Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Zakopane
śnieg

Nocleg w górach - jak i kiedy najskuteczniej poszukiwać i rezerwować?

Wyjazd w góry jest modnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Jeśli zastanawiasz się właśnie, jak najlepiej poszukiwać noclegów w Tatrach, nasz tekst bez wątpienia będzie Ci w tym niezwykle przydatny.
Kraków, Wawel

Wczasy w Małopolsce – Kraków i Zakopane zapraszają

Dla podróżujących poszukujących emocji oraz coraz bardziej interesujących miejsc do zobaczenia organizatorzy wycieczek stale poszukują nowych rozwiązań. Kraków zaprasza wszystkich zafascynowanych polskimi legendami oraz zainteresowanych historią naszego kraju. Atrakcyjne oraz szczególnie interesujące szlaki dopracowane przez doświadczonych przewodników imponują turystom swoją złożonością. Zwiedzanie Krakowa jeszcze nigdy nie było tak przyjemne, natomiast możliwości noclegowo-gastronomiczne tak szerokie.
Wyprawy w góry

Sprawdzony sposób na przenocowanie w Zakopanem

Zima to okres, w którym nie chce nam się zebrać do większej aktywności. Przemarznięci, śmigamy z miejsca na miejsce, zmuszając się do wychodzenia na zewnątrz.
Tatry

Gdzie nocować w Zakopanem?

Zima to czas, w którym trudno nam się zebrać do większej aktywności. Przemarznięci, przemykamy do pracy, zmuszając się do wychodzenia na zewnątrz. Gdy aura nie zachęca, temperatura spada poniżej zera, mróz doskwiera, a samochód znów nie chce zapalić, z nadzieją czekamy na początek letniego sezonu.
dworzec

Co trzeba zwiedzić w Polsce

Wakacje muszą być czasem zabawy bądź odpoczynku, w praktyce jednak bywa z tym różnie. Odpoczynek, bez względu na miejsce do jakiego konkretna osoba pragnie się udać, dobrze jest planować z określonym wyprzedzeniem, aby unikać potem kłopotów ze znalezieniem wymarzonych propozycji. Takiego typu otrzymane doświadczenie może być mocno pomocne w podjęciu dobrych postanowień co do ofert wakacyjnych. Jednak przede wszystkim warto się zastanowić, co najlepiej zwiedzać w kraju.
Odzież sportowa termoaktywna, narty

Jak wypocząć za niedużą kwotę?

Każdy z nas pragnie odpocząć, lecz przecież zdecydowana większość osób po prostu nie zarabia wiele. Zatem ogólnie należy bardzo skrupulatnie analizować własne wydatki. Co zatem możemy robić, jeśli nasze fundusze są stosunkowo nieduże, ale pragniemy gdzieś wyjechać? Całe szczęście, że można jak najbardziej podać kilka ciekawych rozwiązań, dzięki którym można rewelacyjnie przeżyć kilka-kilkanaście dni.
slider_grudzien

Zakopane noclegami w Sylwestra stoi

Wielu Polakom w okolicach Świąt Bożego Narodzenia pojawia się taki sam problem: gdzie w tym roku spędzić Sylwestra? Projektów jest albo zbyt wiele albo też nic godnego uwagi nie przychodzi nam do głowy. Jeśli propozycje jak na przykład kąpanie się wmorzu wydaje nam się zbyt dziwaczna plac w mieście już nam się opatrzył, a powitanie kolejnego roku w filharmonii lub teatrze wydaje nam się nazbyt klasyczne, być może warto rozważyć wybranie się za miasto.
Busy Kraków

Busy na wycieczkę

Letnie miesiące to czas gdy najczęściej wyjeżdżamy na wycieczki. Nie muszą to być dalekie, zagraniczne wojaże. Wszak Polska także obfituje w ładne zakątki i urokliwe miasta. Należy tylko trochę poszukać – Kraków, zakopane – możliwości dużo. Z pewnością, nawet w najbliższej okolicy uda nam się odkryć mnóstwo starych budowli i miejsc wartych zobaczenia. Poszukajmy i zorganizujmy wycieczkę. Wynajmijmy busy Kraków i w drogę.
Salon, apartament Jaguara w Londynie

Z pociechą na szlaku. W jaki sposób się przygotować do górskiej włóczęgi?

Być może właśnie zrezygnowałaś z aktywnego odpoczynku, obawiając się, że będzie on nadto męczący dla twego malucha albo skomplikowany do przygotowania. Nie musi tak być. Maluchy kochają odkrywać nowe miejsca. Miej na uwadze jednak, by wybierając się na wędrówkę w góry z latoroślą odpowiednio się do tego przygotować.

Termalne baseny

Coraz więcej ludzi, chcących zasmakować rzadkich atrakcji, stara się wybrać nietypowe sposoby wakacji. Intrygującą ofertą może być tu połączenie atrakcji typowo wodnych z tymi górskimi. Niezwykły odpoczynek trudno w końcu wyobrazić sobie bez jakiegokolwiek sąsiedztwa wody. Nawet w górach warto czasem odpocząć od wielkich wypraw i zanurzyć się w odświeżającej kąpieli.
1 2