Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Okazja
slider_grudzien

Zakopane noclegami w Sylwestra stoi

Co roku, w okolicach grudnia pojawia się ten sam problem: gdzie w tym roku spędzić Nowy Rok? Koncepcji jest albo zbyt wiele albo też nic godnego uwagi nie przychodzi nam do głowy. Jeśli sugestie w stylu kąpanie się wlodowatej morskiej wodzie jest dla nas zbyt szalona w mieście już nam się opatrzył, a przywitanie Nowego Roku w operze lub teatrze jest dla naszbyt nudne, być może warto rozważyć wyjazd za miasto.
turystyka

Wycieczka do Nepalu - czyli, zdać się na profesjonalną grupę, czy jechać na tak zwanego "wariata"

Bardzo chcesz ujrzeć Nepal? Zastanawiasz się, jaka rzecz by było lepsze: pojechać na tak nazywany "żywioł", czy też wszyściutko w dobry sposób przemyśleć? Nasze osoby z naszej strony chcielibyśmy zachęcić do tej konkretnej drugiej opcji, gdyż przeciwko pozorom tego rodzaju wyjazd nie bywa łatwy, w szczególności dla person całkowicie nieprzygotowanych.

Co wybrać na ciekawy prezent?

Wszyscy ma przy wielu okazjach przed zagadką co by tu sprawić w prezencie bliskiej osobie z danej okazji. Tych jest wiele. Urodziny, rocznice, imieniny, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziecka... można by tak wymieniać i wymieniać. A o pomysł czasem nielekko. Warto zatem rozważyć prezenty od z innej perspektywy?

W jaki sposób wybrać tani transport na wyjazdy zagraniczne?

Zapowiada się piękny majowy długi weekend. Nie przystoi w tak cudownie zanoszącą się pogodę gnić w domu. Jeśli jest taka szansa warto zwołać jak największą liczbę osób, czy to z rodziny czy znajomych, i wybrać się na wycieczkę przykładowo do Krakowa.
Afryka

Masz urlop? Co robić?

Jesień to nie tylko czas przeziębień, ciągłych deszczy i fatalnego humoru, to też znakomita pora, by wybrać się na urlop marzeń! Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego\wiedzą, że w wakacje ceny w miastach wakacyjnych są dużo wyższe od tych, które pojawiają się poza sezonem. To powoduje, że w jesienne miesiące możesz wybrać się na przykład na wakacje w Bułgarii, na które nie miałeś gotówki latem.