Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Turyści
Do wakacji, gotowi, start!

Zdecyduj się na wczasy w Polsce

Okres urlopowy już się zaczął. Nie byliśmy w stanie się doczekać tego momentu, gdy w końcu możemy porzucić wszelkie codzienne zobowiązania w kąt i poddać się błogiemu lenistwu. Przecież, przez okrągły roku wytrwale pracowaliśmy. W pracy nieustannie narażaliśmy się na wielki stres. W domu czekały na nas rodzinne problemy. Nigdy nie znajdujemy czasu, aby dobrze zrelaksować się. Wiecznie gdzieś gnamy. Jesteśmy wyczerpani i ciągle poddenerwowani. Najwyższa pora, by wreszcie porządnie się zrelaksować w jakimś pięknym miejscu.
Kraków, Wawel

Wczasy w Małopolsce – Kraków i Zakopane zapraszają

Dla podróżników poszukujących emocji oraz kolejnych miejsc do zwiedzenia organizatorzy wycieczek wciąż poszukują nowych rozwiązań. Kraków zaprasza wszystkich zainteresowanych polskimi legendami czy zainteresowanych historią naszego kraju. Atrakcyjne oraz wyjątkowo interesujące szlaki dopracowane przez cenionych przewodników imponują podróżującym swoją złożonością. Zwiedzanie Krakowa jeszcze nigdy nie było tak przyjemne, natomiast gama noclegowo-gastronomiczna tak rozbudowana.
Poznań

Bardzo dobrze znane i bardzo często wizytowane Hotele w mieście Poznań.

Poznań jedno z najczęściej odwiedzanych leżące w zachodniej części miast kraju. Swoją historią dociera czasów Piastów. Więc nie powinno się dziwić, że znaczne rzesze turystów nie tylko z zagranicy jak i także z samego kraju wiernie je odwiedzają. Rok rocznie Poznań zwiedza paręnaście tysięcy ludzi w czasie samych targów Polagra. To jedno z większych spotkań producentów maszyn rolniczych na świecie oraz chyba przeogromny tego rodzaju event w kraju.
spływy kajakowe

Mazury i pływanie kajakiem

To koszmarne, gdy w czasie letniego weekendu, przykładowo w połowie lipca, zamiast wypoczywać w miłym miejscu, na swoje nieszczęście zarabiamy na chleb albo najzwyczajniej w świecie siedzimy w mieście. A może by tak najzwyczajniej w świecie wyskoczyć na Mazury? Należy się śpieszyć, ponieważ rośnie moda na Krainę Tysiąca Jezior, także wśród obcokrajowców, zatem wielce możliwe, że za jakiś czas Mazury, chociaż w dalszym ciągu ładne, niestety nie będą tak dziewicze, nieznane.

Wyjazdy na koncerty

Polskie agencje organizujące koncerty każdego roku udostępniają coraz szerszą ofertę ciekawych propozycji. Wybudowanie stadionów na mistrzostwa Europy w piłce nożnej stworzyło możliwości do zapraszania do kraju wielkich artystów, gromadzących na swoich koncertach kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Stadiony takie powstały na przykład w stolicy, Poznaniu czy we Wrocławiu.
salon

Eleganckie i tanie pensjonaty i apartamenty w Tatrach

Nie ma za wielu bardziej wskazanych miejsc na odpoczynek, niż Tatry - przynajmniej jeśli w grę wchodzi pobyt w naszym kraju. Jednak piękno Tatr to jeszcze nie wszystko.
Domy jednorodzinne z YTONGa

Turystyczna przygoda w Zakopanem

Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski, jest fascynujące o każdej porze roku, nie tylko, gdy przysłowiowe mrozy zakują wierzchołki gór. Sanatoria i hotele wypoczynkowe wystosowują zaproszenie do zwiedzających z kraju i całego świata przez cały rok. Duża baza hotelowa sprzyja turystyce i udanym wakacjom. Jeżeli jednak chodzi o Zakopane to oferuje bardzo zróżnicowane ceny, zatem przed wyjazdem zalecane jest przejrzeć oferty kilku pensjonatów.
budynki w Polanic-Zdrój

Co ciekawego może zaproponować dla turystów Polanica Zdrój, jak się przedstawia baza noclegowa tym kurorcie

Okolice Dolnego Śląska od dawna przyciągały licznych turystów, nie tylko z powodu przepięknej przyrody, lecz również propozycji leczniczych. Na Dolnym Śląsku znajduje się bowiem wiele uzdrowisk, z których część z nich posiada nawet sto lat historii.

Złota jesień człowieka

Gdy człowiek przechodzi na emeryturę, wiele smutnych rzeczy może się stać. Politolodzy, którzy regularnie obserwują demografię naszego kraju, wiedzą, że po zakończeniu pracy powtarza się spory procent śmiertelności wśród dziadków. Jest tak dlatego, gdyż bardzo często człowiek na emeryturze przestaje mieć sens życia, który wcześniej widział głównie w zawodzie.
Pokój hotelowy

Komfortowy ośrodek na obszarze Bolesławca

Cały ten świat jest z pewnością urokliwy - taki człowiek, który ma samozaparcie, gotówkę i czas bądź co bądź jest mega szczęściarzem. Ma okazję zwiedzić niemalże wszystkie kraje na świecie.
1 2 3 4 5