Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Podróż

W jaki sposób wybrać tani transport na wyjazdy zagraniczne?

Zanosi się ładny majowy długi weekend. Nie warto w tak niebiańsko zanoszącą się pogodę tkwić w czterech ścianach. Gdy tylko jest taka sposobność trzeba zwołać jak największą liczbę osób, czy to z rodziny czy znajomych, i wybrać się na wycieczkę przykładowo do Krakowa.
plaża Jastarnia

Zdrowie jest ważne

Jedni kochają spędzać wolny moment nad morzem, niektórzy w górach. Z pewnością jest to połączone z jakością odpoczynku jaką lubi konkretna osoba, czy lubi ona odpoczywać na plaży i się opalać, czy może lubi wspinać się na górskie trasy. Na szczęście bez względu na to, którą styl wypoczynku bierzemy, nie musimy się nigdzie wybierać poza granice naszego kraju, bo mamy nieograniczony dostęp na równi do morza, jak i do gór.

Nie tylko Zakopane

O ile myślisz o wyjeździe w góry, zastanów się, czy nie warto zwiedzić inną miejscowość niż wybierane przez większość turystów Zakopane. Kraina Tatr ma w sobie wiele fajnych miejsc, które są niedoceniane przez Polaków. Najlepszym przykładem jest urocza Białka Tatrzańska, która rozciąga się jedynie dwadzieścia km od Stolicy Tatr. Jest to zaciszna i malutka wioska górska, która gwarantuje masę atrakcji dla gości.
Tatry

Urlop zdrowotny

Na pewno każdy z nas czuje się już znużony ciągłym pośpiechem i codziennymi obowiązkami. Współczesny świat nas nie szczędzi i jesteśmy pod ogromną presją. W dobie światowego kryzysu obawiamy się o stratę pracy. Przychodzimy po długim dniu do naszego domu, a tam oczekują nas kłopoty z dziećmi. Kiedy kładziemy się nareszcie do łóżka, stres nie pozwala nam zasnąć. I znów na drugi dzień budzimy się zmęczeni.
zachód słońca nad morzem

Wymorzony urlop

Coraz więcej ludzi, chcących zasmakować nowych atrakcji, wyszukuje specyficzne miejsca odpoczynku. Odpoczynek czy to wiosną, czy też latem dobrze jest zaplanować z określonym wyprzedzeniem. Dobrze przygotować się na bardziej czynne formy odpoczynku oraz na co bardziej oryginalne oferty agencji turystycznych i odkryć kompletnie nowe rejony, albo też zaufać miejscom znanym oraz cenionym przez ludzi. W sieci da się znaleźć wiele takich ciekawych ofert.
Gorące wakacje

Morza szum, ptaków śpiew - wakacje w nadmorskim kurorcie

Po dłuższej i męczącej zimie z utęsknieniem wyczekujemy okresu wakacyjnego. Rozmyślają o nich zarówno dzieci, które przez cały rok przykładnie się uczyły i ich rodzice, którzy kwitną w przepełnionych biurach. Co raz dłuższe dni sprawiają, że każdego dnia rozmarzamy o urlopie. W ukryciu przed szefostwem, kartkujemy broszury biur wczasowych i planujemy cudowny wyjazd.
piękny autobus

Sprawdzona firma turystyczna oferująca przewóz

Przemysł turystyczny w naszym kraju funkcjonuje wyjątkowo dobrze. kochamy jeździć na wczasy do miejscowości wypoczynkowych, które zapewniają nam mnóstwo atrakcji. Na brak interesujących miejsc do zobaczenia nie można w Polsce narzekać. Nasza ojczyzna posiada mnóstwo urokliwych miasteczek i niezwykłych warunków naturalnych, które gwarantują nam niesamowite wrażenia.
Architektura Tunezji

Tunezja - niezwykle ciekawe miejsce na urlop

Tunezja, jest krajem położonym nad morzem Śródziemnym. Znajduje się on w północnej części Afryki. Jest to kraj niezwykle lubiany przez turystów, gdyż panują tam świetne warunki do wypoczynku. Kraj ten bogaty jest w sporo fantastycznych miejsc, które przedstawiają elementy naturalne, pustynie, wydmy, jak też i stare miasta, które prezentują bardzo interesującą architekturę i umożliwiają każdemu dogłębnie zapoznać się z ich przeszłością.
samolot

Wybierz nad morze do Chorwacji.

Świat cały czas się zmniejsza, globalizacja jest już czymś bardzo powszechnym i nieodwracalnym. Rozwój technologii elektronicznej komunikacji, takiej jak telefony przez sieć oraz publiczna dostępność łącz internetowych upraszczają kontakt między ludźmi z przeciwnych końców świata, czyniąc je niemalże natychmiastowym. Identycznie rzecz ma się z podróżą między oddalonymi od siebie miejscami.
widok Budapesztu w nocy

Zadziwiające oferty wyjazdów zagranicznych

Czym zaskoczą nas Węgry, kiedy wybierzemy się tam na wycieczkę z najbliższymi, choć na kilka dni? Biorąc pod uwagę atrakcje turystyczne na Węgrzech warto przyjrzeć się szczegółowo temu, do którego miasta najbardziej rekomenduje się się wybrać. Niewątpliwie wygrywa tę walkę Budapeszt, w którym zachwyci nas nie jedynie centrum miasta, ale też rozliczne, niespotykane oraz przesiąknięte inną kulturą zabytki. Warte uwagi jest również jezioro termalne Heviz w mieście Heviz.
1 2 3 4 5