Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Plan
Gabinet SPA w Resort Medical & SPA w Ciechocinku

Czy zaciekawi nas propozycja Łeba last minute?

Czasami planujemy wakacje z dużym wyprzedzeniem, pragnąć otRzymać gwarancję, że wszystko co dla siebie wyszukamy, rzeczywiście będzie nas interesowało.
mielno domki

Sezon wypoczynkowy już w pełni. Jedni już pojechali na urlop, drudzy już się szykują, a spóźnialscy zaczynają dopiero planować, gdzie odpocząć w tym roku

Choć należy uczciwie potwierdzić, pora jest już dość późna na planowanie i możemy mieć kłopot z odszukaniem noclegu. Nie wskazane jest się jednakże zniechęcać i spróbować załatwić jeszcze zakwaterowanie nad morzem
deska rozdzielcza

Rodzinny interesujący wyjazd wakacyjny. Specjalistyczne porady

Jeżeli chcemy wybrać się większą grupą na wspólny wypad, powinniśmy to zaplanować dużo wcześniej. Wszystko zależy od tego, gdzie zamierzamy się wybrać i kogo chcemy ze sobą wziąć. Jeżeli jednak wszystko sobie dokładnie zaplanujemy i wykonamy każdy punkt po kolei, to później czeka nas już tylko prawdziwa frajda.
góry

Najciekawsze atrakcje w Hiszpanii - gdzie?

Hiszpania to państwo, które kojarzy nam się z gorącem i wspaniałymi, latynoskimi rytmami - nie dziwi więc fakt, że każdego roku bardzo wielu polaków - i nie tylko - odwiedza ów kraj w poszukiwaniu relaksu i po to by zasmakować "czegoś innego", czegoś, czego nie odstaniemy nigdzie indziej.
Domek na wsi

Jak można by obecnie zabukować właściwy nocleg bez ruszania się z domu?

Gdy nadchodzi czas urlopowy niemało osób rozpoczyna rozplanowywać swe kolejne wczasy. Gdzie tutaj pojechać tym razem? Wiele osób woli wycieczki w Tatry, część natomiast nad morze.
święta wielkanocne w górach

Niezapomniane urlopy oraz święta w górach

Piękno a także czar gór potrafi zaczarować niejedną osobę, dlatego także nie ma w tym nic niespodziewanego, iż wiele osób nie planuje sobie wypoczynku bądź urlopu bez paru dni spędzonych na wypoczynku w górach.
duże zakupy

Niechorze - czyli, idealne lokalizacje na nocleg poukaładane wzdłuż linii morza

Masz w planach wyjazd nad morze? Nie wiesz, kiedy pojechać - wakacje, ferie zimowe, czy też w trakcie trwania jakiegoś rodzaju święta? Noclegi w Niechorzu są otwarte calutki roczek i bez problemiku odnajdziesz tam pokoik, nawet i nad samym morzem! Na dodatek wewnątrz każdym okresie są inne promocje na napomknięte noclegi, dzięki czemu zapłacisz mniej, ciesząc się z pobytu wewnątrz tym konkretnym miejscu!
prawo

Od czasu do czasu każdy z nas chce uciec od pogoni wielkiego miasta i od pracy - warto może uciec na Kaszuby

Cudze chwalicie, swojego nie znacie - mówi staropolskie oraz mądre przysłowie. I jest w tym duża dawka przykrej prawdy. Polacy w ostatnich latach zwykle latają na urlop na południe Europy.
Wycieczki, góry

Na górską wycieczkę warto się wyposażyć w bieliznę oddychającą

Kanikuła sprzyja odpoczywaniu. Różnie osoby wypoczywają. Można ludzi podzielić generalnie na dwie przeciwstawne grupy. Jedni pragną smażyć się na leżaku i leniuchować. Następna grupa woli aktywność. Relaksują się szalejąc na nartach, pływając czy penetrując doliny. Ta aktywna grupa będzie wymagała specjalistycznego ubrania, na przykład slipów termoaktywnych.
butelka na wodę

Wycieczki do Japonii cieszą się sporym zainteresowaniem

Wakacje okazują się być istotną częścią roku, przez to tak istotne będzie to, byśmy dobrze je planowali. Tak byśmy mogli odwiedzić interesujące miejsca, ale jednocześnie również, abyśmy mogli jak najwięcej odpocząć.