.
łuk triumfalny

Warto chociaż raz być w Rzymie

Są takie regiony, które przyciągają rzesze turystów i o podziwianiu których śni praktycznie każdy. Do jednych z takich miejscowości należy się Rzym, to miasto, które już w starożytności było niezwykle odwiedzane cały czas raduje się sporym zaciekawieniem turystów z przeróżnych krajów. Możemy tu obejrzeć wiele pradawnych, jak i współczesnych miejsc co spowoduje, iż praktycznie każdy wyszuka dla siebie coś interesującego.
Jeziora Mazurskie

Urlop poza miastem

Organizując wakacje albo eskapadę na sobotę i niedzielę, należy brać pod uwagę wycieczkę w rejon Pilicy. rzeka ta to jeden z dopływów Wisły, wijący się przez województwa łódzkie, śląskie, świętokrzyskie i mazowieckie. Wizytując ten rejon warto zostawić auta i wsiąść na rowery lub kajaki. Pilica liczy powyżej 300 kilometrów i na dużej części jej biegu idealnie nadaje się na spływy, a przepastne obszary parków krajobrazowych zapraszają do rowerowych wycieczek.

Złota jesień człowieka

Kiedy człowiek przechodzi na emeryturę, dużo niedobrych rzeczy może się stać. Analitycy, którzy na bieżąco obserwują demografię naszego kraju, zauważyli, że po zakończeniu pracy ujawnia się spory odsetek śmiertelności wśród seniorów. Jest tak dlatego, gdyż nierzadko człowiek na emeryturze przestaje mieć sens życia, który wcześniej widział głównie w profesji.
wakacje w Meksyku

Opcje biura turystycznego

Jakie jest szczególnie ciekawe zdaniem konsumentów biur turystycznych miejsce, gdzie mogą całkowicie się zrelaksować i w pełni odpocząć od codziennej pracy? Polecane biuro turystyczne idealnie dopasuje ofertę do danych potrzeb chętnych osób. Najlepiej, gdy klienci już na początku podzielą się z naszymi specjalistami swoimi wymaganiami. Wówczas możliwe jest wskazanie najkorzystniejszego dla nich wyjazdu, jak np. inspirujące i niezapomniane wakacje w Tunezji.
Rodzina na wakacjach

Tureckie wakacje egzotyczne

Jeśli kogoś fascynują słoneczne wakacje to Turcja to miejsce idealne. Nie zabraknie tam na pewno gorących plaż i przepięknych widoków. Ale przed wyborem miejsca powinno się przeanalizować kilka kwestii. Jakie miasto wybrać? Chcemy pływać w basenie, czy wybierzemy kąpiel w morzu. Cenna może okazać się opinia osób, które wróciły z wycieczki.
zima

Co przyniesie rok 2013 w sezonie zimowym?

Organizatorzy wyjazdów zimowych w najbliższym sezonie mają do zaproponowania dużo atrakcyjnych rozwiązań. Jeśli chodzi o narty 2013 rok zapowiada się niesamowicie innowacyjne. Miasteczka i kurorty górskie na południu i południowym-zachodzie kraju cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.
Tajlandia, Bangkok

Tajlandia dla zainteresowanych turystów

Propozycje turystyczne w obecnych czasach niekoniecznie obejmują tylko oferty w Europie. Spragnieni doznań i wyjątkowych emocji pasjonaci wycieczek w odległe kraje poszukują czegoś więcej. Ciekawe i niedrogie wycieczki do Tajlandii mogą zagwarantować niezapomniane przeżycia, jak również sporo atrakcji. Rozrywka na najwyższym poziomie, piękne, urokliwe trasy zwiedzania, smaczne jedzenie i ten klimat! Nie da się tego opisać, to trzeba zobaczyć na własne oczy, z tego też powodu warto się zdecydować już teraz!
Bali

Dalekie wyprawy okazują się rzeczywiście interesujące, może najbliższy urlop spędzisz na Bali?

Z roku na rok egzotyczne wyprawy radują się pośród Polaków coraz większym zainteresowaniem. Powodowane jest to w dużej mierze dogodnością przemieszczania się po świecie, jak też obniżeniem kosztów zagranicznych wycieczek w stosunku do odpoczynku w Polsce. Naturalnie na ekskluzywne wczasy w dalekim regionie świata trzeba zgromadzić znaczniejsze środki, ale wielokrotnie urlopowicze wolą inwestować znaczniejsze fundusze raz na kilka lat oraz przeżyć wspaniałą przygodę.
Busy Kraków

Jak wybrać bezpieczny transport na wycieczki rodzinne?

Wróży się przepiękny majowy długi weekend. Nie powinno się w tak bajecznie zanoszącą się pogodę siedzieć w mieszkaniu. Jeżel jest taka sposobność warto zebrać jak największą ilość osób, czy to z rodziny czy znajomych, i wyruszyć na wycieczkę przykładowo do Krakowa. Do Krakowa dostać się możemy pociągiem lub autokarem. Jeżeli zdecydujemy się na ten drugi typ transportu wpisujemy w wyszukiwarkę internetową busy Kraków i szukamy najlepszej oferty dla nas.
1 2 3 4 5 6 7