Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Zakopane
śnieg

Nocleg w górach - jak i kiedy najskuteczniej poszukiwać i rezerwować?

Wypad w góry jest fantastycznym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Jeżeli zastanawiasz się akurat, jak najlepiej szukać noclegów w górach, nasz artykuł na pewno będzie Ci w tym niezwykle przydatny.
Busy Kraków

Busy na wycieczkę

Wakacje to okres kiedy najczęściej wyjeżdżamy na wycieczki. Niekoniecznie muszą to być wielodniowe, zagraniczne wyprawy. Wszak nasz kraj także ma ładne zakątki i urocze miejscowości. Należy tylko trochę poszperać – Kraków, zakopane – możliwości wiele. Na pewno, nawet w najbliższej okolicy uda nam się odkryć mnóstwo starych budowli i miejsc które trzeba odwiedzić. Poszukajmy i zorganizujmy wycieczkę. Wynajmijmy busy Kraków i w drogę.
Wrocław

Odszukaj swoje idealne miejsce na rodzinne wakacje

Rodzinne wakacje w polskich górach to świetny pomysł, do którego nie musimy nikogo specjalnie zachęcać. Letnia przerwa to nie tylko czas wypoczynku, ale także okazja do spędzenia czasu razem z bliskimi. Na co dzień jesteśmy bowiem zabiegani i zapracowani, stąd często zbyt mało uwagi poświęcamy temu, co najważniejsze. Rodzinne wakacje to doskonały moment, by nadrobić zaległości.
Domy jednorodzinne z YTONGa

Turystyczna przygoda w Zakopanem

Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski, jest intrygujące o każdej porze roku, nie tylko, gdy przysłowiowe mrozy zakują wierzchołki gór. Sanatoria i pensjonaty wypoczynkowe zapraszają turystów z kraju i całego świata przez cały rok. Zróżnicowana baza noclegowa sprzyja turystyce i udanym wakacjom. Jeżeli jednak chodzi o Zakopane to oferuje bardzo zróżnicowane ceny, zatem przed wyjazdem zalecane jest przejrzeć oferty kilku pensjonatów.
jazda na nartach

Co można robić interesującego w trakcie zimowego urlopu?

Minimum tygodniowy wypoczynek w trakcie zimy to coś niezwykłego. Szczególnie dużo powodów do satysfakcji mają takie osoby, które kochają sporty zimowe. Zatem najlepszym pomysłem dla chcących wypocząć w trakcie urlopu zimowego są narty. Należy napisać, że jestem ogromnym fanem jazdy na nartach, wychodzę z założenia, iż w sumie nie ma wielu bardziej wspaniałych form aktywności fizycznej, niż narty góry. Te osoby, które sądzą inaczej pewnie nigdy nie miały okazji uprawiać sportów zimowych!
nowy rok

Gdzie spędzić Sylwestra? Parę dobrych patentów

Sylwester to niewątpliwie niezwykle wyjątkowy moment, który stanowi świetną okazję nie tylko do hucznej zabawy ale także i pewnego wspominania całego odchodzącego właśnie roku i zaplanowanie kolejnego. Dlatego też właśnie każdy z nas musi upewnić się co do tego, że uczci całe to wydarzenie w faktycznie odpowiedni sposób – w chwili obecnej możliwości w tej kwestii są bardzo szerokie, zatem bez względu na to, jaki rodzaj zabawy akurat preferujemy, dosłownie zawsze będziemy w stanie znaleźć coś odpowiedniego właśnie dla siebie.
Wycieczki, góry

Sylwestrowa zabawa w górach

Najlepsza pora, aby znaleźć i zarezerwować sobie interesujące miejsce na bal sylwestrowy. Miesiąc przed Sylwestrem może już okazać się za późno, by trafić na niezajęte noclegi w najchętniej odwiedzanych miejscach w kraju.

Zakopane - wspaniała wyprawa. Co podpowiadają eksperci

Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski, jest zapierające dech w piersiach o każdej porze roku, nie tylko, gdy przysłowiowe mrozy zakują wierchy gór. Sanatoria i domy wypoczynkowe zapraszają wędrowników z kraju i całego świata przez cały rok. Różnorodna baza noclegowa sprzyja turystyce i odpoczynkowi. Jeżeli jednak chodzi o noclegi to Zakopane oferuje bardzo zróżnicowane ceny, zatem przed wyjazdem należałoby przejrzeć oferty kilku pensjonatów.
Pieniny, góry

Wypoczynek w kraju - jaki kierunek obrać

Polska jest krajem bardzo zróżnicowanym pod wieloma aspektami. O jej walorach świadczy między innymi różnorodność terenu i wysokości. Jest tu także dużo świetnych miejsc wypoczynkowych z uwagi na obecność jezior lub rzek o czystej wodze. Ponadto atrakcyjny jest również dostęp do morza. Z tego powodu Polacy mają dużo różnych możliwości wykorzystywania wolnych chwil oraz wycieczek urlopowych. Pomimo tego aktualnie często obywatele wyjeżdżają na urlopy za granicę, często nie znając w pełni atrakcyjności swojego kraju.
dworzec

Co trzeba zwiedzić w Polsce

Wakacje muszą być czasem przygody bądź odpoczynku, w praktyce jednak bywa z tym różnorako. Urlop, bez względu na miejsce do którego dana osoba chce się udać, należy zaplanować z określonym wyprzedzeniem, aby unikać potem trudności z odnalezieniem interesujących propozycji. Takiego typu otrzymane doświadczenie może być mocno pomocne w podejmowaniu najrozsądniejszych postanowień co do ofert wczasów. Jednak przede wszystkim warto się zastanowić, co najlepiej zwiedzać w Polsce.
1 2