Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Zakopane
Salon, apartament Jaguara w Londynie

Z pociechą na szlaku. W jaki sposób się przygotować do górskiej włóczęgi?

Być może zrezygnowałaś z czynnego wypoczynku, obawiając się, że będzie on zbyt męczący dla twego malucha albo skomplikowany do przygotowania. Nie musi tak być. Maluchy lubią odkrywać nowe miejsca. Pamiętaj jednakże, by wybierając się na włóczęgę w góry z pociechą stosownie się do tego przygotować.
Pieniny, góry

Wypoczynek w kraju - jaki kierunek obrać

Polska jest krajem niezwykle zróżnicowanym pod wieloma aspektami. O jej walorach świadczy na przykład różnorodność terenu i wysokości. Jest tu również wiele świetnych miejsc wypoczynkowych z uwagi na obecność jezior lub rzek o czystej wodze. Ponadto atrakcyjny jest również dostęp do morza. Z tego powodu obywatele Polski mają wiele rozmaitych możliwości spędzania wolnych chwil oraz wycieczek urlopowych. Pomimo tego obecnie coraz częściej obywatele wyjeżdżają na wakacje za granicę, często nie znając w pełni piękna swojego kraju.
śnieg

Nocleg w górach - jak i kiedy najskuteczniej poszukiwać i rezerwować?

Wyjazd w góry jest fantastycznym pomysłem na spędzenie wolnego czasu. Jeżeli zastanawiasz się właśnie, jak najskuteczniej szukać noclegów w górach, nasz tekst na pewno będzie Ci w tym bardzo pomocny.
slider_grudzien

Zakopane noclegami w Sylwestra stoi

Wielu Polakom w okolicach grudnia pojawia się taki sam problem: gdzie w tym roku spędzić Sylwestra? Pomysłów jest albo zbyt wiele albo też nic interesującego nie przychodzi nam do głowy. Jeżeli propozycje w stylu kąpanie się wlodowatej morskiej wodzie wydaje nam się zbyt dziwaczna rynek w mieście już nam się opatrzył, a powitanie kolejnego roku w filharmonii albo teatrze jest dla naszbyt nudne, być może trzeba pomyśleć wyjazd za miasto.
Kraków, Wawel

Wczasy w Małopolsce – Kraków i Zakopane zapraszają

Dla podróżujących poszukujących emocji oraz coraz bardziej interesujących miejsc do zobaczenia organizatorzy wycieczek stale poszukują nowych rozwiązań. Kraków zaprasza wszystkich zafascynowanych polskimi legendami oraz zainteresowanych historią naszego kraju. Atrakcyjne oraz szczególnie interesujące szlaki dopracowane przez doświadczonych przewodników imponują turystom swoją złożonością. Zwiedzanie Krakowa jeszcze nigdy nie było tak przyjemne, natomiast możliwości noclegowo-gastronomiczne tak szerokie.
Wyprawy w góry

Sprawdzony sposób na przenocowanie w Zakopanem

Zima to okres, w którym nie chce nam się zebrać do większej aktywności. Przemarznięci, śmigamy z miejsca na miejsce, zmuszając się do wychodzenia na zewnątrz.
Tatry

Gdzie nocować w Zakopanem?

Zima to czas, w którym trudno nam się zebrać do większej aktywności. Przemarznięci, przemykamy do pracy, zmuszając się do wychodzenia na zewnątrz. Gdy aura nie zachęca, temperatura spada poniżej zera, mróz doskwiera, a samochód znów nie chce zapalić, z nadzieją czekamy na początek letniego sezonu.
dworzec

Co trzeba zwiedzić w Polsce

Wakacje muszą być czasem zabawy bądź odpoczynku, w praktyce jednak bywa z tym różnie. Odpoczynek, bez względu na miejsce do jakiego konkretna osoba pragnie się udać, dobrze jest planować z określonym wyprzedzeniem, aby unikać potem kłopotów ze znalezieniem wymarzonych propozycji. Takiego typu otrzymane doświadczenie może być mocno pomocne w podjęciu dobrych postanowień co do ofert wakacyjnych. Jednak przede wszystkim warto się zastanowić, co najlepiej zwiedzać w kraju.
Odzież sportowa termoaktywna, narty

Jak wypocząć za niedużą kwotę?

Każdy z nas pragnie odpocząć, lecz przecież zdecydowana większość osób po prostu nie zarabia wiele. Zatem ogólnie należy bardzo skrupulatnie analizować własne wydatki. Co zatem możemy robić, jeśli nasze fundusze są stosunkowo nieduże, ale pragniemy gdzieś wyjechać? Całe szczęście, że można jak najbardziej podać kilka ciekawych rozwiązań, dzięki którym można rewelacyjnie przeżyć kilka-kilkanaście dni.
Busy Kraków

Busy na wycieczkę

Letnie miesiące to czas gdy najczęściej wyjeżdżamy na wycieczki. Nie muszą to być dalekie, zagraniczne wojaże. Wszak Polska także obfituje w ładne zakątki i urokliwe miasta. Należy tylko trochę poszukać – Kraków, zakopane – możliwości dużo. Z pewnością, nawet w najbliższej okolicy uda nam się odkryć mnóstwo starych budowli i miejsc wartych zobaczenia. Poszukajmy i zorganizujmy wycieczkę. Wynajmijmy busy Kraków i w drogę.
1 2