Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Podróż
widok Budapesztu w nocy

Zadziwiające oferty wyjazdów zagranicznych

Czym zadziwią nas Węgry, kiedy pojedziemy tam na wycieczkę z przyjaciółmi, choćby na kilka dni? Patrząc na atrakcje turystyczne na Węgrzech warto przyjrzeć się dokładniej temu, do którego miasta szczególnie rekomenduje się pojechać. Bezsprzecznie wygrywa to starcie Budapeszt, w którym zachwyci nas nie jedynie centrum miasta, ale też rozliczne, niespotykane oraz przesiąknięte tamtejszą kulturą zabytki. Warte uwagi jest również jezioro termalne Heviz w mieście Heviz.
Tatry

Urlop zdrowotny

Na pewno każdy z nas czuje się już przemęczony wiecznym pośpiechem i codziennymi kłopotami. Dzisiejszy świat nas nie oszczędza i funkcjonujemy pod wielką presją. W dobie światowego kryzysu boimy się stracić pracę. Przychodzimy po długim dniu do własnego mieszkania, a tam czekają na nas problemy z dziećmi. Gdy kładziemy się w końcu do łóżka, stres nie pozwala nam spać. I znów rankiem jesteśmy niewyspani.
Studenci

Najbardziej perspektywiczne kierunki studiów - Turystyka i rekreacja

Każdy absolwent szkoły średniej, który chce rozpocząć studia magisterskie, musi zmierzyć się z poważnym wyborem - jaki kierunek kształcenia wybrać? Jest to zwłaszcza ważna decyzja, ponieważ ma ona wpływ nie tylko na kolejne 5 lat życia młodego człowieka ale również na jego późniejszą pracę zawodową i sytuację materialną. Podjęcia decyzji nie upraszcza chwiejna sytuacja na rynku zatrudnienia, który w kilku ostatnich latach zmienia się ustawicznie, razem ze zmianami globalnej i krajowej koniunktury.

Hotel- pomysł na wygodny wypoczynek. Zajrzyj w to miejsce a wrócisz tu na pewno

Dobrze jest iść na spacer albo skorzystać z autobusów i zobaczyć te cudowne zakątki. Hotel udostępnia turystom nie tylko przytulne, ale także obszerne pokoje. Każdy z nich posiada dużą łazienkę, w której można wziąć uspokajającą kąpiel i prawdziwie odetchnąć.
Autokar turystyczny

Przewozy turystyczne osób jako bardziej opłacalna propozycja w stosunku do drogich lotów turystycznych

Pracoholizm pomału jest jeszcze jedną bolączką naszej cywilizacji. Ze względu na niezbyt ciekawa sytuację na polskim rynku pracy, chcemy wykazywać dużo więcej zaangażowania w naszej korporacji. Wiemy bowiem, że w obecnych czasach niezwykle łatwo jest stracić posadę, bo pracodawca zawsze może to wyjaśnić światowym kryzysem albo cięciem etatów. Stąd też spędzamy w miejscu naszej pracy bardzo dużo czasu, narażając na szwank nie tylko nasz ogólny stan zdrowia, ale też relacje z naszą rodziną.
Tatry

Jak odpocząć w naszych Tatrach?

Nie sądzisz, że polskie Tatry są trochę przereklamowane? W takim razie uważamy podobnie - w dalszym ciągu kocham Tatry - polskie, choć słowackie także są miłe. I choć szwajcarskie Alpy zapewne są odrobinę bardziej majestatyczne, i tak regularnie odwiedzam Tatry. Jednakże nie preferuję tylko górskich wędrówek. Lubię także baseny termalne. W ciągu ostatnich lat powstało u nas sporo basenów termalnych. Zapewne dlatego, że Unia daje dotacje... To na pewno warte uznania.

Tunezja - niezwykle atrakcyjne miejsce na wczasy

Tunezja, jest krajem położonym nad morzem Śródziemnym. Położony jest on w północnej części Afryki. Jest to kraj bardzo lubiany przez turystów, ponieważ panują tam doskonałe warunki do odpoczynku. Kraj ten bogaty jest w wiele ciekawych miejsc, jakie prezentują elementy naturalne, pustynie, wydmy, jak również i stare miasta, które prezentują bardzo ciekawą architekturę i pozwalają każdemu dogłębnie zapoznać się z ich przeszłością.

Nie tylko Zakopane

Jeżeli myślisz o wypadzie w góry, przemyśl, czy nie warto zobaczyć odmienny kurort niż popularne Zakopane. Podhale kryje w sobie mnóstwo ciekawych miejsc, które są niedoceniane przez Polaków. Najlepszym przykładem jest urocza Białka Tatrzańska, która rozciąga się tylko dwadzieścia km od Stolicy Tatr. Jest to cicha i malutka wieś górska, która zapewnia mnóstwo atrakcji dla gości.
człowiek z walizką

Czy należałoby korzystać z propozycji firm przewozowych?

Firmy przewozowe oferują transport krajowy oraz międzynarodowy. Dzięki asortymencie takich firm możemy bezproblemowo dotrzeć praktycznie w każde miejsce w Unii Europejskiej - do Anglii, Francji, Ukrainy albo także do Niemiec. Sporo jednostek chętnie korzysta z propozycji firm transportowych, bo jest ona ciekawa pod wieloma przeróżnymi względami. Jakimi?
samolot

Wybierz nad morze do Chorwacji.

Nasz świat cały czas się zmniejsza, globalizacja jest już czymś powszechnym i nieodwracalnym. Rozwój technologii elektronicznej komunikacji, takiej jak połączenia VoIP a także ogólna dostępność internetu upraszczają kontakt między ludźmi z dwóch krańców globu, czyniąc je niemalże natychmiastowym. Podobnie rzecz ma się z transportem między odległymi miejscami.
1 2 3 4 5 6