Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Turyści
łuk triumfalny

Warto chociaż raz być w Rzymie

Są takie miejscowości, które interesują rzesze turystów i o zobaczeniu których śni właściwie każdy. Do jednych z takich miejsc wlicza się Rzym, to miasto, które już w dawnych latach było niezwykle rozpoznawalne cały czas cieszy się sporym zaciekawieniem turystów z różnorodnych krajów. Powinniśmy tutaj obejrzeć sporo pradawnych, jak i teraźniejszych miejsc co spowoduje, iż praktycznie każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego.
fototapeta - morze

W jakie miejsce za granicą jechać na wypoczynek?

Wakacje 2013 zbliżają się coraz większymi krokami. Maj jest już odbierany za czas pierwszych dużych wyjazdów. Przed nami wszystkimi czerwiec, upalny lipiec, sierpień, a mianowicie czas najlepszej pogody, którą wielu pragnie wykorzystać jak najlepiej. Gro z nas już zastawia się jaki kierunek podróży będzie dla nas najlepszy. Pod szczególną uwagę przy doborze miejsca odpoczynku trzeba brać bardzo wiele czynników, które mogą się okazać kluczowe w tym, w jaki sposób spędzimy swój wakacyjny czas.
Domy jednorodzinne z YTONGa

Turystyczna przygoda w Zakopanem

Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski, jest interesujące o każdej porze roku, nie tylko, gdy przysłowiowe mrozy zakują czubki gór. Sanatoria i domy wypoczynkowe zapraszają podróżników z kraju i całego świata przez cały rok. Rozmaita baza noclegowa sprzyja turystyce i wypoczynkowi. Jeżeli jednak chodzi o Zakopane to oferuje bardzo zróżnicowane ceny, zatem przed wyjazdem należałoby przejrzeć oferty kilku pensjonatów.

Złota jesień człowieka

Gdy nadchodzi emerytura, wiele smutnych rzeczy może się pojawić. Badacze, którzy regularnie analizują demografię naszego kraju, odkryli, że po przejściu na emeryturę pojawia się spory procent śmiertelności wśród seniorów. Jest tak dlatego, gdyż bardzo często emeryt przestaje mieć sens życia, który przez całe lata realizował przede wszystkim w profesji.
Kraków

Przepiękne miejsca w Polsce? Z naszym poradnikiem dowiesz się, gdzie warto jechać

Czas spędzany w domu cieszy, ale czasami przychodzi nam ochota, by zobaczyć oraz doświadczyć czegoś innego. Oczywiście w szczególności pożądane są kierunki zagraniczne, np. Kopenhaga, jeżeli lubimy zwiedzać czy gorąca wyspa, kiedy chcemy cieszyć się słońcem i wakacyjnymi rozrywkami.

Zakopane - wspaniała wyprawa. Co podpowiadają eksperci

Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski, jest cudowne o każdej porze roku, nie tylko, gdy przysłowiowe mrozy zakują wierchy gór. Sanatoria i pensjonaty wypoczynkowe zapraszają wędrowników z kraju i całego świata przez cały rok. Zróżnicowana baza hotelowa sprzyja turystyce i wypoczynkowi. Jeżeli jednak chodzi o noclegi to Zakopane oferuje bardzo zróżnicowane ceny, zatem przed wyjazdem warto przejrzeć oferty kilku pensjonatów.

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Gdzie wybierasz się na wczasy? Do ciepłych krajów? A może kuszą cię sąsiednia Słowacja, atrakcje w Pradze? A czy poznałeś już nieźle, internauto, swoją ojczyznę?

Tak wielu Polaków lubi wyjeżdżać za granicę, nie dowiadując się wcześniej dokładnie, jakie są wspaniałe atrakcje turystyczne w Polsce. A wszakże można spędzić urlop taniej i lepiej, zamiast wydawać fortunę na bilet na samolot do Maroka czy Grecji. Polska może nie wyróżnia się wielkością, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są świetne i bardzo często lekceważone przez urlopowiczów.
Do wakacji, gotowi, start!

Zdecyduj się na wczasy w Polsce

Sezon urlopowy już się zaczął. Nie mogliśmy się doczekać tej chwili, gdy wreszcie można rzucić wszelkie codzienne zobowiązania w kąt i poddać się słodkiemu lenistwu. W końcu, przez cały roku sumiennie pracowaliśmy. W pracy ciągle narażaliśmy się na ogromny stres. W domu czekały na nas rodzinne kłopoty. Nigdy nie ma czasu, by dobrze odpocząć. Wiecznie gdzieś gnamy. Jesteśmy zmęczeni i nieustannie rozdrażnieni. Najwyższa pora, aby w końcu dobrze się zrelaksować w jakimś malowniczym miejscu.
wycieczka kajakiem

W jaki sposób spędzić niesamowitą majówkę?

Zapewne nie powiem nieprawdy, jeżeli rzeknę, że aktualnie Polacy uwielbiają weekendy majowe. Myślę, iż te majowe dni to fantastyczna okazja na to by nareszcie odpocząć, zrelaksować się, najzwyczajniej w świecie naładować trochę akumulatory - do wakacyjnego wypoczynku. Pragnę zwłaszcza zalecić tutaj złożenie wizyty na Mazurach. W końcu Mazury to z całą pewnością jedna z najświetniejszych krain leżących na terenie Polski. To generalnie wspaniałe, że Mazury leżą na właśnie terytorium naszego kraju - bo nie zawsze tak było!
budynki w Polanic-Zdrój

Co ciekawego może zaproponować dla turystów Polanica Zdrój, jak się przedstawia baza noclegowa tym kurorcie

Dolny Śląsk od dawna przyciągał turystów, nie tylko z powodu przepięknej przyrody, ale także leczniczej oferty. Na tym terenie znajduje się bowiem wiele uzdrowisk, z jakich część z nich ma nawet stuletnią historię.
1 2 3 4 5