Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wycieczki
Jeziora Mazurskie

Urlop poza miastem

Organizując urlop albo eskapadę na sobotę i niedzielę, trzeba wziąć pod uwagę wycieczkę w region Pilicy. rzeka ta to lewy dopływ Wisły, wijący się przez centralną Polskę. Zwiedzając ten rejon warto porzucić samochody i wskoczyć na rowery lub kajaki. Pilica jest długa na ponad trzystu kilometrów i na dużej części jej biegu idealnie nadaje się na spływy, a wielkie tereny parków krajobrazowych zapraszają do rowerowych eskapad.
plaża

Atrakcyjne wakacje w Egipcie

Urlop na lato dobrze jest zaplanować z pewnym wyprzedzeniem, aby zaoszczędzić sobie możliwych kłopotów. Dobrze przygotować się na bardziej czynne formy odpoczynku oraz na co bardziej intrygujące oferty biur podróży. Czemu więc w tym roku nie popróbować czegoś zupełnie świeżego, odwiedzić miejsce, w którym się jeszcze nie było i nie wybrać się na przykład na wycieczkę do Turcji czy na wakacje w Egipcie?
boże narodzenie w górach z dziećmi

Spędź rodzinne święta w górskim otoczeniu

Boże Narodzenie to bardzo istotny czas w ciągu roku, nawet dla osób niewierzących. Jest to w końcu okres, kiedy nasza rodzina spotyka się razem na wspólnej kolacji, śpiewając kolędy.
łuk triumfalny

Warto chociaż raz być w Rzymie

Są takie regiony, które przyciągają rzesze turystów i o zobaczeniu których śni właściwie każdy. Do jednych z takich miejscowości wlicza się Rzym, to miasto, które już w dawnych latach było naprawdę uwielbiane nadal raduje się znacznym zainteresowaniem ludzi z przeróżnych krajów. Musimy tutaj zobaczyć wiele pradawnych, jak i teraźniejszych miejsc co spowoduje, iż praktycznie każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.
kazimierz dolny

Czy w u nas można odkryć miejsca warte odwiedzin?

Nie da się ukryć faktu, że na pewno jedną z gałęzi naszej gospodarki, która nieustannie się rozwija jest turystyka. Wielu z nas w szeregu przypadków jest sobie w stanie poradzić z rzeczywistością, jeżeli nie uda się po niesłychanie długim okresie czasu na zasłużony spoczynek. Praktyka pokazuje nam bowiem, że Polacy w ostatnich latach zdecydowanie raz za razem decydują się na dalekie wojaże po świecie.

Podróże kształcą

Jest takie popularne powiedzenie: podróże kształcą. Trudno nie przyznać temu racji – nic tak skutecznie nie otwiera ludzi na inne przekonania i kultury, jak jeżdżenie po świecie. Wiele analiz naukowców pokazało, że ludzie, którzy rzadko opuszczają swoje miejsce zamieszkania cechują się zazwyczaj wysokim stopniem szowinizmu. Bardzo często z poczuciem wyższości spoglądają na inne nacje, zwykle mało wiedzą o świecie. Oczywiście sporo w życie ludzi może wnieść czytanie mądrych lektur, jednak to nie może się równać z empirią.
morze sopot

Atrakcje Sopotu i Rewalu - przekonaj się co powinieneś zwiedzić

Dzisiejszy tryb życia niezwykle źle odbija się tak na naszym zdrowiu, jak i stosunkach z rodziną. Wiele czasu musimy siedzieć w pracy. Niezwykle często jesteśmy zmuszeni zostawać po godzinach albo brać dodatkowy etat, aby dorobić do wypłaty. Gdy powracamy do domu, jesteśmy wykończeni i zdenerwowani.
Kolekcja wiosna-lato 201 Reserved Kids

Wybieramy wakacje dla dziecka

Dla dzieci oraz młodzieży znakomitym pomysłem okazują się obozy konne. Doświadczeni organizatorzy dołożą wszelkich starań do tego, by były one ciekawe i odpowiednio zorganizowane. Wśród dziś dostępnych opcji można przebierać dowolnie, natomiast poszczególne propozycje dostosowywane indywidualnie. Wskazane jest już dziś zwrócić uwagę na ogromne możliwości, z którymi wychodzą do osób zainteresowanych profesjonaliści. Mogą zapewnić oni Twojemu dziecku niezapomniane wrażenia oraz ogromną dawkę aktywności fizycznej.
Jazda konna

Dzieci czy młodzieży społem ruszają na aktywne wakacje

Aktywny relaks dla maluchów czy dla młodzieży wcale nie musi być wymagający finansowo. W internecie można wyszukać mnóstwo propozycji, jakie będą odpowiadać zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Relaksacyjne obozy jeździeckie mogą dodać energii dzieciom oraz rozbudzić w nich najprawdziwszą pasję. Miłość do zwierząt już od najmłodszych lat przekłada się na dalsze życie oraz sporo jego dziedzin. Wyjazdy na obozy dla młodzieży i najmłodszych dzieci są opatrzone właściwą troską doświadczonych opiekunów.

Dokąd wybrać się na wakacje tego lata?

Praca w okresie wiosenno- letnim to prawdziwa męka. Jak tu się bowiem skupić na codziennych obowiązkach, gdy na zewnątrz panuje taka piękna pogoda? Ale gdy tylko mamy możliwość, odrywamy się od naszych zajęć i myślimy o tegorocznym urlopie. Wielu ludzi ma schowane w głębokiej szufladzie kolorowe ulotki biur podróży i kiedy nikt nas nie obserwuje, z uśmiechem na twarzy je wertujemy, w poszukiwaniu atrakcyjnych ofert na wczasy.
1 2 3 4 5 6 7