Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Zakopane
Salon, apartament Jaguara w Londynie

Z pociechą na szlaku. W jaki sposób się przygotować do górskiej włóczęgi?

Być może zrezygnowałaś z czynnego wypoczynku, obawiając się, że będzie on zbyt męczący dla twego malucha lub skomplikowany do przygotowania. Nie musi tak być. Maluchy lubią odkrywać nowe miejsca. Pamiętaj jednakże, ażeby wybierając się na wędrówkę w góry z potomkiem odpowiednio się do tego przygotować.
Pieniny, góry

Wypoczynek w kraju - jaki kierunek obrać

Polska jest państwem bardzo różnorodnym pod wieloma aspektami. O jej walorach świadczy na przykład zróżnicowanie terenu i wysokości. Jest tu także dużo zachęcających miejsc wypoczynkowych ze względu na obecność jezior lub rzek o czystej wodze. Ponadto atrakcyjny jest również dostęp do morza. Z tej przyczyny obywatele Polski mają dużo rozmaitych możliwości spędzania wolnych chwil oraz wyjazdów urlopowych. Mimo to na dzień dzisiejszy często obywatele wyjeżdżają na wakacje do innych krajów, często nie znając w pełni atrakcyjności własnych okolic.
Wrocław

Odszukaj swoje idealne miejsce na rodzinne wakacje

Rodzinne wakacje w polskich górach to świetny pomysł, do którego nie musimy nikogo specjalnie zachęcać. Letnia przerwa to nie tylko czas wypoczynku, ale także okazja do spędzenia czasu razem z bliskimi. Na co dzień jesteśmy bowiem zabiegani i zapracowani, stąd często zbyt mało uwagi poświęcamy temu, co najważniejsze. Rodzinne wakacje to doskonały moment, by nadrobić zaległości.
jazda na nartach

Co można robić interesującego w trakcie zimowego urlopu?

Minimum tygodniowy wypoczynek w trakcie zimy to coś niezwykłego. Szczególnie dużo powodów do satysfakcji mają takie osoby, które kochają sporty zimowe. Zatem najlepszym pomysłem dla chcących wypocząć w trakcie urlopu zimowego są narty. Należy napisać, że jestem ogromnym fanem jazdy na nartach, wychodzę z założenia, iż w sumie nie ma wielu bardziej wspaniałych form aktywności fizycznej, niż narty góry. Te osoby, które sądzą inaczej pewnie nigdy nie miały okazji uprawiać sportów zimowych!

Zakopane - wspaniała wyprawa. Co podpowiadają eksperci

Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski, jest zapierające dech w piersiach o każdej porze roku, nie tylko, gdy przysłowiowe mrozy zakują wierchy gór. Sanatoria i domy wypoczynkowe zapraszają wędrowników z kraju i całego świata przez cały rok. Różnorodna baza noclegowa sprzyja turystyce i odpoczynkowi. Jeżeli jednak chodzi o noclegi to Zakopane oferuje bardzo zróżnicowane ceny, zatem przed wyjazdem należałoby przejrzeć oferty kilku pensjonatów.
Tatry

Gdzie nocować w Zakopanem?

Zima to okres, w którym nie chce nam się zmobilizować do większej aktywności. Przemarznięci, śmigamy z miejsca na miejsce, zmuszając się do wychodzenia na dwór. Podczas, gdy pogoda jest zła, termometr wskazuje temperaturę ujemną, mróz doskwiera, a auto znów nie chce ruszyć, z nadzieją wyczekujemy na początek wiosennego sezonu.
Wyprawy w góry

Sprawdzony sposób na przenocowanie w Zakopanem

Zima to czas, w którym ciężko nam się zebrać do większej aktywności. Zziębnięci, przemykamy między domem a pracą, zmuszając się do wychodzenia na dwór.
Odzież sportowa termoaktywna, narty

Jak wypocząć za niedużą kwotę?

Każdy z nas pragnie odpocząć, lecz przecież zdecydowana większość osób po prostu nie zarabia wiele. Zatem ogólnie należy bardzo skrupulatnie analizować własne wydatki. Co zatem możemy robić, jeśli nasze fundusze są stosunkowo nieduże, ale pragniemy gdzieś wyjechać? Całe szczęście, że można jak najbardziej podać kilka ciekawych rozwiązań, dzięki którym można rewelacyjnie przeżyć kilka-kilkanaście dni.

Termalne baseny

Coraz więcej ludzi, chcących zasmakować rzadkich atrakcji, stara się wybrać nietypowe sposoby wakacji. Intrygującą ofertą może być tu połączenie atrakcji typowo wodnych z tymi górskimi. Niezwykły odpoczynek trudno w końcu wyobrazić sobie bez jakiegokolwiek sąsiedztwa wody. Nawet w górach warto czasem odpocząć od wielkich wypraw i zanurzyć się w odświeżającej kąpieli.
1 2