Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Zakopane
dworzec

Co trzeba zwiedzić w Polsce

Wakacje muszą być czasem przygody czy odpoczynku, w praktyce jednak bywa z tym różnorako. Wakacje, bez względu na miejsce do jakiego konkretna osoba chce się udać, należy planować z pewnym wyprzedzeniem, aby uniknąć potem trudności z odnalezieniem ciekawych ofert. Takiego typu pozyskane doświadczenie może być nadzwyczaj pomocne w podjęciu najbardziej racjonalnych postanowień co do ofert wakacji. Jednak przede wszystkim warto się zastanowić, co najlepiej zwiedzać w Polsce.
apartamenty centrum zakopane

Apartamenciki "Centrum" wewnątrz Zakopanem - a więc, następny tekst z cyklu "jakie rzeczy dobrze jest na jego temat wiedzieć?"

Zakopane to pojedyncze z najbardziej pięknych miejsc w naszej rodzimej Polsce, które to równocześnie bywa "serduszkiem" naszych kochanych polskich górek, często nazywany również "zimową stolicą Polski".
Busy Kraków

Busy na wycieczkę

Wakacje to czas kiedy najchętniej wyjeżdżamy na wycieczki. Nie muszą to być wielodniowe, zagraniczne wojaże. Przecież Polska także obfituje w ładne zakątki i urocze miasta. Należy tylko trochę poszperać – Kraków, zakopane – możliwości wiele. Na pewno, nawet w niedalekiej okolicy możemy odkryć wiele starych budowli i miejsc które trzeba odwiedzić. Poszukajmy i zaplanujmy wycieczkę. Wynajmijmy busy Kraków i w drogę.
stok narciarski

Zakopane – najlepsze miejsce na narty

Wolny weekend zawsze należy zaplanować z określonym odstępem czasu. Warto nastawić się na bardziej aktywne formy wypoczynku. Nie trzeba przy tym wcale wyjeżdżać z kraju, aby zafundować sobie wspaniałe przygody. Narty Zakopane mogą stanowić doskonałą okazję do sprawdzenia własnej kondycji i ciekawego spędzenia czasu. Takie rozrywki są na pewno zalecane zwłaszcza tym osobom, które dysponują odrobiną wolnego. Jest to doskonała opcja dla ludzi młodych i aktywnych bądź dla uczniów szkół, jak i całych rodzin. Czas,w którym można podjąć wiele wspaniałych i pasjonujących sportów zimowych zbliża się coraz szybciej.
Kraków, Wawel

Wczasy w Małopolsce – Kraków i Zakopane zapraszają

Dla turystów szukających wrażeń oraz coraz ciekawszych miejsc do zwiedzenia organizatorzy wycieczek stale poszukują nowych rozwiązań. Kraków zachęca wszystkich zaciekawionych polskimi legendami oraz zainteresowanych historią naszego kraju. Atrakcyjne oraz szczególnie interesujące szlaki dopracowane przez doświadczonych przewodników imponują turystom swoją złożonością. Zwiedzanie Krakowa jeszcze nigdy nie było tak pełne radości, natomiast gama noclegowo-gastronomiczna tak rozbudowana.
slider_grudzien

Zakopane noclegami w Sylwestra stoi

Każdego roku, w okolicach Świąt pojawia się taki sam dylemat: gdzie w tym roku spędzić Sylwestra? Projektów jest albo zbyt wiele albo też nic interesującego nie przychodzi nam do głowy. Jeżeli inspiracje w stylu kąpiel wmorzu wydaje nam się zbyt ryzykowna rynek w mieście już nam się opatrzył, a powitanie kolejnego roku w filharmonii lub teatrze wydaje nam się zbyt klasyczne, być może warto rozważyć wyjazd za naszą miejscowość.
nowy rok

Gdzie spędzić Sylwestra? Parę dobrych patentów

Sylwester to bez wątpienia bardzo wyjątkowy moment, który stanowi świetną okazję nie tylko do doskonałej zabawy ale również i pewnego wspominania całego odchodzącego właśnie roku i powitanie kolejnego. Z tego też powodu każdy z nas powinien upewnić się co do tego, że będzie świętował całe to wydarzenie w rzeczywiście właściwy sposób – w chwili obecnej możliwości w tej kwestii są bardzo szerokie, przez co bez względu na to, jakim rodzajem zabawy jesteśmy akurat zainteresowani, w dosłownie każdym przypadku uda nam się znaleźć coś odpowiedniego właśnie dla siebie.
Wycieczki, góry

Sylwestrowa zabawa w górach

Najlepsza pora, aby odszukać i zamówić sobie interesujące miejsce na bal sylwestrowy. Parę tygodni przed Nowym Rokiem może już być za późno, by trafić na wolne noclegi w najpopularniejszych miejscach w kraju.
śnieg

Nocleg w górach - jak i kiedy najskuteczniej poszukiwać i rezerwować?

Wyjazd w góry jest rewelacyjnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Jeżeli zastanawiasz się właśnie, jak skutecznie poszukiwać noclegów w Tatrach, nasz tekst bez wątpliwości będzie Ci w tym niezwykle pomocny.
Domy jednorodzinne z YTONGa

Turystyczna przygoda w Zakopanem

Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski, jest cudowne o każdej porze roku, nie tylko, gdy przysłowiowe mrozy zakują wierchy gór. Sanatoria i domy wypoczynkowe zachęcają do przyjazdu turystów z kraju i całego świata przez cały rok. Rozmaita baza noclegowa sprzyja turystyce i udanym wakacjom. Jeżeli jednak chodzi o Zakopane to oferuje bardzo zróżnicowane ceny, zatem przed wyjazdem należałoby przejrzeć oferty kilku pensjonatów.
1 2