Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wypad
deska rozdzielcza

Rodzinny interesujący wyjazd wakacyjny. Specjalistyczne porady

Jeżeli zamierzamy wybrać się większą grupą na wspólny wypad, należy to zorganizować daleko naprzód. Wszystko zależy od tego, gdzie chcemy się wybrać oraz kogo planujemy ze sobą zabrać. Jeśli jednak każdy szczegół sobie właściwie rozplanujemy i wykonamy każdy punkt po kolei, to później czeka nas już tylko czysta radość.
Muzeum

Jeśli szukamy wyjątkowych ścieżek rowerowych to warto wziąć pod uwagę okolice Zakopanego i Roztocza

Jeżeli kochamy długie wycieczki rowerowe, to warto poszukać dla siebie doskonałych tras i zorganizować wypad ze znajomymi. Nasz kraj posiada mnóstwo kilometrów pięknych i niezwykłych tras o każdym stopniu trudności.
zabawa

O egzotyce w trochę nietypowym wydaniu, czyli o niesamowitych rozrywkach, jakie czekają na turystów w państwach Północnej Europy

W turystce egzotyka jest kojarzona z podróżami do krajów położonych w okolicach Zwrotnika Raka bądź Koziorożca, a także Równika. Jeżeli jednakże ktoś chce doświadczyć niezwykłych wrażeń, ten niekoniecznie musi jechać tak daleko, szczególnie, że pobyt w Maroku albo Turcji może być dość ryzykowny. Państwa Europy Północnej oferują tymczasem wczasowiczom atrakcje, których z pewnością nie powstydziłby się żaden tropikalny kurort.
gość

Co to są noclegi tranzytowe i kiedy bywają one organizowane?

Jeśli sądzisz, że propozycja noclegowa kierowana jest przeważnie do udających się na swe wczasy turystów, to jesteś w dużym błędzie. Racja, przeróżne prywatne kwatery bądź Domki wczasowe czy pensjonaty do urlopowiczów głównie kierują swoją ofertę, jednak nie można by zapomnieć o innych klientach.


Co to są noclegi tranzytowe i kiedy bywają one organizowane?

Dla przykładu wiele różnych spółek organizuje seminaria czy też kursy dla swoich PRacowników.
Afryka

Masz urlop? Co robić?

Jesień to nie jedynie czas chorób, ciągłych deszczy i złego humoru, to także świetnie pora, by wybrać się na urlop ze snów! Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego\wiedzą, że w wakacje ceny w miastach wakacyjnych są dużo wyższe od tych, które obowiązują poza sezonem. To oznacza, że jesienią możesz wyjechać na przykład na wakacje w Bułgarii, na które nie miałeś środków latem.
pracy

Co to jest saperka? Do czego służy w armii oraz na co dzień?

Są tego typu elementy wyposażenia, jakie zostały stworzone do specyficznych celów. Jednak, pomimo tego doskonale pomagają spełniać również inne, całkiem praktyczne zadania.
zima

Autem na lotnisko - skorzystaj z postoju!

Wrocław, jak przystało na stolicę Dolnego Śląska, mieści bardzo obszerne lotnisko międzynarodowe, z niego każdego dnia korzysta tysiące podróżnych, nie tylko Wrocławian, ale również obcokrajowców.
buty boreal

Jakie buty dobrać na wycieczkę w góry, żeby zagwarantować swym stopom komfort?

Można by zauważyć, że z największą chęcią noszonym dzisiaj obuwiem jest obuwie sportowe. Komfortowe buty nie powinny już sięgać za kostkę. Dziś wygodne mogłyby być także półbuty, jakie można by dobrać na jakąkolwiek pogodę.