Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Turyści
Wyprawy w góry

Eleganckie i niedrogie domki oraz apartamenty w Tatrach

Nie ma wielu bardziej odpowiednich miejsc na odpoczynek, aniżeli Tatry - przynajmniej jeśli wchodzi w grę pobyt w naszym kraju. Jednakże piękno polskiej części Tatr to jeszcze nie wszystko. Należy także wiedzieć, iż czymś bardzo istotnym jest to, aby dla ludzi wyruszających w tatry pensjonaty czy apartamenty były ze wszech miar wygodne, a jeszcze na dodatek niezbyt drogie. Co zatem może robić osoba, która szuka eleganckich i relatywnie tanich noclegów w np. Zakopanem, a więc stolicy Tatr?
wakacje nad morzem

Fantastyczny urlop na Wyspach Kanaryjskich - co trzeba zwiedzić

Mnóstwo Polaków ma już urlopowy wypad za sobą. Małżeństwa są zmuszone prosić o wolne w okresie letnim przez wzgląd na swoje dzieci, które pierwszego września wracają do szkół. Dlatego rodzicie wykorzystują swoje dni urlopowe właśnie w szczycie sezonu, kiedy na plażach jest okropny ścisk, a ceny są niezwykle wysokie. Jeśli jednakże możemy zaplanować sobie urlopowy wypoczynek po sezonie, to naprawdę warto to zrobić. We wrześniu turnusy są już o wiele tańsze, a w bardzo obleganych miejscach nie ma już takich mas turystów.
Hotel Belvedere Zakopane

Co sprawia, że tak mocno uwielbiamy nasze góry?

Odpoczynek to praktycznie nasz obywatelski obowiązek. Zwłaszcza ten poza miastem. Przecież należy wspierać finansowo polską turystykę! Naturalnie to spora przesada, bo przecież nikt nie nakazuje wypoczywać, lecz definitywnie nikt kto pragnie żyć szczęśliwie oraz przez długie lata, nie może odmówić sobie zbyt często wypoczynku. To zapewne oczywiste?
Góry Stołowe

Komfortowe a także na każdą kieszeń pensjonaty oraz mieszkania w Tatrach

Nie ma wielu bardziej wskazanych miejsc na odpoczynek, aniżeli Tatry - przynajmniej jeżeli w grę wchodzi pobyt w naszym kraju. Jednak piękno Tatr to jeszcze nie wszystko. Należy także wiedzieć, że czymś bardzo ważnym jest to by dla osób wyruszających w tatry pensjonaty bądź apartamenty były w 100% wygodne, a jeszcze na dodatek niezbyt drogie. Co w takim razie może zrobić osoba, która poszukuje solidnych oraz niedrogich noclegów w na przykład Zakopanem, a więc stolicy polskich gór?
Deptak

Jakie argumenty stoją za zabukowaniem wakacji na Dominikanie i dlaczego niektórzy pobratymcy chcą spędzać urlop poza granicami kraju

Dni wolne od pracy zarobkowej, a równocześnie niezaznaczone w kalendarzyku na jasno czerwono, możemy policzyć prawie na palcach jednej dłoni. To w końcu dni wytchnienia od codziennych obowiązków służbowych, które chcielibyśmy spędzić w gronie familii i najchętniej w gorącym klimacie.
spływy kajakowe

Mazury i pływanie kajakiem

To koszmarne, gdy w trakcie gorącego weekendu, np. w połowie lipca, zamiast wypoczywać w orzeźwiającym miejscu, niestety pracujemy bądź najzwyczajniej kisimy się w mieście. Może by tak po prostu wyskoczyć na Mazury? Należy się śpieszyć, bo rośnie moda na Mazury, również wśród obcokrajowców, zatem bardzo prawdopodobne, że za jakiś okres czasu Mazury, chociaż ciągle ładne, niestety nie będą tak dziewicze, nieznane.
Kraków, Wawel

Wczasy w Małopolsce – Kraków i Zakopane zapraszają

Dla podróżujących poszukujących emocji oraz coraz bardziej interesujących miejsc do zobaczenia organizatorzy wycieczek stale poszukują nowych rozwiązań. Kraków zaprasza wszystkich zafascynowanych polskimi legendami oraz zainteresowanych historią naszego kraju. Atrakcyjne oraz szczególnie interesujące szlaki dopracowane przez doświadczonych przewodników imponują turystom swoją złożonością. Zwiedzanie Krakowa jeszcze nigdy nie było tak przyjemne, natomiast możliwości noclegowo-gastronomiczne tak szerokie.
wycieczka kajakiem

W jaki sposób spędzić niesamowitą majówkę?

Zapewne nie powiem nieprawdy, jeśli rzeknę, że aktualnie ludzie w naszym kraju kochają weekendy majowe. Uważam, iż te kilka majowych dni to fantastyczna okazja na to, aby wreszcie odpocząć, zażyć relaksu, najzwyczajniej w świecie podładować nieco akumulatory - do letniego urlopu. Pragnę szczególnie zalecić tutaj wizytę na Mazurach. Przecież Mazury to z pewnością jedna z najświetniejszych krain położonych na obszarze naszego kraju. To zasadniczo wspaniałe, że Mazury leżą na terytorium naszego kraju - bo nie zawsze tak było!
spa

Najprawdziwszy komfort może zapewnić pobyt w spa. Jest coraz więcej tego typu miejsc w Polsce, jest więc interesujący wybór

W naszym kraju coraz większą popularność mogą cieszyć się salony oferujące masaż oraz centra Spa (które przeważnie również oferują rozmaite oferty masażu). Chętni wybierająsię do Spa cyklicznie, co weekend lub w ramach wypoczynku albo na wakacje. Pożądane są więcej hotele spa wellness. To także z reguły podarunek, który można podarować bliskiej osobie, pozwalając mu moment wypoczynku.
łąka

Opcje agroturystyczne na sylwestra

Nie tylko latem, lecz też na zimę są przez naszych rodaków ochoczo organizowane są wycieczki na wieś. Gdy chodzi o większe zimowe imprezy, takie jak sylwester agroturystyka stuprocentowo staje na wysokości zadania oraz oferuje najlepsze warunki każdej zainteresowanej osobie. Doskonałe możliwości, które związane są głównie z poznaniem miejsca oraz zmianą klimatu, a nierzadko na ten okres naszych codziennych przyzwyczajeń, daje się odczuć już po jednym dniu!
1 2 3 4 5