Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wypad
gość

Co to są noclegi tranzytowe i kiedy bywają one organizowane?

Jeśli myślisz, że propozycja noclegowa kierowana jest głownie do wyjeżdżających na swoje wakacje turystów, to bardzo się mylisz. Racja, różne kurorty lub ośrodki wypoczynkowe czy też pensjonaty do urlopowiczów głównie kierują swoją ofertę, jednak nie można zapomnieć o innych klientach.


Co to są noclegi tranzytowe i kiedy bywają one organizowane?

Przykładowo wiele różnych spółek organizuje konferencje czy też szkolenia dla swoich członków personelu.
pracy

Co to jest saperka? Do czego służy w armii oraz na co dzień?

Są tego typu elementy wyposażenia, jakie zostały stworzone do specyficznych celów. Jednak, pomimo tego doskonale pomagają spełniać również inne, całkiem praktyczne zadania.
zima

Autem na lotnisko - skorzystaj z postoju!

Wrocław, jak przystało na stolicę Dolnego Śląska, mieści bardzo obszerne lotnisko międzynarodowe, z niego każdego dnia korzysta tysiące podróżnych, nie tylko Wrocławian, ale również obcokrajowców.
zabawa

O egzotyce w trochę nietypowym wydaniu, czyli o niesamowitych rozrywkach, jakie czekają na turystów w państwach Północnej Europy

W turystce egzotyka jest łączona z wyjazdami do państw usytuowanych w sąsiedztwie Zwrotnika Raka bądź Koziorożca, jak również Równika. Jeżeli jednak ktoś chce doświadczyć niezwykłych przeżyć, ten niekoniecznie musi wyjeżdżać tak daleko, szczególnie, że pobyt w Egipcie czy Turcji może okazać się dość ryzykowny. Kraje Europy Północnej podsuwają tymczasem turystom atrakcje, których z pewnością nie powstydziłby się żaden śródziemnomorski kurort.
buty boreal

Jakie buty dobrać na wycieczkę w góry, żeby zagwarantować swym stopom komfort?

Można by zauważyć, że z największą chęcią noszonym dzisiaj obuwiem jest obuwie sportowe. Komfortowe buty nie powinny już sięgać za kostkę. Dziś wygodne mogłyby być także półbuty, jakie można by dobrać na jakąkolwiek pogodę.
deska rozdzielcza

Rodzinny interesujący wyjazd wakacyjny. Specjalistyczne porady

Jeżeli chcemy wybrać się większą grupą na wspólny wypad, powinniśmy to zaplanować dużo wcześniej. Wszystko zależy od tego, gdzie zamierzamy się wybrać i kogo chcemy ze sobą wziąć. Jeżeli jednak wszystko sobie dokładnie zaplanujemy i wykonamy każdy punkt po kolei, to później czeka nas już tylko prawdziwa frajda.
Muzeum

Jeśli szukamy wyjątkowych ścieżek rowerowych to warto wziąć pod uwagę okolice Zakopanego i Roztocza

Jeśli kochamy wielokilometrowe wycieczki rowerowe, to powinniśmy poszukać dla siebie doskonałych tras i zorganizować wypad z bliskimi. Nasz kraj ma mnóstwo kilometrów przepięknych i niezwykłych tras o zróżnicowanym stopniu trudności.
Afryka

Masz urlop? Co robić?

Jesień to nie tylko czas przeziębień, ciągłych deszczy i fatalnego humoru, to też znakomita pora, by wybrać się na urlop marzeń! Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego\wiedzą, że w wakacje ceny w miastach wakacyjnych są dużo wyższe od tych, które pojawiają się poza sezonem. To powoduje, że w jesienne miesiące możesz wybrać się na przykład na wakacje w Bułgarii, na które nie miałeś gotówki latem.