Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Zakopane
Salon, apartament Jaguara w Londynie

Z pociechą na szlaku. W jaki sposób się przygotować do górskiej włóczęgi?

Być może właśnie zrezygnowałaś z aktywnego odpoczynku, obawiając się, iż będzie on nazbyt męczący dla twojego malucha bądź trudny do przygotowania. Nie musi tak być. Maluchy lubią odkrywać nowe miejsca. Miej na uwadze jednak, ażeby wybierając się na wędrówkę w góry z maluchem należycie się do tego przygotować.
Wyprawy w góry

Sprawdzony sposób na przenocowanie w Zakopanem

Zima to czas, w którym ciężko nam się zebrać do większej aktywności. Zziębnięci, przemykamy między domem a pracą, zmuszając się do wychodzenia na dwór.
Domy jednorodzinne z YTONGa

Turystyczna przygoda w Zakopanem

Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski, jest interesujące o każdej porze roku, nie tylko, gdy przysłowiowe mrozy zakują czubki gór. Sanatoria i domy wypoczynkowe zapraszają podróżników z kraju i całego świata przez cały rok. Rozmaita baza noclegowa sprzyja turystyce i wypoczynkowi. Jeżeli jednak chodzi o Zakopane to oferuje bardzo zróżnicowane ceny, zatem przed wyjazdem należałoby przejrzeć oferty kilku pensjonatów.
slider_grudzien

Zakopane noclegami w Sylwestra stoi

Każdego roku, w okolicach Świąt pojawia się ten sam dylemat: gdzie w tym roku spędzić Sylwestra? Projektów jest albo zbyt dużo albo też nic godnego uwagi nie przychodzi nam na myśl. Jeśli propozycje w stylu kąpanie się wmorzu jest dla nas zbyt szalona rynek w mieście już nam się opatrzył, a przywitanie kolejnego roku w operze lub teatrze wydaje nam się nazbyt staroświeckie, być może warto pomyśleć wyjazd za naszą miejscowość.
Wrocław

Odszukaj swoje idealne miejsce na rodzinne wakacje

Rodzinne wakacje w polskich górach to świetny pomysł, do którego nie należy nikogo dodatkowo przekonywać. Letnia przerwa to nie tylko czas na odpoczynek, ale także okazja do spędzenia czasu razem z najbliższymi. W ciągu roku jesteśmy bowiem zestresowani i zajęci pracą, dlatego nierzadko zbyt mało uwagi poświęcamy rodzinie. Rodzinne wakacje to doskonały czas, by nadrobić zaległości.

Zakopane - wspaniała wyprawa. Co podpowiadają eksperci

Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski, jest cudowne o każdej porze roku, nie tylko, gdy przysłowiowe mrozy zakują wierchy gór. Sanatoria i pensjonaty wypoczynkowe zapraszają wędrowników z kraju i całego świata przez cały rok. Zróżnicowana baza hotelowa sprzyja turystyce i wypoczynkowi. Jeżeli jednak chodzi o noclegi to Zakopane oferuje bardzo zróżnicowane ceny, zatem przed wyjazdem warto przejrzeć oferty kilku pensjonatów.
apartamenty centrum zakopane

Apartamenciki "Centrum" wewnątrz Zakopanem - a więc, następny tekst z cyklu "jakie rzeczy dobrze jest na jego temat wiedzieć?"

Zakopane to pojedyncze spośród najbardziej pięknych miejsc w naszej rodzimej Polsce, które to zarazem jest "sercem" naszych kochanych polskich górek, często nazywany również "zimową stolicą Polski".
dworzec

Co trzeba zwiedzić w Polsce

Wakacje powinny być czasem atrakcji czy odpoczynku, w praktyce jednak bywa z tym różnorako. Odpoczynek, bez względu na miejsce do jakiego odpowiednia osoba pragnie się udać, trzeba planować z określonym wyprzedzeniem, aby uniknąć potem kłopotów z odnalezieniem najlepszych ofert. Takie pozyskane doświadczenie może okazać się nadzwyczaj pomocne w podjęciu dobrych postanowień co do ofert wakacyjnych. Jednak przede wszystkim warto się zastanowić, co najlepiej zwiedzać w Polsce.
Busy Kraków

Busy na wycieczkę

Letnie miesiące to czas gdy chętnie wybieramy się na wycieczki. Niekoniecznie muszą to być wielodniowe, zagraniczne wojaże. Wszak Polska też obfituje w ładne zakątki i pełne zabytków miejscowości. Wystarczy tylko nieco poszperać – Kraków, zakopane – możliwości sporo. Na pewno, nawet w niedalekiej okolicy uda nam się znaleźć wiele zabytków i miejsc które trzeba odwiedzić. Poszukajmy i zorganizujmy wycieczkę. Zdecydujmy się na busy Kraków i w drogę.
Pieniny, góry

Wypoczynek w kraju - jaki kierunek obrać

Polska jest krajem niezwykle zróżnicowanym pod wieloma aspektami. O jej walorach świadczy na przykład różnorodność terenu i wysokości. Jest tu również wiele świetnych miejsc wypoczynkowych z uwagi na obecność jezior lub rzek o czystej wodze. Ponadto atrakcyjny jest również dostęp do morza. Z tego powodu obywatele Polski mają wiele rozmaitych możliwości spędzania wolnych chwil oraz wycieczek urlopowych. Pomimo tego obecnie coraz częściej obywatele wyjeżdżają na wakacje za granicę, często nie znając w pełni piękna swojego kraju.
1 2