Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Podróż

W jaki sposób wybrać tani transport na wyjazdy zagraniczne?

Zapowiada się piękny majowy długi weekend. Nie przystoi w tak cudownie zanoszącą się pogodę gnić w domu. Jeśli jest taka szansa warto zwołać jak największą liczbę osób, czy to z rodziny czy znajomych, i wybrać się na wycieczkę przykładowo do Krakowa.
pokój w hotelu

Hotel w Brzegu Dolnym - dobry pomysł na wygodny relaks

Warto jest wybrać się na spacer bądź skorzystać z autobusów i zobaczyć te cudowne zakątki. Hotel daje gościom nie tylko wygodne, lecz również przestronne pokoje. Każdy z nich ma dużą łazienkę, w której można wziąć relaksującą kąpiel i prawdziwie odetchnąć.
widok Budapesztu w nocy

Zadziwiające oferty wyjazdów zagranicznych

Czym zaskoczą nas Węgry, gdy pojedziemy tam na wycieczkę z bliskimi, choćby na parę dni? Biorąc pod lupę atrakcje turystyczne na Węgrzech warto przyjrzeć się dokładniej temu, do którego miasta najbardziej rekomendowane jest się wybrać. Niewątpliwie wygrywa to starcie Budapeszt, w jakim zachwyci nas nie tylko centrum miasta, ale również rozliczne, niespotykane i przesiąknięte wyjątkową kulturą zabytki. Warte uwagi jest również jezioro termalne Heviz w mieście Heviz.
samoloty

Opóźniony lot odszkodowanie istnieje możliwość nam dać gwarancję

Za opóźniony lot odszkodowanie mamy okazję dostać

Kiedy wybieramy się na urlop, lub lecimy do kolejnego państwa ze względów biznesowych, to pragniemy mieć świadomość, że dojedziemy do punktu docelowego o określonym czasie, a samodzielna podróż minie szybko i miło.
plaża Jastarnia

Zdrowie jest ważne

Jedni kochają spędzać cały czas nad morzem, niektórzy w górach. Na pewno jest to połączone z stylem wypoczynku jaką kultywuje konkretna osoba, czy uwielbia ona przebywać na plaży i się opalać, czy może kocha wdrapywać się na górskie szlaki. Na szczęście bez względu na to, jaką styl odpoczynku preferujemy, nie musimy się nigdzie wybierać za granice naszego kraju, bo mamy niezastąpiony dostęp na równi do morza, jak i do gór.

Tunezja - niezwykle atrakcyjne miejsce na wczasy

Tunezja, jest krajem położonym nad morzem Śródziemnym. Położony jest on w północnej części kontynentu afrykańskiego. To kraj bardzo lubiany przez wczasowiczów, ponieważ panują tam świetne warunki do odpoczynku. Kraj ten bogaty jest w bardzo dużo ciekawych miejsc, jakie prezentują elementy naturalne, pustynie, wydmy, ale również i stare miasta, jakie przedstawiają niezwykle ciekawą architekturę i pozwalają każdemu dogłębnie zaznajomić się z ich przeszłością.
Architektura Tunezji

Tunezja - niezwykle ciekawe miejsce na urlop

Tunezja, jest krajem położonym nad morzem Śródziemnym. Znajduje się on w północnej części kontynentu afrykańskiego. Jest to kraj szczególnie lubiany przez wczasowiczów, bo są tam znakomite warunki do wypoczynku. Kraj ten bogaty jest w sporo znakomitych miejsc, jakie prezentują elementy naturalne, pustynie, wydmy, ale również i stare miasta, jakie posiadają bardzo ciekawą architekturę i pozwalają każdemu dogłębnie zapoznać się z ich przeszłością.
Gorące wakacje

Morza szum, ptaków śpiew - wakacje w nadmorskim kurorcie

Po przewlekłej i wyczerpującej zimie z nadzieją wypatrujemy okresu wakacyjnego. Rozmarzają o nich zarówno dzieci, które przez cały rok pilnie się uczyły oraz ich rodzice, którzy przesiadują w zatłoczonych biurach. Co raz dłuższe dni sprawiają, że każdego dnia myślimy o wczasach. W tajemnicy przed przełożonym, przeglądamy oferty biur podróży i planujemy wyjątkowy urlop.

Nie tylko Zakopane

O ile myślisz o wycieczce w Tatry, zastanów się, czy nie warto zobaczyć inne miejsce niż wybierane przez większość turystów Zakopane. Podhale chowa w sobie mnóstwo ciekawych miejsc, które są niedoceniane przez krajan. Najtrafniejszym przykładem jest urokliwa Białka Tatrzańska, która jest położona tylko 20 km od Stolicy Tatr. Jest to cicha i mała wieś górska, która zapewnia wiele atrakcji dla przyjezdnych.

Czemu tak istotne jest, żeby zawsze mieć w swoim pojeździe profesjonalną apteczkę samochodową?

W naszym kraju żadne prawo nie nakazuje posiadania apteczki, jest ona tylko zalecana. Jednocześnie warto także wspomnieć, że nie istnieją pewne sztywne wytyczne, co musi być w apteczce. Jednakowoż każdy odpowiedzialny kierowca powinien troszczyć się o to, aby posiadać w swoim aucie kompletną apteczkę.
1 2 3 4 5 6