Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Turyści
budynki w Polanic-Zdrój

Co ciekawego może zaproponować dla turystów Polanica Zdrój, jak się przedstawia baza noclegowa tym kurorcie

Okolice Dolnego Śląska od dawna przyciągały turystów, nie tylko z powodu przepięknej przyrody, lecz również propozycji leczniczych. Na tym terenie działają bowiem liczne uzdrowiska, z jakich część z nich posiada nawet stuletnią historię.
hiszpańska architektura

Wakacje w gorącej Hiszpanii - świetny kierunek?

Wczasy to coś potrzebnego dla absolutnie każdego. W końcu trzeba odpoczywać! Jeśli człowiek niejako deprecjonuje wielkie znaczenie wypoczynku, zapewne w nieodległym okresie czasu dostrzeże zgubne skutki takowego rozumowania. No dobrze, lecz zatem co szczególnie warto zalecić Polakom, którzy posiadają w sumie ograniczony budżet, lecz nie aż tak znowu bardzo? Według mnie bardzo dobrym kierunkiem jest jakże słoneczna Hiszpania. W sumie przykładowo wakacje na wyspach kanaryjskich to ucieleśnienie naszych marzeń - przynajmniej tak właśnie jest w moim przypadku.
fototapeta - morze

W jakie miejsce za granicą jechać na wypoczynek?

Wakacje 2013 coraz bliżej. Okres majowy jest już odbierany za czas pierwszych dużych wyjazdów. Przed nami wszystkimi czerwiec, lipiec, sierpień, a więc czas słonecznej pogody, którą gro z nas chce wykorzystać w jak najlepszy sposób. Wielu z nas już głowi się jaki kierunek podróży będzie dla nas najlepszy. Pod uwagę przy wyborze miejsca wypoczynku trzeba brać bardzo wiele elementów, które często są najistotniejsze w tym, w jaki sposób spędzimy swój wakacyjny czas.
łuk triumfalny

Warto chociaż raz być w Rzymie

Są takie regiony, które przyciągają rzesze turystów i o zobaczeniu których śni właściwie każdy. Do jednych z takich miejscowości wlicza się Rzym, to miasto, które już w dawnych latach było naprawdę uwielbiane nadal raduje się znacznym zainteresowaniem ludzi z przeróżnych krajów. Musimy tutaj zobaczyć wiele pradawnych, jak i teraźniejszych miejsc co spowoduje, iż praktycznie każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.
Wyprawy w góry

Eleganckie i niedrogie domki oraz apartamenty w Tatrach

Nie ma wielu bardziej odpowiednich miejsc na odpoczynek, aniżeli Tatry - przynajmniej jeśli wchodzi w grę pobyt w naszym kraju. Jednakże piękno polskiej części Tatr to jeszcze nie wszystko. Należy także wiedzieć, iż czymś bardzo istotnym jest to, aby dla ludzi wyruszających w tatry pensjonaty czy apartamenty były ze wszech miar wygodne, a jeszcze na dodatek niezbyt drogie. Co zatem może robić osoba, która szuka eleganckich i relatywnie tanich noclegów w np. Zakopanem, a więc stolicy Tatr?
wakacje nad morzem

Fantastyczny urlop na Wyspach Kanaryjskich - co trzeba zwiedzić

Mnóstwo Polaków ma już urlopowy wypad za sobą. Małżeństwa są zmuszone prosić o wolne w okresie letnim przez wzgląd na swoje dzieci, które pierwszego września wracają do szkół. Dlatego rodzicie wykorzystują swoje dni urlopowe właśnie w szczycie sezonu, kiedy na plażach jest okropny ścisk, a ceny są niezwykle wysokie. Jeśli jednakże możemy zaplanować sobie urlopowy wypoczynek po sezonie, to naprawdę warto to zrobić. We wrześniu turnusy są już o wiele tańsze, a w bardzo obleganych miejscach nie ma już takich mas turystów.
Hotel Belvedere Zakopane

Co sprawia, że tak mocno uwielbiamy nasze góry?

Odpoczynek to praktycznie nasz obywatelski obowiązek. Zwłaszcza ten poza miastem. Przecież należy wspierać finansowo polską turystykę! Naturalnie to spora przesada, bo przecież nikt nie nakazuje wypoczywać, lecz definitywnie nikt kto pragnie żyć szczęśliwie oraz przez długie lata, nie może odmówić sobie zbyt często wypoczynku. To zapewne oczywiste?
Góry Stołowe

Komfortowe a także na każdą kieszeń pensjonaty oraz mieszkania w Tatrach

Nie ma wielu bardziej wskazanych miejsc na odpoczynek, aniżeli Tatry - przynajmniej jeżeli w grę wchodzi pobyt w naszym kraju. Jednak piękno Tatr to jeszcze nie wszystko. Należy także wiedzieć, że czymś bardzo ważnym jest to by dla osób wyruszających w tatry pensjonaty bądź apartamenty były w 100% wygodne, a jeszcze na dodatek niezbyt drogie. Co w takim razie może zrobić osoba, która poszukuje solidnych oraz niedrogich noclegów w na przykład Zakopanem, a więc stolicy polskich gór?
Deptak

Jakie argumenty stoją za zabukowaniem wakacji na Dominikanie i dlaczego niektórzy pobratymcy chcą spędzać urlop poza granicami kraju

Dni wolne od pracy zarobkowej, a równocześnie niezaznaczone w kalendarzyku na jasno czerwono, możemy policzyć prawie na palcach jednej dłoni. To w końcu dni wytchnienia od codziennych obowiązków służbowych, które chcielibyśmy spędzić w gronie familii i najchętniej w gorącym klimacie.
spływy kajakowe

Mazury i pływanie kajakiem

To koszmarne, gdy w trakcie gorącego weekendu, np. w połowie lipca, zamiast wypoczywać w orzeźwiającym miejscu, niestety pracujemy bądź najzwyczajniej kisimy się w mieście. Może by tak po prostu wyskoczyć na Mazury? Należy się śpieszyć, bo rośnie moda na Mazury, również wśród obcokrajowców, zatem bardzo prawdopodobne, że za jakiś okres czasu Mazury, chociaż ciągle ładne, niestety nie będą tak dziewicze, nieznane.
1 2 3 4 5