Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Okazja
turystyka

Wycieczka do Nepalu - czyli, zdać się na profesjonalną grupę, czy jechać na tak zwanego "wariata"

Pragniesz ujrzeć Nepal? Rozmyślasz nad tym, co by było lepsze: zajechać na tak nazywany "żywioł", czy też wszystko dobrze przemyśleć? My z naszej strony pragnęlibyście zachęcić do tej konkretnej następnej opcji, albowiem wbrew pozorom tego typu wyjazd nie bywa prosty, w szczególności dla osób całkiem nieprzygotowanych.
slider_grudzien

Zakopane noclegami w Sylwestra stoi

Polakom w okolicach Świąt Bożego Narodzenia pojawia się taki sam problem: gdzie w tym roku spędzić Sylwestra? Planów jest albo zbyt wiele albo też nic ciekawego nie przychodzi nam na myśl. Jeśli pomysły jak na przykład kąpiel wmorzu jest dla nas zbyt ryzykowna plac w mieście już nam się opatrzył, a przywitanie Nowego Roku w operze albo kinie wydaje nam się zbyt staroświeckie, być może warto rozważyć wyjazd za miasto.

Co wybrać na ciekawy prezent?

Każdy z nas ma przy wielu okazjach przed zagadką co by tu kupić komuś bliskiemu z jakiejś okazji. Tych nie brakuje. Urodziny, rocznice, imieniny, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziecka... można by tak pisać i pisać. A o pomysł czasem nielekko. Może zatem pomyśleć o prezenty od trochę innej strony?

W jaki sposób wybrać tani transport na wyjazdy zagraniczne?

Zapowiada się piękny majowy długi weekend. Nie przystoi w tak cudownie zanoszącą się pogodę gnić w domu. Jeśli jest taka szansa warto zwołać jak największą liczbę osób, czy to z rodziny czy znajomych, i wybrać się na wycieczkę przykładowo do Krakowa.
Afryka

Masz urlop? Co robić?

Jesień to nie tylko czas przeziębień, ciągłych deszczy i fatalnego humoru, to też znakomita pora, by wybrać się na urlop marzeń! Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego\wiedzą, że w wakacje ceny w miastach wakacyjnych są dużo wyższe od tych, które pojawiają się poza sezonem. To powoduje, że w jesienne miesiące możesz wybrać się na przykład na wakacje w Bułgarii, na które nie miałeś gotówki latem.