Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wyjazd
integracja w firmie

Wyjazdy firmowe - czy warto?

Wiele firm decyduje się na przygotowywanie raz na jakiś czas dla swoich pracowników imprez incentive. Pod tą nazwą ukrywa się nic innego jak wszelkiego rodzaju wyjazdy integracyjne. Zwykle szefowie przedsiębiorstw zlecają organizację takiego typu imprez działom HR, a czasem decydują się na oddelegowanie takiego zadania firmie zewnętrznej. Działa wiele takich firm, które są wyspecjalizowane w całościowym przygotowywaniu tego typu wyjazdów.
Wybrzeże Bałtyku

Dźwirzyno idealnym miejscem na odpoczynek

Wyjazd za miasto, na urlop, odzyskiwanie zagubionej gdzieś w biegu radości życia… To wszystko odnajdziesz w urokliwym mieście Krynica Morska, które znajduje się w województwie pomorskim. Miejsce zaciszne, lecz – paradoksalnie – również pełne rozrywki, z tego też powodu pewne jest, że każdy odnajdzie właściwe aktywności dla siebie. Idealnym pomysłem na wyjazd do innego niż zazwyczaj zakątku naszego kraju spodoba się zarówno Tobie, jak i Twoim bliskim, rodzinie czy przyjaciołom.
Góry Stołowe

Komfortowe a także na każdą kieszeń pensjonaty oraz mieszkania w Tatrach

Nie ma za wielu odpowiedniejszych miejsc na odpoczynek, niż Tatry - przynajmniej jeśli w grę wchodzi pobyt w Polsce. Jednak piękno polskiej części Tatr nie załatwia wszystkiego. Trzeba również pamiętać, że czymś bardzo ważnym jest to by dla ludzi wyruszających w tatry pensjonaty bądź apartamenty były w 100% wygodne, a do tego całkiem przystępne cenowo. Co zatem może robić taka osoba, która szuka komfortowych i niedrogich noclegów w na przykład Zakopanem, więc stolicy polskich gór?
wypoczynek, urlop

Lokalizacje które pożądane byłoby spędzić weekend majowy?

Zbliża się weekend majowy, w związku z tym sporo osób zastanawia się gdzie warto spędzić wolne dni. Bezsprzecznie z niecierpliwością wyczekujemy długiego majowego weekendu i ładnej wiosennej pogody. Majówka to idealny okres na to, aby odpocząć od pracy i normalności, w związku z tym wskazane jest wyjechać w jakieś atrakcyjne miejsce, na przykład w góry lub nad morze.

Na wakacjach każdy odpoczywa w inny sposób

Ciepła pogoda dopisuje. Słoneczko w końcu mocno grzeje, a my możemy zacząć pakować się na zbliżające się wielkimi krokami wakacje. Nie byliśmy w stanie się doczekać tego momentu. O wczasach marzyliśmy już od bardzo dawna. Mamy już po dziurki w nosie powszednich obowiązków. W pracy każdą swobodną chwilkę spędzamy na przeglądaniu kolorowych folderów biur turystycznych, obmyślając przy tym podróż naszych marzeń.
widok Budapesztu w nocy

Zadziwiające oferty wyjazdów zagranicznych

Czym zaskoczą nas Węgry, jeśli pojedziemy tam na wycieczkę z najbliższymi, choć na kilka dni? Biorąc pod uwagę atrakcje turystyczne na Węgrzech warto przyjrzeć się szczegółowo temu, do jakiego miasta najbardziej rekomendowane jest pojechać. Niewątpliwie wygrywa tę walkę Budapeszt, w którym zachwyci nas nie tylko centrum miasta, lecz również rozliczne, niespotykane i przesiąknięte inną kulturą zabytki. Warte uwagi jest również jezioro termalne Heviz w mieście Heviz.
Last minute na Majorkę

Interesujące koncepcje na spędzanie wolnego czasu

Zorganizowanie sobie wakacji w połowie roku to nic złego. Warto systematycznie zaznajamiać się z najnowszymi propozycjami wyjazdowymi tak dla singli, jak i dla par czy dla rodziny. Familijne wyjazdy, takie jak przykładowo majówka 2014, cieszą się popularnością wśród osób zainteresowanych, którzy najczęściej rekomendują sobie wzajemnie określonych organizatorów. Wcale nie trzeba wydawać na ten cel sporo pieniędzy oraz dokładać wielu starań, by wszystko było zorganizowane jak najlepiej.
forum

Czy zaznaczymy w jakiej kwocie Bory Tucholskie domki proponują?

W czasie wakacyjnego wyjazdu niesamowicie istotne jest to, żebyśmy zagwarantowali sobie dobry nocleg. Jeśli będzie on spełniał wszelkie nasze oczekiwania, to będziemy mogli się skupić na zwiedzaniu, a co się z tym wiąże, powrócimy z tego miejsca niesamowicie zadowoleni.
wyjazdy firmowe

Jak najlepiej użyć wyjazdy firmowe

Każdy interes ma swoich głównych klientów oraz współpracowników. Wskazane jest dlatego o nich starać się i przywiązać ich planując regularnie wyjazdy incentive. To doskonałe rozwiązanie dla niejednej firmy, pragnącej przywiązać do siebie klientów.
Piknik na łonie natury

Ciekawie spędzone popołudnie godne pozazdroszczenia

Najczęściej stało się tak, że zaobserwowaliśmy straszną nudę. Znanych jest wiele sposobów, aby jej szybko zaradzić. Pod uwagę trzeba brać w szczególności dostępne na rynku rozrywki, ale nie ograniczać się tylko do nich. Wyjście na rower? Dlaczego nie, w końcu to pewien typ aktywności fizycznej, której tak niesamowicie naszemu społeczeństwu brak. W mieście raz na jakiś czas organizowane są biegi na orientację, które już do dnia dzisiejszego zdążyły zdobyć duże grono zwolenników.
1 2 3 4 5