Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wycieczki
budynek w Meksyku

Wycieczki do Meksyku cieszą się dużym zainteresowaniem

W jakie miejsce chcemy wyjechać na wycieczkę?. Gdy zbliża się nasz wypoczynek oraz wiążemy z nim sporo nadziei, to powinniśmy się zastanowić, w jakie miejsce powinniśmy się na niego udać. Mamy szansę wyszukać coś w kraju, albo wymyślić daleką wyprawę.
Tatry

Jak odpocząć w naszych Tatrach?

Nie uważasz, że nasze Tatry są nieco przereklamowane? W takim razie uważamy tak samo - ciągle ubóstwiam Tatry - polskie, chociaż słowackie także są miłe. I chociaż włoskie Alpy zapewne są odrobinę bardziej majestatyczne, to tak czy siak regularnie chodzę po Tatrach. Jednakże nie preferuję wyłącznie górskich wędrówek. Lubię także baseny termalne. W ciągu ostatnich lat powstało w Polsce wiele term. Zapewne z tego powodu, że UE chętnie daje dotacje... To na pewno warte uznania.
Wycieczki, góry

Na górską wycieczkę warto się wyposażyć w bieliznę oddychającą

Lato pomaga w wypoczywaniu. Przeróżnie osoby wypoczywają. Można ludzi podzielić generalnie na dwie skrajne społeczności. Pierwsi chcą smażyć się na plaży i nic nie robić. Druga grupa woli ruch. Relaksują się jeżdżąc na rolkach, pływając czy penetrując góry. Ta aktywna grupa będzie potrzebowała specjalistycznego ubrania, przykładowo slipów termoaktywnych.

Dokąd wybrać się na wakacje tego lata?

Praca w okresie wiosenno- letnim to istna męka. Jak tu się bowiem skupić na codziennych obowiązkach, kiedy na zewnątrz króluje tak cudowna aura? Ale gdy tylko wyczujemy okazję, odrywamy się od naszych spraw i myślimy o tegorocznym urlopie. Wielu ludzi ma schowane w głębokiej szufladzie kolorowe broszurki agencji turystycznych i kiedy nikt nas nie widzi, z zapałem je oglądamy, poszukując najlepszych propozycji na wczasy.
fototapeta - morze

W jakie miejsce za granicą jechać na wypoczynek?

Wakacje 2013 zbliżają się coraz większymi krokami. Okres majowy jest uznawany za okres pierwszych dużych wyjazdów. Przed nami czerwiec, lipiec, sierpień, a mianowicie czas słonecznej pogody, którą wielu chce wykorzystać w jak najlepszy sposób. Gro z nas właśnie teraz głowi się jaki kierunek wojaży będzie dla nas najlepszy. Pod uwagę przy wybieraniu miejsca odpoczynku należy brać szereg czynników, które często są najistotniejsze w tym, w jaki sposób spędzimy swój wakacyjny czas.
palma na Karaibach

Z jakich powodów Jamajka stała się tak popularnym miejscem wakacyjnych wyjazdów, jakie atrakcje może zaproponować

Wyspy Karaibskie od bardzo dawna są marzeniem osób chcących poznać odrobinę egzotyki i wypocząć od codziennych stresów i nerwów. I obecnie nie będzie problemu, aby te marzenia spełnić, bowiem wycieczki w tamten rejon świata są ogólnie dostępne, a i ceny są coraz niższe.

Na jakie aspekty zwrócić uwagę poszukując firmy proponujące wynajem busów?

Późna wiosna to dobry czas dla szkolnych wycieczek. Powoli kończy się rok szkolny. W liceach odbywają się matury, więc niższe roczniki zabiera się na wyjazdy, żeby nie przeszkadzały starszym kolegom. Pogoda robi się coraz bardziej słoneczna. Na nauczycieli i wychowawców barki kładzie się przymus zaplanowania wycieczek.
bus

Jak zorganizować fantastyczną wycieczkę, by nie nadszarpnąć budżetu?

Niezapomniane podróże to marzenie niejednego z nas. O czym pamiętać, jeśli interesuje nas ekonomiczna podróż?
Rodzina na wakacjach

Tureckie wakacje egzotyczne

Gdy kogoś interesują słoneczne wakacje to Turcja to miejsce idealne. Jest tam pod dostatkiem ciepłych wód, piaszczystych plaż oraz urzekających krajobrazów. Ale przed wyborem miejsca należy przemyśleć parę kwestii. Jakie miasto wybrać? Chcemy pływać w basenie, czy wolimy słoną wodę w morzu. Można również skorzystać z opinii ludzi, którzy wrócili z wycieczki.
Białe szaleństwo, czyli aktywna zima

W jaki sposób przygotować udaną wyprawę?

Zorganizowanie w pełni udanej wycieczki bez wątpienia jest niesamowicie wręcz istotne dla kogoś, kto tylko pragnie spędzić swój czas w naprawdę przyjemny dla siebie sposób. Jednocześnie warto zdawać sobie sprawę z tego, że w niektórych kwestiach jest to o wiele trudniejsze, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Oczywiście, wszystko jest tutaj uzależnione głównie od tego, na jaką właściwie wycieczkę zamierzamy pojechać – jeśli mają to być po prostu zwyczajne wakacje z biurem podróży, to nie powinno nam to raczej sprawić jakichkolwiek poważnych problemów.
1 2 3 4 5 6 7