Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wypad
zima

Autem na lotnisko - skorzystaj z postoju!

Wrocław, jak przystało na stolicę Dolnego Śląska, mieści bardzo obszerne lotnisko międzynarodowe, z którego każdego dnia korzysta tysiące podróżnych, nie tylko Wrocławian, ale także obcokrajowców.
zabawa

O egzotyce w trochę nietypowym wydaniu, czyli o niesamowitych rozrywkach, jakie czekają na turystów w państwach Północnej Europy

W turystce egzotyka jest łączona z podróżami do państw usytuowanych w okolicach Zwrotnika Raka lub Koziorożca, jak również Równika. Jeśli jednak ktoś chce doświadczyć niezapomnianych wrażeń, ten niekoniecznie musi wyjeżdżać tak daleko, zwłaszcza, że pobyt w Egipcie albo Turcji może być dość ryzykowny. Państwa Europy Północnej oferują tymczasem wczasowiczom atrakcje, których z pewnością nie powstydziłby się żaden zamorski kurort.
gość

Co to są noclegi tranzytowe i kiedy bywają one organizowane?

Jeżeli sądzisz, że oferta noclegowa kierowana jest przeważnie do wyjeżdżających na swoje wakacje turystów, to jesteś w dużym błędzie. Racja, przeróżne kurorty lub Domki wczasowe czy też motele do urlopowiczów głównie kierują swą ofertę, jednak nie można by zapominać o innych klientach.


Co to są noclegi tranzytowe i kiedy bywają one organizowane?

Przykładowo dużo różnych spółek przeprowadza seminaria czy szkolenia dla swych członków personelu.
buty boreal

Jakie buty dobrać na wycieczkę w góry, żeby zagwarantować swym stopom komfort?

Można by zauważyć, że z największą chęcią noszonym dzisiaj obuwiem jest obuwie sportowe. Komfortowe buty nie powinny już sięgać za kostkę. Dziś wygodne mogłyby być także półbuty, jakie można by dobrać na jakąkolwiek pogodę.
deska rozdzielcza

Rodzinny interesujący wyjazd wakacyjny. Specjalistyczne porady

Jeżeli chcemy wybrać się większą grupą na wspólny wypad, powinniśmy to zaplanować dużo wcześniej. Wszystko zależy od tego, gdzie zamierzamy się wybrać i kogo chcemy ze sobą wziąć. Jeżeli jednak wszystko sobie dokładnie zaplanujemy i wykonamy każdy punkt po kolei, to później czeka nas już tylko prawdziwa frajda.
Muzeum

Jeśli szukamy wyjątkowych ścieżek rowerowych to warto wziąć pod uwagę okolice Zakopanego i Roztocza

Jeśli kochamy wielokilometrowe wycieczki rowerowe, to powinniśmy poszukać dla siebie doskonałych tras i zorganizować wypad z bliskimi. Nasz kraj ma mnóstwo kilometrów przepięknych i niezwykłych tras o zróżnicowanym stopniu trudności.
Afryka

Masz urlop? Co robić?

Jesień to nie tylko czas przeziębień, ciągłych deszczy i fatalnego humoru, to też znakomita pora, by wybrać się na urlop marzeń! Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego\wiedzą, że w wakacje ceny w miastach wakacyjnych są dużo wyższe od tych, które pojawiają się poza sezonem. To powoduje, że w jesienne miesiące możesz wybrać się na przykład na wakacje w Bułgarii, na które nie miałeś gotówki latem.
pracy

Co to jest saperka? Do czego służy w armii oraz na co dzień?

Są takie elementy wyposażenia, które zostały stworzone do specyficznych celów. Jednak, pomimo tego doskonale spełniają również inne, całkiem praktyczne zadania.