Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Podróż
Afryka

Masz urlop? Co robić?

Jesień to nie jedynie czas chorób, ciągłych deszczy i złego humoru, to także świetnie pora, by wybrać się na urlop ze snów! Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego\wiedzą, że w wakacje ceny w miastach wakacyjnych są dużo wyższe od tych, które obowiązują poza sezonem. To oznacza, że jesienią możesz wyjechać na przykład na wakacje w Bułgarii, na które nie miałeś środków latem.
wakacje, wczasy

Bułgaria - wczasy dla każdego

Bułgaria jest krajem, który spełnia wszelkie warunki, żeby zostać urlopowym miejscem, które rokrocznie może być odwiedzane przez mnóstwo turystów z naszego kraju. W czasie PRL nad Morze Czarne bardzo chętnie jeździliśmy tam na wczasy. Obecnie te lukratywne czasy dla oferty ''Bułgaria wczasy'' mogą powrócić, ponieważ region ten po latach kryzysu gospodarczego znów zaczyna rozwijać turystykę. W te Bałkańskie regiony warto wybrać się przede wszystkim w okresie letnim. W tym czasie możemy liczyć na świetną pogodę, której w naszym kraju nikt nie może zagwarantować.
Flagi krajów europy

Podróż życia za półdarmo

W zakątkach zachodnich, a szczególnie w IUSA, stworzył się taki pomysł, że po zakończeniu nauki młodzieniec rusza w trasę zagraniczną. To idealna okazja, by zobaczyć trochę globu. Można dojść do wniosku, że Amerykanie powinni wyjeżdżać poza kraj, gdyż ich wiedza na temat świata jest katastrofalna. Tak czy inaczej, obyczaj jest dobroczynny.
góry2

Osprzęt na wyprawę górską lub rowerem

Nadchodzą wielkimi krokami cieplejsze tygodnie, w trakcie których, długo przed początkiem sezonu, wielu ludzi wyrusza na piesze i rowerowe wędrówki. Jest to bardzo ciekawe z pewnych względów rozwiązanie – zagwarantowanie sobie wypoczynku, zanim na ścieżkach górskich, polach namiotowych i w noclegowniach zjawi się sto tysięcy wczasowiczów – jednak wymaga siły charakteru i fizycznej sprawności, a z całą pewnością dobrego stanu zdrowia.
Studenci

Najbardziej perspektywiczne kierunki studiów - Turystyka i rekreacja

Każdy absolwent szkoły średniej, który chce rozpocząć studia magisterskie, musi zmierzyć się z poważnym wyborem - jaki kierunek kształcenia wybrać? Jest to zwłaszcza ważna decyzja, ponieważ ma ona wpływ nie tylko na kolejne 5 lat życia młodego człowieka ale również na jego późniejszą pracę zawodową i sytuację materialną. Podjęcia decyzji nie upraszcza chwiejna sytuacja na rynku zatrudnienia, który w kilku ostatnich latach zmienia się ustawicznie, razem ze zmianami globalnej i krajowej koniunktury.
Autokar turystyczny

Przewozy turystyczne osób jako bardziej opłacalna propozycja w stosunku do drogich lotów turystycznych

Pracoholizm pomału jest jeszcze jedną bolączką naszej cywilizacji. Ze względu na niezbyt ciekawa sytuację na polskim rynku pracy, chcemy wykazywać dużo więcej zaangażowania w naszej korporacji. Wiemy bowiem, że w obecnych czasach niezwykle łatwo jest stracić posadę, bo pracodawca zawsze może to wyjaśnić światowym kryzysem albo cięciem etatów. Stąd też spędzamy w miejscu naszej pracy bardzo dużo czasu, narażając na szwank nie tylko nasz ogólny stan zdrowia, ale też relacje z naszą rodziną.
człowiek z walizką

Czy należałoby korzystać z propozycji firm przewozowych?

Firmy przewozowe oferują transport krajowy oraz międzynarodowy. Dzięki asortymencie takich firm możemy bezproblemowo dotrzeć praktycznie w każde miejsce w Unii Europejskiej - do Anglii, Francji, Ukrainy albo także do Niemiec. Sporo jednostek chętnie korzysta z propozycji firm transportowych, bo jest ona ciekawa pod wieloma przeróżnymi względami. Jakimi?
samolot

Wybierz nad morze do Chorwacji.

Nasz świat cały czas się zmniejsza, globalizacja jest już czymś powszechnym i nieodwracalnym. Rozwój technologii elektronicznej komunikacji, takiej jak połączenia VoIP a także ogólna dostępność internetu upraszczają kontakt między ludźmi z dwóch krańców globu, czyniąc je niemalże natychmiastowym. Podobnie rzecz ma się z transportem między odległymi miejscami.
plaża Jastarnia

Zdrowie jest ważne

Jedni uwielbiają spędzać wolny urlop nad morzem, inni w górach. Z pewnością jest to związane z stylem wypoczynku jaką kultywuje dana osoba, czy lubi ona odpoczywać na plaży i się opalać, czy może woli poznawać na górskie trasy. Na szczęście bez względu na to, jaką formę odpoczynku wybieramy, nie musimy się nigdzie przenosić za granice naszego państwa, bo posiadamy niezasłonięty dostęp zarówno do morza, jak i do gór.
hotel

Porządny hostel musi mieć dobrze dobrany sprzęt

Hotel to z którego miał okazje skorzystać prawie każdy. W dzisiejszych czasach hotele stale przynoszą dochody. Klienci są przez cały rok, a nie tak jak bywało dawniej jedynie w sezonie. Dlatego tak ważne są meble hotelowe. Dobry hotel nie może pozwolić sobie na byle, jakie meble, jeśli chcemy przyciągnąć klientów musimy zadbać o to, by meble były jak najlepsze i by idealnie oddawały duszę hotelu, pomysł właściciela na jego odbiór wśród gości.
1 2 3 4 5 6