Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Podróż
samolot

Wybierz nad morze do Chorwacji.

Nasz świat się coraz bardziej zmniejsza, globalizacja jest już zjawiskiem bardzo powszechnym i prawdopodobnie nieodwracalny. Postęp w dziedzinie szybkiej komunikacji, takiej jak telefony VoIP a także ogólna dostępność internetu ułatwiają kontakt między ludźmi z przeciwnych końców świata, czyniąc go niemalże natychmiastowym. Podobnie rzecz ma się z przejazdem między odległymi miejscami.
plaża

Czy warto pracować w czasie sezonu letniego jako ratownik wopr?

Podobnież ratownicy wodni w zasadzie nie narzekają na brak powodzenia - przecież najczęściej mogą się podobać znacznej części kobiecej populacji. I to jest duży atut bycia ratownikiem. Chociaż naturalnie chyba żaden z ratowników nie wykonuje tego niezmiernie skomplikowanego zawodu z owej przyczyny. Oczywiście są również kobiety, które są ratowniczkami, lecz akurat owy artykuł głównie traktuje o chłopakach, którzy pragną pracować jako ratownicy. W takim razie pomyślmy czy ratownik wodny jest taką osobą, która jest tak naprawdę uradowana ze swojego życia zawodowego. Tak naprawdę nie ma fajerwerków, lecz generalnie nie jest źle.

Miejskie dobre pomysły na ferie!

Po pierwsze, przed wyruszeniem w podróż rozsądnie jest zadzwonić po drogówkę. Funkcjonariusze są zobowiązani do przeprowadzanie dokładne analizy stanu autokaru. To niezwykle ważne, ponieważ zdarzało się, że nieuczciwi przewoźnicy wynajmowali autokary, które były w koszmarnej formie technicznej. Analiza dotyczy też kierujących. Kierujący musi być trzeźwy i wypoczęty.
Gorące wakacje

Morza szum, ptaków śpiew - wakacje w nadmorskim kurorcie

Po długotrwałej i wyczerpującej zimie z utęsknieniem wyczekujemy wakacji. Rozmarzają o nich zarówno dzieciaki, które przez cały rok przykładnie się uczyły i ich opiekunowie, którzy pracują w przepełnionych miejscach pracy. Co raz cieplejsze dni sprawiają, że każdego dnia rozmarzamy o wczasach. W tajemnicy przed przełożonym, oglądamy broszury biur wczasowych i projektujemy jedyny w swoim rodzaju wyjazd.
pokój w hotelu

Hotel w Brzegu Dolnym - dobry pomysł na wygodny relaks

Dobrze jest iść na spacer albo skorzystać z komunikacji miejskiej i zobaczyć te piękne zakątki. Hotel zapewnia turystom nie tylko przytulne, lecz także obszerne pokoje. Każdy z nich posiada dużą łazienkę, w której można wziąć relaksującą kąpiel i naprawdę wypocząć.
przekrój - ubrania

Księgarnia to nie tylko literatura piękna

Gronu z nas książki kojarzą się całkiem jednoznacznie - z obowiązkowymi nowelami z czasów licealnych, na których przeanalizowanie ze zrozumieniem przeważnie byliśmy zbyt niedojrzali. Jednak w sklepach tego rodzaju znajdziemy również inne pozycje, które z biegiem lat mogą zajmować znacznie więcej półek. Dla osób które uwielbiają podróżować, czy to palcem po globusie czy osobiście, niezwykle interesującym fenomenem będą książki krajoznawcze. Z kolei jednostki, które ciekawią się wiedza różnego typu, bardzo chętnie ją zgłębią wertując różnego rodzaju podręczniki i prozę historyczną.
Pokój hotelowy

Kraków gwarantuje zwiedzającym masę atrakcji i tani wypoczynek

Przed wybraniem się w podróż ,chociażby do Krakowa, należy popytać internautów o ich doświadczenia z podróży do tego fascynującego miejsca bądź zaczerpnąć istotnym porad w wyborze najdoskonalszego miejsca na nocleg. Dobre noclegi w Krakowie czy też może miejsca tańsze, ale mniej doceniane? Aby dobrze dokonać wyboru choćby danego miejsca perfekcyjnego na nocleg, najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samą kwestią hotelarstwa w Krakowie.
Tatry

Jak odpocząć w naszych Tatrach?

Nie uważasz, że Tatry są nieco przereklamowane? Zatem myślimy tak samo - ciągle kocham Tatry - polskie, chociaż słowackie również są miłe. I chociaż włoskie Alpy zapewne są odrobinę bardziej monumentalne, i tak regularnie odwiedzam Tatry. Jednakże nie preferuję tylko górskich wędrówek. Bardzo lubię również baseny termalne. W ostatnich latach powstało u nas wiele basenów termalnych. Pewnie z tej przyczyny, że UE daje dotacje... To chyba nic złego?
widoki Izraela

Indie ciekawym rejonem dla osób poszukujących oryginalnych kierunków na zagraniczny wyjazd

Okres urlopowy właśnie ma się ku końcowi. Większość z nas na pewno ma już za sobą wakacyjne wyprawy. Dużo osób bierze urlopy w okresie letnim, gdyż wtedy dzieciaki mają wakacje. I chociaż wyjazdy po sezonie są dużo tańsze, rodziny z dzieciakami nie mogą sobie na to pozwolić, gdyż małolaty muszą iść do szkoły. Jednakże ci, którzy nie mają jeszcze tego problemu, muszą się wybrać na urlopowy wyjazd właśnie wczesną jesienią. Wówczas, po sezonie, agencje turystyczne oferują niezwykle interesujące wycieczki w bardzo promocyjnych cenach. Może warto z nich skorzystać?
plaża Jastarnia

Zdrowie jest ważne

Niektórzy uwielbiają spędzać wolny urlop nad morzem, inni w górach. Z pewnością jest to złączone z formą odpoczynku jaką kultywuje dana osoba, czy woli ona odpoczywać na plaży i się opalać, czy może woli wspinać się na górskie trasy. Na szczęście bez względu na to, jaką formę wypoczynku preferujemy, nie musimy się nigdzie wybierać za granice naszego państwa, bo mamy niezasłonięty dostęp na równi do morza, jak i do gór.
1 2 3 4 5 6