Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Okazja

Co wybrać na ciekawy prezent?

Każdy z nas ma przy wielu okazjach przed zagadką co by tu kupić komuś bliskiemu z jakiejś okazji. Tych nie brakuje. Urodziny, rocznice, imieniny, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziecka... można by tak pisać i pisać. A o pomysł czasem nielekko. Może zatem pomyśleć o prezenty od trochę innej strony?
turystyka

Wycieczka do Nepalu - czyli, zdać się na profesjonalną grupę, czy jechać na tak zwanego "wariata"

Pragniesz zobaczyć Nepal? Zastanawiasz się, jaka rzecz by było wspanialsze: zajechać na tak zwany "żywioł", czy wszyściutko w dobry sposób przemyśleć? My z naszej stronki pragnęlibyście zachęcić do tej drugiej opcji, gdyż wbrew pozorom tego rodzaju wyjazd nie bywa prosty, w szczególności dla osób całkiem nieprzygotowanych.
slider_grudzien

Zakopane noclegami w Sylwestra stoi

Każdego roku, w okolicach Świąt pojawia się ten sam dylemat: gdzie w tym roku spędzić Sylwestra? Projektów jest albo zbyt dużo albo też nic godnego uwagi nie przychodzi nam na myśl. Jeśli propozycje w stylu kąpanie się wmorzu jest dla nas zbyt szalona rynek w mieście już nam się opatrzył, a przywitanie kolejnego roku w operze lub teatrze wydaje nam się nazbyt staroświeckie, być może warto pomyśleć wyjazd za naszą miejscowość.

W jaki sposób wybrać tani transport na wyjazdy zagraniczne?

Zapowiada się piękny majowy długi weekend. Nie przystoi w tak cudownie zanoszącą się pogodę gnić w domu. Jeśli jest taka szansa warto zwołać jak największą liczbę osób, czy to z rodziny czy znajomych, i wybrać się na wycieczkę przykładowo do Krakowa.
Afryka

Masz urlop? Co robić?

Jesień to nie tylko czas przeziębień, ciągłych deszczy i fatalnego humoru, to też znakomita pora, by wybrać się na urlop marzeń! Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego\wiedzą, że w wakacje ceny w miastach wakacyjnych są dużo wyższe od tych, które pojawiają się poza sezonem. To powoduje, że w jesienne miesiące możesz wybrać się na przykład na wakacje w Bułgarii, na które nie miałeś gotówki latem.