Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wycieczki
morze sopot

Atrakcje Sopotu i Rewalu - przekonaj się co powinieneś zwiedzić

Współczesny tryb życia niezwykle niekorzystnie odbija się tak na naszym zdrowiu, jak i relacjach z najbliższymi. Dużo czasu przesiadujemy w pracy. Bardzo często musimy zostawać po godzinach albo brać dodatkowy etat, żeby dorobić do wypłaty. Gdy powracamy do mieszkania, jesteśmy wykończeni i zdenerwowani.
Rodzina na wakacjach

Dokąd się wybrać w tym roku na wakacje?

Wiosna przybyła do nas niespodziewanie. W czasie tej okropnie długiej zimy nie wierzyliśmy, że jeszcze kiedyś zaświeci mocniej słoneczko. Na szczęście, stało się całkiem inaczej i można się teraz napawać pięknymi pięknymi dniami. A to oznacza,że, okres wakacyjny już tuż tuż.
boże narodzenie w górach z dziećmi

Spędź rodzinne święta w górskim otoczeniu

Boże Narodzenie to niezwykle istotny czas w ciągu roku, także dla osób niewierzących. Jest to bowiem moment, kiedy cała rodzina spotyka się razem na wspólnej wieczerzy, śpiewając kolędy.
budynek w Meksyku

Wycieczki do Meksyku cieszą się dużym zainteresowaniem

Czy wiemy w jakich miejscach musimy spędzić urlop?. Jeżeli nadchodzi nasz wypoczynek oraz łączymy z nim sporo nadziei, to musimy się namyślić, gdzie musimy się na niego wybrać. Mamy szansę wybrać coś w kraju, albo zaplanować dalszą wyprawę.
podróż

Różnorodne pomysły na podróże - dlaczego opłaca się korzystać z usług biur podróży

Dzięki dzisiejszym możliwościom na pewno każda pora roku jest doskonała na wakacje. Zimą zdecydowanie warto wyjechać, w zależności od prywatnych upodobań, na narty i inne sporty zimowe bądź na egzotyczne wyspy – jest to rewelacyjna alternatywa dla coraz krótszych i nużących dni zimowych w kraju, z kolei latem warto odpocząć w miłym miejscu. Wiosną podczas weekendu majowego również dużo ludzi marzy o spokojnym miejscu na łonie natury, natomiast jesień to wspaniały czas na wakacje last minute.
włochy

Włochy - czemu opłaca się tu wybrać? Parę faktów

Podróże bywają teraz sferą odrobinkę kłopotliwą. Ilość ofert i możliwości paradoksalnie utrudnia bowiem czasem łatwość wyboru. Czy więc na odpoczynek wybierać się raczej na riwierę francuską, bądź również bardziej opłaci się odwiedzać Włochy? Decyzja często uzależnione jest tu od zasobności portfela i chęci wybranego klienta, jak także jego osobistych zainteresowań a, także potencjalnego zamiłowania do historii i kultury.
bus

Jak zorganizować fantastyczną wycieczkę, by nie nadszarpnąć budżetu?

Niepowtarzalne wycieczki to pragnienie wielu z nas. O czym pamiętać, jeśli urządza nas jedynie podróż ekonomiczna?
Samolot

Egzotyczne wycieczki

Odległe wyprawy mogą zostać zaplanowane obecnie właściwie przez każdego, bez względu na wiek czy posiadane fundusze. Dostępność do różnego rodzaju usług, jak niedrogie linie lotnicze czy opcja rezerwowania miejsc w hotelach może zachęcać do poszukiwań jak najlepszych cenowo i jakościowo rozwiązań.
Bali

Dalekie wyprawy okazują się rzeczywiście interesujące, może najbliższy urlop spędzisz na Bali?

Z każdym rokiem dalekie wyprawy cieszą się wśród Polaków coraz znaczniejszym zainteresowaniem. Spowodowane bywa to w ogromnej mierze dogodnością podróżowania po świecie, jak także obniżeniem kosztów zagranicznych wczasów w stosunku do wypoczynku w kraju. Naturalnie na ekskluzywne wczasy w dalekim regionie świata trzeba zagospodarować znaczniejsze sumy, lecz wielokrotnie urlopowicze wolą zainwestować większe fundusze raz na parę lat oraz przeżyć wspaniałą przygodę.
Białe szaleństwo, czyli aktywna zima

W jaki sposób przygotować udaną wyprawę?

Zorganizowanie w pełni udanej wycieczki niewątpliwie jest bardzo ważne dla kogoś, kto tylko pragnie spędzić swój czas w faktycznie miły dla siebie sposób. Z drugiej jednak strony musimy zdawać sobie sprawę z tego, że w niektórych kwestiach może to być znacznie bardziej skomplikowane, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Oczywiście, wszystko jest tutaj uzależnione przede wszystkim od tego, na jaką właściwie wyprawę chcemy się wybrać – jeżeli mają to być po prostu zwykłe wakacje z biurem podróży, to nie powinno nam to raczej sprawić jakichkolwiek poważnych problemów.
1 2 3 4 5 6 7