Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Podróż
Wycieczki, góry

Jak kupić odpowiedni sprzęt turystyczny na wycieczkę w nieznane?

Wyprawy z plecakiem, to od wielu lat niezwykle uznana forma spędzania wolnego czasu. Turyści którzy preferują ten sposób urlopowania, to przeważnie zapaleńcy, którzy za żadne skarby nie wymieniliby swojego namiotu na najbardziej luksusowy hotel. Wypoczynek pod namiotem ma swój swoisty urok, pamiętajmy jednak, że dobrze dobrany sprzęt turystyczny a także bardzo dobry sprzęt sportowy, to podstawa udanej podróży.
włochy

Włochy - czemu opłaca się tu wybrać? Parę faktów

Podróże bywają obecnie sferą odrobinę problematyczną. Ilość propozycji oraz możliwości paradoksalnie utrudnia bowiem czasem łatwość wyboru. Czy więc na wakacje wybrać się raczej na riwierę francuską, albo też bardziej opłaca się odwiedzać Włochy? Decyzja najczęściej zależy tu od zasobności portfela i chęci wybranego klienta, jak także jego osobistych zainteresowań a, także ewentualnego zamiłowania do historii i kultury.
korek na autostradzie

Przewóz turystyczny osób w Polsce

Transport osób to niezwykle rozbudowana i skomplikowana dziedzina przemysłu transportowego. Największym wyzwaniem stojącym przed przedsiębiorstwem transportowym jest przewóz niewielkiej grupy osób na bardzo duże odległości. Jest to usługa szczególnie popularna wśród Polaków pracujących za granicą. Każdy klient, który pragnie skorzystać z tego typu usługi wyjeżdża z innego miejsca i zmierza w inną częśc kraju. Zorganizowanie takiej trasy sprawia więc olbrzymią trudność przewoźnikom. Jednak dzięki wykorzystaniu niezbyt dużych pojazdów osobowych, może być to interes finansowo korzystny.
Architektura Tunezji

Tunezja - niezwykle ciekawe miejsce na urlop

Tunezja, jest krajem znajdującym się nad morzem Śródziemnym. Położony jest on w północnej części kontynentu afrykańskiego. To kraj szczególnie lubiany przez turystów, ponieważ panują tam świetne warunki do odpoczynku. Kraj ten bogaty jest w wiele fantastycznych miejsc, które przedstawiają elementy środowiska naturalnego, pustynie, wydmy, lecz też i stare miasta, jakie posiadają niezwykle ciekawą architekturę i pozwalają każdemu dogłębnie zapoznać się z ich historią.
pokój w hotelu

Hotel w Brzegu Dolnym - dobry pomysł na wygodny relaks

Dobrze jest wybrać się na spacer bądź skorzystać z komunikacji miejskiej i zobaczyć te cudowne miejsca. Hotel daje gościom nie tylko przytulne, ale również rozległe pokoje. Każdy z nich ma dużą łazienkę, w której można wziąć uspokajającą kąpiel i naprawdę odetchnąć.
Tatry

Wczasy dla zdrowia

Bez wątpienia każdy z nas jest już zmęczony ciągłym pośpiechem i codziennymi sprawami. Współczesny świat nas nie szczędzi i jesteśmy pod wielką presją. W czasie szalejącego kryzysu boimy się stracić pracę. Przychodzimy po ciężkim dniu do naszego mieszkania, a tam czekają na nas kłopoty z dziećmi. Kiedy idziemy nareszcie do łóżka, stres nie pozwala nam usnąć. I znów na drugi dzień jesteśmy zmęczeni.

Hotel- pomysł na wygodny wypoczynek. Zajrzyj w to miejsce a wrócisz tu na pewno

Dobrze jest udać się na spacer albo skorzystać z autobusów i zwiedzić te cudowne zakątki. Hotel proponuje gościom nie tylko przytulne, lecz również obszerne pokoje. Każdy z nich posiada dużą łazienkę, w której można wziąć odprężającą kąpiel i prawdziwie wypocząć.
turcja wakacje

Zaplanuj urlop już dziś, ponieważ biura turystyczne już przygotowały katalogi na lato

Z obmyślaniem wakacji nie trzeba zwlekać na ostatnią chwilę, ponieważ już teraz w biurach podróży czekają ciekawe propozycje.

W jaki sposób wybrać tani transport na wyjazdy zagraniczne?

Zapowiada się przepiękny majowy długi weekend. Nie wypada w tak niebiańsko zanoszącą się pogodę gnić w czterech ścianach. Jeżeli jest taka okazja trzeba zwołać jak największą ilość osób, czy to z rodziny czy znajomych, i wybrać się na wycieczkę przykładowo do Krakowa.
Tatry

Jak odpocząć w naszych Tatrach?

Nie sądzisz, że nasze Tatry są trochę przereklamowane? W takim razie myślimy podobnie - nadal kocham Tatry - nasze, choć słowackie także są miłe. I choć austriackie Alpy pewnie są odrobinę bardziej majestatyczne, to tak czy siak regularnie chodzę po Tatrach. Jednakże nie preferuję wyłącznie spacerów po górach. Bardzo lubię także baseny termalne. W ostatnich latach powstało po polskiej części Tatr sporo basenów termalnych. Zapewne z tego powodu, że Unia Europejska chętnie daje dotacje... To chyba nic złego?
1 2 3 4 5 6