Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Podróż
budynek w Meksyku

Wycieczki do Meksyku cieszą się dużym zainteresowaniem

W jakie miejsce pragniemy pojechać na urlop?. Jeżeli zbliża się nasz urlop oraz łączymy z nim sporo nadziei, to musimy się namyślić, w jakie miejsce powinniśmy się na niego udać. Mamy szansę wybrać coś w kraju, albo obmyślić daleką podróż.
Architektura Tunezji

Tunezja - niezwykle ciekawe miejsce na urlop

Tunezja, jest krajem położonym nad morzem Śródziemnym. Znajduje się on w północnej części Afryki. To kraj bardzo lubiany przez turystów, gdyż są tam doskonałe warunki do odpoczynku. Kraj ten bogaty jest w sporo fantastycznych miejsc, które przedstawiają elementy naturalne, pustynie, wydmy, lecz też i stare miasta, jakie prezentują niezwykle ciekawą architekturę i pozwalają każdemu dogłębnie zapoznać się z ich historią.

Hotel- pomysł na wygodny wypoczynek. Zajrzyj w to miejsce a wrócisz tu na pewno

Dobrze jest iść na spacer bądź skorzystać z autobusów i zobaczyć te piękne miejsca. Hotel zapewnia gościom nie tylko komfortowe, lecz także rozległe pokoje. Każdy z nich posiada dużą łazienkę, w której można wziąć uspokajającą kąpiel i naprawdę odetchnąć.
widoki Izraela

Indie ciekawym rejonem dla osób poszukujących oryginalnych kierunków na zagraniczny wyjazd

Sezon urlopowy właśnie ma się ku końcowi. Większość z nas na pewno ma już za sobą wakacyjne wyprawy. Wiele osób decyduje się na urlop w okresie letnim, ponieważ wtedy dzieci mają wolne. I choć wycieczki jesienią są dużo tańsze, rodziny z dzieciakami nie mogą sobie na to pozwolić, ponieważ pociechy muszą wracać do Swoich obowiązków. Jednakże ci, którzy nie posiadają jeszcze potomstwa, muszą się skusić na urlopowy wyjazd właśnie we wrześniu. Wówczas, po sezonie, touroperatorzy posiadają w ofercie niezwykle atrakcyjne wycieczki w bardzo niskich cenach. Może powinniśmy z nich skorzystać?
Gorące wakacje

Morza szum, ptaków śpiew - wakacje w nadmorskim kurorcie

Po długiej i męczącej zimie z niecierpliwością oczekujemy okresu urlopowego. Rozmyślają o nich zarówno dzieci, które przez cały rok przykładnie się uczyły i ich opiekunowie, którzy pracują w dusznych biurach. Co raz przyjemniejsze dni sprawiają, że każdego dnia marzymy o wczasach. W tajemnicy przed przełożonymi, przeglądamy katalogi biur wczasowych i projektujemy wspaniały urlop.

Tunezja - niezwykle atrakcyjne miejsce na wczasy

Tunezja, jest krajem znajdującym się nad morzem Śródziemnym. Położony jest on w północnej części Afryki. Jest to kraj wyjątkowo lubiany przez turystów, gdyż są tam znakomite warunki do odpoczynku. Kraj ten bogaty jest w wiele ciekawych miejsc, które prezentują elementy naturalne, pustynie, wydmy, ale także i stare miasta, jakie przedstawiają niezwykle interesującą architekturę i umożliwiają każdemu dogłębnie zaznajomić się z ich historią.

Wakacje tylko z dobrym i planem!

Okres letni już w pełni. Czekaliśmy na ten moment okrągły rok. Przez ten czas sumiennie spełnialiśmy swoje zobowiązania, zarówno te zawodowe, jak i w domu. Jesteśmy wymęczeni ciągłą krzątaniną. Nie bardzo mamy czas na właściwy odpoczynek. Stąd też na wakacje czekamy z utęsknieniem. Wreszcie będziemy zajmować się jedynie swoimi potrzebami. W ekskluzywnym hotelu będziemy mogli zapomnieć o codziennych troskach i oddać się słodkiemu lenistwu.
Absolwenci, studia

Niezapomniane wczasy dla typowego studenta

Chociaż przyjęło się uważać, że żacy są bardzo biedną częścią społeczeństwa, to jednakże jakoś ciężko zgodzić się z owym stereotypem. Przecież fakty są takie, że w szczególności ci ogarnięci studenci zarabiają relatywnie duże pieniądze. Korepetycje, stypendia naukowe, rozwożenie pizzy wieczorami i w trakcie weekendów - alternatyw jest naprawdę sporo. A do tego studenci mają spore wakacje, w czasie których mogą chociażby sprzedawać lody na plaży w Juracie czy nawet jechać na kilka miesięcy do Anglii czy Szwecji.
Audi RS7

Wycieczka do ziem Nepalu - czyli, jak wspanialej się wybrać? Samiutkiemu czy też grupowo?

Pragniesz ujrzeć Nepal? Zastanawiasz się, co by było wspanialsze - wybrać się samemu? Czy być może w grupie? Co uczynić, kiedy chcesz wybrać się wewnątrz grupie, lecz nikt spośród znajomych, nie chce wybrać się z tobą, a nawet i odradzają Ci ten pomysł uważając go za niewiarygodnie lekkomyślny, a nawet i niedorzeczny? W takim przypadku warto zajrzeć do wnętrza sieci, gdzie odnajdziemy persony chętne do takiego typu wyprawy.
włochy

Włochy - czemu opłaca się tu wybrać? Parę faktów

Podróże bywają obecnie sferą odrobinę problematyczną. Ilość propozycji oraz możliwości paradoksalnie utrudnia bowiem czasem łatwość wyboru. Czy więc na wakacje wybrać się raczej na riwierę francuską, albo też bardziej opłaca się odwiedzać Włochy? Decyzja najczęściej zależy tu od zasobności portfela i chęci wybranego klienta, jak także jego osobistych zainteresowań a, także ewentualnego zamiłowania do historii i kultury.
1 2 3 4 5 6