Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Stolica
autobus

Parę sprawdzonych miejsc na krótki wypad

Pracoholizm to jedna z poważnych bolączek naszego świata. Potrafimy spędzać w naszej pracy wszystkich chwile. Niezmiernie często musimy zajmować się swoimi obowiązkami związanymi z wykonywaną przez nas pracą też we własnym domu. Jeżeli nie mamy możliwości rozważać o niczym innym, jak jedynie o swojej pracy, to wskazówka, że też nas dopadła ta przykra choroba.
auta

Wakacje to najcudowniejszy czas w roku - niejeden śni o tym, aby je sobie przedłużyć również jesienią

Dużymi krokami nadchodzi zima i niestety wszyscy musimy się z tym jakoś uporać. Jednak, aby móc trochę uciec przed depresją krótkich dni, należy wybrać się na jakieś wyspy Oceanu Spokojnego.


Wakacje to najcudowniejszy czas w roku - niejeden śni o tym, aby je sobie przedłużyć również jesienią

Jeśli mamy wizę do Stanów Zjednoczonych, to mamy możliwość bez najmniejszego kłopotu polecieć na Hawaje.
Kraków, Wawel

Wczasy w Małopolsce – Kraków i Zakopane zapraszają

Dla podróżujących poszukujących emocji oraz coraz bardziej interesujących miejsc do zobaczenia organizatorzy wycieczek stale poszukują nowych rozwiązań. Kraków zaprasza wszystkich zafascynowanych polskimi legendami oraz zainteresowanych historią naszego kraju. Atrakcyjne oraz szczególnie interesujące szlaki dopracowane przez doświadczonych przewodników imponują turystom swoją złożonością. Zwiedzanie Krakowa jeszcze nigdy nie było tak przyjemne, natomiast możliwości noclegowo-gastronomiczne tak szerokie.
plaża w Hiszpanii

Majorka i Tajlandia – idealny urlop

Majorka i Tajlandia to dwa wspaniałe miejsca będące gwarancją udanego wypoczynku. Cudowne chwile przeżyją tam zarówno osoby pragnące spędzić czas w rodzinnym gronie, dzielni poszukiwacze przygód, jak i wielbiciele dyskotek i pysznej zabawy. Tak Majorka, jak i Tajlandia są miejscami w których zobaczyć można wspaniałe zabytki, zrelaksować się na piaszczystych plażach i smakować wyszukane specjały.
Madryt

Najpiękniejsze miejsca na świecie. Dobre podpowiedzi od naszej redakcji

Nikomu nie musimy chyba nawet mówić o tym, że świat jest pełen rozmaitych, niezwykle urzekających miejsc które idealnie mogą nadawać się na cel naszych wakacyjnych wycieczek. Z pewnością warto zainteresować się nimi trochę bardziej, bo bardzo wielu ludzi organizujących swój urlop koncentruje się nierzadko tylko na tych najpopularniejszych z nich; z jednej strony jest to zupełnie zrozumiałe, ale równocześnie dobrze jest czasami wybrać się tam, gdzie nie jeździ aż tak wielu turystów.
góry w Słowacji

Niesamowite obiekty na Węgrzech i Słowacji, które musisz odwiedzić

Słowacja oraz Węgry są bardzo ładnymi państwami. I choć w sumie na świecie generalnie wszystkie państwa mają podróżnym sporo do zaoferowania, to fakty są takie, że w sumie Słowacy i Węgrzy bez cienia wątpliwości mogą być dumni ze swojego państwa. Bardzo dużym atutem owych miejsc jest to, z polskiego punktu widzenia, że jakby nie patrzeć są blisko nas. Szczególnie mieszkańcy południowej części Polski nie mają zbyt za daleko. W takim razie: jak zorganizować dla siebie niezapomnianą wycieczkę po Słowacji albo Węgrzech? Początkowo warto spojrzeć bliżej na Słowację.