Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Podróż
Kreta

Lataj po globie

Prawda, iż mnóstwo osób jeździ po świecie jest bezdyskusyjne. Z wielu dostępnych możliwości jako lokomocji wielu z nas woli samolot, który prawdopodobnie należy do jednych z bezpieczniejszych form podróży. Oczywiście każdy ma prawo mieć osobiste zdanie, a notowania zazwyczaj popierają wcześniejsze twierdzenie, jednak kluczowe znaczenie mają ceny biletów.
Flagi krajów europy

Podróż życia za półdarmo

W krajach rozwiniętych, a szczególnie w Ameryce, stworzył się taki obyczaj, że po zakończeniu nauki młody człowiek rusza w wycieczkę zagraniczną. To doskonała szansa, by zobaczyć trochę świata. Można dojść do wniosku, że Jankesi powinni jeździć poza granicę częściej, gdyż ich wiedza o świata jest katastrofalna. Tak czy owak, obyczaj jest godny naśladowania.
Barbados

Egzotyczne wycieczki

Wyjazdy w różne, odległe i ciepłe miejsca nie muszą zostawać tylko mglistym marzeniem. Biura podróży zapewniają interesujące opcje, dzięki którym możemy wybrać szybko wycieczkę marzeń. W stolicy Dolnego Śląska ciągle rośnie liczba zachęconych osób, które już powróciły zadowolone z wycieczki. Gdy pod uwagę weźmiemy biuro podróży wrocław ma się czym pochwalić. Dostarczane tam propozycje wyjazdów są rozchwytywane przez kobiety i mężczyzny, niezależnie od ich wieku. Efektywny wypoczynek jest rewelacyjnym rozwiązaniem na każdą z pór roku.
góry2

Osprzęt na wyprawę górską lub rowerem

Zbliżają się dużymi krokami mniej chłodne tygodnie, w trakcie których, długo przed rozpoczęciem sezonu, wielu ludzi wyrusza na piesze i rowerowe wędrówki. Jest to bardzo dogodne z niektórych względów rozwiązanie – zapewnienie sobie urlopu, zanim na ścieżkach górskich, biwakach i w hotelikach pojawi się sto tysięcy turystów – ale wymaga silnego charakteru i fizycznej sprawności, a z całą pewnością dobrego stanu zdrowia.
samolot

Wybierz nad morze do Chorwacji.

Świat się coraz bardziej kurczy, globalizacja jest już czymś bardzo powszechnym i prawdopodobnie nieodwracalny. Postęp w dziedzinie szybkiej komunikacji, takiej jak telefony VoIP a także ogólna dostępność internetu upraszczają kontakt między ludźmi z dwóch końców świata, czyniąc go praktycznie natychmiastowym. Podobnie rzecz się ma z podróżą między odległymi kontynentami.
Absolwenci, studia

Niezapomniane wczasy dla typowego studenta

Chociaż jakoś się przyjęło uważać, że studenci są bardzo biedną częścią społeczeństwa, to jednakże jakoś ciężko zgodzić się z owym stereotypem. Przecież fakty są takie, że w szczególności ci trochę bardziej ogarnięci studenci zarabiają całkiem spore pieniądze. Korepetycje, stypendium naukowe, rozwożenie pizzy wieczorami oraz w czasie weekendów - alternatyw jest sporo. A na dodatek studenci mają bardzo długie wakacje, w czasie których mogą chociażby sprzedawać zimne napoje na plaży w Kołobrzegu czy nawet pojechać na jakiś czas do Anglii bądź Włoch.
Studenci

Najbardziej perspektywiczne kierunki studiów - Turystyka i rekreacja

Każdy maturzysta, który planuje rozpocząć studia magisterskie, musi zmierzyć się z kluczowym wyborem - jaki kierunek kształcenia wybrać? Jest to zwłaszcza ważna decyzja, dlatego, że ma ona wpływ nie tylko na następne kilka lat życia młodej osoby ale także na następującą karierę i sytuację finansową. Podjęcia decyzji nie upraszcza niepewna sytuacja na rynku pracy, który w minionych sezonach zmienia się dynamicznie, razem ze zmianami globalnej i krajowej koniunktury.

Wynajem autokaru pomysłem na wakacje

Planując urlop, można pominąć biura podróży i samodzielnie zorganizować wypad dla pewnej liczby ludzi. Stanowi to atrakcyjne rozwiązanie, zwłaszcza gdy cenimy sobie swobodę poruszania się i nie znosimy być rządzeni przez narzucone programy turnusów. Dodatkowo możemy zabrać w tej sytuacji ze sobą tylko znajomych, nie narażając się na sąsiedztwo nieznanych współpodróżnych. Czym kierować się, wybierając firmę przewozową?

Bezpieczna jazda autokarem

W sytuacji, gdy potrzebujesz agencji, która trudni się wynajmowaniem autokarów, powinieneś zacząć od wyszukiwania internetowego. Do Google wklej frazę „autokary Kraków”. Możesz rzecz jasna wkleić tam inną miejscowość. Jak widać, namierzenie firmy jest bezproblemowe, takich działalności w Krakowie znajduje się wiele. Problemy zaczynają się, gdy trzeba wybrać.

Autobusy do wynajęcia

Wynajem autokaru jest niezbędny wtedy, kiedy należy przewieźć sporą grupę ludzi w wybrane miejsce. Może to więc być chociażby wyprawa szkolna albo wędrówka do świętego miejsca. O ile obmyślasz wynajęcie dużego samochodu na wycieczkę, w tym artykule dajemy dla ciebie przydatne wskazówki.
1 2 3 4 5