Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Zabytki

Grzybowo

Grzybowo to przytulna wieś urlopowa znajdująca się w województwie zachodniopomorskim, 6 km na zachód od Kołobrzegu. Grzybowo jest całkiem charakterystycznie położone na terenie tzw. depresji grzybowskiej (0, 30 - 1, 00 m p.p.m.) . Grzybowo jest położone w Strefie Chronionego Krajobrazu, gdzie obowiązują zasady Strefy Ochrony Uzdrowiskowej.

Popularne miejsca - wprost idealne na urlop

Na ciekawe nie można narzekać. Niełatwo zrozumieć zatem ludzi, którzy nie mają pojęcia, jakie urokliwe miejsca w ojczyźnie zobaczyć i preferują wyprawy zagranicę. Jest takie porzekadło „swego nie znacie, cudze chwalicie”. A przecież Polska to wspaniały kraj – można tu zobaczyć wielką różnorodność natury i obfitość reliktów dawnych stuleci.

Perspektywy na wspólne wyprawy

Rodzinny wypoczynek to doskonały sposób na wypoczynek, każdy, kto przynajmniej raz w życiu partycypował w wycieczce, w czasie którego spędzali razem czas ze sobą ludzie z różnych generacji, nie możemy jednak zaprzeczyć, że mówimyrównież o sporym wyzwaniu.
Krzywy Domek w Sopocie

Jakiego rodzaju miasta są chętnie odwiedzane z najbliższymi?

Organizowanie noclegów dla grup wieloosobowych, jakie składają się z młodych ludzi nie należy do zadań prostych nie tylko dlatego, że młodzi ludzie znani są ze swych niekiedy zbyt wygórowanych wymagań. Nie jest obojętne również to, że niedostatek dodatkowych sposobów na spędzanie czasu jest w stanie wpływać na młodzież trochę destrukcyjnie, sprawiając także to, że sami rozpoczną je sobie tworzyć. W niektórych miejscach np. w Krynicy (http://www.eholiday.pl/noclegi-krynica_zdroj-20574.html) ten problem został rozwiązany
Domy jednorodzinne z YTONGa

Turystyczna przygoda w Zakopanem

Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski, jest interesujące o każdej porze roku, nie tylko, gdy przysłowiowe mrozy zakują wierchy gór. Sanatoria i pensjonaty wypoczynkowe zapraszają zapaleńców górskich z kraju i całego świata przez cały rok. Zróżnicowana baza schroniskowa sprzyja turystyce i udanym wakacjom. Jeżeli jednak chodzi o Zakopane to oferuje bardzo zróżnicowane ceny, zatem przed wyjazdem zalecane jest przejrzeć oferty kilku pensjonatów.

Zakopane - wspaniała wyprawa. Co podpowiadają eksperci

Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski, jest cudowne o każdej porze roku, nie tylko, gdy przysłowiowe mrozy zakują czubki gór. Sanatoria i pensjonaty wypoczynkowe zachęcają do przyjazdu zapaleńców górskich z kraju i całego świata przez cały rok. Rozmaita baza schroniskowa sprzyja turystyce i udanym wakacjom. Jeżeli jednak chodzi o noclegi to Zakopane oferuje bardzo zróżnicowane ceny, zatem przed wyjazdem zalecane jest przejrzeć oferty kilku pensjonatów.
Gdańsk

Dlaczego warto pojechać do Gdańska?

Gdańsk to miasto o nadzwyczaj bogatej, ponadtysiącletniej historii i kupieckiej tradycji. Jego strategiczne umiejscowienie, przyczyniło się do przyjęcia Gdańska do Związku Hanzeatyckiego, nawiązania wielu znaczących kontaktów zagranicznych, istotnego wzbogacenia się miasta i przyciągnięcia wielu urlopowiczów spędzających urlop nad morzem. Zasoby finansowe i status Gdańska wpłynęły na szybki rozwój kultury, nauki i sztuki. Dzięki temu Gdańsk jest wyjątkowo ślicznym miastem, z licznymi zabytkami, muzeami i galeriami sztuki.
Jezioro, Bory Tucholskie

Super podróż w Bory Tucholskie

Tajemnica wyjątkowej w skali kraju czystości, jaką cechują się Bory Tucholskie tkwi w ich lokalizacji. Rejon tucholskich lasów oddalony jest od dużych miast i zakładów przemysłowych, co czyni z niego wspaniałe miejsce na wczasy 2014. Środowisko naturalne nie zostało tu zdegradowane, a unikalne gatunki roślin i porostów miały sprzyjające warunki do rozwoju.
Chorągiewki, plaża Niechorze

Kąty Rybackie - plan na rodzinne wakacje nad morzem Bałtyckim

Kąty Rybackie to malutka, morska wioska rybacka, położona w gminie Rewal. Teren ten znajduje się w propozycjach wakacyjnych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do najogromniejszych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysoki klif w jednej z zatok, jak również latarnia morska.
Pieniny, góry

Które przyrodnicze atrakcje Pienin warto zobaczyć na własne oczy?

Pieniny to przepiękny masyw skalny w rejonie wapiennych skałek, zajmujący pas o długości ponad 500 km na linii Bratysława – Morawy – południowe stoki Beskidów Zachodnich – rumuńska Marmarosza. Warto, w związku z tym wziąć ten obszar pod uwagę organizując wczasy w górach!
1 2 3 4