Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Turyści
łąka

Opcje agroturystyczne na sylwestra

Nie tylko latem, lecz również na zimę są przez naszych rodaków ochoczo organizowane są wycieczki na wieś. Biorąc pod uwagę większe zimowe imprezy, takie jak sylwester agroturystyka stuprocentowo staje na wysokości zadania i zapewnia świetne warunki każdej zaciekawionej osobie. Świetne możliwości, które wiążą się głównie z poznaniem miejsca i zmianą klimatu, natomiast najczęściej na ten okres naszych rutynowych działań, daje się odczuć już po jednym dniu!
Kaszuby

Co warto zobaczyć na Kaszubach i gdzie się zatrzymać

Kaszuby są takim regionem Polski, który z punktu turystycznego przez wiele lat był niezauważalny. W ostatnich latach władze tamtego regionu robią wszystko, by pokazać uroki tego regionu. Trzeba przyznać, że robią to bardzo efektywnie, albowiem Kaszuby zaczynają przyciągać rzesze globtroterów z całej Polski. Warto tu przyjeżdżać z kilku powodów. Każdy zakątek tego regionu jest w stanie rozkochać nas swymi bajkowymi pejzażami.
spływy kajakowe

Mazury i pływanie kajakiem

To koszmarne, gdy w czasie gorącego weekendu, na przykład w połowie lipca, zamiast odpoczywać w miłym miejscu, na nieszczęście musimy pracować lub najzwyczajniej kisimy się w mieście. Może by tak najzwyczajniej pojechać na Mazury? Trzeba się śpieszyć, bo rośnie moda na Mazury, także wśród obcokrajowców, a więc wielce realne, że za jakiś okres czasu Mazury, chociaż w dalszym ciągu śliczne, niestety nie będą aż tak dziewicze, nieznane.
hiszpańska architektura

Wakacje w gorącej Hiszpanii - świetny kierunek?

Wakacje to coś potrzebnego dla naprawdę każdego. Przecież należy wypoczywać! Jeśli człowiek niejako deprecjonuje bardzo duże znaczenie wypoczynku, pewnie za jakiś czas zauważy zgubne skutki tego typu myślenia. Dobrze, ale w takim razie co w szczególności warto polecić Polakom, którzy mają w sumie ograniczony budżet, lecz nie aż tak mocno? Według mnie doskonałym kierunkiem jest słoneczna Hiszpania. Tak naprawdę choćby wakacje na wyspach kanaryjskich są ucieleśnieniem naszych marzeń - przynajmniej tak jest w moim przypadku.
Hotel Belvedere Zakopane

Co sprawia, że tak mocno uwielbiamy nasze góry?

Wypoczynek to niemalże nasz obowiązek. Zwłaszcza ten poza miastem. Przecież należy wspierać polską turystykę! Naturalnie to spora przesada, bo w końcu nikt nie nakazuje nam wypoczywać, lecz absolutnie nikt kto pragnie żyć szczęśliwie i przez wiele lat, nie powinien odmówić sobie zbyt często wypoczynku. To zapewne oczywiste?
tatry

Tatry zapraszają

Nasze najwyższe góry zwykle są kojarzone z Zakopanem, ale w na Podhalu można namierzyć parę innych miejscowości, które warto odwiedzić w wakacje. Omawiamy dwa najciekawsze miasteczka, które polecamy tego lata.

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Dokąd udajesz się na wczasy? Do tropikalnych krajów? A może kuszą cię niedaleka Słowacja, atrakcje w Niemczech? A czy znasz już dobrze, internauto, Polskę?

Tak wielu rodaków uwielbia jeździć za granicę, nie dowiadując się wcześniej dokładnie, jakie są piękne atrakcje turystyczne w Polsce. A przecież można zrobić sobie wakacje taniej i lepiej, zamiast oszczędzać na bilet lotniczy do Francji czy Tunezji. Ojczyzna może nie cechuje się wielką powierzchnią, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są naprawdę fantastyczne i zazwyczaj lekceważone przez urlopowiczów.
Góry Stołowe

Komfortowe a także na każdą kieszeń pensjonaty oraz mieszkania w Tatrach

Nie ma za wielu odpowiedniejszych miejsc na odpoczynek, niż Tatry - przynajmniej jeśli w grę wchodzi pobyt w Polsce. Jednak piękno polskiej części Tatr nie załatwia wszystkiego. Trzeba również pamiętać, że czymś bardzo ważnym jest to by dla ludzi wyruszających w tatry pensjonaty bądź apartamenty były w 100% wygodne, a do tego całkiem przystępne cenowo. Co zatem może robić taka osoba, która szuka komfortowych i niedrogich noclegów w na przykład Zakopanem, więc stolicy polskich gór?
wakacje w Egipcie

Polecane miejsca na wakacje dla ludzi lubiących morze i plaże

Do przygotowania wakacji dobrze jest podejść z otwartą głową, ale również z olbrzymim rozsądkiem. Dobrze zawsze uczynić wstępną wybór najbardziej istotnych miejsc, jakie interesują klienta. Niezwykle sporo w takiego typu sytuacji zależy t od woli klientów oraz zwyczajowo wydolności ich portfeli. Zanim jednak postanowi się o danym miejscu destynacji, dobrze przejrzeć bogate katalogi, które potrafią mocno pomóc w wyborze idealnego punktu na wczasy.
aktywny wypoczynek w górach

Polskie warunki turystyczne a miasta takie jak Szczyrk oraz Szklarska Poręba

Niezaprzeczalne uroki górskich krajobrazów to świetny pomysł na urlop. Oglądanie zachodów czy wschodów słońca z ukochanym, rodziną lub szalona zabawa z przyjaciółmi to efektywny relaks. Biorąc pod uwagę noclegi w Szklarskiej Porębie, właściciele hoteli mają się czym szczycić.
1 2 3 4 5