Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Turyści

Złota jesień człowieka

Gdy nadchodzi emerytura, sporo złych rzeczy może się pojawić. Badacze, którzy regularnie analizują demografię naszego kraju, odkryli, że po zakończeniu pracy powtarza się spory procent śmiertelności wśród seniorów. Jest tak dlatego, gdyż bardzo często człowiek na emeryturze przestaje mieć sens życia, który przez całe lata widział przeważnie w pracy.
Roztocze

Komfortowe pensjonaty w województwie podlaskim zapraszają turystów

Podlasie jest zasobne w atrakcje. Znajdzie tu coś odpowiedniego przyrodnik pasjonat i kajakarz sportowiec. W regionie roi się od pamiątek historii, kultury i sztuki architektonicznej. O niezliczonych atutach środowiska naturalnego da się mówić godzinami. Warto więc znaleźć czas na tą część Polski. Najpierw jednak trzeba wyszukać w miejscu , do którego jedziemy, pensjonaty na Podlasiu, aby móc zatrzymać się tam na jakiś czas.
tatry szczyty

Jak spędzić sympatycznie weekend w Tatrach?

Pragnę podpowiedzieć ludziom pragnącym spędzić weekend w naszych Tatrach, co w tak naprawdę mogą ciekawego zrobić. Myślę, że główną zaletą Tatr jest najzwyczajniej niesamowita przyroda, lecz nie jest powiedziane, iż warto wyłącznie chodzić po górach. Szczególnie, że na nieszczęście nie w każdym przypadku pogoda jest dobra. Poza tym, rozrywki o których za chwilę wspomnę są bez cienia wątpliwości czymś bardzo przyjemnym. Zatem jeżeli chciałbyś dowiedzieć się, w jaki sposób fajnie spędzić wolny czas, zapraszam do wnikliwej lektury tekstu.
tatry

Tatry zapraszają

Nasze najwyższe góry zwykle są łączone z Zakopanem, ale w tym rejonie można namierzyć parę innych miejscowości, które trzeba odwiedzić w wakacje. Prezentujemy dwie najciekawsze miejscówki, które polecamy w tym roku.
pokój hotelowy

Rozkwit działki hotelarskiej, rosnąca sprzedaż mebli hotelowego

Do Polski przyjeżdża coraz więcej osób zwiedzających. Z racji na większe zainteresowanie naszym regionem branża turystyczny przeżywa chwile dużego rozkwitu. Powstaje coraz więcej hoteli, w których turyści mogą spędzić swój czas wolny. Rosnąca ilość hoteli powoduje także wzrost konkurencji na rynku. Hostele ścigają się w poziomie oferowanych przez siebie świadczeń.

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Gdzie udajesz się na wakacje? Do ciepłych krajów? A może nęcą cię sąsiednia Słowacja, atrakcje w Pradze? A czy znasz już wystarczająco, czytelniku, swoją ojczyznę?

Tak wielu Polaków lubi jechać za granicę, nie dowiadując się wcześniej dogłębnie, jakie są wspaniałe atrakcje turystyczne w Polsce. A przecież można spędzić urlop taniej i lepiej, zamiast wykosztowywać się na bilet na samolot do Maroka czy Tunezji. Polska może nie charakteryzuje się wielką powierzchnią, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są cudowne i nierzadko lekceważone przez wczasowiczów.
hiszpańska architektura

Wakacje w gorącej Hiszpanii - świetny kierunek?

Wakacje to coś potrzebnego dla definitywnie każdego człowieka. Przecież należy odpoczywać! Jeśli człowiek tak jakby deprecjonuje ogromne znaczenie wypoczynku, pewnie w nieodległym okresie czasu dostrzeże negatywne skutki takowego rozumowania. Dobrze, lecz zatem co w szczególności warto zalecić Polakom, którzy mają w sumie ograniczony budżet, lecz nie aż tak mocno? Według mnie idealnym kierunkiem jest jakże gorąca Hiszpania. W sumie przykładowo wakacje na wyspach kanaryjskich to ucieleśnienie marzeń - a przynajmniej tak właśnie jest w moim przypadku.
Kraków, Wawel

Wczasy w Małopolsce – Kraków i Zakopane zapraszają

Dla podróżujących szukających wrażeń oraz coraz atrakcyjniejszych miejsc do zwiedzenia organizujący wycieczki ciągle poszukują nowych rozwiązań. Kraków zachęca wszystkich zafascynowanych polskimi legendami oraz zainteresowanych historią kraju. Atrakcyjne oraz wyjątkowo interesujące szlaki dopracowane przez doświadczonych przewodników imponują turystom swoją złożonością. Zwiedzanie Krakowa jeszcze nigdy nie było tak przyjemne, natomiast możliwości noclegowo-gastronomiczne tak szerokie.
aktywny wypoczynek

Atrakcyjna Szczawnica Tego nie możesz przegapić

Szczawnica jest położona na granicy Małych Pienin oraz Beskidu Sądeckiego w dolinie Grajcarka. Jej ciekawe usytuowanie sprawia, że panuje w tej okolicy wyjątkowy mikroklimat, duże nasłonecznienie a niewielka ilość opadów. Miejscowość ta jest otoczona przez szczyty górskie ochoczo odwiedzane przez trampów: Wysoka, Rabsztyn, Sokolica, Trzy Korony.
mieszkanie -  wystrój

Urlopowe oferty na interesujące wczasy

Planując wczasy, to znaczy zazwyczaj odpoczynek wraz z rodziną czy ze znajomymi, każdy z nas pragnie sięgać po najlepsze rozwiązania. Szczególne wczasy w mieście takim jak Pobierowo okazują się strzałem w dziesiątkę. Noclegi nad morzem są wyjątkowo korzystne cenowo, co również w szczególnym stopniu motywuje do skorzystania z tak dogodnych opcji. Właściciele hoteli, hosteli, domów gościnnych oraz apartamentów nie muszą wiele czynić, aby zaciekawić swoją ofertą potencjalnych gości.
1 2 3 4 5