Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Okazja
turystyka

Wycieczka do Nepalu - czyli, zdać się na profesjonalną grupę, czy jechać na tak zwanego "wariata"

Pragniesz ujrzeć Nepal? Rozmyślasz nad tym, co by było wspanialsze: pojechać na tak nazywany "żywioł", czy wszystko w dobry sposób przemyśleć? Nasze osoby z naszej stronki pragnęlibyście zachęcić do tej następnej opcji, gdyż przeciwko pozorom tego typu wyjazd nie jest łatwy, szczególnie dla osób całkiem nieprzygotowanych.
slider_grudzien

Zakopane noclegami w Sylwestra stoi

Co roku, w okolicach grudnia pojawia się taki sam dylemat: gdzie w tym roku spędzić Nowy Rok? Pomysłów jest albo zbyt dużo albo też nic godnego uwagi nie przychodzi nam do głowy. Jeśli sugestie w stylu kąpanie się wmorzu jest dla nas zbyt dziwaczna rynek w mieście już nam się opatrzył, a powitanie Nowego Roku w operze lub teatrze wydaje nam się nazbyt nudne, być może warto pomyśleć wyjazd za miasto.

Co wybrać na ciekawy prezent?

Wszyscy ma kilka razy do roku przed dylematem co by tu sprawić w prezencie komuś bliskiemu z jakiejś okazji. Tych jest wiele. Urodziny, rocznice, imieniny, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziecka... można by tak pisać i pisać. A o pomysł czasem nielekko. Warto zatem spojrzeć na prezenty od trochę innej strony?

W jaki sposób wybrać tani transport na wyjazdy zagraniczne?

Zapowiada się przepiękny majowy długi weekend. Nie wypada w tak niebiańsko zanoszącą się pogodę gnić w czterech ścianach. Jeżeli jest taka okazja trzeba zwołać jak największą ilość osób, czy to z rodziny czy znajomych, i wybrać się na wycieczkę przykładowo do Krakowa.
Afryka

Masz urlop? Co robić?

Jesień to nie jedynie czas chorób, ciągłych deszczy i złego humoru, to także świetnie pora, by wybrać się na urlop ze snów! Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego\wiedzą, że w wakacje ceny w miastach wakacyjnych są dużo wyższe od tych, które obowiązują poza sezonem. To oznacza, że jesienią możesz wyjechać na przykład na wakacje w Bułgarii, na które nie miałeś środków latem.