Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wypad
zabawa

O egzotyce w trochę nietypowym wydaniu, czyli o niesamowitych rozrywkach, jakie czekają na turystów w państwach Północnej Europy

W turystce egzotyka bywa łączona z podróżami do państw położonych w sąsiedztwie Zwrotnika Raka lub Koziorożca, jak również Równika. Jeżeli jednakże ktoś chce doświadczyć niezwykłych przeżyć, ten wcale nie musi jechać tak daleko, zwłaszcza, że pobyt w Maroku albo Turcji może być dosyć ryzykowny. Państwa Europy Północnej oferują tymczasem wczasowiczom atrakcje, których zapewne nie powstydziłby się żaden śródziemnomorski kurort.
gość

Co to są noclegi tranzytowe i kiedy bywają one organizowane?

Jeśli myślisz, że oferta noclegowa skierowana jest głownie do udających się na swoje wczasy turystów, to bardzo się mylisz. Racja, różne prywatne kwatery lub ośrodki wczasowe czy motele do urlopowiczów głównie kierują swoją propozycję, jednak nie można by zapominać o innych interesantach.


Co to są noclegi tranzytowe i kiedy bywają one organizowane?

Przykładowo wiele różnorodnych firm przeprowadza konferencje czy szkolenia dla swoich PRacowników.
deska rozdzielcza

Rodzinny interesujący wyjazd wakacyjny. Specjalistyczne porady

Jeżeli chcemy wybrać się większą grupą na wspólny wypad, powinniśmy to zaplanować dużo wcześniej. Wszystko zależy od tego, gdzie zamierzamy się wybrać i kogo chcemy ze sobą wziąć. Jeżeli jednak wszystko sobie dokładnie zaplanujemy i wykonamy każdy punkt po kolei, to później czeka nas już tylko prawdziwa frajda.
Muzeum

Jeśli szukamy wyjątkowych ścieżek rowerowych to warto wziąć pod uwagę okolice Zakopanego i Roztocza

Jeśli kochamy wielokilometrowe wycieczki rowerowe, to powinniśmy poszukać dla siebie doskonałych tras i zorganizować wypad z bliskimi. Nasz kraj ma mnóstwo kilometrów przepięknych i niezwykłych tras o zróżnicowanym stopniu trudności.
Afryka

Masz urlop? Co robić?

Jesień to nie tylko czas przeziębień, ciągłych deszczy i fatalnego humoru, to też znakomita pora, by wybrać się na urlop marzeń! Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego\wiedzą, że w wakacje ceny w miastach wakacyjnych są dużo wyższe od tych, które pojawiają się poza sezonem. To powoduje, że w jesienne miesiące możesz wybrać się na przykład na wakacje w Bułgarii, na które nie miałeś gotówki latem.
zima

Autem na lotnisko - skorzystaj z postoju!

Wrocław, jak wypadło na stolicę Dolnego Śląska, mieści bardzo obszerne lotnisko międzynarodowe, z którego każdego dnia korzysta tysiące turystów, nie wyłącznie Wrocławian, ale także przejezdnych.
buty boreal

Jakie buty dobrać na wycieczkę w góry, żeby zagwarantować swym stopom komfort?

Można by zaobserwować, że z największą chęcią noszonym dzisiaj obuwiem jest obuwie sportowe. Komfortowe buty nie powinny już sięgać za kostkę. Dziś komfortowe mogą być także półbuty, jakie można by wybrać na jakąkolwiek aurę.
pracy

Co to jest saperka? Do czego służy w armii oraz na co dzień?

Są takie elementy wyposażenia, które zostały stworzone do specyficznych celów. Jednak, pomimo tego doskonale spełniają również inne, całkiem praktyczne zadania.