Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wycieczki
morze sopot

Atrakcje Sopotu i Rewalu - przekonaj się co powinieneś zwiedzić

Dzisiejszy styl życia bardzo źle odbija się zarówno na naszym zdrowiu, jak i więzach z rodziną. Dużo czasu przesiadujemy w pracy. Bardzo często musimy zostawać po godzinach lub brać dodatkowy etat, żeby dorobić do pensji. Gdy przychodzimy do mieszkania, jesteśmy wykończeni i rozdrażnieni.
bus

Jak zorganizować fantastyczną wycieczkę, by nie nadszarpnąć budżetu?

Idealne wyjazdy to marzenie wielu z nas. O czym pamiętać, jeśli interesuje nas ekonomiczna podróż?
kazimierz dolny

Czy w u nas można odkryć miejsca warte odwiedzin?

Nie da się ukryć faktu, że z pewnością jedną z gałęzi naszej gospodarki, która nieustannie się rozwija jest turystyka. Wielu z nas niejednokrotnie jest sobie w stanie poradzić z rzeczywistością, jeżeli nie uda się po bardzo długim okresie czasu na zasłużony wypoczynek. Praktyka pokazuje nam bowiem, że Polacy w ostatnich latach zdecydowanie po wielokroć decydują się na dalekie wojaże po świecie.
namiot na grenlandii

Wyruszamy na biwak stuprocentowo wyposażeni

Rozważając to, które rzeczy z polecanych na biwak zaliczamy do tych najistotniejszych wysnuć możemy rozmaite wnioski. Wyjątkowo polecane przez zaprawionych w bojach biwakowiczów kubki termiczne znaleźć można bezproblemowo w najniższych cenach. Posłużą one na długo, doskonale spełniając swoją rolę. Designerskie oferty znakomitych firm rozchwytywane są w niesamowicie szybkim tempie.
podróż

Różnorodne pomysły na podróże - dlaczego opłaca się korzystać z usług biur podróży

Dzięki dzisiejszym możliwościom zdecydowanie każda pora roku jest idealna na wakacje. Zimą na pewno warto wyjechać, w zależności od osobistych upodobań, na narty i pozostałe sporty zimowe bądź na tropikalne wyspy – jest to rewelacyjna alternatywa dla coraz krótszych i nużących dni podczas zimy w Polsce, z kolei w lato warto odpocząć w przyjemnym miejscu. Wiosną w trakcie weekendu majowego także wiele osób marzy o pięknym miejscu wśród natury, natomiast jesień to świetny czas na wakacje last minute.

Podróże kształcą

Jest takie słynne przysłowie: podróżowanie kształci. Trudno się z tym nie zgodzić – nic tak efektywnie nie otwiera nas na inne przekonania i cywilizacje, jak podróżowanie po świecie. Wiele ekspertyz socjologów udowodniło, że ludzie, którzy rzadko opuszczają swoje miejsce zamieszkania cechują się zazwyczaj wysokim stopniem ksenofobii. Niezwykle często z wyższością patrzą na inne narody, najczęściej nie mają za wielkiego pojęcia o świecie. Oczywiście sporo w życie ludzi wnosi czytanie rozwijających lektur, ale to nie ma porównania z empirią.
Tatry

Jak odpocząć w naszych Tatrach?

Nie uważasz, że Tatry są nieco przereklamowane? Zatem myślimy tak samo - ciągle kocham Tatry - polskie, chociaż słowackie również są miłe. I chociaż włoskie Alpy zapewne są odrobinę bardziej monumentalne, i tak regularnie odwiedzam Tatry. Jednakże nie preferuję tylko górskich wędrówek. Bardzo lubię również baseny termalne. W ostatnich latach powstało u nas wiele basenów termalnych. Pewnie z tej przyczyny, że UE daje dotacje... To chyba nic złego?
fototapeta - morze

W jakie miejsce za granicą jechać na wypoczynek?

Wakacje 2013 coraz bliżej. Okres majowy jest już odbierany za czas pierwszych dużych wyjazdów. Przed nami wszystkimi czerwiec, lipiec, sierpień, a więc czas słonecznej pogody, którą gro z nas chce wykorzystać w jak najlepszy sposób. Wielu z nas już głowi się jaki kierunek podróży będzie dla nas najlepszy. Pod uwagę przy wyborze miejsca wypoczynku trzeba brać bardzo wiele elementów, które często są najistotniejsze w tym, w jaki sposób spędzimy swój wakacyjny czas.
grecja, sanorini

Wczasy w Grecji

Czy warto planować wakacje rodzinne lub z przyjaciółmi z dłuższym wyprzedzeniem? Wielu z nas przekonało się wiele razy o tym, jakie korzyści płyną z wycieczek spontanicznych. Rekomendowane jest stawiać na sprawdzonych organizatorów wycieczek, dlatego starają się oni wychodzić ciągle z interesującymi propozycjami. Do dyspozycji wyjeżdżających jest mnóstwo ciekawych propozycji wycieczek do różnych krajów, niekoniecznie ograniczających się do Europy.
Jeziora Mazurskie

Urlop poza miastem

Organizując urlop albo eskapadę na sobotę i niedzielę, trzeba wziąć pod uwagę wycieczkę w region Pilicy. rzeka ta to lewy dopływ Wisły, wijący się przez centralną Polskę. Zwiedzając ten rejon warto porzucić samochody i wskoczyć na rowery lub kajaki. Pilica jest długa na ponad trzystu kilometrów i na dużej części jej biegu idealnie nadaje się na spływy, a wielkie tereny parków krajobrazowych zapraszają do rowerowych eskapad.
1 2 3 4 5 6 7